La Liga Santander

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#9926 Re: La Liga Santander

Post by Tomahawk11 »

saint_mirad wrote: 17/07/2020 10:54
Tomahawk11 wrote: 17/07/2020 10:52 Na ovoj temi itekako navijaš. Otvoreno si pristrastan.
Jasno si se svrstao na jednu stranu. Jasno, onih obespravljenih i oštećenih 8-)
Jesam na strani oštećenih, Barsa je igrom slučaja to bila ovaj put. Za ljubitelja fudbalske igre je jedna vrsta moralne obaveze da se pobuni protiv fudbalske nepravde i u tuđem dvorištu, jer sutra se isto može desiti klubu koji sam simpatise.
Eto vidiš da se slažemo ;-)
Zaklao ih sudija, inače bi titulu uzeli :thumbup:
Da ne bi toga, garant bi uzeli Osasunu, Celtu, AtM, Sevillu....
User avatar
saint_mirad
Posts: 4409
Joined: 25/02/2020 23:09

#9927 Re: La Liga Santander

Post by saint_mirad »

Tomahawk11 wrote: 17/07/2020 10:58
saint_mirad wrote: 17/07/2020 10:54
Tomahawk11 wrote: 17/07/2020 10:52 Na ovoj temi itekako navijaš. Otvoreno si pristrastan.
Jasno si se svrstao na jednu stranu. Jasno, onih obespravljenih i oštećenih 8-)
Jesam na strani oštećenih, Barsa je igrom slučaja to bila ovaj put. Za ljubitelja fudbalske igre je jedna vrsta moralne obaveze da se pobuni protiv fudbalske nepravde i u tuđem dvorištu, jer sutra se isto može desiti klubu koji sam simpatise.
Eto vidiš da se slažemo ;-)
Zaklao ih sudija, inače bi titulu uzeli :thumbup:
Da ne bi toga, garant bi uzeli Osasunu, Celtu, AtM, Sevillu....
Barsa nije zaslužila titulu anyway, ona igra je ispod svakog nivoa.
User avatar
bunk
Posts: 8774
Joined: 16/07/2016 19:58

#9928 Re: La Liga Santander

Post by bunk »

Ispade da bi Madrid sinoc bio prvak i da su izgubili..
Montypythonovski..
User avatar
Logovan
Posts: 102861
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#9929 Re: La Liga Santander

Post by Logovan »

saint_mirad wrote: 17/07/2020 10:59 Barsa nije zaslužila titulu anyway, ona igra je ispod svakog nivoa.
Meni nisu zaslužili ni oni, ni Real. :D Bukvalno je titulu osvojio onaj malo manje gori. :D
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#9930 Re: La Liga Santander

Post by Tomahawk11 »

Naravno da je zasluženo.
Barsa se otimala do zadnjeg.
Najzanimljivija liga po tom pitanju od ovih jačih liga.
Borba za titulu do kraja, za Evropu, za opstanak.
User avatar
bunk
Posts: 8774
Joined: 16/07/2016 19:58

#9931 Re: La Liga Santander

Post by bunk »

Napokon da iskoristim frazu.
Mirade,"nisam barca ,ali" :lol: :lol:
LSD
Posts: 29911
Joined: 24/07/2007 08:26

#9932 Re: La Liga Santander

Post by LSD »

Fossil wrote: 17/07/2020 10:37 Kako nema nepostojeci crveni Vidalu, 2 gola iz ofsajda po metar. Ruka Marcela u sesnaestercu, ofsajd golovi Ramosa u finalu itd. To mi je spontano palo ma pamet. Ali sve ce se to zaboraviti jer ostaju titule. Ali uvijek se pokusavaju te greske opravdati nekim greskama u korist Barce iz 2009.
Uvijek mi je bilo simpaticno kada lopovluk i sudijski cirkus koji im je donio titule opravdavaju sa Ovrebom i utakmicom koja se odigrala prije 11 godina :lol:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#9933 Re: La Liga Santander

Post by Tomahawk11 »

Šta sam rekao :lol:
Dobro, šta imate reći za onaj Clasico u Barseloni?
Sve regularno, jelde :?

Naravno da je tišina svaki put kad vas sudije poguraju.
Ovamo secirate i mjerkate Realove utakmice i skačete ko opareni i na regularne odluke.

Ili pogledati Suarezov faul nad Varaneom na ovom videu, naravno to nije guranje, dešava se jbg :-)

User avatar
saint_mirad
Posts: 4409
Joined: 25/02/2020 23:09

#9934 Re: La Liga Santander

Post by saint_mirad »

Logovan wrote: 17/07/2020 11:08
saint_mirad wrote: 17/07/2020 10:59 Barsa nije zaslužila titulu anyway, ona igra je ispod svakog nivoa.
Meni nisu zaslužili ni oni, ni Real. :D Bukvalno je titulu osvojio onaj malo manje gori. :D
Slazem se u potpunosti, ali u ovom slucaju je osvojio tim koji je bio manje los. No, i takva titula je legitimna, osvaja je na kraju ekipa koja sakupi najvise bodova, bilo da je 82 ili 102.
User avatar
saint_mirad
Posts: 4409
Joined: 25/02/2020 23:09

#9935 Re: La Liga Santander

Post by saint_mirad »

bunk wrote: 17/07/2020 11:15 Napokon da iskoristim frazu.
Mirade,"nisam barca ,ali" :lol: :lol:
Dobar tajming, I give you that :lol:
User avatar
Fossil
Posts: 750
Joined: 11/10/2010 18:32

#9936 Re: La Liga Santander

Post by Fossil »

Ovo sto sam pisao se odnosi na liguprvaka. U Laligi je Barca kriva jer u nastavku osim utakmice protiv Villareala nisu pokazali nista.
Crvena Tifoza
Posts: 11783
Joined: 06/06/2007 04:47
Location: kandahar....

#9937 Re: La Liga Santander

Post by Crvena Tifoza »

Spominje li iko onaj blam pri izvođenju penala :D Sjećam se kad su Messi i Suarez izveli Cruyfov penal, ovdje se na njih bacalo drvlje i kamenje. Nije žvaka za seljaka. :D
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#9938 Re: La Liga Santander

Post by Tomahawk11 »

Jok, zaboravili kad su im pehar uručili.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59311
Joined: 15/12/2008 16:53

#9939 Re: La Liga Santander

Post by ultima_palabra »

Mislim da ova titula najvise ima Zidaneov potpis, jer je preuzeo ekipu u rasulu i bez samopouzdanja, i napravio ekipu koja prima i daje malo golova, sto nije uspjelo ni Capellu.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59311
Joined: 15/12/2008 16:53

#9940 Re: La Liga Santander

Post by ultima_palabra »

Crvena Tifoza wrote: 17/07/2020 14:01 Spominje li iko onaj blam pri izvođenju penala :D Sjećam se kad su Messi i Suarez izveli Cruyfov penal, ovdje se na njih bacalo drvlje i kamenje. Nije žvaka za seljaka. :D
Sto je blam? Znalo se sta ko radi, samo je Benzema malo ranije utrcao. Blam je ono sto su izveli Henry i Pires.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#9941 Re: La Liga Santander

Post by Tomahawk11 »

ultima_palabra wrote: 17/07/2020 14:13 Mislim da ova titula najvise ima Zidaneov potpis, jer je preuzeo ekipu u rasulu i bez samopouzdanja, i napravio ekipu koja prima i daje malo golova, sto nije uspjelo ni Capellu.
Definitivno.
19 utakmica clean sheet
23 primljena gola

Ovih 10 u nastavku 19-3 gol razlika.

Definitivno nešto novo kad je Real u pitanju.

Napravio je od ekipe ono što je moglo, dobra procjena...što je najjače, ne igra neku defanzivnu formaciju.
Crvena Tifoza
Posts: 11783
Joined: 06/06/2007 04:47
Location: kandahar....

#9942 Re: La Liga Santander

Post by Crvena Tifoza »

ultima_palabra wrote: 17/07/2020 14:16
Crvena Tifoza wrote: 17/07/2020 14:01 Spominje li iko onaj blam pri izvođenju penala :D Sjećam se kad su Messi i Suarez izveli Cruyfov penal, ovdje se na njih bacalo drvlje i kamenje. Nije žvaka za seljaka. :D
Sto je blam? Znalo se sta ko radi, samo je Benzema malo ranije utrcao. Blam je ono sto su izveli Henry i Pires.
Eto nije blam. Nego su maestralno izveli. :-) Opet kažem nije žvaka za seljaka.
Crvena Tifoza
Posts: 11783
Joined: 06/06/2007 04:47
Location: kandahar....

#9943 Re: La Liga Santander

Post by Crvena Tifoza »

ultima_palabra wrote: 17/07/2020 14:13 Mislim da ova titula najvise ima Zidaneov potpis, jer je preuzeo ekipu u rasulu i bez samopouzdanja, i napravio ekipu koja prima i daje malo golova, sto nije uspjelo ni Capellu.
Dobivaju li sudije ikakav potpis?
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#9944 Re: La Liga Santander

Post by Tomahawk11 »

Dobila je Shakira od Zidanea

Image
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59311
Joined: 15/12/2008 16:53

#9945 Re: La Liga Santander

Post by ultima_palabra »

Crvena Tifoza wrote: 17/07/2020 14:23
ultima_palabra wrote: 17/07/2020 14:16
Crvena Tifoza wrote: 17/07/2020 14:01 Spominje li iko onaj blam pri izvođenju penala :D Sjećam se kad su Messi i Suarez izveli Cruyfov penal, ovdje se na njih bacalo drvlje i kamenje. Nije žvaka za seljaka. :D
Sto je blam? Znalo se sta ko radi, samo je Benzema malo ranije utrcao. Blam je ono sto su izveli Henry i Pires.
Eto nije blam. Nego su maestralno izveli. :-) Opet kažem nije žvaka za seljaka.
Dobro su izveli, isto kao kad pucas slobodnjak i pogodis precku.

Ali kad je neko super salty, onda izvodi ovakve konstrukcije.
Crvena Tifoza
Posts: 11783
Joined: 06/06/2007 04:47
Location: kandahar....

#9946 Re: La Liga Santander

Post by Crvena Tifoza »

Auuuuu kakav spust :-) Kad se nema šta drugo reći, standardno udri po Shakiri kao eto to će nekog uvrijediti. :-) Imaš li još kakvu duhovitu sličicu da prilijepiš? :roll:
Crvena Tifoza
Posts: 11783
Joined: 06/06/2007 04:47
Location: kandahar....

#9947 Re: La Liga Santander

Post by Crvena Tifoza »

ultima_palabra wrote: 17/07/2020 14:27
Crvena Tifoza wrote: 17/07/2020 14:23
ultima_palabra wrote: 17/07/2020 14:16

Sto je blam? Znalo se sta ko radi, samo je Benzema malo ranije utrcao. Blam je ono sto su izveli Henry i Pires.
Eto nije blam. Nego su maestralno izveli. :-) Opet kažem nije žvaka za seljaka.
Dobro su izveli, isto kao kad pucas slobodnjak i pogodis precku.

Ali kad je neko super salty, onda izvodi ovakve konstrukcije.
Super salty? Nijedne sekunde.
Makar se nisam sakrio u mišiju rupu kao većina vas zadnje tri godine.
Last edited by Crvena Tifoza on 17/07/2020 14:39, edited 1 time in total.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#9948 Re: La Liga Santander

Post by Tomahawk11 »

Nemam.

Pa i ti nemaš ništa drugo nego sudija, sudija, sudijaaaaa :place1:

Tako vam se i ljubimac Pikać ponaša, otud i ova fora sa Shakirom...mada ona nema po tom pitanju ništa sa životnim saputnikom, ima pravo da navija za koga hoće.
Crvena Tifoza
Posts: 11783
Joined: 06/06/2007 04:47
Location: kandahar....

#9949 Re: La Liga Santander

Post by Crvena Tifoza »

Tomahawk11 wrote: 17/07/2020 14:31 Nemam.

Pa i ti nemaš ništa drugo nego sudija, sudija, sudijaaaaa :place1:

Tako vam se i ljubimac Pikać ponaša, otud i ova fora sa Shakirom...mada ona nema po tom pitanju ništa sa životnim saputnikom, ima pravo da navija za koga hoće.
Nemoj kupiti izlizane fore nekih likova iz Nigerije sa socijalnih medija.

Koliko ti imaš original dresova RM?
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#9950 Re: La Liga Santander

Post by Tomahawk11 »

Crvena Tifoza wrote: 17/07/2020 14:39
Tomahawk11 wrote: 17/07/2020 14:31 Nemam.

Pa i ti nemaš ništa drugo nego sudija, sudija, sudijaaaaa :place1:

Tako vam se i ljubimac Pikać ponaša, otud i ova fora sa Shakirom...mada ona nema po tom pitanju ništa sa životnim saputnikom, ima pravo da navija za koga hoće.
Nemoj kupiti izlizane fore nekih likova iz Nigerije sa socijalnih medija.

Koliko ti imaš original dresova RM?
Jedan. Onaj Kelmeov. Što?

Nemojte ni vi šuplju valjati pa neću. Pošteno se kaže svaka čast, Barsa bila slabija, onaj na klupi ne može ništa narediti Messiju i kompaniji na terenu, nije trener za Barsu i tačka. I idemo dalje. Eto, nije uopšte teško.
Doduše onda nema diskusije :novine:
Post Reply