Crna hronika BH cesta

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39560
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#4876 Re: Crna hronika BH cesta

Post by bitanga_sa_otesa »

uvijek je do debila za volanom...
User avatar
Better Man
Posts: 18741
Joined: 01/10/2006 20:10

#4877 Re: Crna hronika BH cesta

Post by Better Man »

Jučer još jedan u nizu sudara u novom kružnom toku u Pofalićima. Tri auta su učestvovala u istom.
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39560
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#4878 Re: Crna hronika BH cesta

Post by bitanga_sa_otesa »

ma tu ce stalno biti toga kad su napravili usko grlo...
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#4879 Re: Crna hronika BH cesta

Post by Throttle »

Između Busovače i Kaćuna, oko 19h

Image
Naslovnica
Posts: 35468
Joined: 20/03/2013 15:38

#4880 Re: Crna hronika BH cesta

Post by Naslovnica »

Bas me cudi da na onoj dionici svaki dan ne padne mrtva glava sa onakvim vozacima...
User avatar
Optimist
Posts: 15530
Joined: 08/02/2010 19:01
Location: Sarajevo

#4881 Re: Crna hronika BH cesta

Post by Optimist »

Koliko vidim dva A3, i to far u far. :shock:
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#4882 Re: Crna hronika BH cesta

Post by Throttle »

Stoje oba nasred ceste, ne znam kako su se uspjeli onako pogodit-da nijedan nije bjezao udesno :-)
User avatar
drug_profi
Posts: 65437
Joined: 16/07/2012 16:00

#4883 Re: Crna hronika BH cesta

Post by drug_profi »

Pichka je ko se povuce.
User avatar
insaneinthebrain
Posts: 25542
Joined: 12/08/2013 12:51

#4884 Re: Crna hronika BH cesta

Post by insaneinthebrain »

koji je ovo motorista koji je poginuo u zadnjih 10 dana, :roll: :(

https://www.klix.ba/vijesti/crna-hronik ... /200723095
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39560
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#4886 Re: Crna hronika BH cesta

Post by bitanga_sa_otesa »

AKK
Posts: 462
Joined: 09/12/2019 20:00

#4887 Re: Crna hronika BH cesta

Post by AKK »

Optimist wrote: 22/07/2020 21:50 Koliko vidim dva A3, i to far u far.
Crni je Mercedes.
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39560
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#4889 Re: Crna hronika BH cesta

Post by bitanga_sa_otesa »

User avatar
Laplace
Posts: 14706
Joined: 19/11/2012 18:37

#4890 Re: Crna hronika BH cesta

Post by Laplace »

... i obavezno u bar jednom komentaru "krivi su putevi."

Druže, svi mi znamo kakvi su nam putevi, i ja istim tim putevima vozim skoro dvadeset godina. Zato vožnju prilagodiš lošim putevima i (bar što se teb tiče) si siguran.

Ali, naš čovjek nije sposoban učiti na tužim greškama. Džabe nam svaki dan ljudi ginu zbog nepoštovanja propisa, i dalje naši vozači voze kao da za njih ne važe ni ZOBS ni fizika ni ljudski ni božiji zakoni. Isto kao sa COVID-19: 685.000 mrtvih a naš čovjek kaže "ma šta je to, obična prehlada, lažu nas".
komsinica_s_drugog
Posts: 890
Joined: 23/12/2018 19:16

#4891 Re: Crna hronika BH cesta

Post by komsinica_s_drugog »

Djevojke su poginule na lokalnom, seoskom putu. Bilo bi lijepo da se ne zuri sa zakljuccima, roditelji su ostali bez kcerki od 17 i 19 godina.
User avatar
Laplace
Posts: 14706
Joined: 19/11/2012 18:37

#4892 Re: Crna hronika BH cesta

Post by Laplace »

komsinica_s_drugog wrote: 02/08/2020 20:35 Djevojke su poginule na lokalnom, seoskom putu. Bilo bi lijepo da se ne zuri sa zakljuccima, roditelji su ostali bez kcerki od 17 i 19 godina.
Govorim uopšteno, nevezano za konkretno ovu nesreću. Kako napisah, svaki dan (ili skoro svaki dan) neka saobraćajna i ljudi ginu.
User avatar
mk ultra
Posts: 24036
Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Fiume
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak

#4893 Re: Crna hronika BH cesta

Post by mk ultra »

komsinica_s_drugog wrote: 02/08/2020 20:35 Djevojke su poginule na lokalnom, seoskom putu. Bilo bi lijepo da se ne zuri sa zakljuccima, roditelji su ostali bez kcerki od 17 i 19 godina.
Pa vala lokalni put Tesanj Sije je karina, ili onaj tesanj bistrica tamo gdje je oaza, boljih sam makadama vidio

Nije to vise normalno jebote
Nisu auta toliko nesigurna, cak stavise
A kod nas ginu nenormalno
Ne valjaju ni putevi ni obuka vozaca, vozaci koji misle da su odmah za reli, instruktori i komisije kojima je cilj izvuci pare
Fuj!
Last edited by mk ultra on 02/08/2020 20:41, edited 1 time in total.
komsinica_s_drugog
Posts: 890
Joined: 23/12/2018 19:16

#4894 Re: Crna hronika BH cesta

Post by komsinica_s_drugog »

Laplace wrote: 02/08/2020 20:38
komsinica_s_drugog wrote: 02/08/2020 20:35 Djevojke su poginule na lokalnom, seoskom putu. Bilo bi lijepo da se ne zuri sa zakljuccima, roditelji su ostali bez kcerki od 17 i 19 godina.
Govorim uopšteno, nevezano za konkretno ovu nesreću. Kako napisah, svaki dan (ili skoro svaki dan) neka saobraćajna i ljudi ginu.
Ma nisam na tebe ni mislila. Nisam ni procitala post, nego sam pod utiscima, potresena, a znam da se obicno iskonstruisu price , izanalizira i utvrdi krivica i prije nego sto policijski izvjestaj bude zavrsen. Zato napisah.
komsinica_s_drugog
Posts: 890
Joined: 23/12/2018 19:16

#4895 Re: Crna hronika BH cesta

Post by komsinica_s_drugog »

mk ultra wrote: 02/08/2020 20:39
komsinica_s_drugog wrote: 02/08/2020 20:35 Djevojke su poginule na lokalnom, seoskom putu. Bilo bi lijepo da se ne zuri sa zakljuccima, roditelji su ostali bez kcerki od 17 i 19 godina.
Pa vala lokalni put Tesanj Sije je karina, ili onaj tesanj bistrica tamo gdje je oaza, boljih sam makadama vidio
Ovo je mali putic u sred sela, sletile u provaliju.
User avatar
mk ultra
Posts: 24036
Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Fiume
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak

#4896 Re: Crna hronika BH cesta

Post by mk ultra »

komsinica_s_drugog wrote: 02/08/2020 20:40
mk ultra wrote: 02/08/2020 20:39
komsinica_s_drugog wrote: 02/08/2020 20:35 Djevojke su poginule na lokalnom, seoskom putu. Bilo bi lijepo da se ne zuri sa zakljuccima, roditelji su ostali bez kcerki od 17 i 19 godina.
Pa vala lokalni put Tesanj Sije je karina, ili onaj tesanj bistrica tamo gdje je oaza, boljih sam makadama vidio
Ovo je mali putic u sred sela, sletile u provaliju.
Boze sacuvaj...opet kazem ima negdje neki problem
Instruktori, ceste, odrzavanje istih, ljekarsko stanje vozaca, stanje auta
Zacarani krug popustanja nakon cega se ovo desava... djeca jbt
User avatar
CikCikCikPogodi
Posts: 2734
Joined: 29/01/2020 08:39

#4897 Re: Crna hronika BH cesta

Post by CikCikCikPogodi »

Pogledajte samo koliko se ljudi okupilo oko auta, ko da su otkrili zlato.
https://www.klix.ba/vijesti/crna-hronik ... /200802091
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39560
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#4898 Re: Crna hronika BH cesta

Post by bitanga_sa_otesa »

igra mecka ,kao i uvijek ...
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39560
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#4899 Re: Crna hronika BH cesta

Post by bitanga_sa_otesa »

puko disk

Image
User avatar
drug_profi
Posts: 65437
Joined: 16/07/2012 16:00

#4900 Re: Crna hronika BH cesta

Post by drug_profi »

Prirodna selekcija na djelu.
Post Reply