Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
90minut wrote: ↑29/11/2020 15:35
Dugo vremena nisam vidio ljepše izveden slobodan udarac uh koliko je ovo teško prvo da lopta pređe za cenat preko živog plus da mora bjezati u cosak od jednog od boljih golmana na svijetu.
Vrh.
Ma ovaj svako malo zabije iz slobodnjaka.
Yebi mali Mancester
Sjecas se kad smo pisali sace opet nanizati pobjede protiv prosjecnih ekipa i nalozice se da su jaki solskjer ce davati izjave kurcevite i slijedi opet hladan tuš, eh evo hladnog tuša opet.
Joj mogu misliti njihove navijace to je baš patnja
90minut wrote: ↑29/11/2020 15:35
Dugo vremena nisam vidio ljepše izveden slobodan udarac uh koliko je ovo teško prvo da lopta pređe za cenat preko živog plus da mora bjezati u cosak od jednog od boljih golmana na svijetu.
Vrh.
Ma ovaj svako malo zabije iz slobodnjaka.
Yebi mali Mancester
Sjecas se kad smo pisali sace opet nanizati pobjede protiv prosjecnih ekipa i nalozice se da su jaki solskjer ce davati izjave kurcevite i slijedi opet hladan tuš, eh evo hladnog tuša opet.
90minut wrote: ↑29/11/2020 15:35
Dugo vremena nisam vidio ljepše izveden slobodan udarac uh koliko je ovo teško prvo da lopta pređe za cenat preko živog plus da mora bjezati u cosak od jednog od boljih golmana na svijetu.
Vrh.
Ma ovaj svako malo zabije iz slobodnjaka.
Yebi mali Mancester
Sjecas se kad smo pisali sace opet nanizati pobjede protiv prosjecnih ekipa i nalozice se da su jaki solskjer ce davati izjave kurcevite i slijedi opet hladan tuš, eh evo hladnog tuša opet.
Joj mogu misliti njihove navijace to je baš patnja
Sjecas se kad smo pisali sace opet nanizati pobjede protiv prosjecnih ekipa i nalozice se da su jaki solskjer ce davati izjave kurcevite i slijedi opet hladan tuš, eh evo hladnog tuša opet.
Joj mogu misliti njihove navijace to je baš patnja
Gdje si tus
Na jednom ih imao cistu dvicu s Totenhemom i Sosijedadom x2
Kiks Tottenhama, vjerujem da ce ih Mourinho dobro izribati za ovo.
bas su kiksali
Necu Murinju ovaj antifudbal prolaziti dovijeka, trenutno su tu gdje su iskljucivo radi individualnih kvaliteta Sona i Kanea, oduzmi jednog od njih iz ekipe Spursa i nisu top4 ekipa