Sta cu jakad je tako
TV uređaji - sve o tome
Moderator: Benq
- skafiskafsnjak
- Posts: 32752
- Joined: 16/04/2011 18:46
#14402 Re: LED TV, KOJI UZETI ?
Last edited by skafiskafsnjak on 21/07/2020 18:04, edited 2 times in total.
- HardCore
- Posts: 2467
- Joined: 17/05/2011 21:46
#14403 Re: LED TV, KOJI UZETI ?
Napravi jos koji acc
- skafiskafsnjak
- Posts: 32752
- Joined: 16/04/2011 18:46
#14404 Re: LED TV, KOJI UZETI ?
Jel dupli account dozvoljen? 
- dzeko1
- Posts: 1221
- Joined: 18/09/2012 13:55
#14405 Re: LED TV, KOJI UZETI ?
Stvarno skafiskafnjak zna pretjerati sa philipsom, ali u ovom slucaju slazem se sa njim. Ovaj bot isotonik se registrovao 05.07 i vec mu pola postova pobrisano zbog postavljanja slika od philipsa, mene ozbiljno vuce na jarobota 
- skafiskafsnjak
- Posts: 32752
- Joined: 16/04/2011 18:46
- skafiskafsnjak
- Posts: 32752
- Joined: 16/04/2011 18:46
#14407 Re: LED TV, KOJI UZETI ?
@Carnival_Row
@Isotonik
@Bobi reaguj
@Isotonik
@Bobi reaguj
-
Bobi
- Forum administrator
- Posts: 38021
- Joined: 30/10/2002 00:00
- Location: http://www.klix.ba
- Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
- Vozim: TDI sve crveno
- Contact:
#14408 Re: LED TV, KOJI UZETI ?
Pa šta ih kvotate koji hepek 
- skafiskafsnjak
- Posts: 32752
- Joined: 16/04/2011 18:46
#14409 Re: LED TV, KOJI UZETI ?
Da administraciji oci otvorimo 
- diablobih
- Posts: 8302
- Joined: 28/12/2015 02:17
#14410 Re: LED TV, KOJI UZETI ?
lik postavi katastrofalne video klipove i slike i nesto objasnjava hahaaha, koliko je smijesan brand da mora botove aktivirati po forumima da ga brani 
- skafiskafsnjak
- Posts: 32752
- Joined: 16/04/2011 18:46
-
jarobot
- Posts: 3056
- Joined: 13/06/2016 20:07
#14412 Re: LED TV, KOJI UZETI ?
Povućeš ti mene dapristiš.
Otkud ti pravo da me prozivaš bez povoda
- dzeko1
- Posts: 1221
- Joined: 18/09/2012 13:55
#14413 Re: LED TV, KOJI UZETI ?
Ja sam samo rekao da me podsjeca na tebe, ti si postavljao ranije slicne stvari 
-
jarobot
- Posts: 3056
- Joined: 13/06/2016 20:07
#14414 Re: LED TV, KOJI UZETI ?
Nemoj niti da te podsjeća.
Nisam ti se obraćao i ničim ti povoda dao da me spominješ.
To šta ću ja postati nije tvoj problem niti te se tiče. Ako tu se ne sviđa nemoj čitati.
Sad razguli i zamolio bih te da me više ne uzimaš u tastaturu. Hajtaj negdje drugo
- skafiskafsnjak
- Posts: 32752
- Joined: 16/04/2011 18:46
#14415 Re: LED TV, KOJI UZETI ?
Ako je protiv pravila, prijavi ga 
Na ovom forumu ocigledno nije
Na ovom forumu ocigledno nije
- HardCore
- Posts: 2467
- Joined: 17/05/2011 21:46
#14416 Re: LED TV, KOJI UZETI ?
I ti nemas pojma sta pises, svaki sat editujes post hahahah
- skafiskafsnjak
- Posts: 32752
- Joined: 16/04/2011 18:46
#14417 Re: LED TV, KOJI UZETI ?
Upario bluetooth sluske sa xf9005.... Zvuk je,malo je rec,slab.
Ima li nacina da se pojaca ili je jednostavno to.max ?
Pojacao sam na max, prosjecno se cuje
Ima li nacina da se pojaca ili je jednostavno to.max ?
Pojacao sam na max, prosjecno se cuje
- problemnatravunu
- Posts: 18758
- Joined: 26/10/2014 07:41
- Location: Sarajevo
#14418 Re: LED TV, KOJI UZETI ?
vi što se prepucavate , stvarno ne shvatam tu mržnju prema filipsu (kakav god da je) , čak mi to počinje ličiti na fobiju
zagađujete forum
svako malo, po dvije stranice bezveznog prepucavanja i vrijeđanja, a sve zbog hebenog televizora
zagađujete forum
svako malo, po dvije stranice bezveznog prepucavanja i vrijeđanja, a sve zbog hebenog televizora
- mayab
- Posts: 30852
- Joined: 06/03/2008 13:00
- Location: SARAJEVO
#14419 Re: LED TV, KOJI UZETI ?
Ovih dana primjećujem da ni taj Philips više nema 5 god garanciju,
kao i da masovno svuda reklamira i rasprodaje modele sa Saphijem, i serije koja počinje sa brojem 6...
Trenutno vidim da Panasonic reklamira 5 godina garancije
kao i da masovno svuda reklamira i rasprodaje modele sa Saphijem, i serije koja počinje sa brojem 6...
Trenutno vidim da Panasonic reklamira 5 godina garancije
- MeanMachine
- Posts: 1175
- Joined: 09/03/2011 20:47
#14420 Re: LED TV, KOJI UZETI ?
Koje su slušalice u pitanju? Proizvođač, model.skafiskafsnjak wrote: ↑21/07/2020 21:45 Upario bluetooth sluske sa xf9005.... Zvuk je,malo je rec,slab.
Ima li nacina da se pojaca ili je jednostavno to.max ?
Pojacao sam na max, prosjecno se cuje
- skafiskafsnjak
- Posts: 32752
- Joined: 16/04/2011 18:46
#14421 Re: LED TV, KOJI UZETI ?
Samsung galaxy buds+MeanMachine wrote: ↑22/07/2020 11:29Koje su slušalice u pitanju? Proizvođač, model.skafiskafsnjak wrote: ↑21/07/2020 21:45 Upario bluetooth sluske sa xf9005.... Zvuk je,malo je rec,slab.
Ima li nacina da se pojaca ili je jednostavno to.max ?
Pojacao sam na max, prosjecno se cuje
- MeanMachine
- Posts: 1175
- Joined: 09/03/2011 20:47
#14422 Re: LED TV, KOJI UZETI ?
Probaj jedan brzi fix (nekad pomogne): uradi "forget" tih slušalica, znači ne unpair pa repair, već forget pa ih ponovo poveži. Nekad pomogne.skafiskafsnjak wrote: ↑22/07/2020 11:55Samsung galaxy buds+MeanMachine wrote: ↑22/07/2020 11:29Koje su slušalice u pitanju? Proizvođač, model.skafiskafsnjak wrote: ↑21/07/2020 21:45 Upario bluetooth sluske sa xf9005.... Zvuk je,malo je rec,slab.
Ima li nacina da se pojaca ili je jednostavno to.max ?
Pojacao sam na max, prosjecno se cuje
U suprotnom jedino da se zaroviš u audio postavke TV-a i pokušaš podesiti volume (neke audio out varijante dozvoljavaju ručno podešenje jačine zvuka, obično u advanced audio postavkama, ali to zna biti prilično sakriveno u nekom podmeniju).
- skafiskafsnjak
- Posts: 32752
- Joined: 16/04/2011 18:46
#14423 Re: LED TV, KOJI UZETI ?
Pokusam, al ne vjerujem...vjerovatno audio bluetooth izlaz tva nije neki. I Soundbar moram.pojacati na 30 da mi bude ok..dok je na zvucnicima tva bilo do 20...MeanMachine wrote: ↑22/07/2020 12:09Probaj jedan brzi fix (nekad pomogne): uradi "forget" tih slušalica, znači ne unpair pa repair, već forget pa ih ponovo poveži. Nekad pomogne.
U suprotnom jedino da se zaroviš u audio postavke TV-a i pokušaš podesiti volume (neke audio out varijante dozvoljavaju ručno podešenje jačine zvuka, obično u advanced audio postavkama, ali to zna biti prilično sakriveno u nekom podmeniju).
- Nadzornik
- Posts: 13784
- Joined: 30/05/2011 12:25
#14424 Re: LED TV, KOJI UZETI ?
Sony hardver: TOP ...skafiskafsnjak wrote: ↑21/07/2020 21:45 Upario bluetooth sluske sa xf9005.... Zvuk je,malo je rec,slab.
Ima li nacina da se pojaca ili je jednostavno to.max ?
Pojacao sam na max, prosjecno se cuje
Sony softver: FLOP ...
Instaliraj ovu APP Bluetooth Pair na svoj TV uredjaj a zatim da bi ti slusalice ispravno radile moras iskljuciti Bluetooth vezu izmedju tvog daljinskog i TV uredjaja zato sto TV ne moze podnijeti dva mikrofona i zato dolazi do nekih distorzija zvuka a audio-video nije sinhroniziran.
Kad iskljucis daljinski on ce i dalje raditi bez problema osim mikrofona.
Ako ovu aplikaciju ne mozes instalirati na TV uredjaj,jednostavno je instaliraj na svoj android telefon a zatim povezi sa svojim android TV-eom.
Ponovo ces ga moci upariti sa TV-eom (mikrofon) pritiskom na tipku za smanjivanje zvuka i mikrofon istovremeno 3 sekunde.
https://play.google.com/store/apps/deta ... pair&hl=de
- skafiskafsnjak
- Posts: 32752
- Joined: 16/04/2011 18:46
#14425 Re: LED TV, KOJI UZETI ?
Nisam uspio s tim programom...Nadzornik wrote: ↑22/07/2020 15:05Sony hardver: TOP ...skafiskafsnjak wrote: ↑21/07/2020 21:45 Upario bluetooth sluske sa xf9005.... Zvuk je,malo je rec,slab.
Ima li nacina da se pojaca ili je jednostavno to.max ?
Pojacao sam na max, prosjecno se cuje![]()
Sony softver: FLOP ...![]()
Instaliraj ovu APP Bluetooth Pair na svoj TV uredjaj a zatim da bi ti slusalice ispravno radile moras iskljuciti Bluetooth vezu izmedju tvog daljinskog i TV uredjaja zato sto TV ne moze podnijeti dva mikrofona i zato dolazi do nekih distorzija zvuka a audio-video nije sinhroniziran.
Kad iskljucis daljinski on ce i dalje raditi bez problema osim mikrofona.
Ako ovu aplikaciju ne mozes instalirati na TV uredjaj,jednostavno je instaliraj na svoj android telefon a zatim povezi sa svojim android TV-eom.
Ponovo ces ga moci upariti sa TV-eom (mikrofon) pritiskom na tipku za smanjivanje zvuka i mikrofon istovremeno 3 sekunde.
https://play.google.com/store/apps/deta ... pair&hl=de
Cacko cacko, kad odjednom slusalice radi duplo.bolje hahaha.
Mozda je do toga sto sam ukinu vezu sa mikrofonom daljinskog. I ne treba mi, ne koristim to hhaah.
Jeste , sw im je shit. Npr kad povezem mobitel i soundbar... 3 puta je bolji zvuk.
HvOlla


