FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga / Konferencijska liga

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
Dinostula
Posts: 3788
Joined: 30/04/2009 19:10
Location: Sarajevo
Contact:

#14876 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by Dinostula »

Logovan wrote: 31/08/2020 22:56 Hahahah Astana :roll:

Da hocemo izvuci taj zadnji par, a da Inter prodje dalje. :D
Ma ja imam osjecaj da cemo sa Astanom igrati.Mada me najvise strah ovih iraca.Kontam ako je DInamo im zabio 6 komada valjda bi se i mi mogli nositi sa njima. :D
User avatar
_Reds_
Posts: 9475
Joined: 14/01/2012 20:01
Location: Aqua S....

#14877 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by _Reds_ »

Ma daj da vise igramo ovdje.
User avatar
Logovan
Posts: 102747
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#14878 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by Logovan »

Dinostula wrote: 31/08/2020 23:04
Logovan wrote: 31/08/2020 22:56 Hahahah Astana :roll:

Da hocemo izvuci taj zadnji par, a da Inter prodje dalje. :D
Ma ja imam osjecaj da cemo sa Astanom igrati.Mada me najvise strah ovih iraca.Kontam ako je DInamo im zabio 6 komada valjda bi se i mi mogli nositi sa njima. :D
Ma i meni nešto djeluje kao da ćemo njih dobiti. :-) Kažu da su oslabili, nije to više ona Astana, ali opet daj nekog drugog, što je sigurno sigurno. :D
User avatar
van Basten
Posts: 7958
Joined: 21/09/2006 02:59

#14879 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by van Basten »

Sad se kao trebamo bojati ekipe kojoj je mrtvi brest 6kom zabio. Daj je odmah na megdan vala
User avatar
Analiticarr
Posts: 2005
Joined: 15/02/2019 23:24

#14880 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by Analiticarr »

Sarajevo-Buducnost na Kosevu. :izet:

Lose odradjen prijelazni rok nas je kostao ispadanja iz LP.
Prema mojim saznanjima 2 odlicna pojacanja (reprezentativci) koja su vec bila zavrsena su otpali samo nasom krivicom tj zbog neprofesionalnog ponasanja naseg SD, gospodina Hadzica. Nadam se da ce direktorica odreagovati kako treba i sto je moguce prije uruciti mu otkaz a na njegovo mjesto dovesti sposobnog covjeka, po mogucnosti stranca!
User avatar
Leopard_SA
Posts: 3648
Joined: 22/07/2017 18:36

#14881 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by Leopard_SA »

Analiticarr wrote: 01/09/2020 00:25 Sarajevo-Buducnost na Kosevu. :izet:

Lose odradjen prijelazni rok nas je kostao ispadanja iz LP.
Prema mojim saznanjima 2 odlicna pojacanja (reprezentativci) koja su vec bila zavrsena su otpali samo nasom krivicom tj zbog neprofesionalnog ponasanja naseg SD, gospodina Hadzica. Nadam se da ce direktorica odreagovati kako treba i sto je moguce prije uruciti mu otkaz a na njegovo mjesto dovesti sposobnog covjeka, po mogucnosti stranca!
:lol:
Hoces li ikada dati ijedan dokaz za svoje tvrdnje
User avatar
strong69
Posts: 6972
Joined: 11/03/2005 20:02
Location: Beneath the Remains

#14882 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by strong69 »

Leopard_SA wrote: 01/09/2020 08:43
:lol:
Hoces li ikada dati ijedan dokaz za svoje tvrdnje
Nemam pojma sta je istina ali prelazni rok je uradjen tako da sam ja to shvatio kao - Pandemija je, necemo moci ove godine, sljedece cemo. Ove sta bude bude sa postojecim kadrom.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#14883 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by Tomahawk11 »

Da vidimo...Došao Fanimo, Pejović, spominje se povratak Adukora.
Obzirom da niko bitan nije otišao, po meni je to nadogradnja ekipe koja dvije godine zaredom osvaja titulu.
Možda bi bolje bilo da je otišlo 10 igrača, došlo 10 novih?
User avatar
Leopard_SA
Posts: 3648
Joined: 22/07/2017 18:36

#14884 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by Leopard_SA »

strong69 wrote: 01/09/2020 08:54
Leopard_SA wrote: 01/09/2020 08:43
:lol:
Hoces li ikada dati ijedan dokaz za svoje tvrdnje
Nemam pojma sta je istina ali prelazni rok je uradjen tako da sam ja to shvatio kao - Pandemija je, necemo moci ove godine, sljedece cemo. Ove sta bude bude sa postojecim kadrom.
Pa s obzirom da smo se do sad fino pojacali plus se spominju pregovori sa napadacem, cini mi se da ce prijelazni rok biti ABd i zavrsen kako treba tako da mi nije jasno zbog cega se zalimo
Sto kolega @Tomahawk kaze, mozda bi bolje bilo da smo promijenili citav tim...
User avatar
PhilJacksonIzvala
Posts: 585
Joined: 30/04/2020 10:35

#14885 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by PhilJacksonIzvala »

zalimo se sto nije zavrsen na vrijeme, i sto smo fulili generacijsku priliku u lp zbog toga.
User avatar
Leopard_SA
Posts: 3648
Joined: 22/07/2017 18:36

#14886 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by Leopard_SA »

PhilJacksonIzvala wrote: 01/09/2020 09:21 zalimo se sto nije zavrsen na vrijeme, i sto smo fulili generacijsku priliku u lp zbog toga.
Kakvu smo priliku fulili? Mi bi onu noc ispali da je prvih 11 Bayerna izaslo na teren umjesto nas. Ono ispadanje ne mozemo i ne trebamo svaliti na igrace
User avatar
PhilJacksonIzvala
Posts: 585
Joined: 30/04/2020 10:35

#14887 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by PhilJacksonIzvala »

Bogami, ne bih se slozio. Mislim ne krivim ih, zato sto smo iskasapljeni od sudija, ali da smo na vrijeme npr desnog beka doveli, mozda ne bi onaj debilni drugi go primili. Da smo imali koga umjesto Handzica uvest, mozda bi zabili jos koji.

Nevjerovatno mi je da se ovo nije iskoristilo, sve nam se potrefilo kako treba. I ako Nam nije dao pare, ok, ali ako su pare odobrene i iz bilo kojeg razloga mi to nismo iskoristili, onda neko fakat treba letit.
Nadzorna_ploca
Posts: 11043
Joined: 05/12/2013 16:06

#14888 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by Nadzorna_ploca »

Hajde se uozbiljite ovo za Bayern i ispadanje. :shock:
User avatar
Logovan
Posts: 102747
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#14889 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by Logovan »

Astana :-)

Domacini smo konacno. :mrgreen:
Last edited by Logovan on 01/09/2020 13:24, edited 1 time in total.
User avatar
Ultraviolent
Posts: 1661
Joined: 24/04/2015 20:18
Location: Somewhere I Belong

#14890 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by Ultraviolent »

Astana kuci :lol:
User avatar
Blixen
Posts: 3234
Joined: 11/02/2019 14:28
Location: prva decenija bez zeljine titule

#14891 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by Blixen »

taman da vidimo ko smo sta smo
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#14892 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by Tomahawk11 »

Haj bar je kući.

Uh, igraju sa Budućnosti :skoljka:

Možda ih prođu.
User avatar
Dinostula
Posts: 3788
Joined: 30/04/2009 19:10
Location: Sarajevo
Contact:

#14893 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by Dinostula »

Rekao sam vam ja par sa Astanom mora doci. :D
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#14894 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by Tomahawk11 »

Red bi bio da igramo, prošle godine bi da smo Bate prošli, sad ispadanjem opet od Bjelorusa opet na njih. Namješteno :oops:
User avatar
tovarish
Posts: 3786
Joined: 26/05/2008 23:57

#14895 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by tovarish »

Dobro je sto igramo kuci i imamo sansu za play off. Sad se samo uozbiljiti, dovesti potrebna pojacanja i sta bude, nek bude.
User avatar
Revolucionar ★
Posts: 2347
Joined: 27/10/2011 17:39
Location: Adventure seeker on an empty street

#14896 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by Revolucionar ★ »

Kurata sreća. Ali nije da nam zrijeb nije bio naklonjen u LP, sad sto smo prosrali sanse, to je drugo :D Ostaje enigma kako su one drvosjece bjeloruske zavalili ljudima sest komada
User avatar
Logovan
Posts: 102747
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#14897 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by Logovan »

E da Bog da ispali od Budućnosti... :D
User avatar
amar007
Posts: 847
Joined: 08/04/2010 00:28

#14898 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by amar007 »

Mi smo šansu imali protiv Bresta, kurčeva ekipa ali na žalost pojačanja nisu dovedena gdje su trebala i to je to. Jebiga, ne može se ni srati puno protiv ljudi iz kluba, donijeli su tri trofeja u zadnje svije godine ali to su činjenice, zakasnili smo sa prelaznim rokom..

Protiv Astane se ne treba zavaravati, oni su i dalje svemirski brod za nas, a njihov poraz protiv Dynama je splet okolnosti, nisu oni ni malo naivni. Čak šta više, vjerujem da im je to bio šamar i da će protiv nas odigrati dijametralno suprotnu utakmicu. U svakom slučaju momcima sretno..
User avatar
Leopard_SA
Posts: 3648
Joined: 22/07/2017 18:36

#14899 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by Leopard_SA »

A jel me zezas za Astanu. Od ovoliko bezveze klubova, mi izvucemo jedini gdje nismo favoriti...
User avatar
Analiticarr
Posts: 2005
Joined: 15/02/2019 23:24

#14900 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by Analiticarr »

Leopard_SA wrote: 01/09/2020 08:43
Analiticarr wrote: 01/09/2020 00:25 Sarajevo-Buducnost na Kosevu. :izet:

Lose odradjen prijelazni rok nas je kostao ispadanja iz LP.
Prema mojim saznanjima 2 odlicna pojacanja (reprezentativci) koja su vec bila zavrsena su otpali samo nasom krivicom tj zbog neprofesionalnog ponasanja naseg SD, gospodina Hadzica. Nadam se da ce direktorica odreagovati kako treba i sto je moguce prije uruciti mu otkaz a na njegovo mjesto dovesti sposobnog covjeka, po mogucnosti stranca!
:lol:
Hoces li ikada dati ijedan dokaz za svoje tvrdnje
Na temi Premijer Liga sam pitao vlasnike foruma smijem li postavljati dokumente ali nisam dobio potvrdan odgovor.
Ali evo npr zar ti nije dovoljan dokaz to sto su svi regionalni mediji prenijeli da je Fatos Beciraj novi igrac FK Sarajevo?
A dokaz da to nisu bila samo novinarska nagadjanja je sam dolazak Beciraja u SA. Sta mislis zasto je on tada proveo dva dana u glavnom gradu? Zbog cevapa nije sigurno.

Prijelazni rok je uradjen uzasno lose i propustena je historijska prilika za plasman u LP. Sada i ako se dovede neko istinsko pojacanje, bice to prekasno.
Ako neko misli da je Fanimo pojacanje za FKS taj zivi u proslosti a mi zelimo napredovati i postavljati neke nove standarde na ovim prostorima.

Nas SD je zasluzio otkaz jer je uradio los posao i pored toga jeukaljao obraz naseg kluba!


P.S. Napisah ja vama da cemo igrati protiv FK Buducnost na Kosevu :lol: :thumbup:
Post Reply