Liverpool FC
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- drug_profi
- Posts: 65437
- Joined: 16/07/2012 16:00
#50601 Re: Liverpool FC
Treba uvest pravilo da ce FA kazniti svako ocito simuliranje, cak i kad sudija ne odreaguje.
Ovo je trebalo biti glatko zuti za ovog levata. Ni kontakta nije bilo.
Ovo je trebalo biti glatko zuti za ovog levata. Ni kontakta nije bilo.
- no_sekirli
- Posts: 7009
- Joined: 02/10/2013 18:36
#50602 Re: Liverpool FC
VAR je od veceras na nasoj strani.
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#50603 Re: Liverpool FC
Dobar je Coady momak. Nije zasluzio da ga se zove takvim imenima. Stvarno je korektan, pogrijesio je i vjerujem da se odmah pokajao, nije on od tog posla.
- drug_profi
- Posts: 65437
- Joined: 16/07/2012 16:00
#50604 Re: Liverpool FC
Šupak obični. Da je bilo kontakta pa da ima obraza trazit faul. Ovako je samo pljunuo i na Liverpul i na navijace. Siguran sam da je dobio odjeb vec.
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#50605 Re: Liverpool FC
Ma ne volim ni ja simuliranja, ali u tom trenutku ne razmisljas dugorocno nego kratkorocno da pomognes klubu. Stvarno mislim da je ekstra momak izvan terena i da bi kod nas mogao biti 4 stoper bez problema.drug_profi wrote: ↑06/12/2020 21:15![]()
Šupak obični. Da je bilo kontakta pa da ima obraza trazit faul. Ovako je samo pljunuo i na Liverpul i na navijace. Siguran sam da je dobio odjeb vec.
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
- drug_profi
- Posts: 65437
- Joined: 16/07/2012 16:00
#50608 Re: Liverpool FC
Vidio si lica navijaca, Hendersona i ostalih nakon sto je ponisten penal. Odjeban je on. Mogao si citati sa usana.Gerro wrote: ↑06/12/2020 21:18Ma ne volim ni ja simuliranja, ali u tom trenutku ne razmisljas dugorocno nego kratkorocno da pomognes klubu. Stvarno mislim da je ekstra momak izvan terena i da bi kod nas mogao biti 4 stoper bez problema.drug_profi wrote: ↑06/12/2020 21:15![]()
Šupak obični. Da je bilo kontakta pa da ima obraza trazit faul. Ovako je samo pljunuo i na Liverpul i na navijace. Siguran sam da je dobio odjeb vec.
- vaučer
- Posts: 11541
- Joined: 04/08/2009 15:22
#50609 Re: Liverpool FC
Nema šanse. Da opet uleti neka VAR farsa razbio bih nešto. Ovako je bezbolnije pogledati rezultat.
-
hadzaj
- Posts: 178
- Joined: 15/09/2013 18:36
#50610 Re: Liverpool FC
Telal što viče sa utakmice nije se čuo kako viče krajem prvog djela sad se opet čuje dobro kako telali događaje sa terena, valjda će liverpul pobjedi ganjajući onu loptu tamo na zelenom travnjaku
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#50611 Re: Liverpool FC
Ne kontam. Mislis odjeban je nakon simuliranja ili prije nekad? I kad?drug_profi wrote: ↑06/12/2020 21:21Vidio si lica navijaca, Hendersona i ostalih nakon sto je ponisten penal. Odjeban je on. Mogao si citati sa usana.Gerro wrote: ↑06/12/2020 21:18Ma ne volim ni ja simuliranja, ali u tom trenutku ne razmisljas dugorocno nego kratkorocno da pomognes klubu. Stvarno mislim da je ekstra momak izvan terena i da bi kod nas mogao biti 4 stoper bez problema.drug_profi wrote: ↑06/12/2020 21:15
![]()
Šupak obični. Da je bilo kontakta pa da ima obraza trazit faul. Ovako je samo pljunuo i na Liverpul i na navijace. Siguran sam da je dobio odjeb vec.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#50612 Re: Liverpool FC
Dobro je ovo, očekujem i Jotin dar mar kad uđe.
- drug_profi
- Posts: 65437
- Joined: 16/07/2012 16:00
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#50614 Re: Liverpool FC
Ma dobro ja govorim o igrackim kvalitetima a spominjao se kao neko rjesenje nakon povrede Van Dijka a ubjedjen sam da je korektan i van terena. Ko da nasi igraci nikad nisu simulirali...drug_profi wrote: ↑06/12/2020 21:26Veceras. Lica publike koja mu psuju u glas, Henda koji ima onu razocarano/bijesnu facu...
Odmah mu se na faci vidjelo da je pogrijesio.
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#50617 Re: Liverpool FC
Ma bolji Thiago
Giniii
Hendo kapetan lider vodja heroj. Ovdje je znalac trpao Keitu u prvu postavu ove sezone prije najboljeg veznjaka ekipe
Giniii
Hendo kapetan lider vodja heroj. Ovdje je znalac trpao Keitu u prvu postavu ove sezone prije najboljeg veznjaka ekipe
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#50618 Re: Liverpool FC
Lijepa nagrada za Ginijeve partije, još samo ugovor.
- King_Kenny
- Posts: 4851
- Joined: 03/01/2010 10:41
#50619 Re: Liverpool FC
Henderson igra sjajnu tekmu.
Gini,
Gini,
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#50620 Re: Liverpool FC
Svi su super večeras. Za sad 
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#50621 Re: Liverpool FC
U zdravlje
Out of context Matip će da gori večeras
Out of context Matip će da gori večeras
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#50622 Re: Liverpool FC
Nije humano kako smo jaki
-
kanguru
- Posts: 895
- Joined: 16/12/2019 00:15
#50624 Re: Liverpool FC
Možda najzrelija utakmica ove godine protiv zaista dobre ekipe Wolvesa. Sad je očigledno koliko su važni navijači na tribinama, potpuno drugi vibe za igrače na terenu.
