Crna hronika BH cesta
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39559
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#4876 Re: Crna hronika BH cesta
uvijek je do debila za volanom...
- Better Man
- Posts: 18740
- Joined: 01/10/2006 20:10
#4877 Re: Crna hronika BH cesta
Jučer još jedan u nizu sudara u novom kružnom toku u Pofalićima. Tri auta su učestvovala u istom.
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39559
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#4878 Re: Crna hronika BH cesta
ma tu ce stalno biti toga kad su napravili usko grlo...
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#4879 Re: Crna hronika BH cesta
Između Busovače i Kaćuna, oko 19h


-
Naslovnica
- Posts: 35461
- Joined: 20/03/2013 15:38
#4880 Re: Crna hronika BH cesta
Bas me cudi da na onoj dionici svaki dan ne padne mrtva glava sa onakvim vozacima...
- Optimist
- Posts: 15528
- Joined: 08/02/2010 19:01
- Location: Sarajevo
#4881 Re: Crna hronika BH cesta
Koliko vidim dva A3, i to far u far. 
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#4882 Re: Crna hronika BH cesta
Stoje oba nasred ceste, ne znam kako su se uspjeli onako pogodit-da nijedan nije bjezao udesno 
- drug_profi
- Posts: 65429
- Joined: 16/07/2012 16:00
#4883 Re: Crna hronika BH cesta
Pichka je ko se povuce.
- insaneinthebrain
- Posts: 25532
- Joined: 12/08/2013 12:51
#4884 Re: Crna hronika BH cesta
koji je ovo motorista koji je poginuo u zadnjih 10 dana,
https://www.klix.ba/vijesti/crna-hronik ... /200723095
https://www.klix.ba/vijesti/crna-hronik ... /200723095
- Logovan
- Posts: 102823
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39559
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
-
AKK
- Posts: 462
- Joined: 09/12/2019 20:00
- Logovan
- Posts: 102823
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39559
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
- Laplace
- Posts: 14702
- Joined: 19/11/2012 18:37
#4890 Re: Crna hronika BH cesta
... i obavezno u bar jednom komentaru "krivi su putevi."
Druže, svi mi znamo kakvi su nam putevi, i ja istim tim putevima vozim skoro dvadeset godina. Zato vožnju prilagodiš lošim putevima i (bar što se teb tiče) si siguran.
Ali, naš čovjek nije sposoban učiti na tužim greškama. Džabe nam svaki dan ljudi ginu zbog nepoštovanja propisa, i dalje naši vozači voze kao da za njih ne važe ni ZOBS ni fizika ni ljudski ni božiji zakoni. Isto kao sa COVID-19: 685.000 mrtvih a naš čovjek kaže "ma šta je to, obična prehlada, lažu nas".
-
komsinica_s_drugog
- Posts: 885
- Joined: 23/12/2018 19:16
#4891 Re: Crna hronika BH cesta
Djevojke su poginule na lokalnom, seoskom putu. Bilo bi lijepo da se ne zuri sa zakljuccima, roditelji su ostali bez kcerki od 17 i 19 godina.
- Laplace
- Posts: 14702
- Joined: 19/11/2012 18:37
#4892 Re: Crna hronika BH cesta
Govorim uopšteno, nevezano za konkretno ovu nesreću. Kako napisah, svaki dan (ili skoro svaki dan) neka saobraćajna i ljudi ginu.komsinica_s_drugog wrote: ↑02/08/2020 20:35 Djevojke su poginule na lokalnom, seoskom putu. Bilo bi lijepo da se ne zuri sa zakljuccima, roditelji su ostali bez kcerki od 17 i 19 godina.
- mk ultra
- Posts: 24033
- Joined: 31/12/2012 14:05
- Location: Fiume
- Grijem se na: Ugalj
- Vozim: Bahato
- Horoskop: Maćak
#4893 Re: Crna hronika BH cesta
Pa vala lokalni put Tesanj Sije je karina, ili onaj tesanj bistrica tamo gdje je oaza, boljih sam makadama vidiokomsinica_s_drugog wrote: ↑02/08/2020 20:35 Djevojke su poginule na lokalnom, seoskom putu. Bilo bi lijepo da se ne zuri sa zakljuccima, roditelji su ostali bez kcerki od 17 i 19 godina.
Nije to vise normalno jebote
Nisu auta toliko nesigurna, cak stavise
A kod nas ginu nenormalno
Ne valjaju ni putevi ni obuka vozaca, vozaci koji misle da su odmah za reli, instruktori i komisije kojima je cilj izvuci pare
Fuj!
Last edited by mk ultra on 02/08/2020 20:41, edited 1 time in total.
-
komsinica_s_drugog
- Posts: 885
- Joined: 23/12/2018 19:16
#4894 Re: Crna hronika BH cesta
Ma nisam na tebe ni mislila. Nisam ni procitala post, nego sam pod utiscima, potresena, a znam da se obicno iskonstruisu price , izanalizira i utvrdi krivica i prije nego sto policijski izvjestaj bude zavrsen. Zato napisah.Laplace wrote: ↑02/08/2020 20:38Govorim uopšteno, nevezano za konkretno ovu nesreću. Kako napisah, svaki dan (ili skoro svaki dan) neka saobraćajna i ljudi ginu.komsinica_s_drugog wrote: ↑02/08/2020 20:35 Djevojke su poginule na lokalnom, seoskom putu. Bilo bi lijepo da se ne zuri sa zakljuccima, roditelji su ostali bez kcerki od 17 i 19 godina.
-
komsinica_s_drugog
- Posts: 885
- Joined: 23/12/2018 19:16
#4895 Re: Crna hronika BH cesta
Ovo je mali putic u sred sela, sletile u provaliju.mk ultra wrote: ↑02/08/2020 20:39Pa vala lokalni put Tesanj Sije je karina, ili onaj tesanj bistrica tamo gdje je oaza, boljih sam makadama vidiokomsinica_s_drugog wrote: ↑02/08/2020 20:35 Djevojke su poginule na lokalnom, seoskom putu. Bilo bi lijepo da se ne zuri sa zakljuccima, roditelji su ostali bez kcerki od 17 i 19 godina.
- mk ultra
- Posts: 24033
- Joined: 31/12/2012 14:05
- Location: Fiume
- Grijem se na: Ugalj
- Vozim: Bahato
- Horoskop: Maćak
#4896 Re: Crna hronika BH cesta
Boze sacuvaj...opet kazem ima negdje neki problemkomsinica_s_drugog wrote: ↑02/08/2020 20:40Ovo je mali putic u sred sela, sletile u provaliju.mk ultra wrote: ↑02/08/2020 20:39Pa vala lokalni put Tesanj Sije je karina, ili onaj tesanj bistrica tamo gdje je oaza, boljih sam makadama vidiokomsinica_s_drugog wrote: ↑02/08/2020 20:35 Djevojke su poginule na lokalnom, seoskom putu. Bilo bi lijepo da se ne zuri sa zakljuccima, roditelji su ostali bez kcerki od 17 i 19 godina.
Instruktori, ceste, odrzavanje istih, ljekarsko stanje vozaca, stanje auta
Zacarani krug popustanja nakon cega se ovo desava... djeca jbt
- CikCikCikPogodi
- Posts: 2734
- Joined: 29/01/2020 08:39
#4897 Re: Crna hronika BH cesta
Pogledajte samo koliko se ljudi okupilo oko auta, ko da su otkrili zlato.
https://www.klix.ba/vijesti/crna-hronik ... /200802091
https://www.klix.ba/vijesti/crna-hronik ... /200802091
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39559
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#4898 Re: Crna hronika BH cesta
igra mecka ,kao i uvijek ...
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39559
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#4899 Re: Crna hronika BH cesta
puko disk


- drug_profi
- Posts: 65429
- Joined: 16/07/2012 16:00
#4900 Re: Crna hronika BH cesta
Prirodna selekcija na djelu.
