Stoji to i da Burn-In nije toliko česta pojava ali niko ne želi da bude "onaj jedan sretnik" koji upada u tih nekoliko procenata statističkog izuzetka, jer ipak u okvirima BiH kod ovakvih iznosa pričamo već o investiciji, a ne o nekoj usputnoj kupovini "pa koliko traje nek' traje". Dakle, OLED je trenutno sigurno sami vrh TV tehnologije (barem od tehnike dostupne običnim smrtnicima), međutim da ima potencijalno nezgodne mane za prosječnog korisnika - i to apsolutno stoji.
B9 vs C9: koliko je meni poznato imaju apsolutni ista rješenja za sprječavanje burn-ina. C9 je naravno u direktnom poređenju naravno nešto bolji, prije svega zbog naprednijeg procesora, ali nisam siguran da možda upravo C9 nije čak i podložniji burn-inu upravo zbog jačeg osvjetljenja (ovo nisam baš detaljno istraživao, možda Cook može nešto više na tu temu napisati
