UEFA Europa League

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
LSD
Posts: 29906
Joined: 24/07/2007 08:26

#3801 Re: UEFA Europa League

Post by LSD »

Ne zayebavaj Gero, bolje je Jedinstvo bilo veceras, samo što onaj pokemon Rašford ne zna i jbg...a i onaj Martial isti qrc :roll: šta levatine promašiše u 5 minuta :shock:

I onda kasnije kazna sa druge strane, ha ja staro pravilo.
Sevilja ce opet uzeti ovo svoje takmicenje, yebo ih otac dosadni.
Last edited by LSD on 16/08/2020 23:17, edited 1 time in total.
User avatar
ZyzzSar
Posts: 2450
Joined: 08/04/2017 02:14
Location: Sarajevo

#3802 Re: UEFA Europa League

Post by ZyzzSar »

Ludzak wrote: 16/08/2020 23:10 Manchester nema ozbiljnog napadača, a hoce da osvajaju trofeje. Ne moze se napad graditi sa Reshfordom, Martialom i drugim talašicima kojima treba15 šansi da daju gol. Sevilja iskusno iskoristila sve njihove promašaje.
jos veci problem je sto nemaju sirinu ekipe nimalo, jedna ozlijeda i donji su, i nemaju nikog sa klupe ubacit, sve panjevi
trebaju im minimalno 3-4 pojacanja, lijevi bek, stoper, kvalitetan veznjak, krilo/napadac tipa sancho
User avatar
Logovan
Posts: 102752
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#3803 Re: UEFA Europa League

Post by Logovan »

ZyzzSar wrote: 16/08/2020 23:17
Ludzak wrote: 16/08/2020 23:10 Manchester nema ozbiljnog napadača, a hoce da osvajaju trofeje. Ne moze se napad graditi sa Reshfordom, Martialom i drugim talašicima kojima treba15 šansi da daju gol. Sevilja iskusno iskoristila sve njihove promašaje.
jos veci problem je sto nemaju sirinu ekipe nimalo, jedna ozlijeda i donji su, i nemaju nikog sa klupe ubacit, sve panjevi
trebaju im minimalno 3-4 pojacanja, lijevi bek, stoper, kvalitetan veznjak, krilo/napadac tipa sancho
Sve će to Ole srediti. :oops: :D
User avatar
Gerro
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 10376
Joined: 19/12/2018 20:19

#3804 Re: UEFA Europa League

Post by Gerro »

LSD wrote: 16/08/2020 23:16 Ne zayebavaj Gero, bolje je Jedinstvo bilo veceras, samo što onaj pokemon Rašford ne zna i jbg...a i onaj Martial isti qrc :roll: šta levatine promašiše u 5 minuta :shock:

I onda kasnije kazna sa druge strane, ha ja staro pravilo.
Sevilja ce opet uzeti ovo svoje takmicenje, yebo ih otac dosadni.
Martial cak i dobro igra, ali veceras je promasio par zicera, Rashford je druga priča. Očajan igrač realno

Sevillino takmicenje, ne znam kako je iko mogao očekivati prolaz Uniteda
User avatar
turbofolk
Posts: 3233
Joined: 13/05/2014 09:37

#3805 Re: UEFA Europa League

Post by turbofolk »

Je li se ovaj sudija od večeras, nekad zamjerio Zvezdi, Partizanu ili reprezentaciji Srbije. Kod penala za United, pohvali ga komentator kako je samouvjereno i ispravno dosudio penal. Pa onda reče: Da je tako sigurno dosudio neke druge penale, možda bismo ga više cenili.
Last edited by turbofolk on 16/08/2020 23:31, edited 2 times in total.
User avatar
ZyzzSar
Posts: 2450
Joined: 08/04/2017 02:14
Location: Sarajevo

#3806 Re: UEFA Europa League

Post by ZyzzSar »

turbofolk wrote: 16/08/2020 23:26 Je li se ovaj sudija od večeras, nekad zamjerio Zvezdi, Partizanu ili reprezentaciji Srbine. Kod penala za United, pohvali ga komentator kako je samouvjereno i ispravno dosudi penal. Pa onda reče: Da je tako sigurno dosudio neke druge penale, možda bismo ga više cenili.
srbija-svicarska svjetsko :D
omar little
Posts: 17378
Joined: 14/03/2008 21:14

#3807 Re: UEFA Europa League

Post by omar little »

sudio im na svjetskom kontra svicarske
User avatar
studeni76
Posts: 6781
Joined: 03/06/2009 14:12

#3808 Re: UEFA Europa League

Post by studeni76 »

turbofolk wrote: 16/08/2020 23:26 Je li se ovaj sudija od večeras, nekad zamjerio Zvezdi, Partizanu ili reprezentaciji Srbine. Kod penala za United, pohvali ga komentator kako je samouvjereno i ispravno dosudi penal. Pa onda reče: Da je tako sigurno dosudio neke druge penale, možda bismo ga više cenili.
U Rusiji sudio onu utakmicu Srbija-Svica, kada je Saciri zabio za 2-1 u 90oj! Bila je ona situacija za penal ranije al nike svirao
User avatar
Mate_Miso_Kovac
Posts: 1648
Joined: 09/09/2019 10:05

#3809 Re: UEFA Europa League

Post by Mate_Miso_Kovac »

Brych je persona non grata u srbiji i kod srpskih komentatora, cak i onih koji apoliticno prenose utakmice :evil:
User avatar
Romanista 101%
Posts: 8479
Joined: 25/05/2010 22:24
Location: Trigoria
Contact:

#3810 Re: UEFA Europa League

Post by Romanista 101% »

Zamislite taj napadacki duo Rashford-Sterling :D
omar little
Posts: 17378
Joined: 14/03/2008 21:14

#3811 Re: UEFA Europa League

Post by omar little »

jao, kad se sjetim tog nacionalnog meltdauna zbog mitrovica i brycha :lol:
User avatar
turbofolk
Posts: 3233
Joined: 13/05/2014 09:37

#3812 Re: UEFA Europa League

Post by turbofolk »

Da ne lijepim više ove thank-ove, hvala vam svima na odgovoru. Sad se sjećam da su ga mediji razapeli i čak ga spominjali kao državnog neprijatelja u kontekstu II svjetskog rata, zaboravio sam u međevremenu da je to bio Brych.
Last edited by turbofolk on 16/08/2020 23:38, edited 1 time in total.
User avatar
Romanista 101%
Posts: 8479
Joined: 25/05/2010 22:24
Location: Trigoria
Contact:

#3813 Re: UEFA Europa League

Post by Romanista 101% »

Englezi bas Brexit shvatili ozbiljno, i sve jedan po jedan ispadaju iz kupova :thumbup:
User avatar
Logovan
Posts: 102752
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#3814 Re: UEFA Europa League

Post by Logovan »

Romanista 101% wrote: 16/08/2020 23:33 Zamislite taj napadacki duo Rashford-Sterling :D
Sad će reprezentacije pa ćemo gledati. :D
User avatar
p206
Posts: 8422
Joined: 23/06/2011 07:23
Location: Avenija srpskohrvatskih pretenzija na BiH br. 16

#3815 Re: UEFA Europa League

Post by p206 »

Romanista 101% wrote: 16/08/2020 23:33 Zamislite taj napadacki duo Rashford-Sterling :D
i uvijek mladi Lingard
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#3816 Re: UEFA Europa League

Post by Tomahawk11 »

Šta kae B.Fernandes Lindelofu? P...ko jedna..a ovaj njemu ma fu*k of you too :mrgreen:

A jes levat ispo kod drugog gola malo je reći :oops:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#3817 Re: UEFA Europa League

Post by Tomahawk11 »

:lol:

Image
User avatar
Rockefeller
Posts: 8702
Joined: 02/02/2015 13:05
Location: Rijeka Sćona

#3818 Re: UEFA Europa League

Post by Rockefeller »

:lol:
User avatar
East_side
Posts: 4059
Joined: 11/11/2011 01:35
Location: Dovoljno blizu

#3819 Re: UEFA Europa League

Post by East_side »

E jbg Sevilla opet ovo osvaja :-)

I prije su ovako znali na guzove proći polufinale, golom u 90+ i sl. Ali bez obzira kako došli do finala, nikad im se ta sreća ne vrati nesrećom u finalu :zoka:

Čudna ekipa.

Edit: večeras saznajemo ko će biti vicešampion ovog takmičenja :mrgreen:
Last edited by East_side on 17/08/2020 13:12, edited 1 time in total.
User avatar
Romanista 101%
Posts: 8479
Joined: 25/05/2010 22:24
Location: Trigoria
Contact:

#3820 Re: UEFA Europa League

Post by Romanista 101% »

Sevilla rutinski uzima
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#3821 Re: UEFA Europa League

Post by AmiĐa_Idriz »

Opet Eriksen na klupi :zzzz:
User avatar
Romanista 101%
Posts: 8479
Joined: 25/05/2010 22:24
Location: Trigoria
Contact:

#3822 Re: UEFA Europa League

Post by Romanista 101% »

6 Brazilaca u prvoj postavi Shakhtara.
User avatar
Logovan
Posts: 102752
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#3823 Re: UEFA Europa League

Post by Logovan »

E moj golmane debilu, šta uradi... :-)

A taman sam htio napisati kako bi bilo lijepo vidjeti opet Shakhtar u finalu nakon 2009. godine kada su osvojili i ovi povedoše. :D
User avatar
East_side
Posts: 4059
Joined: 11/11/2011 01:35
Location: Dovoljno blizu

#3824 Re: UEFA Europa League

Post by East_side »

Inter ovo nije osvajao još od doba Luisa Nazaria da Ćele, jelde?
User avatar
Logovan
Posts: 102752
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#3825 Re: UEFA Europa League

Post by Logovan »

East_side wrote: 17/08/2020 21:44 Inter ovo nije osvajao još od doba Luisa Nazaria da Ćele, jelde?
Tako je, zadnji put '98. :D
Post Reply