Nije se rodio ko je narodu ugodio
FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Moderator: anex
-
zenit dozic
- Posts: 2531
- Joined: 07/09/2014 11:48
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83401
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#13002 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Doktorica je ok, artikulisana i jasna, za kontroverzne teze naglasava da je to njeno misljenje ili navodi Nobelovce kao izvor za tvrdnje.
- Hajlac
- Posts: 5807
- Joined: 15/02/2012 15:08
- Location: Chris Hedges!
#13003 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Nego skonta'l iko da li je onaj skakač u crvenom neoprenu i s bakljama izronio uopšte nakon noćnog skoka 
- dustaban
- Posts: 6516
- Joined: 10/07/2012 10:55
#13004 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Nije do Čede već do Senada. Kad ne zna kako popuniti tri sata programa onda nadje brbljivog sagovornika i pusti ga da prica sta hoce
Cuh i ja i bi mi dosta. Vamo nabraja nobelovce (i to mi je bezveze) pa onda lupi podrsku ublehasu Semiru i, samim tim, svim drugim nadrikurtzima Torabijevskog tipa.
I inace mi je ova doktorica bezveze. Sve zna a opet nema svog stava ni oko cega. Sta god Senad pomenu ona uzvrati - pa da...
Nek nam je bog na pomoci.
-
allem_77
- Posts: 3422
- Joined: 17/09/2015 15:46
#13005 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Malo sam ga slušao dok je govorio kako ga je sj... la korona. I čudno mi da je imao sve te tegobe oko bolesti, ako je iskreno govorio.
Kažu da je narkoman, te sam to pokušao povezati sa jednim drugim mladim čovjekom, koji je preminuo od idiopatske plućne bolesti. I on je bio narkoman. Taj čovjek je preminuo prije 2 - 3 godine.
Izgleda da je ovaj virus opasan za dugogodišnje narkomane, ali nisam nigdje pročitao da su i oni ugrožena skupina. Ko će ga znati...
-
redhat
- Posts: 998
- Joined: 28/09/2008 01:32
#13006 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Šta balkanac može drugom balkancu prigovoriti kad hoće da ga diskredituje? Da je narkoman i da je peder.....na to se balkanci pale, tako ti je i čeda postao narkoman. Kakav narkoman, niti je fizički propao niti je mentalno narušen. Gdje si vidio narkomana koji zdravo izgleda i jasno govori, ili su fizički ruine ili ne mogu prosto proširenu rečenicu sastaviti. Narkoman sa zdravim setom zuba? Hau jes nouallem_77 wrote: ↑26/07/2020 10:37Malo sam ga slušao dok je govorio kako ga je sj... la korona. I čudno mi da je imao sve te tegobe oko bolesti, ako je iskreno govorio.
Kažu da je narkoman, te sam to pokušao povezati sa jednim drugim mladim čovjekom, koji je preminuo od idiopatske plućne bolesti. I on je bio narkoman. Taj čovjek je preminuo prije 2 - 3 godine.
Izgleda da je ovaj virus opasan za dugogodišnje narkomane, ali nisam nigdje pročitao da su i oni ugrožena skupina. Ko će ga znati...
-
allem_77
- Posts: 3422
- Joined: 17/09/2015 15:46
#13007 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Bez obzira što su narkomani, ima ih dosta koji treniraju. Od svojih para se nabildali.redhat wrote: ↑26/07/2020 12:34Šta balkanac može drugom balkancu prigovoriti kad hoće da ga diskredituje? Da je narkoman i da je peder.....na to se balkanci pale, tako ti je i čeda postao narkoman. Kakav narkoman, niti je fizički propao niti je mentalno narušen. Gdje si vidio narkomana koji zdravo izgleda i jasno govori, ili su fizički ruine ili ne mogu prosto proširenu rečenicu sastaviti. Narkoman sa zdravim setom zuba? Hau jes nouallem_77 wrote: ↑26/07/2020 10:37Malo sam ga slušao dok je govorio kako ga je sj... la korona. I čudno mi da je imao sve te tegobe oko bolesti, ako je iskreno govorio.
Kažu da je narkoman, te sam to pokušao povezati sa jednim drugim mladim čovjekom, koji je preminuo od idiopatske plućne bolesti. I on je bio narkoman. Taj čovjek je preminuo prije 2 - 3 godine.
Izgleda da je ovaj virus opasan za dugogodišnje narkomane, ali nisam nigdje pročitao da su i oni ugrožena skupina. Ko će ga znati...
-
nekome
- Posts: 3764
- Joined: 17/05/2011 10:41
#13008 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
čedin intervju je dosadan zato sto on govori toliko normalne stvari u toliko nenormalnoj stvarnosti da ne mozemo naci poveznicu, dodje kao neki sf... njegova prica je nesto kao i osmanagiceva samo u suprotnom smjeru
- un1ted
- Posts: 9957
- Joined: 20/10/2012 13:29
- Location: Tema onih koji zaradjuju do 500KM viewtopic.php?f=77&t=82867&p=17676078#p17676
-
high_volume
- Posts: 5916
- Joined: 09/06/2010 22:51
#13010 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Ti nemaš pojma šta znači narkoman, niti šta je narkoman, niti kako izgleda, kako se ponaša itd. Ti si negdje čitao o narkomanima, shvatio da je narkomanija loša za ljude, i ovdje sada prenosiš svoja "znanja". Veze nemašallem_77 wrote: ↑26/07/2020 10:37Malo sam ga slušao dok je govorio kako ga je sj... la korona. I čudno mi da je imao sve te tegobe oko bolesti, ako je iskreno govorio.
Kažu da je narkoman, te sam to pokušao povezati sa jednim drugim mladim čovjekom, koji je preminuo od idiopatske plućne bolesti. I on je bio narkoman. Taj čovjek je preminuo prije 2 - 3 godine.
Izgleda da je ovaj virus opasan za dugogodišnje narkomane, ali nisam nigdje pročitao da su i oni ugrožena skupina. Ko će ga znati...
-
allem_77
- Posts: 3422
- Joined: 17/09/2015 15:46
#13011 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
- un1ted
- Posts: 9957
- Joined: 20/10/2012 13:29
- Location: Tema onih koji zaradjuju do 500KM viewtopic.php?f=77&t=82867&p=17676078#p17676
- Hercegoviina
- Posts: 2848
- Joined: 14/02/2013 14:11
#13013 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
ovi skokovi su jad i čemer što se tiče produkcije i ostalog
-
RtrnOfSalisbury
- Posts: 3981
- Joined: 13/02/2008 04:52
- Location: Tullarosa
#13014 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
...aman bre sence poslo sam vec nekolko mailova ...umjesto polovnije i prilicno dosadnije gostiju mogo bi malo prosarat i osvjezit emisiu. samo pogledaj topik 'najljepse voditeljice' i samo ce ti se kast. prva gosca bi mogla bit cuvena emela
koja je onom prerijskom konjokradici koja se(be) naziva uglednijem advokatom, uzviknula: staaaaani(te) malo, ohaaaaaa, ukoci gospodine (pitaj da nije pomislila u sebi: ohaaaa ko sto vicu kocijasi).... mogo bi je svasta pitat isto ko polovnog ceda i dobio bi mnogo bolje odgovore. ono: ima li momka bi mogo i preskocit da se forumasi ne razocaraju
ne moram ni rijet kakvu bi pometnju izazvala ona ljepojka iz zence ... samo citaj topik i udri redom, mislim pozivaj u dnevnik. mogo bi i gledaoce anketirat: koju bi voditeljicu voljeli ...... vidjet u mene, najboljeg novinara u bejundha a i sire u zadnjije 200 godin
-
redhat
- Posts: 998
- Joined: 28/09/2008 01:32
#13015 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Ne ide to jedno s drugim, alkohol, droga i teretana ne ide jedno s drugim čak ni sa steroidima. Cugni malo jače jedno večer pa vidi kakav ćeš sutra biti, ljudi u mamurluku imaju problem da drže glavu na ramenima i uopšte funkcionišu a ne da dižu tegove i idu u teretanu.allem_77 wrote: ↑26/07/2020 12:47Bez obzira što su narkomani, ima ih dosta koji treniraju. Od svojih para se nabildali.redhat wrote: ↑26/07/2020 12:34Šta balkanac može drugom balkancu prigovoriti kad hoće da ga diskredituje? Da je narkoman i da je peder.....na to se balkanci pale, tako ti je i čeda postao narkoman. Kakav narkoman, niti je fizički propao niti je mentalno narušen. Gdje si vidio narkomana koji zdravo izgleda i jasno govori, ili su fizički ruine ili ne mogu prosto proširenu rečenicu sastaviti. Narkoman sa zdravim setom zuba? Hau jes nouallem_77 wrote: ↑26/07/2020 10:37
Malo sam ga slušao dok je govorio kako ga je sj... la korona. I čudno mi da je imao sve te tegobe oko bolesti, ako je iskreno govorio.
Kažu da je narkoman, te sam to pokušao povezati sa jednim drugim mladim čovjekom, koji je preminuo od idiopatske plućne bolesti. I on je bio narkoman. Taj čovjek je preminuo prije 2 - 3 godine.
Izgleda da je ovaj virus opasan za dugogodišnje narkomane, ali nisam nigdje pročitao da su i oni ugrožena skupina. Ko će ga znati...![]()
Za Čedu važi priča da je narkomančina zadnjih 20 godina, do sad je trebao pet puta umrijeti da je na bilo kakvoj drogi taman da origano puši.
A intervju je smor iako u principu sve stoji što je rekao i da je bogdom srpska politika prema BiH bliža čedinom stavu.
Narkoman jok, marginalac nažalost da.
- bunk
- Posts: 8774
- Joined: 16/07/2016 19:58
#13016 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Pretpostavljam Amerikanac koji je dosao pomoci u borbi protiv korupcije.
-
RtrnOfSalisbury
- Posts: 3981
- Joined: 13/02/2008 04:52
- Location: Tullarosa
#13017 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
raspolazem sa pouzdane informacije da emela veceras nece bit gosca
aman bre sence ne se igraj sa forumsko strpljenje i sjeti se da bi mogo bit prvi
novinar koji je posluso forumsko pucanstvo, daj neki hinat veceras,
samo nemoj ceda ope zivota ti
aman bre sence ne se igraj sa forumsko strpljenje i sjeti se da bi mogo bit prvi
samo nemoj ceda ope zivota ti
- Ajatolah_
- Posts: 8609
- Joined: 11/02/2009 15:21
#13018 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Mislim da je s ovom sedmicom to - to za ovo ljeto, ide najava petkom i subotom u 18:45 nešto pod imenom Bosanski vjestnik.
-
RtrnOfSalisbury
- Posts: 3981
- Joined: 13/02/2008 04:52
- Location: Tullarosa
#13019 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
pa nece valjda sad udarit po reprizama (sveeeedno su sve govorancije haman pa iste, neki gosti se nisu pomjerili bratbratu 20 godina), bolje da metne emelinu sliku i nek pusca neku muziku makar ...
- vatrogasac
- Posts: 10078
- Joined: 24/04/2006 21:33
#13020 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Dok Senad završi ovaj rat sa Sebijom ima da završi medicinu.
- pici
- Posts: 46362
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#13021 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
ovo je strasno...
- spinel_
- Posts: 6633
- Joined: 15/11/2013 02:33
- Porodice Foht
- Posts: 3713
- Joined: 14/01/2019 04:56
#13023 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
“Sada nas je 50 zaposlenih, ne bavimo se više ni ugostiteljstvom, ni koncertima, solidna smo firma, svakog prvog u mjesecu, uprkos svim pritiscima, isplaćujemo platu, i laže svako pseto koje kaže da Face TV ne dijeli plate.” (Senad u “Graciji”) 
- Ommadawn
- Posts: 8370
- Joined: 20/02/2014 21:15
- Location: ...uvijek na pogresnom mjestu u pravo vrijeme!
#13024 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
A ima se i za bijelog 
