NBA - National Basketball Association

Košarka u BiH, NBA liga, NLB liga, Euroliga,...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#42501 Re: NBA - National Basketball Association

Post by 90minut »

Tomahawk11 wrote: 31/08/2020 09:30 A što je Dennis Schroder u jaja bubno PJ-a to ništa :oops:
S obzirom da mu je saigrac Westbrick sigurno je necim zaslužio bar zbog Rasela :D
Korovjev
Posts: 846
Joined: 17/03/2018 18:42

#42502 Re: NBA - National Basketball Association

Post by Korovjev »

Samo mi nije jasan Houston ni Dantoni ni Harden što zadnje lopte daje Westbrooku a ovaj pogubljen bio cijelu tekmu bacao lopte u aut, pa onda dvije minute pred kraj u egalu mahao koš sa 4 metra za 2 metra. I opet mu daju zadnju loptu da je ovaj baci u aut. A nadao sam se da bi moglo biti nešto od Houstona, ali sa ovakvim Westbrookom i ako prođu dalje neće ni jednu uzeti. Bolje onda OKC nek se gomba nezgodni su cijelu tekmu samo navode na svoj ritam, ovaj Paul uz Lebrona daleko najpametnije igra košarku, sa jednim polovnim timom on je 5 na zapadu i vidi se da to nije sučajno.
User avatar
spree
Posts: 8674
Joined: 04/04/2009 02:10
Location: oʌǝɾɐɹɐs

#42503 Re: NBA - National Basketball Association

Post by spree »

Sta radi smart :shock: :shock: . Frajer nije mogao Okean pogoditi kad je usao u ligu.
northgate
Posts: 25
Joined: 29/01/2014 05:11

#42504 Re: NBA - National Basketball Association

Post by northgate »

spree wrote: 02/09/2020 01:45 Sta radi smart :shock: :shock: . Frajer nije mogao Okean pogoditi kad je usao u ligu.
On i kemba zamjenili uloge veceras
User avatar
Tony Soprano
Posts: 1064
Joined: 21/01/2015 00:35
Location: Bada Bing

#42505 Re: NBA - National Basketball Association

Post by Tony Soprano »

Prejaka tekma. :thumbup:
User avatar
spree
Posts: 8674
Joined: 04/04/2009 02:10
Location: oʌǝɾɐɹɐs

#42506 Re: NBA - National Basketball Association

Post by spree »

Rekoh ja najbolji trener u NBA. Smart luda serija, Tatum standardan, kemba pogodio na kraju. Jednostavno predobro vodjeni, a Toronto nema zvijezdu. Realno siakam je dobra druga opcija i mozda prva za regularni dio sezone.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59308
Joined: 15/12/2008 16:53

#42507 Re: NBA - National Basketball Association

Post by ultima_palabra »

spree wrote: 02/09/2020 02:14 Rekoh ja najbolji trener u NBA. Smart luda serija, Tatum standardan, kemba pogodio na kraju. Jednostavno predobro vodjeni, a Toronto nema zvijezdu. Realno siakam je dobra druga opcija i mozda prva za regularni dio sezone.
Pa nema ni Boston zvijezdu. Mozda im i ne treba da uzmu istok, preko toga ne znam mogu li.
northgate
Posts: 25
Joined: 29/01/2014 05:11

#42508 Re: NBA - National Basketball Association

Post by northgate »

ultima_palabra wrote: 02/09/2020 02:28
spree wrote: 02/09/2020 02:14 Rekoh ja najbolji trener u NBA. Smart luda serija, Tatum standardan, kemba pogodio na kraju. Jednostavno predobro vodjeni, a Toronto nema zvijezdu. Realno siakam je dobra druga opcija i mozda prva za regularni dio sezone.
Pa nema ni Boston zvijezdu. Mozda im i ne treba da uzmu istok, preko toga ne znam mogu li.
Tatum je zvijezda. Startna petorka po imenim najbolja u ligi
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59308
Joined: 15/12/2008 16:53

#42509 Re: NBA - National Basketball Association

Post by ultima_palabra »

northgate wrote: 02/09/2020 03:01
ultima_palabra wrote: 02/09/2020 02:28
spree wrote: 02/09/2020 02:14 Rekoh ja najbolji trener u NBA. Smart luda serija, Tatum standardan, kemba pogodio na kraju. Jednostavno predobro vodjeni, a Toronto nema zvijezdu. Realno siakam je dobra druga opcija i mozda prva za regularni dio sezone.
Pa nema ni Boston zvijezdu. Mozda im i ne treba da uzmu istok, preko toga ne znam mogu li.
Tatum je zvijezda. Startna petorka po imenim najbolja u ligi
Bit ce zvijezda, ali trenutno... tek je jednom All-Star.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59308
Joined: 15/12/2008 16:53

#42510 Re: NBA - National Basketball Association

Post by ultima_palabra »

Sta ti je Game 7, koliko malo poena...
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#42511 Re: NBA - National Basketball Association

Post by 90minut »

jao kakva scena
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#42512 Re: NBA - National Basketball Association

Post by 90minut »

Mislim ovih zadnjih 15 sekundi je slika i prilika one price što treneri govore ako imaš loptu i vodiš zadnjih 20 sekundi nebitno kakvu kontru imaš cuvas loptu i cekas da te fauliraju.

Da je lopta na kraju od Conleya cini mi se uletila tacno ne znam kako bi se oporavili od takvog poraza. :zzzz:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#42513 Re: NBA - National Basketball Association

Post by Tomahawk11 »

ultima_palabra wrote: 02/09/2020 04:49 Sta ti je Game 7, koliko malo poena...
Euroligaška utakmica :mrgreen:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#42514 Re: NBA - National Basketball Association

Post by Tomahawk11 »

90minut wrote: 02/09/2020 05:01 Mislim ovih zadnjih 15 sekundi je slika i prilika one price što treneri govore ako imaš loptu i vodiš zadnjih 20 sekundi nebitno kakvu kontru imaš cuvas loptu i cekas da te fauliraju.

Da je lopta na kraju od Conleya cini mi se uletila tacno ne znam kako bi se oporavili od takvog poraza. :zzzz:
Zamalo scenario od prošle godine g7 sa Portlandom kad su umalo prosuli +19 čini mi se :-)
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#42515 Re: NBA - National Basketball Association

Post by Tomahawk11 »

spree wrote: 02/09/2020 02:14 Rekoh ja najbolji trener u NBA. Smart luda serija, Tatum standardan, kemba pogodio na kraju. Jednostavno predobro vodjeni, a Toronto nema zvijezdu. Realno siakam je dobra druga opcija i mozda prva za regularni dio sezone.
Smart odlučio da igra 4/4 :mrgreen: čovjek realno riješi utakmicu kad se lomilo.
Pa minus Kawhi je puno da bi napravili više od drugog kruga.
User avatar
n;hill
Posts: 1259
Joined: 15/03/2008 22:30

#42516 Re: NBA - National Basketball Association

Post by n;hill »

ultima_palabra wrote: 02/09/2020 02:28
spree wrote: 02/09/2020 02:14 Rekoh ja najbolji trener u NBA. Smart luda serija, Tatum standardan, kemba pogodio na kraju. Jednostavno predobro vodjeni, a Toronto nema zvijezdu. Realno siakam je dobra druga opcija i mozda prva za regularni dio sezone.
Pa nema ni Boston zvijezdu. Mozda im i ne treba da uzmu istok, preko toga ne znam mogu li.
Ne treba im zvjezda, pogotovo ne onakva tipa Irvinga, bolja petorka, Tatum je najbolji igrač u seriji, trebalo bi biti dovoljno, Toronto bolja klupa, ali su i kompletni dok mi nemamo Haywarda, petorka Toronta jednostavno preniska, rob Williams aka Time Lord ključan i izenađenje Stevensa, mislim da protiv Phile nije igrao dvi minute...idemo dalje zeleni :mrgreen:
User avatar
Evolution_IV
Posts: 20832
Joined: 29/08/2020 22:58
Location: Tahiti
Vozim: 3 Leša

#42517 Re: NBA - National Basketball Association

Post by Evolution_IV »

Ja njih vidim u finalu sa Lakersima i ocekujem seriju :thumbup:

medjutim ako lebron nastavi poput jordana dazabija 30+ svaku utakmicu bice gutavo :D
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#42518 Re: NBA - National Basketball Association

Post by Tomahawk11 »

Ne bi bilo loše finale istoka Miami - Boston.
Nekako bi to baš bio dobar matchup.
Mislim Giannis nije sigurno rekao svoje, biće večeras bolji garant.
Al su mi nekako nekompletna ekipa da bi u finale i istoka. Malo sam ih precijenio.

Sa zapada svakako između LAL - LAC birati finalistu...ne znam, pokazali su i LAC određene slabosti kao i LAL, biće svega.
User avatar
Evolution_IV
Posts: 20832
Joined: 29/08/2020 22:58
Location: Tahiti
Vozim: 3 Leša

#42519 Re: NBA - National Basketball Association

Post by Evolution_IV »

Mah nije neka ekipa oko Gianisa,ok nije losa kao u Doncica ali nije to to..

Tako bi i moglo da bude na istoku,na zapadu se nadam metli,da Lakersi pociste smetljare :D :thumbup:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#42520 Re: NBA - National Basketball Association

Post by Tomahawk11 »

Teško...mislim ekipa u kojoj igra Kawhi nema šanse da bude pometlana...uključiće on neki beast mode....još ako proradi PG kojim slučajem (malo vjerovatno, ali eto)...jedino što nemaju riješenje za AD, on će trpati po 40.

Nadam se oba finala po 7, a onda grande finale.
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#42521 Re: NBA - National Basketball Association

Post by 90minut »

+
Tomahawk11 wrote: 02/09/2020 07:53
90minut wrote: 02/09/2020 05:01 Mislim ovih zadnjih 15 sekundi je slika i prilika one price što treneri govore ako imaš loptu i vodiš zadnjih 20 sekundi nebitno kakvu kontru imaš cuvas loptu i cekas da te fauliraju.

Da je lopta na kraju od Conleya cini mi se uletila tacno ne znam kako bi se oporavili od takvog poraza. :zzzz:
Zamalo scenario od prošle godine g7 sa Portlandom kad su umalo prosuli +19 čini mi se :-)
Na poluvremenu Donovan imao 7 poena i opet bilo samo +14 tacno si znao da se vracaju ekspresno i tako i bi.

Al' ono na kraju da je uletilo sigurno u historiji top 5 najgorih poraza bi bilo u play off-u hladno lik polaganje fulio i onda za pobjedu se nekako iskoprcala.

Gledao sam par reakcija Denverovih navijaca i to je takav kraj bio da ne mozes ni slaviti samo padneš na pod i mirno dises jer ne znaš šta bi s sobom da je nekako uletila. :lol:

Ili što bi rekao jedan od njih " All that for 5-1 against clippers ". :D
Melo15
Posts: 896
Joined: 13/08/2011 21:36

#42522 Re: NBA - National Basketball Association

Post by Melo15 »

90minut wrote: 02/09/2020 14:51 +
Tomahawk11 wrote: 02/09/2020 07:53
90minut wrote: 02/09/2020 05:01 Mislim ovih zadnjih 15 sekundi je slika i prilika one price što treneri govore ako imaš loptu i vodiš zadnjih 20 sekundi nebitno kakvu kontru imaš cuvas loptu i cekas da te fauliraju.

Da je lopta na kraju od Conleya cini mi se uletila tacno ne znam kako bi se oporavili od takvog poraza. :zzzz:
Zamalo scenario od prošle godine g7 sa Portlandom kad su umalo prosuli +19 čini mi se :-)
Na poluvremenu Donovan imao 7 poena i opet bilo samo +14 tacno si znao da se vracaju ekspresno i tako i bi.

Al' ono na kraju da je uletilo sigurno u historiji top 5 najgorih poraza bi bilo u play off-u hladno lik polaganje fulio i onda za pobjedu se nekako iskoprcala.

Gledao sam par reakcija Denverovih navijaca i to je takav kraj bio da ne mozes ni slaviti samo padneš na pod i mirno dises jer ne znaš šta bi s sobom da je nekako uletila. :lol:

Ili što bi rekao jedan od njih " All that for 5-1 against clippers ". :D
Hmm, kako 5 1 ne kontam? Zar se ne igra na 4 dobijene?
Ili si mislio da LACi padaju u 5?
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#42523 Re: NBA - National Basketball Association

Post by 90minut »

Igra fulio tipku
User avatar
ZyzzSar
Posts: 2450
Joined: 08/04/2017 02:14
Location: Sarajevo

#42524 Re: NBA - National Basketball Association

Post by ZyzzSar »

kakva zavrsnica, stvarno fantasticna utakmica, zasluzeno miami 2-0
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59308
Joined: 15/12/2008 16:53

#42525 Re: NBA - National Basketball Association

Post by ultima_palabra »

Umalo da prospu nemoguce... kako se stegao Butler na kraju :lol: Ali Giannis stvarno nije igrac za odlucujuce trenutke.
Post Reply