FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Moderator: anex
- Kockasti
- Posts: 836
- Joined: 05/04/2019 22:03
#12876 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Moraces Senci kod te gospodje neuropsihijatrice

- vatrogasac
- Posts: 10078
- Joined: 24/04/2006 21:33
#12877 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Uvijek je tu u blizini. Profesionalac u struci definitivno. Secira psihološki i minuse pretvara u pluseve.



- nadžak
- Posts: 2307
- Joined: 04/06/2011 13:25
- Location: Zenica
#12878 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Kako je ovo sve sazrilo za totalni reset, majke mi mile. 
- luckylaka
- Posts: 26214
- Joined: 15/01/2010 06:28
#12879 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Sta kazu ...kokoska,nedorasla,glupaca...a zena razvaljuje ovog jadu.Ustvari ovako bi prosao svaki umisljenik sa ovog foruma kada bi se suocio sa imalo inteligentnijom osobom.Samo su kod nas akademici,doktori,profesori ovce a ovce inteligencija
- leffe
- Posts: 253
- Joined: 10/09/2009 15:44
#12880 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Nije se pripremio za ovaj razgovor i dozvolio je da ga ponese emocija. Nije da ona nije imala izjava koje bolji novinar ne bio iskoristio da je spusti na zemlju, ali on nije, i zato je ona otišla kući sa osmjehom na licu.
- cyprus
- Posts: 39746
- Joined: 21/03/2007 22:00
- Location: Σαράγεβο / Saraybosna
-
saabsa
- Posts: 1932
- Joined: 07/10/2009 01:17
#12882 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Kuja koja obraza nema... slušam kako se hvali kako je expert za ovo ono, a imao sam u porodici situaciju gdje je pored promašene terapije dala i 12 puta veću dozu od adekvatne.
Elenin isprdak, obraza nema guzici se ne boji, sa ovakvima mozes razgovarati jedino ako sjedis ispred računara i na svaku laž sa dva klika dokazes da laže, ali ona opet ne bi to priznala.
Oličenje odanog podanike Elene Causesku.
Elenin isprdak, obraza nema guzici se ne boji, sa ovakvima mozes razgovarati jedino ako sjedis ispred računara i na svaku laž sa dva klika dokazes da laže, ali ona opet ne bi to priznala.
Oličenje odanog podanike Elene Causesku.
- Artest
- Posts: 3942
- Joined: 12/05/2012 17:04
#12883 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Cuo sam da je i Budnjina rodica - dalje je sve jasno.
Nisam gledao intervju, jer sam znao da ce ga ostrokondza pojest. Treba se nekad i pripremit za emisiju.
-
allem_77
- Posts: 3422
- Joined: 17/09/2015 15:46
#12884 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Žena super advokat. Neka je Sebija dobro pazi.
- karanana
- Posts: 50762
- Joined: 26/02/2004 00:00
#12885 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
imo ju je satjeranu u cosak par puta. na primjer kad je spominjala da su mnogi ljekari koji su otisli bili u konfliktu interesa i radili su paralelne poslove, sto je apsolutno u pravu i sto je ciganija, e onda je on spomeno da u trenutnom njihovom odboru imaju neki koji drze apoteke i slicne stvari. ali izaslo se iz toga, i bas je nepotrebno eksplodiro, ona mu samo mahalski rekla, ako si znao gdje ima dobrih respiratora sto ih nisi ponudio i on na to eruptiro. mahalusa je ono, ne moze on s njom ulicarski ko sto moze s nekim drugim naivcima.
- Kejn
- Posts: 2630
- Joined: 24/09/2016 12:24
- Location: Sarajevo Temple Prime. U prvom safu
#12886 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Poderala ga ko siroče napolitanku
- ruud
- Posts: 4129
- Joined: 30/07/2008 15:29
#12887 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Nekako sticem dojam da je senadov cd = face tv, jedino sto ga odrzava, gleda se, nije sporno, jer je aktuelan sa temama i gostima, a gosti mu dolaze jer ga la'ko otresu k'o slinu
- ultima_palabra
- Posts: 59303
- Joined: 15/12/2008 16:53
#12888 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Senad treba da se drzi narucenih intervjua. Za nesto vise treba biti profesionalac.
- addem
- Posts: 2863
- Joined: 13/02/2004 00:00
#12889 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Nije on dorasto da sa ovom zenom opci.
- BarbaDue
- Posts: 65066
- Joined: 03/02/2008 22:28
- Location: pogledaj iza sebe
#12890 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
On je naučio poslu sve ove koje vi zovete profesionalcima. Neću da poreknem da nije od CD-a napravio lagani interview show ali govoriti da on nije profesionalac je vaš amaterizam.ultima_palabra wrote: ↑17/07/2020 22:46 Senad treba da se drzi narucenih intervjua. Za nesto vise treba biti profesionalac.
- Banksy
- Posts: 28557
- Joined: 18/07/2008 09:33
#12891 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Stigli botovi na temu.
Nije ona nikog otresla,
Javnost i dalje o njoj misli i zna isto što je mislila i jučer, a Senadova slabost i reakcija na njen maliciozan, mahalski komentar je samo dodatno naglasila i potvrdila to razmišljanje i stav koji je o njoj i o cijelom društvu s Kliničkog već davno formiran.
Nije ona nikog otresla,
Javnost i dalje o njoj misli i zna isto što je mislila i jučer, a Senadova slabost i reakcija na njen maliciozan, mahalski komentar je samo dodatno naglasila i potvrdila to razmišljanje i stav koji je o njoj i o cijelom društvu s Kliničkog već davno formiran.
- ExNihilo
- Posts: 17072
- Joined: 23/01/2008 07:05
- Location: In the sheltering shade of the forest
#12892 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Koliko ga je žena nagazala, to nisu istine.
- ultima_palabra
- Posts: 59303
- Joined: 15/12/2008 16:53
#12893 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Pa naravno da sam amater, nisam profesionalno na forumu.BarbaDue wrote: ↑17/07/2020 22:52On je naučio poslu sve ove koje vi zovete profesionalcima. Neću da poreknem da nije od CD-a napravio lagani interview show ali govoriti da on nije profesionalac je vaš amaterizam.ultima_palabra wrote: ↑17/07/2020 22:46 Senad treba da se drzi narucenih intervjua. Za nesto vise treba biti profesionalac.
Realno frajer egzistira na staroj slavi, nije 20 godina nista promijenio, niti novo naucio.
Last edited by ultima_palabra on 17/07/2020 23:02, edited 1 time in total.
- spinel_
- Posts: 6633
- Joined: 15/11/2013 02:33
#12894 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Jes pukao ali opet je na kraju spustio lopticu. I ovo nije zena, vec zlo u ljudskom obliku. Zbog toga je i stavila masku jer lici na djavola
-
Tempo
- ZeModerator
- Posts: 5186
- Joined: 07/12/2003 00:00
#12895 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
koga je on naucio poslu? da preformulisem pitanje, ko je naucen poslu?BarbaDue wrote: ↑17/07/2020 22:52On je naučio poslu sve ove koje vi zovete profesionalcima. Neću da poreknem da nije od CD-a napravio lagani interview show ali govoriti da on nije profesionalac je vaš amaterizam.ultima_palabra wrote: ↑17/07/2020 22:46 Senad treba da se drzi narucenih intervjua. Za nesto vise treba biti profesionalac.
u bosni nema ni jednog novinara ima jedno 28 godina. zato i jesmo tragicne zrtve jeftinih medija.
- BarbaDue
- Posts: 65066
- Joined: 03/02/2008 22:28
- Location: pogledaj iza sebe
#12896 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Ne mogu ti reći ko je naučen, ali vjerovatno većina ovih što trenutno uče ( ako ih uče) današnje novinare su prošli kroz Senadovu ili Bore Kontića školu.Tempo wrote: ↑17/07/2020 23:13koga je on naucio poslu? da preformulisem pitanje, ko je naucen poslu?BarbaDue wrote: ↑17/07/2020 22:52On je naučio poslu sve ove koje vi zovete profesionalcima. Neću da poreknem da nije od CD-a napravio lagani interview show ali govoriti da on nije profesionalac je vaš amaterizam.ultima_palabra wrote: ↑17/07/2020 22:46 Senad treba da se drzi narucenih intervjua. Za nesto vise treba biti profesionalac.
u bosni nema ni jednog novinara ima jedno 28 godina. zato i jesmo tragicne zrtve jeftinih medija.
-
Tempo
- ZeModerator
- Posts: 5186
- Joined: 07/12/2003 00:00
#12897 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
e, da, ima boro kontic. on je veliki gospodin. sve ostalo su govna, na celu sa ovim hadzifejkom.
- studiorum_tuzlaensis
- Posts: 6230
- Joined: 08/07/2015 11:06
- Location: dogodine u Mariupolju
#12898 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Hoće li bit snimak negdje postavljen?
- karanana
- Posts: 50762
- Joined: 26/02/2004 00:00
#12899 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
trebo je pitat ima li momka.
- ExNihilo
- Posts: 17072
- Joined: 23/01/2008 07:05
- Location: In the sheltering shade of the forest
