Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
Ne zayebavaj Gero, bolje je Jedinstvo bilo veceras, samo što onaj pokemon Rašford ne zna i jbg...a i onaj Martial isti qrc šta levatine promašiše u 5 minuta
I onda kasnije kazna sa druge strane, ha ja staro pravilo.
Sevilja ce opet uzeti ovo svoje takmicenje, yebo ih otac dosadni.
Last edited by LSD on 16/08/2020 23:17, edited 1 time in total.
Ludzak wrote: ↑16/08/2020 23:10
Manchester nema ozbiljnog napadača, a hoce da osvajaju trofeje. Ne moze se napad graditi sa Reshfordom, Martialom i drugim talašicima kojima treba15 šansi da daju gol. Sevilja iskusno iskoristila sve njihove promašaje.
jos veci problem je sto nemaju sirinu ekipe nimalo, jedna ozlijeda i donji su, i nemaju nikog sa klupe ubacit, sve panjevi
trebaju im minimalno 3-4 pojacanja, lijevi bek, stoper, kvalitetan veznjak, krilo/napadac tipa sancho
Ludzak wrote: ↑16/08/2020 23:10
Manchester nema ozbiljnog napadača, a hoce da osvajaju trofeje. Ne moze se napad graditi sa Reshfordom, Martialom i drugim talašicima kojima treba15 šansi da daju gol. Sevilja iskusno iskoristila sve njihove promašaje.
jos veci problem je sto nemaju sirinu ekipe nimalo, jedna ozlijeda i donji su, i nemaju nikog sa klupe ubacit, sve panjevi
trebaju im minimalno 3-4 pojacanja, lijevi bek, stoper, kvalitetan veznjak, krilo/napadac tipa sancho
LSD wrote: ↑16/08/2020 23:16
Ne zayebavaj Gero, bolje je Jedinstvo bilo veceras, samo što onaj pokemon Rašford ne zna i jbg...a i onaj Martial isti qrc šta levatine promašiše u 5 minuta
I onda kasnije kazna sa druge strane, ha ja staro pravilo.
Sevilja ce opet uzeti ovo svoje takmicenje, yebo ih otac dosadni.
Martial cak i dobro igra, ali veceras je promasio par zicera, Rashford je druga priča. Očajan igrač realno
Sevillino takmicenje, ne znam kako je iko mogao očekivati prolaz Uniteda
Je li se ovaj sudija od večeras, nekad zamjerio Zvezdi, Partizanu ili reprezentaciji Srbije. Kod penala za United, pohvali ga komentator kako je samouvjereno i ispravno dosudio penal. Pa onda reče: Da je tako sigurno dosudio neke druge penale, možda bismo ga više cenili.
Last edited by turbofolk on 16/08/2020 23:31, edited 2 times in total.
turbofolk wrote: ↑16/08/2020 23:26
Je li se ovaj sudija od večeras, nekad zamjerio Zvezdi, Partizanu ili reprezentaciji Srbine. Kod penala za United, pohvali ga komentator kako je samouvjereno i ispravno dosudi penal. Pa onda reče: Da je tako sigurno dosudio neke druge penale, možda bismo ga više cenili.
turbofolk wrote: ↑16/08/2020 23:26
Je li se ovaj sudija od večeras, nekad zamjerio Zvezdi, Partizanu ili reprezentaciji Srbine. Kod penala za United, pohvali ga komentator kako je samouvjereno i ispravno dosudi penal. Pa onda reče: Da je tako sigurno dosudio neke druge penale, možda bismo ga više cenili.
U Rusiji sudio onu utakmicu Srbija-Svica, kada je Saciri zabio za 2-1 u 90oj! Bila je ona situacija za penal ranije al nike svirao
Da ne lijepim više ove thank-ove, hvala vam svima na odgovoru. Sad se sjećam da su ga mediji razapeli i čak ga spominjali kao državnog neprijatelja u kontekstu II svjetskog rata, zaboravio sam u međevremenu da je to bio Brych.
Last edited by turbofolk on 16/08/2020 23:38, edited 1 time in total.
I prije su ovako znali na guzove proći polufinale, golom u 90+ i sl. Ali bez obzira kako došli do finala, nikad im se ta sreća ne vrati nesrećom u finalu
Čudna ekipa.
Edit: večeras saznajemo ko će biti vicešampion ovog takmičenja
Last edited by East_side on 17/08/2020 13:12, edited 1 time in total.