Crna hronika BH cesta
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39558
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#4976 Re: Crna hronika BH cesta
problem su izgleda degenerici koji ne znaju upravljati vozilima...
- Romeo 80
- Posts: 4628
- Joined: 11/12/2006 16:55
- Location: Seljajevo, al Centar brale
- Grijem se na: Džemper
- Vozim: Azijsku nakazu
#4977 Re: Crna hronika BH cesta
U 99.99% slucajeva degenerici prave problem! Nema opasnih krivina. Samo su vozaci opasni (po okolinu) 
-
Juka Jebach
- Posts: 858
- Joined: 18/04/2017 22:53
#4978 Re: Crna hronika BH cesta
Prolazim par puta sedmicno tom dionicom, idem 100-110 tim djelom i svaki drugi auto negdje zuri i u tunel uleti sa 150+ i kada izlazi sjebe se kada vidi da je krivina prilicno ostra za standard autoputa. A kada padne mala kisica da ne spominjem, al jbg prirodna selekcija a ovo auto je za otpada sada.
- Optimist
- Posts: 15528
- Joined: 08/02/2010 19:01
- Location: Sarajevo
#4979 Re: Crna hronika BH cesta
Na ovoj krivini je svaki put nakon kise udes. Valjda pozure da izadju iz tunela i onda opletu po gasu, a gume kalose.
-
NediM17
- Posts: 26450
- Joined: 05/11/2009 11:49
-
Juka Jebach
- Posts: 858
- Joined: 18/04/2017 22:53
#4981 Re: Crna hronika BH cesta
Previse debilnih vozaca, samo ide gas i ovako zavrse. Nije nesto ali naucno je dokazano da muzika utice na mozak i ponasanje a trenutno na balkanu generalno ima previse tih pjesama tipa ide gassss. Jedino mi je zao ovih sto ni krivi ni duzni izginu zbog nekih sejfica.
- Optimist
- Posts: 15528
- Joined: 08/02/2010 19:01
- Location: Sarajevo
#4982 Re: Crna hronika BH cesta
Nadomak Olova u Bakicima izgorio kamioncic.




-
Naslovnica
- Posts: 35460
- Joined: 20/03/2013 15:38
#4983 Re: Crna hronika BH cesta
Mogao sam i ja ovako prije godinu-dvije, bio valjda nekakav crni led, šta li (bitanga je dao tačan naziv), zaples'o, sva sreća instinkt mi je bio da oduzmem gas a ne da stisnem kočnicu, ispravila se azijska nakaza. Do Zenice me bacalo k'o haligali na Skenderiji predrat.
- sime_cipol
- Posts: 23422
- Joined: 20/12/2018 15:06
- Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
- Grijem se na: Zdrvima
- Vozim: Clio 1.2 43kw
#4984 Re: Crna hronika BH cesta
Dvoje zijanilo na Kalovitim Brdima 
- vjeshalica
- Posts: 20768
- Joined: 31/03/2019 14:56
#4985 Re: Crna hronika BH cesta
Kae sletili u kanal
Zato sto se tamo ludo vozi
Prolazim radi posla najmanje u 10 dana 5x i naravno
Uvece je pala kisa
Klizavo je
Isparava se cesta
Brzo se vozi inace tu do tunela
A prije tunela je vec 60kmh
Polumracna dionica
-
citroen xm
- Posts: 20441
- Joined: 17/04/2012 22:57
#4986 Re: Crna hronika BH cesta
Prvo sudar pa onda sletili u kanal. Audi i Mercedes. Tuda se fura ko na auto putu. 
- hopi
- Posts: 7259
- Joined: 05/03/2009 23:03
- Location: zemlja moja
#4987 Re: Crna hronika BH cesta
ma kompletnom dionicom pale-SA se divlja, pretiče itd
a murija sve što zna je tamo na onoj ravnici stajati gdje je 60kmh ograničenje i uzimati pare
jebo prevenciju nesreća, povećanje sigunorsti
a murija sve što zna je tamo na onoj ravnici stajati gdje je 60kmh ograničenje i uzimati pare
jebo prevenciju nesreća, povećanje sigunorsti
- vjeshalica
- Posts: 20768
- Joined: 31/03/2019 14:56
#4988 Re: Crna hronika BH cesta
Stacioniraju se kod Krajisnikove pumpe sa radarom,tamo je svakako 60 dole do raskrsnice neskovica pumpe
I nekad al veoma rijetko budu preko puta autodijeoova sa desne strane sa tronoznim spomenikom,al deff od handervente do tunela je ludnica
-
citroen xm
- Posts: 20441
- Joined: 17/04/2012 22:57
#4989 Re: Crna hronika BH cesta
Naši debili riješavaju probleme tako što kada se desi neka veća nesreća oni promjene znakove i obore ograničenje.
- mk ultra
- Posts: 24033
- Joined: 31/12/2012 14:05
- Location: Fiume
- Grijem se na: Ugalj
- Vozim: Bahato
- Horoskop: Maćak
#4990 Re: Crna hronika BH cesta
Jest 60 kad dolazis iz sarajeva, sa pala nije jer nema poslije iskljucenja znaka 60
- Laplace
- Posts: 14696
- Joined: 19/11/2012 18:37
#4991 Re: Crna hronika BH cesta
Da je bio Falschwagen, ti bi završio na drvetu.Naslovnica wrote: ↑11/08/2020 21:24Mogao sam i ja ovako prije godinu-dvije, bio valjda nekakav crni led, šta li (bitanga je dao tačan naziv), zaples'o, sva sreća instinkt mi je bio da oduzmem gas a ne da stisnem kočnicu, ispravila se azijska nakaza. Do Zenice me bacalo k'o haligali na Skenderiji predrat.
-
Naslovnica
- Posts: 35460
- Joined: 20/03/2013 15:38
#4992 Re: Crna hronika BH cesta
Ma dobar je tamo New Jersey.Laplace wrote: ↑12/08/2020 10:36Da je bio Falschwagen, ti bi završio na drvetu.Naslovnica wrote: ↑11/08/2020 21:24Mogao sam i ja ovako prije godinu-dvije, bio valjda nekakav crni led, šta li (bitanga je dao tačan naziv), zaples'o, sva sreća instinkt mi je bio da oduzmem gas a ne da stisnem kočnicu, ispravila se azijska nakaza. Do Zenice me bacalo k'o haligali na Skenderiji predrat.
- vjeshalica
- Posts: 20768
- Joined: 31/03/2019 14:56
#4993 Re: Crna hronika BH cesta
Ne razumijes, kad udjes u Pale tj kad prodjes tunel je 60, kod praonice je 60 jer ima znak, do raskrsnice ides onda ide 50, pa 30 radi skole....stavljeni znakovi orije nepuna 2 mjeseca ovi od 60
Slikam.pa stavim
- vjeshalica
- Posts: 20768
- Joined: 31/03/2019 14:56
#4994 Re: Crna hronika BH cesta
https://www.klix.ba/vijesti/crna-hronik ... /200812041
Znaci lik pjan i drogiran skrivio udes
Mores misliti koliko je to letilo u glavi
Znaci lik pjan i drogiran skrivio udes
Mores misliti koliko je to letilo u glavi
- vjeshalica
- Posts: 20768
- Joined: 31/03/2019 14:56
#4995 Re: Crna hronika BH cesta
Amir Kujovic udrogirani pjani kriminalni ubojica!
-
boshniak
- Posts: 2007
- Joined: 20/04/2014 11:48
#4996 Re: Crna hronika BH cesta
Jos kad mu nase pravosudje uzme ko olaksavajucu okolnost to sto je bio drogiran, i nije bio pri cistoj svijesti.
-
citroen xm
- Posts: 20441
- Joined: 17/04/2012 22:57
#4997 Re: Crna hronika BH cesta
U nekoj normalnijoj državi ovakvi ne bi stigli da ubiju nekoga jer bi bili na robiji zbog niza drugih djela ili u najboljem slučaju bi bili toliko novčano kažnjeni da im ne bi padalo na pamet da divljaju. Ali Balkan...
I onda kupiš sigurno auto jer brineš za porodicu. Protegneš se koliko možeš, kupiš nešto modernije sa mnogim bezbjednosnim sistemima i naleti drogirana budala u tenku i raznese te. A ko normalan i pošten ovde može da vozi tenk od 100 000 - 200 000 KM? Koja je poenta ove države i organa koje plaćamo, počevši od sudstva? Koja je poenta zakona?
I onda kupiš sigurno auto jer brineš za porodicu. Protegneš se koliko možeš, kupiš nešto modernije sa mnogim bezbjednosnim sistemima i naleti drogirana budala u tenku i raznese te. A ko normalan i pošten ovde može da vozi tenk od 100 000 - 200 000 KM? Koja je poenta ove države i organa koje plaćamo, počevši od sudstva? Koja je poenta zakona?
- drug_profi
- Posts: 65429
- Joined: 16/07/2012 16:00
#4999 Re: Crna hronika BH cesta
Ovaj bi vjerovatno ubio sebe zabijanjem u zid tunela da nisu naletili ovi nesretnici da ga uspore i zaustave.
- mk ultra
- Posts: 24033
- Joined: 31/12/2012 14:05
- Location: Fiume
- Grijem se na: Ugalj
- Vozim: Bahato
- Horoskop: Maćak
#5000 Re: Crna hronika BH cesta
Ovo je žalosno, pa koliko je išao? 150?
