Crna hronika BH cesta

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39559
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#4976 Re: Crna hronika BH cesta

Post by bitanga_sa_otesa »

problem su izgleda degenerici koji ne znaju upravljati vozilima...
User avatar
Romeo 80
Posts: 4628
Joined: 11/12/2006 16:55
Location: Seljajevo, al Centar brale
Grijem se na: Džemper
Vozim: Azijsku nakazu

#4977 Re: Crna hronika BH cesta

Post by Romeo 80 »

U 99.99% slucajeva degenerici prave problem! Nema opasnih krivina. Samo su vozaci opasni (po okolinu) :roll:
Juka Jebach
Posts: 858
Joined: 18/04/2017 22:53

#4978 Re: Crna hronika BH cesta

Post by Juka Jebach »

Throttle wrote: 11/08/2020 19:25 Ne kontam sta je problem s tom.krivinom, moze se proci sa 150 normalno a pogotovo ako vozis stotku po ogranicenju :roll:
Prolazim par puta sedmicno tom dionicom, idem 100-110 tim djelom i svaki drugi auto negdje zuri i u tunel uleti sa 150+ i kada izlazi sjebe se kada vidi da je krivina prilicno ostra za standard autoputa. A kada padne mala kisica da ne spominjem, al jbg prirodna selekcija a ovo auto je za otpada sada.
User avatar
Optimist
Posts: 15528
Joined: 08/02/2010 19:01
Location: Sarajevo

#4979 Re: Crna hronika BH cesta

Post by Optimist »

Na ovoj krivini je svaki put nakon kise udes. Valjda pozure da izadju iz tunela i onda opletu po gasu, a gume kalose.
Juka Jebach
Posts: 858
Joined: 18/04/2017 22:53

#4981 Re: Crna hronika BH cesta

Post by Juka Jebach »

Previse debilnih vozaca, samo ide gas i ovako zavrse. Nije nesto ali naucno je dokazano da muzika utice na mozak i ponasanje a trenutno na balkanu generalno ima previse tih pjesama tipa ide gassss. Jedino mi je zao ovih sto ni krivi ni duzni izginu zbog nekih sejfica.
User avatar
Optimist
Posts: 15528
Joined: 08/02/2010 19:01
Location: Sarajevo

#4982 Re: Crna hronika BH cesta

Post by Optimist »

Nadomak Olova u Bakicima izgorio kamioncic.

Image

Image
Naslovnica
Posts: 35461
Joined: 20/03/2013 15:38

#4983 Re: Crna hronika BH cesta

Post by Naslovnica »

Optimist wrote: 11/08/2020 20:40 Na ovoj krivini je svaki put nakon kise udes. Valjda pozure da izadju iz tunela i onda opletu po gasu, a gume kalose.
Mogao sam i ja ovako prije godinu-dvije, bio valjda nekakav crni led, šta li (bitanga je dao tačan naziv), zaples'o, sva sreća instinkt mi je bio da oduzmem gas a ne da stisnem kočnicu, ispravila se azijska nakaza. Do Zenice me bacalo k'o haligali na Skenderiji predrat.
User avatar
sime_cipol
Posts: 23422
Joined: 20/12/2018 15:06
Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
Grijem se na: Zdrvima
Vozim: Clio 1.2 43kw

#4984 Re: Crna hronika BH cesta

Post by sime_cipol »

Dvoje zijanilo na Kalovitim Brdima :roll:
User avatar
vjeshalica
Posts: 20768
Joined: 31/03/2019 14:56

#4985 Re: Crna hronika BH cesta

Post by vjeshalica »

sime_cipol wrote: 11/08/2020 21:55 Dvoje zijanilo na Kalovitim Brdima :roll:
Kae sletili u kanal

Zato sto se tamo ludo vozi
Prolazim radi posla najmanje u 10 dana 5x i naravno
Uvece je pala kisa
Klizavo je
Isparava se cesta
Brzo se vozi inace tu do tunela
A prije tunela je vec 60kmh
Polumracna dionica
citroen xm
Posts: 20441
Joined: 17/04/2012 22:57

#4986 Re: Crna hronika BH cesta

Post by citroen xm »

Prvo sudar pa onda sletili u kanal. Audi i Mercedes. Tuda se fura ko na auto putu. :run:
User avatar
hopi
Posts: 7259
Joined: 05/03/2009 23:03
Location: zemlja moja

#4987 Re: Crna hronika BH cesta

Post by hopi »

ma kompletnom dionicom pale-SA se divlja, pretiče itd
a murija sve što zna je tamo na onoj ravnici stajati gdje je 60kmh ograničenje i uzimati pare
jebo prevenciju nesreća, povećanje sigunorsti
User avatar
vjeshalica
Posts: 20768
Joined: 31/03/2019 14:56

#4988 Re: Crna hronika BH cesta

Post by vjeshalica »

hopi wrote: 11/08/2020 22:34 ma kompletnom dionicom pale-SA se divlja, pretiče itd
a murija sve što zna je tamo na onoj ravnici stajati gdje je 60kmh ograničenje i uzimati pare
jebo prevenciju nesreća, povećanje sigunorsti
Stacioniraju se kod Krajisnikove pumpe sa radarom,tamo je svakako 60 dole do raskrsnice neskovica pumpe
I nekad al veoma rijetko budu preko puta autodijeoova sa desne strane sa tronoznim spomenikom,al deff od handervente do tunela je ludnica
citroen xm
Posts: 20441
Joined: 17/04/2012 22:57

#4989 Re: Crna hronika BH cesta

Post by citroen xm »

Naši debili riješavaju probleme tako što kada se desi neka veća nesreća oni promjene znakove i obore ograničenje.
User avatar
mk ultra
Posts: 24033
Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Fiume
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak

#4990 Re: Crna hronika BH cesta

Post by mk ultra »

hopi wrote: 11/08/2020 22:34 ma kompletnom dionicom pale-SA se divlja, pretiče itd
a murija sve što zna je tamo na onoj ravnici stajati gdje je 60kmh ograničenje i uzimati pare
jebo prevenciju nesreća, povećanje sigunorsti
Jest 60 kad dolazis iz sarajeva, sa pala nije jer nema poslije iskljucenja znaka 60 :mrgreen:
User avatar
Laplace
Posts: 14702
Joined: 19/11/2012 18:37

#4991 Re: Crna hronika BH cesta

Post by Laplace »

Naslovnica wrote: 11/08/2020 21:24
Optimist wrote: 11/08/2020 20:40 Na ovoj krivini je svaki put nakon kise udes. Valjda pozure da izadju iz tunela i onda opletu po gasu, a gume kalose.
Mogao sam i ja ovako prije godinu-dvije, bio valjda nekakav crni led, šta li (bitanga je dao tačan naziv), zaples'o, sva sreća instinkt mi je bio da oduzmem gas a ne da stisnem kočnicu, ispravila se azijska nakaza. Do Zenice me bacalo k'o haligali na Skenderiji predrat.
Da je bio Falschwagen, ti bi završio na drvetu.
Naslovnica
Posts: 35461
Joined: 20/03/2013 15:38

#4992 Re: Crna hronika BH cesta

Post by Naslovnica »

Laplace wrote: 12/08/2020 10:36
Naslovnica wrote: 11/08/2020 21:24
Optimist wrote: 11/08/2020 20:40 Na ovoj krivini je svaki put nakon kise udes. Valjda pozure da izadju iz tunela i onda opletu po gasu, a gume kalose.
Mogao sam i ja ovako prije godinu-dvije, bio valjda nekakav crni led, šta li (bitanga je dao tačan naziv), zaples'o, sva sreća instinkt mi je bio da oduzmem gas a ne da stisnem kočnicu, ispravila se azijska nakaza. Do Zenice me bacalo k'o haligali na Skenderiji predrat.
Da je bio Falschwagen, ti bi završio na drvetu.
Ma dobar je tamo New Jersey. 8-)
User avatar
vjeshalica
Posts: 20768
Joined: 31/03/2019 14:56

#4993 Re: Crna hronika BH cesta

Post by vjeshalica »

mk ultra wrote: 12/08/2020 06:46
hopi wrote: 11/08/2020 22:34 ma kompletnom dionicom pale-SA se divlja, pretiče itd
a murija sve što zna je tamo na onoj ravnici stajati gdje je 60kmh ograničenje i uzimati pare
jebo prevenciju nesreća, povećanje sigunorsti
Jest 60 kad dolazis iz sarajeva, sa pala nije jer nema poslije iskljucenja znaka 60 :mrgreen:
Ne razumijes, kad udjes u Pale tj kad prodjes tunel je 60, kod praonice je 60 jer ima znak, do raskrsnice ides onda ide 50, pa 30 radi skole....stavljeni znakovi orije nepuna 2 mjeseca ovi od 60
Slikam.pa stavim
User avatar
vjeshalica
Posts: 20768
Joined: 31/03/2019 14:56

#4994 Re: Crna hronika BH cesta

Post by vjeshalica »

https://www.klix.ba/vijesti/crna-hronik ... /200812041

Znaci lik pjan i drogiran skrivio udes
Mores misliti koliko je to letilo u glavi
User avatar
vjeshalica
Posts: 20768
Joined: 31/03/2019 14:56

#4995 Re: Crna hronika BH cesta

Post by vjeshalica »

Amir Kujovic udrogirani pjani kriminalni ubojica!
boshniak
Posts: 2007
Joined: 20/04/2014 11:48

#4996 Re: Crna hronika BH cesta

Post by boshniak »

Jos kad mu nase pravosudje uzme ko olaksavajucu okolnost to sto je bio drogiran, i nije bio pri cistoj svijesti.
citroen xm
Posts: 20441
Joined: 17/04/2012 22:57

#4997 Re: Crna hronika BH cesta

Post by citroen xm »

U nekoj normalnijoj državi ovakvi ne bi stigli da ubiju nekoga jer bi bili na robiji zbog niza drugih djela ili u najboljem slučaju bi bili toliko novčano kažnjeni da im ne bi padalo na pamet da divljaju. Ali Balkan...

I onda kupiš sigurno auto jer brineš za porodicu. Protegneš se koliko možeš, kupiš nešto modernije sa mnogim bezbjednosnim sistemima i naleti drogirana budala u tenku i raznese te. A ko normalan i pošten ovde može da vozi tenk od 100 000 - 200 000 KM? Koja je poenta ove države i organa koje plaćamo, počevši od sudstva? Koja je poenta zakona?
User avatar
vjeshalica
Posts: 20768
Joined: 31/03/2019 14:56

#4998 Re: Crna hronika BH cesta

Post by vjeshalica »

Image
User avatar
drug_profi
Posts: 65429
Joined: 16/07/2012 16:00

#4999 Re: Crna hronika BH cesta

Post by drug_profi »

Ovaj bi vjerovatno ubio sebe zabijanjem u zid tunela da nisu naletili ovi nesretnici da ga uspore i zaustave.
User avatar
mk ultra
Posts: 24033
Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Fiume
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak

#5000 Re: Crna hronika BH cesta

Post by mk ultra »

Ovo je žalosno, pa koliko je išao? 150?
Post Reply