English Premier League
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#39876 Re: English Premier League
Kazu da nece, ali Lamparda je poznati kao vrstan lazov tako da nista ne mozes znati sa sigurnoscu
- ZyzzSar
- Posts: 2450
- Joined: 08/04/2017 02:14
- Location: Sarajevo
#39877 Re: English Premier League
vraca se Kova jedino sa suspenzije, i Azpi ce biti spreman da odigra cio mec, pulisic 50-50saint_mirad wrote: ↑15/09/2020 00:07Ko ce od ovih novih bit spreman za utakmicu sa Liverpoolom? Hoce li igrat Pulisic?
od novih chilwell ne, ziyech ne, thiago 50-50
- diablobih
- Posts: 8302
- Joined: 28/12/2015 02:17
#39878 Re: English Premier League
Pulisic bi trebao biti spreman, ali koliko ce ga koristiti, ne zna se. Ziyech nece. Thiago ce biti spreman, ali da li ce ga staviti odmah, ne zna se. Chilwell nece, pa ce opet propuh biti na lijevoj strani. Werner i Havertz ce opet igrati sigurno, vraca se Kovacic iz suspenzije.
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#39879 Re: English Premier League
Vec se spremaju izgovori
I like it
I like it
- diablobih
- Posts: 8302
- Joined: 28/12/2015 02:17
#39880 Re: English Premier League
Kakvi izgovori? Samo konstatujem da je Alonso kita u odbrani.
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#39881 Re: English Premier League
Ovaj spreman, ovaj nije, ovaj kita u odbrani. Toliko izgovora za ekipu koja se bori za titulu.
Tipicni Terekovci.
Tipicni Terekovci.
- saint_mirad
- Posts: 4409
- Joined: 25/02/2020 23:09
#39882 Re: English Premier League
I da su svi spremni i zdravi, ekipi sa 6 novih igraca u prvih 11 treba par meseci da se uigra. Pravi Chelsea cemo gledati od Nove godine pa na ovamo.
-
LSD
- Posts: 29910
- Joined: 24/07/2007 08:26
#39883 Re: English Premier League
Chelsea (koji je lani završio na trećem mjestu) je ovo ljeto istresao preko 200 miliona na pojacanja, doveli 5 novih igraca i tim potezima svima dali do znanja da žele titulu - to su im ambicije....nema vadione u slucaju neuspjeha. Ne kupuje se Werner, Havertz, Ziyech, Chilwell da bi se ganjalo treće mjesto.
Ista stvar je bila sa Pepom u Cityu nakon njegove prve sezone, završili treći, skontali gdje su tanki, istresli 250 miliona, rekli hocemo titule i osvojili dvije vezane titule.
Ista stvar je bila sa Pepom u Cityu nakon njegove prve sezone, završili treći, skontali gdje su tanki, istresli 250 miliona, rekli hocemo titule i osvojili dvije vezane titule.
- diablobih
- Posts: 8302
- Joined: 28/12/2015 02:17
- saint_mirad
- Posts: 4409
- Joined: 25/02/2020 23:09
#39885 Re: English Premier League
Neuspeh za njih bi bio da zavrse ispod treceg mesta. Nemaju oni ni sa novim igracima ove sezone ekipu za titulu, Liverpool i City imaju boljih prvih 11, bolje menadzere i vise iskustva.LSD wrote: ↑15/09/2020 01:16 Chelsea (koji je lani završio na trećem mjestu) je ovo ljeto istresao preko 200 miliona na pojacanja, doveli 5 novih igraca i tim potezima svima dali do znanja da žele titulu - to su im ambicije....nema vadione u slucaju neuspjeha. Ne kupuje se Werner, Havertz, Ziyech, Chilwell da bi se ganjalo treće mjesto.
Ista stvar je bila sa Pepom u Cityu nakon njegove prve sezone, završili treći, skontali gdje su tanki, istresli 250 miliona, rekli hocemo titule i osvojili dvije vezane titule.
-
LSD
- Posts: 29910
- Joined: 24/07/2007 08:26
#39886 Re: English Premier League
Covjek bi reko da opisuješ Burnley ili WBAsaint_mirad wrote: ↑15/09/2020 01:21Neuspeh za njih bi bio da zavrse ispod treceg mesta. Nemaju oni ni sa novim igracima ove sezone ekipu za titulu, Liverpool i City imaju boljih prvih 11, bolje menadzere i vise iskustva.LSD wrote: ↑15/09/2020 01:16 Chelsea (koji je lani završio na trećem mjestu) je ovo ljeto istresao preko 200 miliona na pojacanja, doveli 5 novih igraca i tim potezima svima dali do znanja da žele titulu - to su im ambicije....nema vadione u slucaju neuspjeha. Ne kupuje se Werner, Havertz, Ziyech, Chilwell da bi se ganjalo treće mjesto.
Ista stvar je bila sa Pepom u Cityu nakon njegove prve sezone, završili treći, skontali gdje su tanki, istresli 250 miliona, rekli hocemo titule i osvojili dvije vezane titule.
Međutim, cinjenice su cinjenice - Chelsea je ekipa vrijedna preko 900 miliona, klub koja je mnogo kupovao i samim tim istakli kandidaturu...price o drugim klubovima ne piju vodu
Niko ni Liverpulu ni City nije ništa poklonio, niti im se sklanjali s puta tek tako... nego su kupovali, dovodili šta im treba, radili, marljivo trenirali ko mazge i uspjeh je došao.
- saint_mirad
- Posts: 4409
- Joined: 25/02/2020 23:09
#39887 Re: English Premier League
Kakav izgovor, za sta? Chelsea ima objketivno trecu najbolju ekipu u EPL. Moze se desiti da zavrse i drugi ako neko iz vodeceg dvojca bude imao losiju sezonu, ali tesko ce bit sampioni.LSD wrote: ↑15/09/2020 01:28Covjek bi reko da opisuješ Burnley ili WBAsaint_mirad wrote: ↑15/09/2020 01:21Neuspeh za njih bi bio da zavrse ispod treceg mesta. Nemaju oni ni sa novim igracima ove sezone ekipu za titulu, Liverpool i City imaju boljih prvih 11, bolje menadzere i vise iskustva.LSD wrote: ↑15/09/2020 01:16 Chelsea (koji je lani završio na trećem mjestu) je ovo ljeto istresao preko 200 miliona na pojacanja, doveli 5 novih igraca i tim potezima svima dali do znanja da žele titulu - to su im ambicije....nema vadione u slucaju neuspjeha. Ne kupuje se Werner, Havertz, Ziyech, Chilwell da bi se ganjalo treće mjesto.
Ista stvar je bila sa Pepom u Cityu nakon njegove prve sezone, završili treći, skontali gdje su tanki, istresli 250 miliona, rekli hocemo titule i osvojili dvije vezane titule.a fino upakovan izgovor, mora se priznati
![]()
Međutim, cinjenice su cinjenice - Chelsea je ekipa vrijedna preko 900 miliona, ekipa koja je mnogo kupovala i price o drugima ne piju vodu![]()
Niko ni Liverpulu ni City nije ništa poklonio, niti im se sklanjali s puta tek tako... nego su kupovali, dovodili šta im treba, radili, marljivo trenirali ko mazge i uspjeh je došao.
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#39888 Re: English Premier League
Bravo.LSD wrote: ↑15/09/2020 01:16 Chelsea (koji je lani završio na trećem mjestu) je ovo ljeto istresao preko 200 miliona na pojacanja, doveli 5 novih igraca i tim potezima svima dali do znanja da žele titulu - to su im ambicije....nema vadione u slucaju neuspjeha. Ne kupuje se Werner, Havertz, Ziyech, Chilwell da bi se ganjalo treće mjesto.
Ista stvar je bila sa Pepom u Cityu nakon njegove prve sezone, završili treći, skontali gdje su tanki, istresli 250 miliona, rekli hocemo titule i osvojili dvije vezane titule.
Ovdje ocigledno drugi arsini vrijede za City i Liverpool, a sasvim drugi za Chelsea
-
LSD
- Posts: 29910
- Joined: 24/07/2007 08:26
#39889 Re: English Premier League
Za neuspjeh zvani neosvajanje titule sa ovim sastavom i ovim pojacanjima.
Opet kažem, niko se ni Cityu ni Liverpulu nije sklanjao sa puta tek tako, nego su mukotrpnim radom i pogođenim transferima došli do titula.
Vidjecemo Chelsea i Lamparda ove sezone, sad kad su istakli kandidaturu za naslov.
- saint_mirad
- Posts: 4409
- Joined: 25/02/2020 23:09
#39890 Re: English Premier League
Oni su i na kladionicama treci favoriti za osvajanje lige, ne znam o cemu vi pricate.LSD wrote: ↑15/09/2020 01:33Za neuspjeh zvani neosvajanje titule sa ovim sastavom i ovim pojacanjima.
Opet kažem, niko se ni Cityu ni Liverpulu nije sklanjao sa puta tek tako, nego su mukotrpnim radom i pogođenim transferima došli do titula.
Vidjecemo Chelsea ove sezone, sad kad su istakli kandidaturu za naslov.
To sto su doveli dosta pojacanja nije garancija nicega, tek cemo da vidimo ko ce se uklopiti ko nece.Manchester City 5/6 (1.83)
Liverpool 7/4 (2.75)
Chelsea 10/1 (11.0)
- ZyzzSar
- Posts: 2450
- Joined: 08/04/2017 02:14
- Location: Sarajevo
#39891 Re: English Premier League
ne mora se odmah titula premier lige uzeti, nije jos ekipa skroz poslozenaLSD wrote: ↑15/09/2020 01:33Za neuspjeh zvani neosvajanje titule sa ovim sastavom i ovim pojacanjima.
Opet kažem, niko se ni Cityu ni Liverpulu nije sklanjao sa puta tek tako, nego su mukotrpnim radom i pogođenim transferima došli do titula.
Vidjecemo Chelsea ove sezone, sad kad su istakli kandidaturu za naslov.
dovoljno je da na kraju sezone razlika izmedju chelsea i prvaka bude manje od 10b (pri tome chelsea da bude drugi ili treci)
cetvrtfinale LP, i barem jedna titula domaceg kupa
to ce biti uspjesna sezona
pep je ulozio preko pola milijarde pa ne moze sa cityom da se priblizi polufinalu LP, nije ulozen novac jedino mjerilo
-
LSD
- Posts: 29910
- Joined: 24/07/2007 08:26
#39892 Re: English Premier League
Pricamo o tome da su oni lani bili treći i bez potrošenih 200 miliona ovog ljeta (bez Wernera, bez Harvetza, bez Ziyecha, bez Chilwella, bez Silve, bez Mendya)....i za koji q su onda dovodili ove nabrojane ? da bi ponovili isti rezultat kao i lanisaint_mirad wrote: ↑15/09/2020 01:38
Oni su i na kladionicama treci favoriti za osvajanje lige, ne znam o cemu vi pricate.
Naravno da žele titulu, sve drugo je šuplja prica i pripremanje terena za kojekakve izgovore u slucaju neuspjeha. Da se ne lažemo
- saint_mirad
- Posts: 4409
- Joined: 25/02/2020 23:09
#39893 Re: English Premier League
Chelsea je proslu sezonu zavrsio kao cetvrti, a ne treci, i to sa 33 boda manje od sampiona Liverpoola. Da bi oni nadoknadili ovu ogromnu razliku trebaju im sva dovedena pojacanja plus mozda jos jedan ili dva worldclass igraca. Nije ovo FIFA.LSD wrote: ↑15/09/2020 01:42Pricamo o tome da su oni lani bili treći i bez potrošenih 200 miliona ovog ljeta (bez Wernera, bez Harvetza, bez Ziyecha, bez Chilwella, bez Silve, bez Mendya)....i za koji q su onda dovodili ove nabrojane ? da bi ponovili isti rezultat kao i lanisaint_mirad wrote: ↑15/09/2020 01:38
Oni su i na kladionicama treci favoriti za osvajanje lige, ne znam o cemu vi pricate.
![]()
kako da ne
![]()
Naravno da žele titulu, sve drugo je šuplja prica i pripremanje terena za kojekakve izgovore u slucaju neuspjeha. Da se ne lažemo![]()
Realan cilj za ovu sezonu je da se smanji znacajno ta razlika izmedju njih i sampiona.
Last edited by saint_mirad on 15/09/2020 01:47, edited 1 time in total.
- ZyzzSar
- Posts: 2450
- Joined: 08/04/2017 02:14
- Location: Sarajevo
#39894 Re: English Premier League
je li mislis da ce lampard dobitio otkaz ako zavrsi treci (al sa znacajno manjim zaostatkom nego prosle sezone), i dostigne recimo cetvrtfinale LPLSD wrote: ↑15/09/2020 01:42Pricamo o tome da su oni lani bili treći i bez potrošenih 200 miliona ovog ljeta (bez Wernera, bez Harvetza, bez Ziyecha, bez Chilwella, bez Silve, bez Mendya)....i za koji q su onda dovodili ove nabrojane ? da bi ponovili isti rezultat kao i lanisaint_mirad wrote: ↑15/09/2020 01:38
Oni su i na kladionicama treci favoriti za osvajanje lige, ne znam o cemu vi pricate.
![]()
kako da ne
![]()
Naravno da žele titulu, sve drugo je šuplja prica i pripremanje terena za kojekakve izgovore u slucaju neuspjeha. Da se ne lažemo![]()
naravno da nece
ova sezona je testna, da se vidi kako se se stvari posloziti, naredne se napadaju titule uz dodatna pojacanja (declan rice recimo i slicno)
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#39895 Re: English Premier League
Navijaci Chelsea su mentalni patuljci, to je vec ustanovljeno. Idemo dalje.
Ja tvrdim da Liverpool ove sezone uzima tripletu.
Ja tvrdim da Liverpool ove sezone uzima tripletu.
-
LSD
- Posts: 29910
- Joined: 24/07/2007 08:26
#39896 Re: English Premier League
To kad gledaš samo jedno takmicenje.
A zaboravlja se da je Pep sa Cityem prekuco EPL dva puta zaredom, osvojivši 200 bodova u dvije sezone.
Pa sjeti se, nije to tako davno bilo 2018-te osvojiše Quadruple - sve moguce domaće trofeje (Community Shield, League Cup, FA Cup i titulu EPL).

Uložili, kupovali, trenirali ko mazge i osvojili.
Sad da vidimo kako ce Chelsea sa svojim silnim pojacanjima.
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#39897 Re: English Premier League
Najjaca stvar je koliko se drkalo na Lamparda prosle sezone jer je gurao akademce, a ono morao jer je imao transfer ban. Cim je isti prosao navalio ko lud. Evo haman 400 miliona skrsio
I sad opet zele to 3-4 mjesto kao i prosle sezone
I sad opet zele to 3-4 mjesto kao i prosle sezone
-
LSD
- Posts: 29910
- Joined: 24/07/2007 08:26
#39898 Re: English Premier League
Fino ti to objašnjavaš, samo te zezaju neke nezgodne činjenice i paralele koje cu povuci.saint_mirad wrote: ↑15/09/2020 01:45
Chelsea je proslu sezonu zavrsio kao cetvrti, a ne treci, i to sa 33 boda manje od sampiona Liverpoola. Da bi oni nadoknadili ovu ogromnu razliku trebaju im sva dovedena pojacanja plus mozda jos jedan ili dva worldclass igraca. Nije ovo FIFA.
Realan cilj za ovu sezonu je da se smanji znacajno ta razlika izmedju njih i sampiona.
Sezona 2016/17 Chelsea prvak lige (na klupi Conte)... City (prva sezona Pepa) treći na tabeli, razlika između njih 15 bodova.
Vec slijedeca sezona, City istresa 250 miliona to ljeto, Pep tjera škart (Navas, Bony, Negredo, Mangala, Sagna, Clichy, Kolarov, Zabaleta i ostala gov.na), dovodi 5-6 novih igraca i sezonu završava sa rekordnih 100 poena , 20 bodova više od drugoplasiranog Uniteda....nije bilo price tipa "Realan cilj za ovu sezonu je da se smanji znacajno ta razlika izmedju njih i sampiona."...ne ne, vec se odmah navalilo na titulu.
Lampard je vec drugu sezonu na klupi Chelsea, doveli su mu šta je tražio, plus od ranije ima Pulisica, Mounta, Kovacica, Kantea, Abrahama itd...nema tu price Eh polako sad, pa cemo vidjeti dokle i kako
Ili jesi ili nisi...ni Pepu niko nije praštao neuspjehe...Klopp od nekakvih anonimusa iz Hulla, Southamptona, Šalkea, Rome, napravi šampionski tim, dobro idioti iz Barce su im preko Coutinha kupili Van Dijka i Alissona, ali nije bilo kukanja, vec radi, treniraj ko mazga, osvoji nešto, pokaži od cega si ili bježi natrag u Njemačku.
Pa baš fino ovdje pripremate Lampardu izgovore
- saint_mirad
- Posts: 4409
- Joined: 25/02/2020 23:09
#39899 Re: English Premier League
Ne navijam za Chelsea i nemam motiva da trazim izgovore za Lamparda, vec pricam realno. Chelsea ima trecu najbolju ekipu u ligi, to kazu strucnjaci i bookmakeri. To sto raja s foruma misli da zna bolje od strucnjaka je drugi par cipela. Da bi oni osvojili titulu ove sezone mora da se poklopi bas dosta toga, da dve ekipe koje su u prethodne 3 sezone belezile rekorde po broju bodova toliko opadnu u igri i da zavrse sa oko 80ak bodova, dok Chelsea treba da osvoji makar 20 bodova vise nego prosle sezone kad je imao 66.LSD wrote: ↑15/09/2020 02:09Fino ti to objašnjavaš, samo te zezaju neke nezgodne činjenice i paralele koje cu povuci.saint_mirad wrote: ↑15/09/2020 01:45
Chelsea je proslu sezonu zavrsio kao cetvrti, a ne treci, i to sa 33 boda manje od sampiona Liverpoola. Da bi oni nadoknadili ovu ogromnu razliku trebaju im sva dovedena pojacanja plus mozda jos jedan ili dva worldclass igraca. Nije ovo FIFA.
Realan cilj za ovu sezonu je da se smanji znacajno ta razlika izmedju njih i sampiona.
Sezona 2016/17 Chelsea prvak lige (na klupi Conte)... City (prva sezona Pepa) treći na tabeli, razlika između njih 15 bodova.
Vec slijedeca sezona, City istresa 250 miliona to ljeto, Pep tjera škart (Navas, Bony, Negredo, Mangala, Sagna, Clichy, Kolarov, Zabaleta i ostala gov.na), dovodi 5-6 novih igraca i sezonu završava sa rekordnih 100 poena , 20 bodova više od drugoplasiranog Uniteda....nije bilo price tipa "Realan cilj za ovu sezonu je da se smanji znacajno ta razlika izmedju njih i sampiona."...ne ne, vec se odmah navalilo na titulu.
Lampard je vec drugu sezonu na klupi Chelsea, doveli su mu šta je tražio, plus od ranije ima Pulisica, Mounta, Kovacica, Kantea, Abrahama itd...nema tu price Eh polako sad, pa cemo vidjeti dokle i kako![]()
Ili jesi ili nisi...ni Pepu niko nije praštao neuspjehe...Klopp od nekakvih anonimusa iz Hulla, Southamptona, Šalkea, Rome, napravi šampionski tim, dobro idioti iz Barce su im preko Coutinha kupili Van Dijka i Alissona, ali nije bilo kukanja, vec radi, treniraj ko mazga, osvoji nešto, pokaži od cega si ili bježi natrag u Njemačku.
Pa baš fino ovdje pripremate Lampardu izgovore![]()
Mogu oni navaliti i zeleti titulu koliko hoce, no jedno su zelje a drugo mogucnosti.
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#39900 Re: English Premier League
I ovaj zapeo za kladionicu.
City je 4 sezone u nizu bio prvi favorit za osvajanje LP prema bet365
Koliko puta su bar dosli do 1/2 ?
0
Tocka
City je 4 sezone u nizu bio prvi favorit za osvajanje LP prema bet365
Koliko puta su bar dosli do 1/2 ?
0
Tocka
