La Liga Santander
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#9901 Re: La Liga Santander
Perez je pokazao prilično strpljenje sa Zidaneom, inače to i nije bila praksa.
Isplatilo mu se. Sad je to već respektabilan CV.
Nema razloga da se ne nastavi tako.
Jasno je da je Zidane voljan raditi na duži period u ovoj drugoj epizodi kao trener Reala.
Isplatilo mu se. Sad je to već respektabilan CV.
Nema razloga da se ne nastavi tako.
Jasno je da je Zidane voljan raditi na duži period u ovoj drugoj epizodi kao trener Reala.
-
LSD
- Posts: 29911
- Joined: 24/07/2007 08:26
#9902 Re: La Liga Santander
Citav svijet se otimao da dovede Zidanea, cak i nakon što je osvajao LP.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#9903 Re: La Liga Santander
Tim bolje za Real...3 LP i 2 La Lige u 4 godine vodstva, baš šega...Zidane levat.
- Fossil
- Posts: 750
- Joined: 11/10/2010 18:32
#9904 Re: La Liga Santander
Zidan nije nikakav mastermind ali ima vrhunske rezultate. Uprkos osvojenoj ligi ne igraju bas uvjerljiv ni atraktivan fudbal.
Svakako su u boljoj poziciji od Barce koja je potrosila ogroman novac a igra nepodnosljiva, ekipa stara i istrosena.
Svakako su u boljoj poziciji od Barce koja je potrosila ogroman novac a igra nepodnosljiva, ekipa stara i istrosena.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#9905 Re: La Liga Santander
To se priča cijelo vrijeme, nema pojma šta radi, igrači igraju sami...istina je da ima sistem i da taj sistem donosi rezultate.
23 primljena gola u 37 utakmica je impresivno. Ako to nije Zidaneov potpis, onda ne znam čiji je.
23 primljena gola u 37 utakmica je impresivno. Ako to nije Zidaneov potpis, onda ne znam čiji je.
-
LSD
- Posts: 29911
- Joined: 24/07/2007 08:26
#9906 Re: La Liga Santander
Osvajao je i Di Mateo LP sa Čelzijem. Pa gdje je sad ? otima li se se svjet da ga dovede u svoje redove, kao što se otima oko Zinedina ?Tomahawk11 wrote: ↑17/07/2020 09:53 Tim bolje za Real...3 LP i 2 La Lige u 4 godine vodstva, baš šega...Zidane levat.
Osvojio korona titulu pored nikad slabije Barce, i to zahvaljujuci sudijskim cirkusima, pa se sad prave mitovi o njemu kao nekom uber treneru.
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83515
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#9907 Re: La Liga Santander
Zidane je uvijek bio cutljiv i pomalo autistican lik i za njega je uvijek govorilo ono sto pokaze na terenu. Mislim da se isto moze primijeniti i na trenersku karijeru. U par sezona prodje put od Perezovog zrtvenog jarca do trenerskog genijalca. Bas je enigma taj Zidane.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#9908 Re: La Liga Santander
Nije samo fin i oku atraktivan fudbal mastermind. Zidane je taktički dosta underrated trener a ne bi trebao biti, ipak već sada ima preozbiljne rezultate iza sebe.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#9909 Re: La Liga Santander
Incident sa Di Mateom porediš s ZidaneomLSD wrote: ↑17/07/2020 10:03Osvajao je i Di Mateo LP sa Čelzijem. Pa gdje je sad ? otima li se se svjet da ga dovede u svoje redove, kao što se otima oko Zinedina ?Tomahawk11 wrote: ↑17/07/2020 09:53 Tim bolje za Real...3 LP i 2 La Lige u 4 godine vodstva, baš šega...Zidane levat.
Osvojio korona titulu pored nikad slabije Barce, i to zahvaljujuci sudijskim cirkusima, pa se sad prave mitovi o njemu kao nekom uber treneru.
Nije jednu, ovo je druga
- Leopard_SA
- Posts: 3650
- Joined: 22/07/2017 18:36
#9910 Re: La Liga Santander
Čovjek je osvojio 3 Lige prvaka i 2 La lige od 2016. Na stranu sve diskutabilne sudijske odluke i sve što se izdešavalo oko Reala u zadnje četiri godine, ali nakon svega osporavati Zidanea kao trenera, evo ne znam.
Da ne govorim o tome da je ove godine osvojio La Ligu bez Ronalda.
Da ne govorim o tome da je ove godine osvojio La Ligu bez Ronalda.
-
LSD
- Posts: 29911
- Joined: 24/07/2007 08:26
#9911 Re: La Liga Santander
I jedna i druga titula Primere su sudijski nagurane i poklonjene, što znaš i sam.Tomahawk11 wrote: ↑17/07/2020 10:09Incident sa Di Mateom porediš s ZidaneomLSD wrote: ↑17/07/2020 10:03Osvajao je i Di Mateo LP sa Čelzijem. Pa gdje je sad ? otima li se se svjet da ga dovede u svoje redove, kao što se otima oko Zinedina ?Tomahawk11 wrote: ↑17/07/2020 09:53 Tim bolje za Real...3 LP i 2 La Lige u 4 godine vodstva, baš šega...Zidane levat.
Osvojio korona titulu pored nikad slabije Barce, i to zahvaljujuci sudijskim cirkusima, pa se sad prave mitovi o njemu kao nekom uber treneru.
Nije jednu, ovo je drugai 3 LP
![]()
Kao i dvije LP
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#9912 Re: La Liga Santander
Tako je, sve je poklonjeno i nagurano.... Je li sad bar lakše?LSD wrote: ↑17/07/2020 10:13I jedna i druga titula Primere su sudijski nagurane i poklonjene, što znaš i sam.Tomahawk11 wrote: ↑17/07/2020 10:09Incident sa Di Mateom porediš s ZidaneomLSD wrote: ↑17/07/2020 10:03
Osvajao je i Di Mateo LP sa Čelzijem. Pa gdje je sad ? otima li se se svjet da ga dovede u svoje redove, kao što se otima oko Zinedina ?
Osvojio korona titulu pored nikad slabije Barce, i to zahvaljujuci sudijskim cirkusima, pa se sad prave mitovi o njemu kao nekom uber treneru.
Nije jednu, ovo je drugai 3 LP
![]()
Kao i dvije LPnisu ni trebali igrati ona finala...sjetimo se samo sudijskog cirkusa protiv Juventusa a kasnije protiv Bayerna, ah da ti se ne sjecas toga, davno je to bilo
![]()
- Fossil
- Posts: 750
- Joined: 11/10/2010 18:32
#9913 Re: La Liga Santander
@Amiđa Idriz
Ekipe poput Reala, Barce trebaju igrati i za oko. Nije moranje naravno ali sta hocu reci najveca trenerska imena imaju svoj potpis. Npr Klopp i gegenpressing, Guardiola i brzi pasovi itd. Kod Zidana nije jasno definisano i uvijek neki osjecaj da se “provlace” u bitnijim utakmicama, kroz sudijske odluke ili srecu kao protiv Liverpoola gdje im Karius poklanja golove ili Bayern gdje Ulreich pravi amaterske greske. Daleko od toga da smatram da je tarba ali mislim da je dosta njegovih titula sreca presudila.
Ekipe poput Reala, Barce trebaju igrati i za oko. Nije moranje naravno ali sta hocu reci najveca trenerska imena imaju svoj potpis. Npr Klopp i gegenpressing, Guardiola i brzi pasovi itd. Kod Zidana nije jasno definisano i uvijek neki osjecaj da se “provlace” u bitnijim utakmicama, kroz sudijske odluke ili srecu kao protiv Liverpoola gdje im Karius poklanja golove ili Bayern gdje Ulreich pravi amaterske greske. Daleko od toga da smatram da je tarba ali mislim da je dosta njegovih titula sreca presudila.
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83515
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#9914 Re: La Liga Santander
Za kontinitet osvajanja 3 lige sampiona zaredom treba puno vise od silne kvalitete kadra, srece i diskutabilnih sudackih odluka, to je valjda jasno. Di Matteo je incident, kao sto je i Zidane bio 2016. Ali je to prestao biti nakon 2017.
Meni je fascinantnije da su 3 godine uspjeli to ostvariti od nacina na koji su ostvarili. Ali stvari se mjere po procesu, ne samo po rezultat. I onoj genijalnoj Barceloni se i dan danas prigovara Ovrebo, te samim tim nema razloga ni da se Real postedi takvih prigovora.
Meni je fascinantnije da su 3 godine uspjeli to ostvariti od nacina na koji su ostvarili. Ali stvari se mjere po procesu, ne samo po rezultat. I onoj genijalnoj Barceloni se i dan danas prigovara Ovrebo, te samim tim nema razloga ni da se Real postedi takvih prigovora.
- bunk
- Posts: 8774
- Joined: 16/07/2016 19:58
#9915 Re: La Liga Santander
Znaci ni jedna sudijska greska koja se moze prigovoriti Madridu nije ni 5% od onoga sto je Ovrebo uradio.
Naravno greska je greska ali ono je bilo kriminalno,za zatvora.
Naravno greska je greska ali ono je bilo kriminalno,za zatvora.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#9916 Re: La Liga Santander
Jesi ikad vidio i jednog navijača/simpatizera Barse da je rekao jeste, tako je bilo, nego su uglavnom komentari_BataZiv_0809 wrote: ↑17/07/2020 10:29 Za kontinitet osvajanja 3 lige sampiona zaredom treba puno vise od silne kvalitete kadra, srece i diskutabilnih sudackih odluka, to je valjda jasno. Di Matteo je incident, kao sto je i Zidane bio 2016. Ali je to prestao biti nakon 2017.
Meni je fascinantnije da su 3 godine uspjeli to ostvariti od nacina na koji su ostvarili. Ali stvari se mjere po procesu, ne samo po rezultat. I onoj genijalnoj Barceloni se i dan danas prigovara Ovrebo, te samim tim nema razloga ni da se Real postedi takvih prigovora.
- Fossil
- Posts: 750
- Joined: 11/10/2010 18:32
#9917 Re: La Liga Santander
Kako nema nepostojeci crveni Vidalu, 2 gola iz ofsajda po metar. Ruka Marcela u sesnaestercu, ofsajd golovi Ramosa u finalu itd. To mi je spontano palo ma pamet. Ali sve ce se to zaboraviti jer ostaju titule. Ali uvijek se pokusavaju te greske opravdati nekim greskama u korist Barce iz 2009.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#9918 Re: La Liga Santander
Ne pravda se ništa, poenta je da sudije griješe u korist i jednih i drugih, samo što to ne vidiš ako si na Barsinoj strani.
Onda i regularne odluke postaju neregularne, zamisli svira penal koji je bio...dokle više.
Onda i regularne odluke postaju neregularne, zamisli svira penal koji je bio...dokle više.
- saint_mirad
- Posts: 4409
- Joined: 25/02/2020 23:09
#9919 Re: La Liga Santander
Niko od navijača Reala nije video sudijske "greške" u ovoj sezoni. Uvek je bilo apologije nekog tipa za sumnjive penale koji su svirani Realu, ili za one koji nisu svirani protivnicima.Tomahawk11 wrote: ↑17/07/2020 10:41 Ne pravda se ništa, poenta je da sudije griješe u korist i jednih i drugih, samo što to ne vidiš ako si na Barsinoj strani.
Onda i regularne odluke postaju neregularne, zamisli svira penal koji je bio...dokle više.
Tačno je da se stelilo i Barseloni, ali oni makar nisu negirali.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#9920 Re: La Liga Santander
Zato što se vi navijači/simpatizeri Barse satraste da i regularne odluke prikažete neregularnim. Je li bilo greški? Jeste. Bilo je. Bilo ih je i na Barsinim tekmama.saint_mirad wrote: ↑17/07/2020 10:44Niko od navijača Reala nije video sudijske "greške" u ovoj sezoni. Uvek je bilo apologije nekog tipa za sumnjive penale koji su svirani Realu, ili za one koji nisu svirani protivnicima.Tomahawk11 wrote: ↑17/07/2020 10:41 Ne pravda se ništa, poenta je da sudije griješe u korist i jednih i drugih, samo što to ne vidiš ako si na Barsinoj strani.
Onda i regularne odluke postaju neregularne, zamisli svira penal koji je bio...dokle više.
Tačno je da se stelilo i Barseloni, ali oni makar nisu negirali.
U Clasicima ako nije pogurana, nije ni oštećena. Zbog vječite galame i pritiska Šakirinog (
Nisu nikad ni potvrdili, štaviše ismijavaju tu priču kad im se spomene
- saint_mirad
- Posts: 4409
- Joined: 25/02/2020 23:09
#9921 Re: La Liga Santander
Ja uopšte ne navijam za Barsu nego za Liverpool, ali to je ta teorija zavere da je svako Barsin navijač ko primeti da se Madridu pomaže. 
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#9922 Re: La Liga Santander
Na ovoj temi itekako navijaš. Otvoreno si pristrastan.
Jasno si se svrstao na jednu stranu. Jasno, onih obespravljenih i oštećenih
Jasno si se svrstao na jednu stranu. Jasno, onih obespravljenih i oštećenih
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83515
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#9923 Re: La Liga Santander
Ne bih rekao, ne sjecam se da jesam. Ali nije to samo slucaj sa njima.Tomahawk11 wrote: ↑17/07/2020 10:35 Jesi ikad vidio i jednog navijača/simpatizera Barse da je rekao jeste, tako je bilo, nego su uglavnom komentarii množenje s nulom.
I ti imas obicaj banalizovati pricu o sudijskim greskama u korist Reala pitanjem "je li to Perez sredio", i ja cu vjerovatno izbjeci odgovor na pitanje je li Dante trebao dobiti crveni u finalu 2013, navijac Intera ce izbjeci odgovor na pitanje je li Milito bio u ofsajdu pri golu za 2:1 protiv Barcelone u Milanu 2010, Barcelonin navijac ce reci da su tad bili preumorni od voznje autobusom zbog onog islandskog govneta sto je prizemljilo avione.....itd itd...sustina je da svako silji kako mu je cejf, odnosno svi smo pomalo muzicari jer sviramo kurcu
- saint_mirad
- Posts: 4409
- Joined: 25/02/2020 23:09
#9924 Re: La Liga Santander
Jesam na strani oštećenih, Barsa je igrom slučaja to bila ovaj put. Za ljubitelja fudbalske igre je jedna vrsta moralne obaveze da se pobuni protiv fudbalske nepravde i u tuđem dvorištu, jer sutra se isto može desiti klubu koji sam simpatise.Tomahawk11 wrote: ↑17/07/2020 10:52 Na ovoj temi itekako navijaš. Otvoreno si pristrastan.
Jasno si se svrstao na jednu stranu. Jasno, onih obespravljenih i oštećenih![]()
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#9925 Re: La Liga Santander
To radim kad vidim da je priča otišla u peršun._BataZiv_0809 wrote: ↑17/07/2020 10:53Ne bih rekao, ne sjecam se da jesam. Ali nije to samo slucaj sa njima.Tomahawk11 wrote: ↑17/07/2020 10:35 Jesi ikad vidio i jednog navijača/simpatizera Barse da je rekao jeste, tako je bilo, nego su uglavnom komentarii množenje s nulom.
I ti imas obicaj banalizovati pricu o sudijskim greskama u korist Reala pitanjem "je li to Perez sredio", i ja cu vjerovatno izbjeci odgovor na pitanje je li Dante trebao dobiti crveni u finalu 2013, navijac Intera ce izbjeci odgovor na pitanje je li Milito bio u ofsajdu pri golu za 2:1 protiv Barcelone u Milanu 2010, Barcelonin navijac ce reci da su tad bili preumorni od voznje autobusom zbog onog islandskog govneta sto je prizemljilo avione.....itd itd...sustina je da svako silji kako mu je cejf, odnosno svi smo pomalo muzicari jer sviramo kurcu![]()
Eto vidiš, uzročno-posljedična veza.
Ako ćemo ozbiljno, ja ću reći da je greški uvijek bilo, a onaj ko gubi uvijek traži izgovore.
Ovo na kraju je
