FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga / Konferencijska liga

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
last mohicans
Posts: 18196
Joined: 09/08/2012 23:19

#14901 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by last mohicans »

Ananesta našao novog zrtvenog jarca. Nema Husa, sad ima SD.
User avatar
tovarish
Posts: 3786
Joined: 26/05/2008 23:57

#14902 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by tovarish »

last mohicans wrote: 01/09/2020 19:32 Ananesta našao novog zrtvenog jarca. Nema Husa, sad ima SD.
Tako se ponasaju samo hinje i gnjide koje nemaju ni trun morala. Ne trebaju nam ni neprijatelji kad takve imamo u svojim redovima. Klasicni baliluk.

Imao je Hadzic fula, daleko je od idealnog, ali svoj posao radi sasvim solidno. Pa ova ekipa je prakticno sastavljena od igraca koje je on doveo, uz akademce naravno. I rezultati su iza njega. Dvije titule i dobre sanse za trecu, guramo jos u Evropi sa dobrim sansama za play off i OVO se naslo unositi nemir. Narocito nakon jucerasnje partije gdje smo odigrali konacno kako treba i kada pocinjemo konacno liciti na ono sto svi prizeljkujemo. A obecali su jos i dodatna pojacanja.

Nije politika forum, ali OVO je garant clan SDA jer oni su upravo ovakvi kakav je OVO. Za svoj interes razjebat ce sve sto valja.
User avatar
Analiticarr
Posts: 2005
Joined: 15/02/2019 23:24

#14903 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by Analiticarr »

tovarish wrote: 01/09/2020 20:06
last mohicans wrote: 01/09/2020 19:32 Ananesta našao novog zrtvenog jarca. Nema Husa, sad ima SD.
Tako se ponasaju samo hinje i gnjide koje nemaju ni trun morala. Ne trebaju nam ni neprijatelji kad takve imamo u svojim redovima. Klasicni baliluk.

Imao je Hadzic fula, daleko je od idealnog, ali svoj posao radi sasvim solidno. Pa ova ekipa je prakticno sastavljena od igraca koje je on doveo, uz akademce naravno. I rezultati su iza njega. Dvije titule i dobre sanse za trecu, guramo jos u Evropi sa dobrim sansama za play off i OVO se naslo unositi nemir. Narocito nakon jucerasnje partije gdje smo odigrali konacno kako treba i kada pocinjemo konacno liciti na ono sto svi prizeljkujemo. A obecali su jos i dodatna pojacanja.

Nije politika forum, ali OVO je garant clan SDA jer oni su upravo ovakvi kakav je OVO. Za svoj interes razjebat ce sve sto valja.
Za SVOJ interes sam kupio 14 ulagackih prava da bih pomogao klubu da se ne ugasi i ponosan sam na to :kiss: Kada smo to isto ponudili ''legendama'' koje pred tv kamerama pricaju kako vole FKS vise nego bilo sta pa cak i svoje zivote, dobili smo odgovor; citiram: ''Ne zanima me to. Nadjite nekog drugog.'' :izet:


To sto je neko nekada bio dobar, ne daje mu za pravo da blati ugled kluba. Taj Hadzic je to uradio jer je bukvalno slagao ljudima kada su dosli da potpisu ugovore, tj on je promjenio neke vrlo vazne detalje i ljudi su odustali. Tako se ne gradi veliko ime nego se samo srozava.
Vecina vas ovdje uopste ne navija za nas klub nego ste zaljubljeni u svako po jednog lika kojeg uzdizete iznad grba i ne znate razmisljati nego vam drugi namecu misljenja.

Klub nije humanitarna organizacija da zbrinjava necije uzore i brine o njima, niti smo kriminalna organizacija u kojoj ce raditi neljudi poput onog otjeranog i njegovih nalogodavaca. Trebate to shvatiti i pomiriti se sa tim.
:thumbup: :kiss: :bih:
kakaljin
Posts: 13493
Joined: 14/03/2008 12:30
Location: Sarajevo
Contact:

#14904 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by kakaljin »

Analiticarr wrote: 01/09/2020 21:03
tovarish wrote: 01/09/2020 20:06
last mohicans wrote: 01/09/2020 19:32 Ananesta našao novog zrtvenog jarca. Nema Husa, sad ima SD.
Tako se ponasaju samo hinje i gnjide koje nemaju ni trun morala. Ne trebaju nam ni neprijatelji kad takve imamo u svojim redovima. Klasicni baliluk.

Imao je Hadzic fula, daleko je od idealnog, ali svoj posao radi sasvim solidno. Pa ova ekipa je prakticno sastavljena od igraca koje je on doveo, uz akademce naravno. I rezultati su iza njega. Dvije titule i dobre sanse za trecu, guramo jos u Evropi sa dobrim sansama za play off i OVO se naslo unositi nemir. Narocito nakon jucerasnje partije gdje smo odigrali konacno kako treba i kada pocinjemo konacno liciti na ono sto svi prizeljkujemo. A obecali su jos i dodatna pojacanja.

Nije politika forum, ali OVO je garant clan SDA jer oni su upravo ovakvi kakav je OVO. Za svoj interes razjebat ce sve sto valja.
Za SVOJ interes sam kupio 14 ulagackih prava da bih pomogao klubu da se ne ugasi i ponosan sam na to :kiss: Kada smo to isto ponudili ''legendama'' koje pred tv kamerama pricaju kako vole FKS vise nego bilo sta pa cak i svoje zivote, dobili smo odgovor; citiram: ''Ne zanima me to. Nadjite nekog drugog.'' :izet:


To sto je neko nekada bio dobar, ne daje mu za pravo da blati ugled kluba. Taj Hadzic je to uradio jer je bukvalno slagao ljudima kada su dosli da potpisu ugovore, tj on je promjenio neke vrlo vazne detalje i ljudi su odustali. Tako se ne gradi veliko ime nego se samo srozava.
Vecina vas ovdje uopste ne navija za nas klub nego ste zaljubljeni u svako po jednog lika kojeg uzdizete iznad grba i ne znate razmisljati nego vam drugi namecu misljenja.

Klub nije humanitarna organizacija da zbrinjava necije uzore i brine o njima, niti smo kriminalna organizacija u kojoj ce raditi neljudi poput onog otjeranog i njegovih nalogodavaca. Trebate to shvatiti i pomiriti se sa tim.
:thumbup: :kiss: :bih:
Ako si uzeo 14 upravljackih prava sto onda nisi dodao jos 9000 KM i imao prava glasa za 30.000 KM.

A ne vjerujem da imas 14 ulagackih po 30.000 KM jer da jesi ne bi se ti po forumu gurao i pisao vec bi radio svoj posao i sutio.
User avatar
Logovan
Posts: 102745
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#14905 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by Logovan »

Analitičar, daj bolan reci više ko si, šta si, šta više maltretiraš raju sa svojim postovima. Ovako se nešto busaš u prsa, ti u upravi, ti nešto savjetuješ Sabrini, ti se nešto pitaš, a pišeš po forumu. Mislim smiješno. Gledajući tebe, možda je i Emir Hadžić sa nama ovdje na forumu, piše ali neće da se otkrije, a možda je tu i Jahić i Sabrina, itd. :-)
User avatar
Maharadza
Posts: 17069
Joined: 30/01/2013 15:13

#14906 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by Maharadza »

Možemo se potući sa Astanom ali za ikakvu nadu u prolazak bi trebali sada nekim čudom dovesti beka ali da bude odmah pojačanje kao Pejović npr. a pošto je to malo izvjesno...ovako je dovoljno da stisnu stranu koju brani tetovirana ubleha i mogu raditi šta hoće, a tako će i biti ako su pogledali barem jednu našu utakmicu ove sezone. :skoljka:
User avatar
Analiticarr
Posts: 2005
Joined: 15/02/2019 23:24

#14907 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by Analiticarr »

Mod comment - @Analiticarr sljedeći put kad se budeš reklamirao, ide trajni.
Piši brate o FKS, mani nas mahale.
Ne moraš odgovarati. Nema potrebe. Hvala.
User avatar
Pitar sa Kariba
Posts: 9156
Joined: 30/03/2011 15:00
Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.

#14908 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by Pitar sa Kariba »

:lol:

Trolas, nadam se da ce @Tomahawk11 pocistiti.
User avatar
Leopard_SA
Posts: 3648
Joined: 22/07/2017 18:36

#14909 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by Leopard_SA »

Analiticarr wrote: 01/09/2020 17:02
Leopard_SA wrote: 01/09/2020 08:43
Analiticarr wrote: 01/09/2020 00:25 Sarajevo-Buducnost na Kosevu. :izet:

Lose odradjen prijelazni rok nas je kostao ispadanja iz LP.
Prema mojim saznanjima 2 odlicna pojacanja (reprezentativci) koja su vec bila zavrsena su otpali samo nasom krivicom tj zbog neprofesionalnog ponasanja naseg SD, gospodina Hadzica. Nadam se da ce direktorica odreagovati kako treba i sto je moguce prije uruciti mu otkaz a na njegovo mjesto dovesti sposobnog covjeka, po mogucnosti stranca!
:lol:
Hoces li ikada dati ijedan dokaz za svoje tvrdnje
Na temi Premijer Liga sam pitao vlasnike foruma smijem li postavljati dokumente ali nisam dobio potvrdan odgovor.
Ali evo npr zar ti nije dovoljan dokaz to sto su svi regionalni mediji prenijeli da je Fatos Beciraj novi igrac FK Sarajevo?
A dokaz da to nisu bila samo novinarska nagadjanja je sam dolazak Beciraja u SA. Sta mislis zasto je on tada proveo dva dana u glavnom gradu? Zbog cevapa nije sigurno.

Prijelazni rok je uradjen uzasno lose i propustena je historijska prilika za plasman u LP. Sada i ako se dovede neko istinsko pojacanje, bice to prekasno.
Ako neko misli da je Fanimo pojacanje za FKS taj zivi u proslosti a mi zelimo napredovati i postavljati neke nove standarde na ovim prostorima.

Nas SD je zasluzio otkaz jer je uradio los posao i pored toga jeukaljao obraz naseg kluba!


P.S. Napisah ja vama da cemo igrati protiv FK Buducnost na Kosevu :lol: :thumbup:
Mozes to uvijek poslati u pp :thumbup:
User avatar
Analiticarr
Posts: 2005
Joined: 15/02/2019 23:24

#14910 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by Analiticarr »

Logovan wrote: 01/09/2020 21:37 Analitičar, daj bolan reci više ko si, šta si, šta više maltretiraš raju sa svojim postovima. Ovako se nešto busaš u prsa, ti u upravi, ti nešto savjetuješ Sabrini, ti se nešto pitaš, a pišeš po forumu. Mislim smiješno. Gledajući tebe, možda je i Emir Hadžić sa nama ovdje na forumu, piše ali neće da se otkrije, a možda je tu i Jahić i Sabrina, itd. :-)
Nikog ne maltretiram. Osim ponekad ove sto pisu po zadatku i navijaju za osobe a ne za klub.
Nikada nisam rekao da sam u upravi niti to zelim.
Milijarderi i predsjednici najjacih drzava pisu po raznim mrezama i forumima pa ne vidim problem da to radim i ja ili bilo ko drugi.
User avatar
Analiticarr
Posts: 2005
Joined: 15/02/2019 23:24

#14911 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by Analiticarr »

Leopard_SA wrote: 01/09/2020 22:07
Analiticarr wrote: 01/09/2020 17:02
Leopard_SA wrote: 01/09/2020 08:43

:lol:
Hoces li ikada dati ijedan dokaz za svoje tvrdnje
Na temi Premijer Liga sam pitao vlasnike foruma smijem li postavljati dokumente ali nisam dobio potvrdan odgovor.
Ali evo npr zar ti nije dovoljan dokaz to sto su svi regionalni mediji prenijeli da je Fatos Beciraj novi igrac FK Sarajevo?
A dokaz da to nisu bila samo novinarska nagadjanja je sam dolazak Beciraja u SA. Sta mislis zasto je on tada proveo dva dana u glavnom gradu? Zbog cevapa nije sigurno.

Prijelazni rok je uradjen uzasno lose i propustena je historijska prilika za plasman u LP. Sada i ako se dovede neko istinsko pojacanje, bice to prekasno.
Ako neko misli da je Fanimo pojacanje za FKS taj zivi u proslosti a mi zelimo napredovati i postavljati neke nove standarde na ovim prostorima.

Nas SD je zasluzio otkaz jer je uradio los posao i pored toga jeukaljao obraz naseg kluba!


P.S. Napisah ja vama da cemo igrati protiv FK Buducnost na Kosevu :lol: :thumbup:
Mozes to uvijek poslati u pp :thumbup:
Mogao bih
User avatar
Leopard_SA
Posts: 3648
Joined: 22/07/2017 18:36

#14912 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by Leopard_SA »

Analiticarr wrote: 01/09/2020 22:24 Mogao bih
Ocekujem pp :)
User avatar
_Reds_
Posts: 9475
Joined: 14/01/2012 20:01
Location: Aqua S....

#14913 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by _Reds_ »

Igramo u Zenici ili na Grbavici, ili mozemo i na Kosevu, nema publike ?

I ako prođemo, da li kupimo njihov koeficijent, jer bi oni mogli biti i nosioci u playoffu. Ako kupimo njihov, onda je ovo velika šansa.
User avatar
Logovan
Posts: 102745
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#14914 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by Logovan »

_Reds_ wrote: 01/09/2020 23:33 Igramo u Zenici ili na Grbavici, ili mozemo i na Kosevu, nema publike ?

I ako prođemo, da li kupimo njihov koeficijent, jer bi oni mogli biti i nosioci u playoffu. Ako kupimo njihov, onda je ovo velika šansa.
Zenica vjerovatno.
Parovi za play off se izvlace prije utakmice sa Astanom, tacnije 18. septembra.
User avatar
Grean
Posts: 9334
Joined: 30/11/2013 19:47

#14915 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by Grean »

Logovan wrote: 01/09/2020 23:38
_Reds_ wrote: 01/09/2020 23:33 Igramo u Zenici ili na Grbavici, ili mozemo i na Kosevu, nema publike ?

I ako prođemo, da li kupimo njihov koeficijent, jer bi oni mogli biti i nosioci u playoffu. Ako kupimo njihov, onda je ovo velika šansa.
Zenica vjerovatno.
Parovi za play off se izvlace prije utakmice sa Astanom, tacnije 18. septembra.
Je li to Astana vec prosla Buducnost?
User avatar
Logovan
Posts: 102745
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#14916 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by Logovan »

Grean wrote: 02/09/2020 09:19 Je li to Astana vec prosla Buducnost?
Jeste. :mrgreen: Prije utakmice sa pobjednikom duela Astana - Budućnost, eto ispravio sam se. :P
User avatar
Grean
Posts: 9334
Joined: 30/11/2013 19:47

#14917 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by Grean »

Logovan wrote: 02/09/2020 09:22
Grean wrote: 02/09/2020 09:19 Je li to Astana vec prosla Buducnost?
Jeste. :mrgreen: Prije utakmice sa pobjednikom duela Astana - Budućnost, eto ispravio sam se. :P
Nije bila provokacija :D ozbiljno sam pitao da nisam sta fulio.
User avatar
Blixen
Posts: 3234
Joined: 11/02/2019 14:28
Location: prva decenija bez zeljine titule

#14918 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by Blixen »

Analiticarr wrote: 01/09/2020 21:03
tovarish wrote: 01/09/2020 20:06
last mohicans wrote: 01/09/2020 19:32 Ananesta našao novog zrtvenog jarca. Nema Husa, sad ima SD.
Tako se ponasaju samo hinje i gnjide koje nemaju ni trun morala. Ne trebaju nam ni neprijatelji kad takve imamo u svojim redovima. Klasicni baliluk.

Imao je Hadzic fula, daleko je od idealnog, ali svoj posao radi sasvim solidno. Pa ova ekipa je prakticno sastavljena od igraca koje je on doveo, uz akademce naravno. I rezultati su iza njega. Dvije titule i dobre sanse za trecu, guramo jos u Evropi sa dobrim sansama za play off i OVO se naslo unositi nemir. Narocito nakon jucerasnje partije gdje smo odigrali konacno kako treba i kada pocinjemo konacno liciti na ono sto svi prizeljkujemo. A obecali su jos i dodatna pojacanja.

Nije politika forum, ali OVO je garant clan SDA jer oni su upravo ovakvi kakav je OVO. Za svoj interes razjebat ce sve sto valja.
Za SVOJ interes sam kupio 14 ulagackih prava da bih pomogao klubu da se ne ugasi i ponosan sam na to :kiss: Kada smo to isto ponudili ''legendama'' koje pred tv kamerama pricaju kako vole FKS vise nego bilo sta pa cak i svoje zivote, dobili smo odgovor; citiram: ''Ne zanima me to. Nadjite nekog drugog.'' :izet:


To sto je neko nekada bio dobar, ne daje mu za pravo da blati ugled kluba. Taj Hadzic je to uradio jer je bukvalno slagao ljudima kada su dosli da potpisu ugovore, tj on je promjenio neke vrlo vazne detalje i ljudi su odustali. Tako se ne gradi veliko ime nego se samo srozava.
Vecina vas ovdje uopste ne navija za nas klub nego ste zaljubljeni u svako po jednog lika kojeg uzdizete iznad grba i ne znate razmisljati nego vam drugi namecu misljenja.

Klub nije humanitarna organizacija da zbrinjava necije uzore i brine o njima, niti smo kriminalna organizacija u kojoj ce raditi neljudi poput onog otjeranog i njegovih nalogodavaca. Trebate to shvatiti i pomiriti se sa tim.
:thumbup: :kiss: :bih:
navijaci se ne pitaju oko kluba
nije bitno sta navijaci misle

klub vode ljudi koji su tu sa razlogom
zna se ko je gazda, ko daje platu, ko prima platu
znaju se prioriteti i ulica nece tjerati nikoga
User avatar
GandalfSivi
Posts: 22750
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#14919 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by GandalfSivi »

Mozemo li se opet dogovoriti da ga ne citirate, molim vas. Ne zelim ici licno, ali ovaj level trolanja zahtjeva malo dublju analizu, a niti imam vremena niti zivaca da mu se posvetim.
the_stick
Posts: 1170
Joined: 16/02/2002 00:00

#14920 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by the_stick »

_Reds_ wrote: 01/09/2020 23:33 Igramo u Zenici ili na Grbavici, ili mozemo i na Kosevu, nema publike ?

I ako prođemo, da li kupimo njihov koeficijent, jer bi oni mogli biti i nosioci u playoffu. Ako kupimo njihov, onda je ovo velika šansa.
Koeficijent, nazalost, ne igra ulogu u play off... 5 klubova koji ispadnu u q3 cl ce biti nosioci (vjerovatno brest, omonia, molde, ferencvaros, midtyland... mada mogu biti i dinamo, cz, young boys, qaraba, maccabi)...

11 nenosilaca ce biti parovi q3 el i dva kluba direktno izvucena u play off (tirana i ludugorec)... cudno neko uefa pravilo za kvalifikacije po kojem je normala da ima nejednak broj nosilaca i nenosilaca... kada sve nosioce upare sa nenosiocima, preostali parovi se izvlace izmedju preostalih nenosica... teoretski, mozemo opet dobiti i celtic...
User avatar
Logovan
Posts: 102745
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#14921 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by Logovan »

Dug dan je iza kluba iz Nur-Sultana. Velike probleme višestrukom prvaku Kazahstana stvara sada već bivši trener Michal Bilek.

Klupsko rukovodstvo je smijenilo Bileka nakon ispadanja iz kvalifikacija za Ligu prvaka i poraza od Tobola, međutim nikako ne uspjevaju da se riješe češkog trenera.

Naime, Bilekovi agenti stvaraju probleme Astani i nikako ne mogu da pronađu zajednički jezik oko raskida saradnja.

Ekipa je prepuštena Paulu Ashworthu, dok je šef stručnog štaba i dalje na papiu Bilek iako već neko vrijeme ne vodi treninge.

U međuvremenu postignut je dogovor sa Igorom Kriushenkom. Bjelorus bi trebao postati novi trener, ali to u ovom trenutku nije izdvodilo zbog Bileka.

Inače, Sarajevo će u trećem pretkolu biti domaćin. Susret protiv Astane ili Budućnosti će se igrati 24. septembra prema svemu sudeći na stadionu Bilino polje.
User avatar
_Reds_
Posts: 9475
Joined: 14/01/2012 20:01
Location: Aqua S....

#14922 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by _Reds_ »

the_stick wrote: 02/09/2020 20:21
_Reds_ wrote: 01/09/2020 23:33 Igramo u Zenici ili na Grbavici, ili mozemo i na Kosevu, nema publike ?

I ako prođemo, da li kupimo njihov koeficijent, jer bi oni mogli biti i nosioci u playoffu. Ako kupimo njihov, onda je ovo velika šansa.
Koeficijent, nazalost, ne igra ulogu u play off... 5 klubova koji ispadnu u q3 cl ce biti nosioci (vjerovatno brest, omonia, molde, ferencvaros, midtyland... mada mogu biti i dinamo, cz, young boys, qaraba, maccabi)...

11 nenosilaca ce biti parovi q3 el i dva kluba direktno izvucena u play off (tirana i ludugorec)... cudno neko uefa pravilo za kvalifikacije po kojem je normala da ima nejednak broj nosilaca i nenosilaca... kada sve nosioce upare sa nenosiocima, preostali parovi se izvlace izmedju preostalih nenosica... teoretski, mozemo opet dobiti i celtic...
Sve u svemu itekako ima ekipa koje se mogu proci, jos ako budemo ovdje igrali, ali korak po korak, dici formu, dovest jos 2 dobra igraca.
User avatar
Grean
Posts: 9334
Joined: 30/11/2013 19:47

#14923 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by Grean »

Treba nam napadac a ovo sa desnim bekom bas i ne kontam pored Hodzica, Hebibovica i Sabanovica.

Sve je dobro dok je Nam spreman da ulaze i dok ne zavrne pipu kao sto je Tan nakon ere kapitalaca. Realno ulaz 4 miliona i izlaz od 8 miliona ne moze do vijeka a da se onaj ko daje ne zapita cemu.

Nadati se da postoji neki master plan kad ce se to izvaserati. Moje licno misljenje je da su oni koji vode klub zakazali na Akademiji ako je to dio plana jer ovo sto postizu zadnje dvije godine nije na tom tragu. Cak su izjavili da u zadnjoj generaciji U19 nema kvaliteta bez da se zapitaju gdje je njihova odgovornost s obzirom na sredstva kojim raspolazu. Evo ni ova im ne ide bolje, dvije izgubljene u cetiri kola.
last mohicans
Posts: 18196
Joined: 09/08/2012 23:19

#14924 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by last mohicans »

To sa akademijom je klasični uhljebistan po pitanju trenera. Neka ga, naš, ne diraj. Ja bih to sve poskidao. Uprava treba i time da se pozabavi, a ne samo prvim timom. To je bazen iz koga treba da se uzimaju buduci prvotimci. Kako nema kvaliteta kad se kupe najbolja djeca iz cijele BiH? Ako je to tako, onda je samo do trenera i njihovog rada. Sa takvim kapacitetima i terenima ne dominirati nizim kategorijama je neshvatljivo. Nije zanemarova činjenica da i drugi rade i mozda imaju jače generacije, ali radom i boljim uslovima se to mora nadomijestiti. Ne znam kakvi su uslovi s platama tim trenerima, ali sigurno nisu kao u Zelje gdje niko pet plata nije dobio, sve kategorije, pa opet rade, postizu rezultate. Tu se trebaju školovani treneri ubaciti, poslati na usavršavanje, pa i u taj Vijetnam, sigurno se i od njihovih kategorija moze nesto naučiti, poslati trenere u jače kampove po Evropi da se edukuju i to im platiti, uloziti u njih. Naravno, obavezati ih nekim ugovorima, da nakon prvih uspijeha ne zapucaju negdje dalje, preuzmu neki klub iz premijer lige itd.
User avatar
Ultraviolent
Posts: 1661
Joined: 24/04/2015 20:18
Location: Somewhere I Belong

#14925 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by Ultraviolent »

Akademija, uff kako to lijepo zvuci za "gazde" da im sinovi debili tu igraju
Post Reply