Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
Ne mozes me ubijediti da je vozac koji krene u 4:15 ujutro na put odmoran, kad legne, kad se naspava? I radi 16 sati, dodje kuci u 20h. Mozes to jednom napraviti u sedmici, ali ako je to konstanta to nije normalno, kakvi su to poslodavci, to su robovlasnici.
pa ne ides svaki dan na takav put ...ako znas da sutra ides ,leci ces ranije,neces dernecit do 12 pa u 4 krenut na put
ja legnem spavat u 15h popodne ako krecem u 1 ujutru ..
madner wrote: ↑18/08/2020 19:27
Ovi sto bi ogranicili kretanje na 30 su krivi za najvise opasnih situacija i preticanja.
Macak ja jucer autobanom 50tak km dionicica ogranicenje 50kmh. Sreca niko nije mogao prwticat jedna traka.
Klinac bi to iko u Bosni postovao. Prvi bi ti preticao i jurco. I kada bi te murja safatala, na koljenja zovi kuma tetka, nudi pare. Ako ti se sta desi kriva signalizacija, salijevanje otpadne vode, hlad ti baco u oci, tunel nije osvjetljen, kisa pada u katmandu pa si neurozan.
A ako stavis ogranicenje nakucas kamera svakih 5m i ko ima nek jurca i placa. Ako ti se zuri slikaj se.
Ne kontam taj mozak pise 60kmh i ono uporno sebe i ostale ubjedjuje da oni moze tuda 150 jer njegovo hebeno novo auto ima ass,abs, line asist... ... i da on moze vladat autom kao makinen. I kada se skrha kriva mu drzava i ovi gore nabrojani.
Pa prvi Svabe ne postuju 50 na autoputu, sta se pravis Englez. Cuj 50.
Putevi se prave da sto brze spoje udaljene tacke. Brzina je kljucna karakteristika puta, a kod nas svaki lokalni serif stavi znak da moze puniti kasu haracem. I onda se ljudi cude sto se ne postuje.
Magistrala prvo ukinut sve nelegalne prikljucke, sve zabrane pa samo tacno gdje se mora staviti zabrane.
BadBoy wrote: ↑18/08/2020 14:47
Imam to na autu i vjeruj mi da na pola magistralnih cesti ne radi jer nije iscrtana horizontalna saobraćajna signalizacija.
Sve dok ne pocnemo kao amerikanci tuziti za sve i svasta, nece nam biti bolje! Nazalost, dobri zivoti ce platiti dok ne dodjemo do pameti.
Optimist wrote: ↑18/08/2020 14:57
Plus sto tebi elektronika nece otet volan iz ruku i drzati te izmedju linija, vec samo dati zvucni signal da si je nagazio ili joj se priblizio.
Auto od 40tak hiljada KM ima ovu opciju, gdje volan sam skrece, odnosno prati liniju. Tako da nije samo zvucni signal.
A što moramo svi imati najskuplju opremu i najnovija auta? Lakse je vibrantne trake staviti. Na Istarskom ipsilonu zvrnda auto cim nagazis liniju.
I jos sam na nekim cestama to susretao. Lijepo te probudi.
drug_profi wrote: ↑18/08/2020 21:25
A što moramo svi imati najskuplju opremu i najnovija auta?
Naravno da ne mora da bude novije auto. Fino si napisao, mogu i vibro trake, a ne sloj jupola. Ipak, za to se moramo izboriti svi, počevši od mene, tebe, ali i svih ostalih kojima zivot nesto znaci i koji nisu podanici sistema.
Ljudi su u konacnici glavni krivci, na ovaj ili onaj nacin. Sta ocekujes od covjeka koji radi za 800KM, vozi se svaki dan i razmislja da li ce mu ovaj mjesec leci plata i hoce li mu prvog gazda reci da ne dolazi vise na posao?
Kao i kod avionskih nesreca, nikada nije samo jedan uzrok nesrece. Nesto slicno je i s automobilskim nesrecama.
Nemaju plata ni uslovi života veze sa tim. Bahatost i nepoznavanje su glavni krivac. Evo par poslednjih nesreća, niko od krivaca nije radio za 800 KM niti razmišljao o plati i svi su vozili odlična skupa auta sa skoro svim sistemima.
Slo Burner wrote: ↑19/08/2020 09:57
Spori su putevi, mi nervozni, nadrkani, nabrijani 20-godisnjaci sa jakim autima, pomalo mobiteli.
Sve u svemu do nas je, kao i u svim drugim stvarima.
citroen xm wrote: ↑18/08/2020 22:17
Nemaju plata ni uslovi života veze sa tim. Bahatost i nepoznavanje su glavni krivac. Evo par poslednjih nesreća, niko od krivaca nije radio za 800 KM niti razmišljao o plati i svi su vozili odlična skupa auta sa skoro svim sistemima.
Jednim dijelom imaju. Velika je razlika kad mozes priustiti da rasporedis duge zahtjevne voznje na vrijeme kad si dobro i naspavan, punog stomaka i bankovnog racuna. Kad ti fali svega a vozis na bezbroj adresa, prelazis dnevno pozamasnu kilometrazu i povrh predjenih kilometara jos i satima radis ti si velika opasnost na cesti.
Nisam jos nikad uzrokovala saobracajnu nesrecu a par puta kad zamalo da jesam bilo je ili zbog visesatnog zvocanja (i muskarci fantasticno zvocaju) ili zbog neprilagodjene brzine uslovima.
Prizeljkujem bolje uslove zivota za sve pa i bolje ceste a ne ceznem i nemam nikakvu potrebu za pametnijim autom. Najvise mi je stalo da ocuvam dobar sistem u mojoj glavi.
Slo Burner wrote: ↑19/08/2020 09:57
Spori su putevi, mi nervozni, nadrkani, nabrijani 20-godisnjaci sa jakim autima, pomalo mobiteli.
Sve u svemu do nas je, kao i u svim drugim stvarima.
Kako ostati normalan kad 2h vozis 70km? Radovi, sporaći, kamioni, preticanje skoro pa nemoguce jer je i iz suprotnog smjera slicno... i stalno tako
Male su to udaljenosti sve, sa kraja na kraj bosne 300km
Juce kisa pocela pljusak, ljudi na autoputu od stupa do vog nisu ispod 150 spustali a tamo na iskljucenje za vog kolina skoro 500 metara+ u zaustavnoj li niji. Zamalo sam vidio 10+ sudara dok sam cekao u koloni.
Ma pored svega, ljudi su i glupi. Neki dan prije tunela na auto putu u desnoj traci crveni svjetleći znak X pa barem 3x, čak i u samom tunelu. Jok, budale voze desnom trakom kao da sutra ne postoji. Vrhunac je debil u tunelu koji je morao da stane iza zaustavljenog vozila i daje zmigavac da se ukljuci u lijevu traku
Kakvih bolan ne bio 150km/h? Jucer oko 5-6 popodne po onom pljusku od Stupa do Visokog isao autocestom od 110-140km/h, prolazio pored ljudi kao da stoje, niko me nije pretekao.
Ja onoim pravcem prije skretanja za visoko isao 120-140 i svako malo prestigne me neko. Kada se skrene za visoko gdje ima tunela tu su ljudi malo sporije isli ali opet brzo za te uslove.
Slo Burner wrote: ↑19/08/2020 09:57
Spori su putevi, mi nervozni, nadrkani, nabrijani 20-godisnjaci sa jakim autima, pomalo mobiteli.
Sve u svemu do nas je, kao i u svim drugim stvarima.
Kako ostati normalan kad 2h vozis 70km? Radovi, sporaći, kamioni, preticanje skoro pa nemoguce jer je i iz suprotnog smjera slicno... i stalno tako
Male su to udaljenosti sve, sa kraja na kraj bosne 300km
Juka Jebach wrote: ↑19/08/2020 12:13
Ja onoim pravcem prije skretanja za visoko isao 120-140 i svako malo prestigne me neko. Kada se skrene za visoko gdje ima tunela tu su ljudi malo sporije isli ali opet brzo za te uslove.
Juka Jebach wrote: ↑19/08/2020 12:13
Ja onoim pravcem prije skretanja za visoko isao 120-140 i svako malo prestigne me neko. Kada se skrene za visoko gdje ima tunela tu su ljudi malo sporije isli ali opet brzo za te uslove.
Juka Jebach wrote: ↑19/08/2020 12:13
Ja onoim pravcem prije skretanja za visoko isao 120-140 i svako malo prestigne me neko. Kada se skrene za visoko gdje ima tunela tu su ljudi malo sporije isli ali opet brzo za te uslove.