Vjera Bajo moj.Bullet Tooth Tony wrote: ↑29/10/2020 10:15 Recimo da si sin ovog sto je poginuo ... Kako naci smiraj u sebi a da ne ubijes govno sto se trkalo ...Kako to
![]()
Crna hronika BH cesta
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- Rockefeller
- Posts: 8702
- Joined: 02/02/2015 13:05
- Location: Rijeka Sćona
#5326 Re: Crna hronika BH cesta
-
Mlad i Nevin
- Posts: 2365
- Joined: 07/11/2010 16:05
#5327 Re: Crna hronika BH cesta
Krkani tesanjski
-
dorkcic
- Posts: 776
- Joined: 19/12/2008 20:26
#5328 Re: Crna hronika BH cesta
Teško je ako imaš porodicu, ženu, djecu, šta i ako ubiješ ovaj polusvjesni polurazvijeni mozak, nađu te i završiš u zatvoru? A nemaš leđa kao ovaj poremećeni šljam. Jedino s metalnom šipkom u mraku, pa preko kičme, da ostane invalid, tu bi možda i neka manja kazna bila. Samo ideja...Bullet Tooth Tony wrote: ↑29/10/2020 10:15 Recimo da si sin ovog sto je poginuo ... Kako naci smiraj u sebi a da ne ubijes govno sto se trkalo ...Kako to
![]()
- drug_profi
- Posts: 65410
- Joined: 16/07/2012 16:00
#5329 Re: Crna hronika BH cesta
Pa kad planiras, planiraj bolje, jbg....
-
citroen xm
- Posts: 20441
- Joined: 17/04/2012 22:57
#5330 Re: Crna hronika BH cesta
Te priče o osveti i slično zavežite mačku o rep. Svi mi kažemo kako bi se svetili, ali normalan čovjek to ne može uraditi. Tuga je što je nevin čovjek stradao i što mu je porodica ostala bez člana, ali pošto nema države gdje se zakon provodi valjano, eto ovoga za volanom kroz 3-4 godine.
- nepass1
- Posts: 14677
- Joined: 06/07/2017 07:35
#5331 Re: Crna hronika BH cesta
Zapalio se renault clio kod opstine centar.
- vjeshalica
- Posts: 20766
- Joined: 31/03/2019 14:56
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39555
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#5333 Re: Crna hronika BH cesta
mescini da je zensko
- Laplace
- Posts: 14689
- Joined: 19/11/2012 18:37
#5335 Re: Crna hronika BH cesta
Odavno ja ne krećem preko pješačkog dok ne budem 100% siguran da će sva vozila stati da me propuste. Dobro znamo kakvi su nam vozači i u skladu sa time se ponašamo.vjeshalica wrote: ↑03/11/2020 22:08 https://www.klix.ba/vijesti/bih/cazin-a ... /201103179
Kakav majmunoid....
Ali, djeca nemaju to iskustvo. Iznenađujuće je da su djeca postupila propisno (čekala su da auto stane pa krenula preko pješačkog ne gledajući lijevo, što im je jedina greška - ne zbog ZOOBS-a nego zbog idiota za volanom).
Pouka: džabe ti je to što si u pravu kad je drugi jači.
- drug_profi
- Posts: 65410
- Joined: 16/07/2012 16:00
#5336 Re: Crna hronika BH cesta
Meni je kcerka pricala kako ju je neki stariji lik sa nekim terenecem na pjesakom kod FISa udario i vozio na haubi par metara. Kaze vidjela da ce je udariti pa odskocila i onda pala.
Reko sto nisi policiju zvala? Kaze prepala se nisam ni znala sta da radim, a izasla na veliki odmor do pekare. Lik je naravno otisao odmah.
Ima tome 6-7 godina.
Reko sto nisi policiju zvala? Kaze prepala se nisam ni znala sta da radim, a izasla na veliki odmor do pekare. Lik je naravno otisao odmah.
Ima tome 6-7 godina.
- vjeshalica
- Posts: 20766
- Joined: 31/03/2019 14:56
#5337 Re: Crna hronika BH cesta
Majmunara glupa
- Logovan
- Posts: 102752
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#5338 Re: Crna hronika BH cesta
A majku mu jebem jesi ćorav, ja idiota, kretena.vjeshalica wrote: ↑03/11/2020 22:08 https://www.klix.ba/vijesti/bih/cazin-a ... /201103179
Kakav majmunoid....
To su ti retardirani idioti, pbojegnu kada sranje naprave majku jebali.drug_profi wrote: ↑03/11/2020 23:02 Meni je kcerka pricala kako ju je neki stariji lik sa nekim terenecem na pjesakom kod FISa udario i vozio na haubi par metara. Kaze vidjela da ce je udariti pa odskocila i onda pala.
Reko sto nisi policiju zvala? Kaze prepala se nisam ni znala sta da radim, a izasla na veliki odmor do pekare. Lik je naravno otisao odmah.
Ima tome 6-7 godina.
-
NediM17
- Posts: 26440
- Joined: 05/11/2009 11:49
#5339 Re: Crna hronika BH cesta
Mog sina, tada trinaestogodišnjaka, je prije 10ak godina u Visokom na pješačkom prelazu udario majmun sa godinama neregistrovanim autom i nanio mu teške tjelesne povrede ne pruživši mu prvu pomoć. Istrčali neki ljudi iz obližnjeg kafića, odvezli do hitne pomoći u lokalnom Domu zdravlja, odatle ambulantnim vozilom na tadašnji CUM na Koševu.
Majmun radio u administraciji u MUP-u, u tom trenutku bio pod suspenzijom radi nekakve muljaže sa saobraćajnim dozvolama.
Na suđenju na Opštinskom sudu u Visokom srdačno se pozdravio sa sudskom policijom, kasnije verbalno napao tužiteljicu što me uputila na privatnu tužbu. U pauzi suđenja ona se meni žali, pa kontam, eno ti kolega sudija nek' mu rebne kaznu za takvo ponašanje.
U obrazloženju presude sudija prosipa šuplju, svi smo mi roditelji i vozači, svakom se može desiti, bla-bla...
Ustanem, kažem da, može se desiti, ali da svjesno sjednem u godinama neregistrovan auto sa nepripadajućim tablicama to mi se ne može desiti.
Majmunoid kaže, šta je, šta hoćeš, platio sam kaznu za to.
Sudija mi oduzme riječ, kaže nemate pravo govoriti, vi ste samo posmatrač.
Epilog, 6 mjeseci zatvora, mijenja se uslovnom na godinu dana, oslobađa se sudskih troškova zbog teške materijalne situacije
, dakle, na trošak poreznih obveznika.
Nakon izvjesnog vremena, stiže plava koverta sa Kantonalnog suda u Zenici, majmun se žalio, presuda smanjena na tri mjeseca zatvora, odnosno uslovno na 6 mjeseci, bez moje mogućnosti na žalbu.
Prije toga nisam nikad dobio bilo kakvu obavijest o njegovoj žalbi i ponovnom suđenju. Navodno, poenta je da se presude do 6 mjeseci ne upisuju u dosije.
Da ne kažem da majmun nikad nije makar nazvao da se izvini, da pita kako je dijete.
Bogu hvala, dječak se oporavio, meni je to najvažnije. Spomenulo se, ne zavratilo se.
Naravno, za sve je kriva "pravna država" koja majmunoide ne kažnjava primjereno nego iznalazi raznorazne "olakotne" okolnosti, od socijalnih do ekonomskih.
Majmun radio u administraciji u MUP-u, u tom trenutku bio pod suspenzijom radi nekakve muljaže sa saobraćajnim dozvolama.
Na suđenju na Opštinskom sudu u Visokom srdačno se pozdravio sa sudskom policijom, kasnije verbalno napao tužiteljicu što me uputila na privatnu tužbu. U pauzi suđenja ona se meni žali, pa kontam, eno ti kolega sudija nek' mu rebne kaznu za takvo ponašanje.
U obrazloženju presude sudija prosipa šuplju, svi smo mi roditelji i vozači, svakom se može desiti, bla-bla...
Ustanem, kažem da, može se desiti, ali da svjesno sjednem u godinama neregistrovan auto sa nepripadajućim tablicama to mi se ne može desiti.
Majmunoid kaže, šta je, šta hoćeš, platio sam kaznu za to.
Sudija mi oduzme riječ, kaže nemate pravo govoriti, vi ste samo posmatrač.
Epilog, 6 mjeseci zatvora, mijenja se uslovnom na godinu dana, oslobađa se sudskih troškova zbog teške materijalne situacije
Nakon izvjesnog vremena, stiže plava koverta sa Kantonalnog suda u Zenici, majmun se žalio, presuda smanjena na tri mjeseca zatvora, odnosno uslovno na 6 mjeseci, bez moje mogućnosti na žalbu.
Prije toga nisam nikad dobio bilo kakvu obavijest o njegovoj žalbi i ponovnom suđenju. Navodno, poenta je da se presude do 6 mjeseci ne upisuju u dosije.
Da ne kažem da majmun nikad nije makar nazvao da se izvini, da pita kako je dijete.
Bogu hvala, dječak se oporavio, meni je to najvažnije. Spomenulo se, ne zavratilo se.
Naravno, za sve je kriva "pravna država" koja majmunoide ne kažnjava primjereno nego iznalazi raznorazne "olakotne" okolnosti, od socijalnih do ekonomskih.
-
BadBoy
- Posts: 9608
- Joined: 01/11/2005 21:55
#5341 Re: Crna hronika BH cesta
Oj Bože dragi... klip koji enkapsulira svu vozačku (ne)kulturu u BiH.vjeshalica wrote: ↑03/11/2020 22:08 https://www.klix.ba/vijesti/bih/cazin-a ... /201103179
Kakav majmunoid....
- Laplace
- Posts: 14689
- Joined: 19/11/2012 18:37
#5342 Re: Crna hronika BH cesta
I onda se nečemu čudimo. Već je mnogo puta pisano da nam je pravosuđe rak rana BH društva. Svi problemi tu imaju izvor. Pa i sa političarima - normalno pravosuđe bi ih davno sasjeklo i ne bi dozvolilo ovoliko bahaćenje.NediM17 wrote: ↑04/11/2020 10:09 Mog sina, tada trinaestogodišnjaka, je prije 10ak godina u Visokom na pješačkom prelazu udario majmun sa godinama neregistrovanim autom i nanio mu teške tjelesne povrede ne pruživši mu prvu pomoć. Istrčali neki ljudi iz obližnjeg kafića, odvezli do hitne pomoći u lokalnom Domu zdravlja, odatle ambulantnim vozilom na tadašnji CUM na Koševu.
Majmun radio u administraciji u MUP-u, u tom trenutku bio pod suspenzijom radi nekakve muljaže sa saobraćajnim dozvolama.
Na suđenju na Opštinskom sudu u Visokom srdačno se pozdravio sa sudskom policijom, kasnije verbalno napao tužiteljicu što me uputila na privatnu tužbu. U pauzi suđenja ona se meni žali, pa kontam, eno ti kolega sudija nek' mu rebne kaznu za takvo ponašanje.
U obrazloženju presude sudija prosipa šuplju, svi smo mi roditelji i vozači, svakom se može desiti, bla-bla...
Ustanem, kažem da, može se desiti, ali da svjesno sjednem u godinama neregistrovan auto sa nepripadajućim tablicama to mi se ne može desiti.
Majmunoid kaže, šta je, šta hoćeš, platio sam kaznu za to.![]()
Sudija mi oduzme riječ, kaže nemate pravo govoriti, vi ste samo posmatrač.
Epilog, 6 mjeseci zatvora, mijenja se uslovnom na godinu dana, oslobađa se sudskih troškova zbog teške materijalne situacije, dakle, na trošak poreznih obveznika.
Nakon izvjesnog vremena, stiže plava koverta sa Kantonalnog suda u Zenici, majmun se žalio, presuda smanjena na tri mjeseca zatvora, odnosno uslovno na 6 mjeseci, bez moje mogućnosti na žalbu.![]()
Prije toga nisam nikad dobio bilo kakvu obavijest o njegovoj žalbi i ponovnom suđenju. Navodno, poenta je da se presude do 6 mjeseci ne upisuju u dosije.
Da ne kažem da majmun nikad nije makar nazvao da se izvini, da pita kako je dijete.
Bogu hvala, dječak se oporavio, meni je to najvažnije. Spomenulo se, ne zavratilo se.
Naravno, za sve je kriva "pravna država" koja majmunoide ne kažnjava primjereno nego iznalazi raznorazne "olakotne" okolnosti, od socijalnih do ekonomskih.
Kod nas (kako sam već pisao) se bahati i sitna boranija a ne samo bogataši.
U iole normalnoj državi bi se njemu odrezala kazna i za neregistrovan auto i za nepripadajuće tablice i za nanošenje teških tjelesnih povreda (+ što bi morao da izmisli novac za troškove liječenja, pa makar da ih zaradi društveno korisnim radom ili obustavom na platu kad počne raditi) i za neukazivanje pomoći povrijeđenom i za bijeg sa mjesta nesreće.
-
NediM17
- Posts: 26440
- Joined: 05/11/2009 11:49
#5343 Re: Crna hronika BH cesta
Jedino od svega nabrojanog nije pobjeg'o, ali sam se sokirao po dolasku iz bolnice kad sam se uvjerio da mi je dijete zivo, odem pravo u MUP da vidim detalje, u policiji nece da mi daju ime pocinioca. Gdje je reko' vozilo, oni ga pustili da ide kuci nelegalnim autom umjesto da su ga privremeno oduzeli i stavili na parking MUPa, jos zadnji poznati vlasnik nije pocinilac nego neko treci. 
- drug_profi
- Posts: 65410
- Joined: 16/07/2012 16:00
#5344 Re: Crna hronika BH cesta
Pa jesi se raspitao ima li za takve slučajeve neka unutarnja kontrola federalni mup, sipa...?
-
NediM17
- Posts: 26440
- Joined: 05/11/2009 11:49
#5345 Re: Crna hronika BH cesta
Dali su oni meni nakon par dana sluzbeni zapisnik i fotografije sa mjesta nesrece i to sam morao platiti, naravno.
Eto, kao neposredno iza nesrece, bojao se dezurni da ja u afektu ne ucinim nesto lose prema pociniocu.
Eto, kao neposredno iza nesrece, bojao se dezurni da ja u afektu ne ucinim nesto lose prema pociniocu.
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#5346 Re: Crna hronika BH cesta
i kaze ne uzimajte stvar u svoje ruke,sabura.... 
al zato znaju kaznit normalnog covjeka i kad ubije nekog iz bijesa
ima i zakona i drzave...
al zato znaju kaznit normalnog covjeka i kad ubije nekog iz bijesa
ima i zakona i drzave...
- sime_cipol
- Posts: 23405
- Joined: 20/12/2018 15:06
- Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
- Grijem se na: Zdrvima
- Vozim: Clio 1.2 43kw
#5347 Re: Crna hronika BH cesta
Nije on trazio manju kaznu zbog dosijea, nego ako si osudjen na vise od 6mj ide otkaz i ne mozes raditi u državnoj službi.NediM17 wrote: ↑04/11/2020 10:09 Mog sina, tada trinaestogodišnjaka, je prije 10ak godina u Visokom na pješačkom prelazu udario majmun sa godinama neregistrovanim autom i nanio mu teške tjelesne povrede ne pruživši mu prvu pomoć. Istrčali neki ljudi iz obližnjeg kafića, odvezli do hitne pomoći u lokalnom Domu zdravlja, odatle ambulantnim vozilom na tadašnji CUM na Koševu.
Majmun radio u administraciji u MUP-u, u tom trenutku bio pod suspenzijom radi nekakve muljaže sa saobraćajnim dozvolama.
Na suđenju na Opštinskom sudu u Visokom srdačno se pozdravio sa sudskom policijom, kasnije verbalno napao tužiteljicu što me uputila na privatnu tužbu. U pauzi suđenja ona se meni žali, pa kontam, eno ti kolega sudija nek' mu rebne kaznu za takvo ponašanje.
U obrazloženju presude sudija prosipa šuplju, svi smo mi roditelji i vozači, svakom se može desiti, bla-bla...
Ustanem, kažem da, može se desiti, ali da svjesno sjednem u godinama neregistrovan auto sa nepripadajućim tablicama to mi se ne može desiti.
Majmunoid kaže, šta je, šta hoćeš, platio sam kaznu za to.![]()
Sudija mi oduzme riječ, kaže nemate pravo govoriti, vi ste samo posmatrač.
Epilog, 6 mjeseci zatvora, mijenja se uslovnom na godinu dana, oslobađa se sudskih troškova zbog teške materijalne situacije, dakle, na trošak poreznih obveznika.
Nakon izvjesnog vremena, stiže plava koverta sa Kantonalnog suda u Zenici, majmun se žalio, presuda smanjena na tri mjeseca zatvora, odnosno uslovno na 6 mjeseci, bez moje mogućnosti na žalbu.![]()
Prije toga nisam nikad dobio bilo kakvu obavijest o njegovoj žalbi i ponovnom suđenju. Navodno, poenta je da se presude do 6 mjeseci ne upisuju u dosije.
Da ne kažem da majmun nikad nije makar nazvao da se izvini, da pita kako je dijete.
Bogu hvala, dječak se oporavio, meni je to najvažnije. Spomenulo se, ne zavratilo se.
Naravno, za sve je kriva "pravna država" koja majmunoide ne kažnjava primjereno nego iznalazi raznorazne "olakotne" okolnosti, od socijalnih do ekonomskih.
- thekupus
- Posts: 7387
- Joined: 25/06/2011 22:38
#5348 Re: Crna hronika BH cesta
Nevjerovatno koliko je slična priča porodice koju poznajem, samo je mjesto događanja Vogošća, a majmun vozač hitne dobro povezan sa SDA, i dječak koji je trajno ostao invalidNediM17 wrote: ↑04/11/2020 10:09 Mog sina, tada trinaestogodišnjaka, je prije 10ak godina u Visokom na pješačkom prelazu udario majmun sa godinama neregistrovanim autom i nanio mu teške tjelesne povrede ne pruživši mu prvu pomoć. Istrčali neki ljudi iz obližnjeg kafića, odvezli do hitne pomoći u lokalnom Domu zdravlja, odatle ambulantnim vozilom na tadašnji CUM na Koševu.
Majmun radio u administraciji u MUP-u, u tom trenutku bio pod suspenzijom radi nekakve muljaže sa saobraćajnim dozvolama.
Na suđenju na Opštinskom sudu u Visokom srdačno se pozdravio sa sudskom policijom, kasnije verbalno napao tužiteljicu što me uputila na privatnu tužbu. U pauzi suđenja ona se meni žali, pa kontam, eno ti kolega sudija nek' mu rebne kaznu za takvo ponašanje.
U obrazloženju presude sudija prosipa šuplju, svi smo mi roditelji i vozači, svakom se može desiti, bla-bla...
Ustanem, kažem da, može se desiti, ali da svjesno sjednem u godinama neregistrovan auto sa nepripadajućim tablicama to mi se ne može desiti.
Majmunoid kaže, šta je, šta hoćeš, platio sam kaznu za to.![]()
Sudija mi oduzme riječ, kaže nemate pravo govoriti, vi ste samo posmatrač.
Epilog, 6 mjeseci zatvora, mijenja se uslovnom na godinu dana, oslobađa se sudskih troškova zbog teške materijalne situacije, dakle, na trošak poreznih obveznika.
Nakon izvjesnog vremena, stiže plava koverta sa Kantonalnog suda u Zenici, majmun se žalio, presuda smanjena na tri mjeseca zatvora, odnosno uslovno na 6 mjeseci, bez moje mogućnosti na žalbu.![]()
Prije toga nisam nikad dobio bilo kakvu obavijest o njegovoj žalbi i ponovnom suđenju. Navodno, poenta je da se presude do 6 mjeseci ne upisuju u dosije.
Da ne kažem da majmun nikad nije makar nazvao da se izvini, da pita kako je dijete.
Bogu hvala, dječak se oporavio, meni je to najvažnije. Spomenulo se, ne zavratilo se.
Naravno, za sve je kriva "pravna država" koja majmunoide ne kažnjava primjereno nego iznalazi raznorazne "olakotne" okolnosti, od socijalnih do ekonomskih.
Srce me zaboli kad pomislim na njih.
- ranger
- Posts: 2740
- Joined: 14/04/2008 14:58
- Location: Po sumama i gorama nase zemlje ponosne
#5349 Re: Crna hronika BH cesta
ova drzava i treba propast, kad takve kurcine tako prolaze, ko ce onda jednog bakira uhapsit?thekupus wrote: ↑05/11/2020 01:08Nevjerovatno koliko je slična priča porodice koju poznajem, samo je mjesto događanja Vogošća, a majmun vozač hitne dobro povezan sa SDA, i dječak koji je trajno ostao invalidNediM17 wrote: ↑04/11/2020 10:09 Mog sina, tada trinaestogodišnjaka, je prije 10ak godina u Visokom na pješačkom prelazu udario majmun sa godinama neregistrovanim autom i nanio mu teške tjelesne povrede ne pruživši mu prvu pomoć. Istrčali neki ljudi iz obližnjeg kafića, odvezli do hitne pomoći u lokalnom Domu zdravlja, odatle ambulantnim vozilom na tadašnji CUM na Koševu.
Majmun radio u administraciji u MUP-u, u tom trenutku bio pod suspenzijom radi nekakve muljaže sa saobraćajnim dozvolama.
Na suđenju na Opštinskom sudu u Visokom srdačno se pozdravio sa sudskom policijom, kasnije verbalno napao tužiteljicu što me uputila na privatnu tužbu. U pauzi suđenja ona se meni žali, pa kontam, eno ti kolega sudija nek' mu rebne kaznu za takvo ponašanje.
U obrazloženju presude sudija prosipa šuplju, svi smo mi roditelji i vozači, svakom se može desiti, bla-bla...
Ustanem, kažem da, može se desiti, ali da svjesno sjednem u godinama neregistrovan auto sa nepripadajućim tablicama to mi se ne može desiti.
Majmunoid kaže, šta je, šta hoćeš, platio sam kaznu za to.![]()
Sudija mi oduzme riječ, kaže nemate pravo govoriti, vi ste samo posmatrač.
Epilog, 6 mjeseci zatvora, mijenja se uslovnom na godinu dana, oslobađa se sudskih troškova zbog teške materijalne situacije, dakle, na trošak poreznih obveznika.
Nakon izvjesnog vremena, stiže plava koverta sa Kantonalnog suda u Zenici, majmun se žalio, presuda smanjena na tri mjeseca zatvora, odnosno uslovno na 6 mjeseci, bez moje mogućnosti na žalbu.![]()
Prije toga nisam nikad dobio bilo kakvu obavijest o njegovoj žalbi i ponovnom suđenju. Navodno, poenta je da se presude do 6 mjeseci ne upisuju u dosije.
Da ne kažem da majmun nikad nije makar nazvao da se izvini, da pita kako je dijete.
Bogu hvala, dječak se oporavio, meni je to najvažnije. Spomenulo se, ne zavratilo se.
Naravno, za sve je kriva "pravna država" koja majmunoide ne kažnjava primjereno nego iznalazi raznorazne "olakotne" okolnosti, od socijalnih do ekonomskih.![]()
Srce me zaboli kad pomislim na njih.
-
Juka Jebach
- Posts: 858
- Joined: 18/04/2017 22:53
#5350 Re: Crna hronika BH cesta
https://crna-hronika.info/u-teskoj-saob ... jak/180804
gine raja za volanom nenormalno, sta reci na ovo.
gine raja za volanom nenormalno, sta reci na ovo.
