FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Locked
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83482
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#12476 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by _BataZiv_0809 »

ExNihilo wrote: 12/06/2020 23:47
_BataZiv_0809 wrote: 12/06/2020 23:31 Da cuvam ovu zemlju Senade :-)
Spomenu ono što si pričao na forumu. Da mu dobacuju na ulici. :lol:
:lol: :lol:

Evo upravo to govori dok gledam na yt :lol: cca 45 minuta...jos mi je par ljudi reklo da su svjedocili da mu raja dobacuje da se prodao, da je izdajica....vidi se da mu je muka, sujetan je on skoro ko i Senci...
statixx
Posts: 9829
Joined: 15/12/2011 14:40
Location: Sarajevo

#12477 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by statixx »

_BataZiv_0809 wrote: 12/06/2020 23:46
statixx wrote: 12/06/2020 23:39 Nisam gledao, je li bilo NE ZNAM SENADE. :mrgreen:
Jasta je. Brojao sam do 23...Ali haman da mu je "ne znam" uzrecica. Hoce jezik pravo. Ubi ga Sena zbog koalicije sa ezdea.
Onda moram pogledati. :D
Zijo77
Posts: 416
Joined: 20/12/2019 16:07

#12478 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Zijo77 »

asker wrote: 12/06/2020 22:15 Konacno neko da i nadobudnog Senada smjesti na pravo mjesto. Bravo Zeljko!!!
A Senade pizdo ako citas ili neko od tvojih, zasto se sakrijes u misiju rupu kad god ti dodje Tegeltija, Tadicka, Dodik?
Na neke goste samo sto ne skocis, a sa nekima onako njezno u rukavicama.
Fuj!!!
O čemu pričaš? Zašto "bravo"? Bakir nas 10 godina obmanjuje da bi nas bez njega Dodik i Čović pojeli za doručak! Željko ga imitira! Bakir nas deset godina uništava kao narod, ponižava, bruka, potcjenjuje. A Željko mu postao jaran! Prošlo im je vrijeme!
User avatar
Porodice Foht
Posts: 3718
Joined: 14/01/2019 04:56

#12479 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Porodice Foht »

Teski corak mu ovaj Latic veceras. Najlosiji njegov nastup na Face tv do sada. Potpuno nepovezan i izgubljen lik! :-?
User avatar
relativno84
Posts: 15615
Joined: 26/10/2012 16:49
Location: mahala

#12480 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by relativno84 »

Zijo77 wrote: 13/06/2020 00:15 O čemu pričaš? Zašto "bravo"? Bakir nas 10 godina obmanjuje da bi nas bez njega Dodik i Čović pojeli za doručak! Željko ga imitira! Bakir nas deset godina uništava kao narod, ponižava, bruka, potcjenjuje. A Željko mu postao jaran! Prošlo im je vrijeme!
Milan Tegeltija like this. To je ta logika, bosnje hapsimo vise jer ih ima vise, samim tim i kradu realno vise :lol:
Mnogo ste se zaigrali, ali popuslic zagarantovan.
User avatar
bunk
Posts: 8774
Joined: 16/07/2016 19:58

#12481 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by bunk »

spinel_ wrote: 12/06/2020 19:47
bunk wrote: 12/06/2020 19:27Voditelj?
Ovaj nazovi ljiljan, pokenjam mu se na znacku
Da si to u jugoslaviji napiso jos jutros bi bio na naked islandu i tovario kamen u prikolicu.
Kod nas pak,moze se ovako pisati o dobitnicima najvisih vojnih priznanja Armije Bosne i Hercegovine i jos ti postove lajkuju socijaldemokrati,liberali i rigidni dio nacionalista jer se prozvani usudio ne podleci pod njihovu propagandu ,aferim.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83482
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#12482 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by _BataZiv_0809 »

Ako izuzmemo postratne godine, u Jugoslaviji je sveukupno izreceno 200tinjak presuda za verbalni delikt, zato ne kenjaj.
User avatar
Manual
Posts: 2124
Joined: 01/10/2018 18:07

#12483 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Manual »

bunk wrote: 13/06/2020 07:39
spinel_ wrote: 12/06/2020 19:47
bunk wrote: 12/06/2020 19:27Voditelj?
Ovaj nazovi ljiljan, pokenjam mu se na znacku
Da si to u jugoslaviji napiso jos jutros bi bio na naked islandu i tovario kamen u prikolicu.
Kod nas pak,moze se ovako pisati o dobitnicima najvisih vojnih priznanja Armije Bosne i Hercegovine i jos ti postove lajkuju socijaldemokrati,liberali i rigidni dio nacionalista jer se prozvani usudio ne podleci pod njihovu propagandu ,aferim.
Radi ovog govneta lazljivog nema ko da bude bilo gdje.
Takodje naserem mu se u znacku..
User avatar
bunk
Posts: 8774
Joined: 16/07/2016 19:58

#12484 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by bunk »

Sramota.
User avatar
Manual
Posts: 2124
Joined: 01/10/2018 18:07

#12485 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Manual »

Sramota za njega samog
User avatar
chelo
Posts: 657
Joined: 13/02/2010 18:47
Location: Sarajevo

#12486 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by chelo »

spinel_ wrote: 12/06/2020 19:47
bunk wrote: 12/06/2020 19:27Voditelj?
Ovaj nazovi ljiljan, pokenjam mu se na znacku
Sereš ko foka. Pričaj o liku, šta kenjaš po državi. Traži sebi šta drugo, pocijepaj pasoš, rodni list, izbriši se iz grunta, prodaj i kreni rođak od nule. Blizu je Bavarska. Komšo je propo u svakom pokušaju logičkog shvatanja, ali ima vas trovača petokolonaških komentatora koji daju sliku da državu treba kenjanjem po simbolima dokrajčiti ko opušak.
Da se vratim na temu. Komsicu je najbolje da se vrati onom sto najbolje radi - pravu. Ako na kraju zna išta od toga, jer čitav život je na budžetu. A nek ako Boga zna pusti državu Dunovicu, Miletiću, pa i Kojovicu, Nedimu Ademovicu, nekom ko ne nesto radi i ne govori OTKUD ZNAM SENADE. Postao je federalni Mektic po supljiranju.
saabsa
Posts: 1932
Joined: 07/10/2009 01:17

#12487 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by saabsa »

bunk wrote: 13/06/2020 07:39
spinel_ wrote: 12/06/2020 19:47
bunk wrote: 12/06/2020 19:27Voditelj?
Ovaj nazovi ljiljan, pokenjam mu se na znacku
Da si to u jugoslaviji napiso jos jutros bi bio na naked islandu i tovario kamen u prikolicu.
Kod nas pak,moze se ovako pisati o dobitnicima najvisih vojnih priznanja Armije Bosne i Hercegovine i jos ti postove lajkuju socijaldemokrati,liberali i rigidni dio nacionalista jer se prozvani usudio ne podleci pod njihovu propagandu ,aferim.
Niko se nije posrao po njegovom ljiljanu kao on sam što je to uradio....
Jebi ga, Bakirove pare mu draže od ličnog poštovanja .
User avatar
mousstapha
Posts: 4189
Joined: 14/07/2008 03:13
Location: Stuttgart

#12488 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by mousstapha »

Izgleda da je ovo vrhunac sto bh politika trenutno moze ponuditi. Vrhunski TV Entertainment. :D
Zijo77
Posts: 416
Joined: 20/12/2019 16:07

#12489 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Zijo77 »

relativno84 wrote: 13/06/2020 01:30
Zijo77 wrote: 13/06/2020 00:15 O čemu pričaš? Zašto "bravo"? Bakir nas 10 godina obmanjuje da bi nas bez njega Dodik i Čović pojeli za doručak! Željko ga imitira! Bakir nas deset godina uništava kao narod, ponižava, bruka, potcjenjuje. A Željko mu postao jaran! Prošlo im je vrijeme!
Milan Tegeltija like this. To je ta logika, bosnje hapsimo vise jer ih ima vise, samim tim i kradu realno vise :lol:
Mnogo ste se zaigrali, ali popuslic zagarantovan.
Ma hebo Tegeltiju. Sačuvaj me Bože prijatelja, od neprijatelja ću se odbraniti! Bakir i Željko nas toliko brane da tonemo sve dublje u provaliju. Jesi vidio koliko je Bakir "zapjenio" kada se ukazala opasnost da mu se Sebija otkrije kao glavni akter afere respiratori! U isto vrijeme, njegov narod u Krajini "pišti" pod teretom migrantske krize i ridjobradi ne reaguje ni izjavom, a kamoli da tamo ode!
Što se tiče korupcije i lopovluka, da nas ima manje, opet bi bili šampioni u korupciji i lopovluku. To je rezultat SDA-ovske vladavine stranke i rodbine!
Željko je završio karijeru i uskoro će negdje na direktorsko mjesto u državnoj firmi, uz podršku SDA.
User avatar
mayab
Posts: 30846
Joined: 06/03/2008 13:00
Location: SARAJEVO

#12490 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by mayab »

IMENI SE ČINI DA ĆE, negdje 2022.-2023. zaključati stranku....more bit se kandidira opet za člana Predsjedništva iz reda Hrvata i tu možda i bude Image

ako ne , biće kakvo direktorsko mjesto , ili savjetničko :bih:
User avatar
dr_Evil
Posts: 21804
Joined: 01/07/2019 15:35
Location: Gdje je proslost neizvjesnija od buducnosti!

#12491 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by dr_Evil »

Zijo77 wrote: 13/06/2020 10:00
relativno84 wrote: 13/06/2020 01:30
Zijo77 wrote: 13/06/2020 00:15 O čemu pričaš? Zašto "bravo"? Bakir nas 10 godina obmanjuje da bi nas bez njega Dodik i Čović pojeli za doručak! Željko ga imitira! Bakir nas deset godina uništava kao narod, ponižava, bruka, potcjenjuje. A Željko mu postao jaran! Prošlo im je vrijeme!
Milan Tegeltija like this. To je ta logika, bosnje hapsimo vise jer ih ima vise, samim tim i kradu realno vise :lol:
Mnogo ste se zaigrali, ali popuslic zagarantovan.
Ma hebo Tegeltiju. Sačuvaj me Bože prijatelja, od neprijatelja ću se odbraniti! Bakir i Željko nas toliko brane da tonemo sve dublje u provaliju. Jesi vidio koliko je Bakir "zapjenio" kada se ukazala opasnost da mu se Sebija otkrije kao glavni akter afere respiratori! U isto vrijeme, njegov narod u Krajini "pišti" pod teretom migrantske krize i ridjobradi ne reaguje ni izjavom, a kamoli da tamo ode!
Što se tiče korupcije i lopovluka, da nas ima manje, opet bi bili šampioni u korupciji i lopovluku. To je rezultat SDA-ovske vladavine stranke i rodbine!
Željko je završio karijeru i uskoro će negdje na direktorsko mjesto u državnoj firmi, uz podršku SDA.

Inace se ja i ti uvijek slazemo, ali mislim da ce narod opet popusiti foru da smo ugrozeni od Covica i da je Komsic jedini spas, nazalost u svom tom strahu ne vidimo da SDA radi vecu stetu po bosnjake i od DOdika i od Covica
User avatar
dumpa
Posts: 392
Joined: 16/04/2020 12:47

#12492 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by dumpa »

spinel_ wrote: 12/06/2020 19:47
bunk wrote: 12/06/2020 19:27Voditelj?
Ovaj nazovi ljiljan, pokenjam mu se na znacku
ta značka je mnogo više i od njega i od tebe, ta značka ti je nedostižna, tako da to što govoriš možeš uraditi samo po sebi.

a ako ćemo o Komšiću - on je bio, jeste i ostaće za mene dio dobre BiH.
User avatar
spinel_
Posts: 6633
Joined: 15/11/2013 02:33

#12493 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by spinel_ »

dumpa wrote: 13/06/2020 10:54
spinel_ wrote: 12/06/2020 19:47
bunk wrote: 12/06/2020 19:27Voditelj?
Ovaj nazovi ljiljan, pokenjam mu se na znacku
ta značka je mnogo više i od njega i od tebe, ta značka ti je nedostižna, tako da to što govoriš možeš uraditi samo po sebi.

a ako ćemo o Komšiću - on je bio, jeste i ostaće za mene dio dobre BiH.
Napisao je gore vec neko on se je samo na nju pokenjao. Gori mi je od Dodika. Alkos obicni. U normalnoj drzavi bi bio konobar najvise, ali kod nas ovakvi mogu biti drzavnici. Sta ja znam, otkud ja znam. Smecar obicni propali i uhljeb. 20 godina uhljebljenja bez bilo kakve akcije. Samo daje neka saoptsenja i neke cestitke. Obican poltron i sda potrcko. Slavi ga eto ti i ovaj bunk. Od mene je dobio glas jednom i vise nikad. Govno smrdljivo. Smece
User avatar
Toffee karamela
Posts: 3236
Joined: 25/03/2009 22:36
Location: SDAistan

#12494 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Toffee karamela »

Porodice Foht wrote: 13/06/2020 01:21 Teski corak mu ovaj Latic veceras. Najlosiji njegov nastup na Face tv do sada. Potpuno nepovezan i izgubljen lik! :-?
Tako na insana djeluje letva po glavi ili bokser,ne sjecam se vise cime su ga pocastili pred otockom dzamijom...otkad su mu se srusili ideali vezani uz FamEliju nije vise sav svoj
User avatar
dumpa
Posts: 392
Joined: 16/04/2020 12:47

#12495 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by dumpa »

spinel_ wrote: 13/06/2020 10:59
dumpa wrote: 13/06/2020 10:54
spinel_ wrote: 12/06/2020 19:47

Ovaj nazovi ljiljan, pokenjam mu se na znacku
ta značka je mnogo više i od njega i od tebe, ta značka ti je nedostižna, tako da to što govoriš možeš uraditi samo po sebi.

a ako ćemo o Komšiću - on je bio, jeste i ostaće za mene dio dobre BiH.
Napisao je gore vec neko on se je samo na nju pokenjao. Gori mi je od Dodika. Alkos obicni. U normalnoj drzavi bi bio konobar najvise, ali kod nas ovakvi mogu biti drzavnici. Sta ja znam, otkud ja znam. Smecar obicni propali i uhljeb. 20 godina uhljebljenja bez bilo kakve akcije. Samo daje neka saoptsenja i neke cestitke. Obican poltron i sda potrcko. Slavi ga eto ti i ovaj bunk. Od mene je dobio glas jednom i vise nikad. Govno smrdljivo. Smece
bla bla bla bla
bla bla bla
bla bla
bla?
Škobo Habu
Posts: 9799
Joined: 19/06/2013 17:54
Location: Kod Sirogojna na sijelu.

#12496 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Škobo Habu »

Stvarno ne razumijem, zapravo ne želim imati razumjevanja za sve one koji nasjedaju na jednu potpuno petparačku priču o NATO integracijama, Izbornom zakonu, borbi za državnost i ostale trice&kučine Željka Komšića.

Dovoljno je bilo gledati samo minut-dva njegovo jadno batrganje, retoričku gomilu buke, šum u kominikaciji sa ostatkom svijeta, da se čovjek sažali na njegov pokušaj stvaranja utiska kako je politička ličnost od važnosti.
User avatar
dumpa
Posts: 392
Joined: 16/04/2020 12:47

#12497 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by dumpa »

toliko si rekao o sebi da si potisnuo u drugi plan i Hadžifejzovića i Komšića. 🤡
User avatar
spinel_
Posts: 6633
Joined: 15/11/2013 02:33

#12498 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by spinel_ »

Neka sam, sve po zasluzi :thumbup:
statixx
Posts: 9829
Joined: 15/12/2011 14:40
Location: Sarajevo

#12499 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by statixx »

A sta sam trebao, sjediti na tribinama i posmatrati.

Aufff, to nece moci!!!
User avatar
dr_Evil
Posts: 21804
Joined: 01/07/2019 15:35
Location: Gdje je proslost neizvjesnija od buducnosti!

#12500 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by dr_Evil »

Ali kad mu pukne film, ne moze vise ni sam sebi lagat :D
Locked