FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Locked
radostan dan
Posts: 27324
Joined: 31/01/2010 20:26
Location: madera

#13101 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by radostan dan »

spavač sanu-a, pravog imena predrag blagutinović.
rođen u kosjeriću, zamjenjen iste noći i iz užica podmetnut u ulcinjsko porodilište.
sandzokan
Posts: 1137
Joined: 23/10/2014 19:21
Location: ul. Jovana Divjaka

#13102 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by sandzokan »

Što Predrag, bolje Zoran?
radostan dan
Posts: 27324
Joined: 31/01/2010 20:26
Location: madera

#13103 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by radostan dan »

isto je urađeno sa vukom jeremićem čije je pravo ime nedžib pozderac.
po završenoj misiji, ponovo u statusu spavača.
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#13104 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Kikibombona »

sandzokan wrote: 19/09/2020 14:51Izbor mu jeste bio za kurac. Ukoliko izbjegne sudbinu DF-ove korisne budale vrijedi mu skinuti kapu ali bojim se da je zajahao konja kojeg ne može ukrotiti.

Gledao sam par intervjua s njim i čini mi se da je jak karakter, vjeruje zaista u ono što priča i ideale koje slijedi neće izdati, ali postoji mogućnost da zbog svoje prepotentnosti ne shvata dovoljno ozbiljno u kakav haos CG mogu uvući durmitorski četnici. Njegov komentar na incidente u Pljevljima "..da se vlast u CG ne može promijeniti uz fanfare..." može biti neki dokaz da on potcjenjuje šta se sve moglo izroditi iz tih incidenata i koliko je malo potrebno da se usijaju međuetničke tenzije.
Sve to Dritan zna, pametniji je, bolje upucen od svih nas. Otvoreno kaze da je svjestan da prica moze otici u drugom pravcu, da Srbija i SPC imaju utjecaj. Nema tu previse tajni i nepoznatih.

Dritan, ako gledamo politicki, nije imao izbora. Njegove stranacke kolege i simpatizeri su najveci kriticari DPS-a. On sa njima nikako nije mogao, ne bi podrzala njegova stranka, a glasaci bi bili ogorceni. Pogledaj komentare na FB stranici URA, mrze Mila i DPS gore nego Srbi. Ulazak Dritana samog u DPS bi bilo njegovo politicko i moralno samoubistvo, pokopavanje svega sto radi i govori u proteklih 10 godina.

...

On se nada da URA moze jacati i doci do 15-20% na narednim izborima. To bi značilo da bez njih niko ne moze praviti vlast. Mislim da je njegova racunica dobra i da su male sanse da ce Srbi na narednim izborima ici preko 50%, tj. da ce moci sami praviti vlast.

...

Rizik postoji, ali ne mislim da je preveliki... Jos je CG u NATO-u i ide ka EU.
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#13105 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by spreca »

Pita Senad Dritana, dali bi ukoliko dodje do nesuglasica u koaliciji usao u vladu sa Milom i da ga iznutra koalicije pokusa mjenjati na sta je kategoricki rekao ne i onda kaze da sa Milom moze pregovarati samo o bezuslovnoj ostavci,ovim je pokazao da je naivan i da politika nije mozda nesto gdje se on najbolje snalazi,vrijeme ce uskoro pokazati sve.Znaci sa ovima nema razgovora a sa radikalnim srpskim krilom moze,kao kako on da objasni svojim glasacima koaliciju sa Milom,njegovi su glasaci po mojemu uglavnom srbi,nesto slicno kao slucaj Komsic,bar meni se tako cini
Tempo
ZeModerator
Posts: 5186
Joined: 07/12/2003 00:00

#13106 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Tempo »

spreca wrote: 19/09/2020 15:35 bar meni se tako cini
lijepo je sto sa nama dijelis sve sto ti se cini, mada to nije potrebno.
User avatar
un1ted
Posts: 9957
Joined: 20/10/2012 13:29
Location: Tema onih koji zaradjuju do 500KM viewtopic.php?f=77&t=82867&p=17676078#p17676

#13107 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by un1ted »

Vi izgleda ne razumijete da oni zele da se desi smjena vlasti. Milo ce se procisti i doci za godinu, dvije, pet, ali sada NE DOLAZI U OBZIR što je i normalno.
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#13108 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by spreca »

Tempo wrote: 19/09/2020 15:41
spreca wrote: 19/09/2020 15:35 bar meni se tako cini
lijepo je sto sa nama dijelis sve sto ti se cini, mada to nije potrebno.
A ti si kao neko mjerodavan i ko odlucuje o tome sta kome moze da se chini?
Tempo
ZeModerator
Posts: 5186
Joined: 07/12/2003 00:00

#13109 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Tempo »

spreca wrote: 19/09/2020 15:48
Tempo wrote: 19/09/2020 15:41
spreca wrote: 19/09/2020 15:35 bar meni se tako cini
lijepo je sto sa nama dijelis sve sto ti se cini, mada to nije potrebno.
A ti si kao neko mjerodavan i ko odlucuje o tome sta kome moze da se chini?

nismo se razumjeli druze asime, moze se tebi cinit sta god hoces, ali nije neophodno da to sto ti se cini ispisujes ovdje. u stvari, suvisno je.
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#13110 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by spreca »

Tempo wrote: 19/09/2020 16:17
spreca wrote: 19/09/2020 15:48
Tempo wrote: 19/09/2020 15:41

lijepo je sto sa nama dijelis sve sto ti se cini, mada to nije potrebno.
A ti si kao neko mjerodavan i ko odlucuje o tome sta kome moze da se chini?

nismo se razumjeli druze asime, moze se tebi cinit sta god hoces, ali nije neophodno da to sto ti se cini ispisujes ovdje. u stvari, suvisno je.
Moji stavovi i misljenja su samo moji i nikoga ne obavezuju ,pa nevidim razloga zasto se toliko uzbudjujes na to sto nije tebi upuceno
Tempo
ZeModerator
Posts: 5186
Joined: 07/12/2003 00:00

#13111 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Tempo »

spreca wrote: 19/09/2020 16:31
Tempo wrote: 19/09/2020 16:17
spreca wrote: 19/09/2020 15:48

A ti si kao neko mjerodavan i ko odlucuje o tome sta kome moze da se chini?

nismo se razumjeli druze asime, moze se tebi cinit sta god hoces, ali nije neophodno da to sto ti se cini ispisujes ovdje. u stvari, suvisno je.
Moji stavovi i misljenja su samo moji i nikoga ne obavezuju ,pa nevidim razloga zasto se toliko uzbudjujes na to sto nije tebi upuceno

ali te stvari se tebi sao cine, takoreci pricinjavaju. sta bi bilo kad bi svi pisao ono sto im se pricinjava?
neka, malo. odmori. vise citaj, manje pisi.
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#13112 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by spreca »

Tempo wrote: 19/09/2020 16:41
spreca wrote: 19/09/2020 16:31
Tempo wrote: 19/09/2020 16:17


nismo se razumjeli druze asime, moze se tebi cinit sta god hoces, ali nije neophodno da to sto ti se cini ispisujes ovdje. u stvari, suvisno je.
Moji stavovi i misljenja su samo moji i nikoga ne obavezuju ,pa nevidim razloga zasto se toliko uzbudjujes na to sto nije tebi upuceno

ali te stvari se tebi sao cine, takoreci pricinjavaju. sta bi bilo kad bi svi pisao ono sto im se pricinjava?
neka, malo. odmori. vise citaj, manje pisi.
:lol: :lol: sta se uzbudjujes covjece,a nije ni pod moranje da moras citati....svako ovdje iznosi svoje misljenje,a jos manje da ti neko sugerise sta i kako da pises
Tempo
ZeModerator
Posts: 5186
Joined: 07/12/2003 00:00

#13113 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Tempo »

spreca wrote: 19/09/2020 17:11
Tempo wrote: 19/09/2020 16:41
spreca wrote: 19/09/2020 16:31
Moji stavovi i misljenja su samo moji i nikoga ne obavezuju ,pa nevidim razloga zasto se toliko uzbudjujes na to sto nije tebi upuceno

ali te stvari se tebi sao cine, takoreci pricinjavaju. sta bi bilo kad bi svi pisao ono sto im se pricinjava?
neka, malo. odmori. vise citaj, manje pisi.
:lol: :lol: sta se uzbudjujes covjece,a nije ni pod moranje da moras citati....svako ovdje iznosi svoje misljenje,a jos manje da ti neko sugerise sta i kako da pises
nemas ti misljenje, nego ti se cini.
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#13114 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by spreca »

Tempo wrote: 19/09/2020 17:14
spreca wrote: 19/09/2020 17:11
Tempo wrote: 19/09/2020 16:41


ali te stvari se tebi sao cine, takoreci pricinjavaju. sta bi bilo kad bi svi pisao ono sto im se pricinjava?
neka, malo. odmori. vise citaj, manje pisi.
:lol: :lol: sta se uzbudjujes covjece,a nije ni pod moranje da moras citati....svako ovdje iznosi svoje misljenje,a jos manje da ti neko sugerise sta i kako da pises
nemas ti misljenje, nego ti se cini.
To jemoja stvar, a ti si na zadatku.
User avatar
ExNihilo
Posts: 17072
Joined: 23/01/2008 07:05
Location: In the sheltering shade of the forest

#13115 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by ExNihilo »

Momku je srce k'o planina.
User avatar
bingov buraz
Posts: 11329
Joined: 14/04/2009 20:23

#13116 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by bingov buraz »

Put do pakla popločan je dobrim namjerama.

Nešto puno žmirka i sklanja pogled na pitanje da li misli će biti izrađen čim im ne bude trebao.
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#13117 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by spreca »

bingov buraz wrote: 19/09/2020 18:14 Put do pakla popločan je dobrim namjerama.

Nešto puno žmirka i sklanja pogled na pitanje da li misli će biti izrađen čim im ne bude trebao.
za par mjeseci sve ce biti jasno, kad vlada pocne da radi,prve sjednice ce pokazati pravo stanje
Tempo
ZeModerator
Posts: 5186
Joined: 07/12/2003 00:00

#13118 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Tempo »

spreca wrote: 19/09/2020 17:42
Tempo wrote: 19/09/2020 17:14
spreca wrote: 19/09/2020 17:11

:lol: :lol: sta se uzbudjujes covjece,a nije ni pod moranje da moras citati....svako ovdje iznosi svoje misljenje,a jos manje da ti neko sugerise sta i kako da pises
nemas ti misljenje, nego ti se cini.
To jemoja stvar, a ti si na zadatku.
jes, bil gejc e poslo da ti kazem da ti se pricinjava i da si dosadan.
User avatar
Blek Stena
Posts: 4077
Joined: 13/09/2012 11:05

#13119 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Blek Stena »

Kako Dritan momacki sukno ljigavom Senadu zbog kmecanja za Milom. priceless
:thumbup:
Tempo
ZeModerator
Posts: 5186
Joined: 07/12/2003 00:00

#13120 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Tempo »

Blek Stena wrote: 19/09/2020 19:24 Kako Dritan momacki sukno ljigavom Senadu zbog kmecanja za Milom. priceless
:thumbup:
u kojoj minuti u ga je zabio, da ne gledam cijeli video?
User avatar
Blek Stena
Posts: 4077
Joined: 13/09/2012 11:05

#13121 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Blek Stena »

od tacno 1h
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59303
Joined: 15/12/2008 16:53

#13122 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by ultima_palabra »

Ovi sto ga slave i ulizuju mu se bi ga prvi strpali u hladnjacu, kad se ukaze prilika.
User avatar
Blek Stena
Posts: 4077
Joined: 13/09/2012 11:05

#13123 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Blek Stena »

kmecis po obicaju
Tempo
ZeModerator
Posts: 5186
Joined: 07/12/2003 00:00

#13124 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Tempo »

dva kurtona...

ovaj triton i ovaj drugi... pa kako to neko moze gledat?
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59303
Joined: 15/12/2008 16:53

#13125 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by ultima_palabra »

Prepozna se prvi. Idemo dalje.
Locked