S obzirom da mu je saigrac Westbrick sigurno je necim zaslužio bar zbog Rasela
NBA - National Basketball Association
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
90minut
- Posts: 12889
- Joined: 07/04/2019 10:56
#42501 Re: NBA - National Basketball Association
-
Korovjev
- Posts: 846
- Joined: 17/03/2018 18:42
#42502 Re: NBA - National Basketball Association
Samo mi nije jasan Houston ni Dantoni ni Harden što zadnje lopte daje Westbrooku a ovaj pogubljen bio cijelu tekmu bacao lopte u aut, pa onda dvije minute pred kraj u egalu mahao koš sa 4 metra za 2 metra. I opet mu daju zadnju loptu da je ovaj baci u aut. A nadao sam se da bi moglo biti nešto od Houstona, ali sa ovakvim Westbrookom i ako prođu dalje neće ni jednu uzeti. Bolje onda OKC nek se gomba nezgodni su cijelu tekmu samo navode na svoj ritam, ovaj Paul uz Lebrona daleko najpametnije igra košarku, sa jednim polovnim timom on je 5 na zapadu i vidi se da to nije sučajno.
- spree
- Posts: 8674
- Joined: 04/04/2009 02:10
- Location: oʌǝɾɐɹɐs
#42503 Re: NBA - National Basketball Association
Sta radi smart
. Frajer nije mogao Okean pogoditi kad je usao u ligu.
-
northgate
- Posts: 25
- Joined: 29/01/2014 05:11
- Tony Soprano
- Posts: 1064
- Joined: 21/01/2015 00:35
- Location: Bada Bing
#42505 Re: NBA - National Basketball Association
Prejaka tekma. 
- spree
- Posts: 8674
- Joined: 04/04/2009 02:10
- Location: oʌǝɾɐɹɐs
#42506 Re: NBA - National Basketball Association
Rekoh ja najbolji trener u NBA. Smart luda serija, Tatum standardan, kemba pogodio na kraju. Jednostavno predobro vodjeni, a Toronto nema zvijezdu. Realno siakam je dobra druga opcija i mozda prva za regularni dio sezone.
- ultima_palabra
- Posts: 59308
- Joined: 15/12/2008 16:53
#42507 Re: NBA - National Basketball Association
Pa nema ni Boston zvijezdu. Mozda im i ne treba da uzmu istok, preko toga ne znam mogu li.
-
northgate
- Posts: 25
- Joined: 29/01/2014 05:11
#42508 Re: NBA - National Basketball Association
Tatum je zvijezda. Startna petorka po imenim najbolja u ligiultima_palabra wrote: ↑02/09/2020 02:28Pa nema ni Boston zvijezdu. Mozda im i ne treba da uzmu istok, preko toga ne znam mogu li.
- ultima_palabra
- Posts: 59308
- Joined: 15/12/2008 16:53
#42509 Re: NBA - National Basketball Association
Bit ce zvijezda, ali trenutno... tek je jednom All-Star.northgate wrote: ↑02/09/2020 03:01Tatum je zvijezda. Startna petorka po imenim najbolja u ligiultima_palabra wrote: ↑02/09/2020 02:28Pa nema ni Boston zvijezdu. Mozda im i ne treba da uzmu istok, preko toga ne znam mogu li.
- ultima_palabra
- Posts: 59308
- Joined: 15/12/2008 16:53
#42510 Re: NBA - National Basketball Association
Sta ti je Game 7, koliko malo poena...
-
90minut
- Posts: 12889
- Joined: 07/04/2019 10:56
#42511 Re: NBA - National Basketball Association
jao kakva scena
-
90minut
- Posts: 12889
- Joined: 07/04/2019 10:56
#42512 Re: NBA - National Basketball Association
Mislim ovih zadnjih 15 sekundi je slika i prilika one price što treneri govore ako imaš loptu i vodiš zadnjih 20 sekundi nebitno kakvu kontru imaš cuvas loptu i cekas da te fauliraju.
Da je lopta na kraju od Conleya cini mi se uletila tacno ne znam kako bi se oporavili od takvog poraza.
Da je lopta na kraju od Conleya cini mi se uletila tacno ne znam kako bi se oporavili od takvog poraza.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#42513 Re: NBA - National Basketball Association
Euroligaška utakmica
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#42514 Re: NBA - National Basketball Association
Zamalo scenario od prošle godine g7 sa Portlandom kad su umalo prosuli +19 čini mi se90minut wrote: ↑02/09/2020 05:01 Mislim ovih zadnjih 15 sekundi je slika i prilika one price što treneri govore ako imaš loptu i vodiš zadnjih 20 sekundi nebitno kakvu kontru imaš cuvas loptu i cekas da te fauliraju.
Da je lopta na kraju od Conleya cini mi se uletila tacno ne znam kako bi se oporavili od takvog poraza.![]()
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#42515 Re: NBA - National Basketball Association
Smart odlučio da igra 4/4
Pa minus Kawhi je puno da bi napravili više od drugog kruga.
- n;hill
- Posts: 1259
- Joined: 15/03/2008 22:30
#42516 Re: NBA - National Basketball Association
Ne treba im zvjezda, pogotovo ne onakva tipa Irvinga, bolja petorka, Tatum je najbolji igrač u seriji, trebalo bi biti dovoljno, Toronto bolja klupa, ali su i kompletni dok mi nemamo Haywarda, petorka Toronta jednostavno preniska, rob Williams aka Time Lord ključan i izenađenje Stevensa, mislim da protiv Phile nije igrao dvi minute...idemo dalje zeleniultima_palabra wrote: ↑02/09/2020 02:28Pa nema ni Boston zvijezdu. Mozda im i ne treba da uzmu istok, preko toga ne znam mogu li.
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#42517 Re: NBA - National Basketball Association
Ja njih vidim u finalu sa Lakersima i ocekujem seriju 
medjutim ako lebron nastavi poput jordana dazabija 30+ svaku utakmicu bice gutavo
medjutim ako lebron nastavi poput jordana dazabija 30+ svaku utakmicu bice gutavo
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#42518 Re: NBA - National Basketball Association
Ne bi bilo loše finale istoka Miami - Boston.
Nekako bi to baš bio dobar matchup.
Mislim Giannis nije sigurno rekao svoje, biće večeras bolji garant.
Al su mi nekako nekompletna ekipa da bi u finale i istoka. Malo sam ih precijenio.
Sa zapada svakako između LAL - LAC birati finalistu...ne znam, pokazali su i LAC određene slabosti kao i LAL, biće svega.
Nekako bi to baš bio dobar matchup.
Mislim Giannis nije sigurno rekao svoje, biće večeras bolji garant.
Al su mi nekako nekompletna ekipa da bi u finale i istoka. Malo sam ih precijenio.
Sa zapada svakako između LAL - LAC birati finalistu...ne znam, pokazali su i LAC određene slabosti kao i LAL, biće svega.
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#42519 Re: NBA - National Basketball Association
Mah nije neka ekipa oko Gianisa,ok nije losa kao u Doncica ali nije to to..
Tako bi i moglo da bude na istoku,na zapadu se nadam metli,da Lakersi pociste smetljare

Tako bi i moglo da bude na istoku,na zapadu se nadam metli,da Lakersi pociste smetljare
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#42520 Re: NBA - National Basketball Association
Teško...mislim ekipa u kojoj igra Kawhi nema šanse da bude pometlana...uključiće on neki beast mode....još ako proradi PG kojim slučajem (malo vjerovatno, ali eto)...jedino što nemaju riješenje za AD, on će trpati po 40.
Nadam se oba finala po 7, a onda grande finale.
Nadam se oba finala po 7, a onda grande finale.
-
90minut
- Posts: 12889
- Joined: 07/04/2019 10:56
#42521 Re: NBA - National Basketball Association
+
Al' ono na kraju da je uletilo sigurno u historiji top 5 najgorih poraza bi bilo u play off-u hladno lik polaganje fulio i onda za pobjedu se nekako iskoprcala.
Gledao sam par reakcija Denverovih navijaca i to je takav kraj bio da ne mozes ni slaviti samo padneš na pod i mirno dises jer ne znaš šta bi s sobom da je nekako uletila.
Ili što bi rekao jedan od njih " All that for 5-1 against clippers ".
Na poluvremenu Donovan imao 7 poena i opet bilo samo +14 tacno si znao da se vracaju ekspresno i tako i bi.Tomahawk11 wrote: ↑02/09/2020 07:53Zamalo scenario od prošle godine g7 sa Portlandom kad su umalo prosuli +19 čini mi se90minut wrote: ↑02/09/2020 05:01 Mislim ovih zadnjih 15 sekundi je slika i prilika one price što treneri govore ako imaš loptu i vodiš zadnjih 20 sekundi nebitno kakvu kontru imaš cuvas loptu i cekas da te fauliraju.
Da je lopta na kraju od Conleya cini mi se uletila tacno ne znam kako bi se oporavili od takvog poraza.![]()
![]()
Al' ono na kraju da je uletilo sigurno u historiji top 5 najgorih poraza bi bilo u play off-u hladno lik polaganje fulio i onda za pobjedu se nekako iskoprcala.
Gledao sam par reakcija Denverovih navijaca i to je takav kraj bio da ne mozes ni slaviti samo padneš na pod i mirno dises jer ne znaš šta bi s sobom da je nekako uletila.
Ili što bi rekao jedan od njih " All that for 5-1 against clippers ".
-
Melo15
- Posts: 896
- Joined: 13/08/2011 21:36
#42522 Re: NBA - National Basketball Association
Hmm, kako 5 1 ne kontam? Zar se ne igra na 4 dobijene?90minut wrote: ↑02/09/2020 14:51 +Na poluvremenu Donovan imao 7 poena i opet bilo samo +14 tacno si znao da se vracaju ekspresno i tako i bi.Tomahawk11 wrote: ↑02/09/2020 07:53Zamalo scenario od prošle godine g7 sa Portlandom kad su umalo prosuli +19 čini mi se90minut wrote: ↑02/09/2020 05:01 Mislim ovih zadnjih 15 sekundi je slika i prilika one price što treneri govore ako imaš loptu i vodiš zadnjih 20 sekundi nebitno kakvu kontru imaš cuvas loptu i cekas da te fauliraju.
Da je lopta na kraju od Conleya cini mi se uletila tacno ne znam kako bi se oporavili od takvog poraza.![]()
![]()
Al' ono na kraju da je uletilo sigurno u historiji top 5 najgorih poraza bi bilo u play off-u hladno lik polaganje fulio i onda za pobjedu se nekako iskoprcala.
Gledao sam par reakcija Denverovih navijaca i to je takav kraj bio da ne mozes ni slaviti samo padneš na pod i mirno dises jer ne znaš šta bi s sobom da je nekako uletila.
Ili što bi rekao jedan od njih " All that for 5-1 against clippers ".![]()
Ili si mislio da LACi padaju u 5?
-
90minut
- Posts: 12889
- Joined: 07/04/2019 10:56
#42523 Re: NBA - National Basketball Association
Igra fulio tipku
- ZyzzSar
- Posts: 2450
- Joined: 08/04/2017 02:14
- Location: Sarajevo
#42524 Re: NBA - National Basketball Association
kakva zavrsnica, stvarno fantasticna utakmica, zasluzeno miami 2-0
- ultima_palabra
- Posts: 59308
- Joined: 15/12/2008 16:53
#42525 Re: NBA - National Basketball Association
Umalo da prospu nemoguce... kako se stegao Butler na kraju
Ali Giannis stvarno nije igrac za odlucujuce trenutke.
