FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Locked
Tempo
ZeModerator
Posts: 5186
Joined: 07/12/2003 00:00

#12351 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Tempo »

Zijo77 wrote: 30/05/2020 19:45 Evo, prodade se i Senad! Mektić doveden u emisiju da razvodni i opravda SDA! Prepiska iz Fadilovog telefona služi da opravda Sebiju! Bruka i sramota! Preko noći se Senad ili prodao ili mu je zaprijećeno!
senad je najslicniji laznom valteru.
User avatar
muha_sa
Posts: 140458
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#12352 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by muha_sa »

User avatar
mayab
Posts: 30850
Joined: 06/03/2008 13:00
Location: SARAJEVO

#12353 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by mayab »

Evo samo ovo što je u ovom videu rekao doktor je po meni dovoljno da se KAZNE tri F koji su trenutno u istražnom pritvoru!
Dakle, likovi su bez puno razmišljanja spizdili NAŠE pare na tamo neke uređaje....da li bi tako olako spičkali svoje lične pare?

Sigurno ne bi!
A ovo narod plaća, ma samo rokaj, još ako se malo "ogrebemo" super, a ispašćemo i "heroji", pametni, vispreni, mudri, biznismeni....
Ima Bosne_Bice Bosne
Posts: 4145
Joined: 07/02/2009 03:56
Location: The field “Location” is too short, a minimum of 2 characters is required.

#12354 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Ima Bosne_Bice Bosne »

Arachnoidea wrote: 30/05/2020 01:24 Joj ljudi dragi jest vas lako uzet na emociju i suplju pricu :D
:thumbup:
Ima Bosne_Bice Bosne
Posts: 4145
Joined: 07/02/2009 03:56
Location: The field “Location” is too short, a minimum of 2 characters is required.

#12355 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Ima Bosne_Bice Bosne »

Ludzak wrote: 30/05/2020 00:45 I da imaju stotine dokaza protiv njih, a nemaju, opet bi bili oslobodjeni. Pa uzmite prije ovog hiljade slučajeva, nijedan se nije riješio. Pa je li stvarno mislite da ce i ovo?
Nije da nema dokaza u sve i jednoj od kriminalnih afera, ima ih i previse.
Razlog zasto nema rezultata lezi u cinjenici da su izabrani tuzioci podobni poslusnici, lopovi kao i oni koji su ih tu postavili. Nema tu ni jednog sposobnog, postenog, moralnog...I sve ide u krug, "nemoj ti moje, ja necu tvoje", itd, itd.
I svi se daju "potkovati". :oops: :D
Ima Bosne_Bice Bosne
Posts: 4145
Joined: 07/02/2009 03:56
Location: The field “Location” is too short, a minimum of 2 characters is required.

#12356 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Ima Bosne_Bice Bosne »

AenemA wrote: 30/05/2020 02:46 Jao letargije od emisije, jedva prvih 20 min pregledao. Ne znam kako je ova bakica dobacila do ove funkcije, jedva rečenice slaže...
Baš bi bio fazon da je neko ubacio onu jednu ‘silver raspberry’ limenku umjesto onog sokića ispred bake da je šećer malo u život vrati :mrgreen:
Petice u osnovnoj skoli. :oops: :D
User avatar
animus
Posts: 5728
Joined: 21/06/2012 13:13

#12357 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by animus »

Nesposobni tužioci koji su do sada upropastili puno dobrih predmeta. Sada su nasjeli na medijsku hajku i pokusavaju da se dokazu.
Ja se pitam gdje su svi ovi ljudi bili zadnjih tri mjeseca. Svi se ponasaju kao da nije bilo panike i korone. Sada kada se vidi da niko nista na respiratorima ukrao nije pokusava se dokazati nesavjesno trosenje para. Isto da je bilo izbora pa si mogao birati koji ces respirator i koliko ces platiti.
Zaboravljaju se vijesti da su kinezi vlasnici tih fabrika postali preko noci milijarderi. Svi su kupovali od njih. Nekome su zatrebali a nekome kao nama npr hcala Bogu nisu.
Navijam za dan kad Fadil ode i ovoj stoki postave Brankovica za premijera. Pisam se na sve medije koji su nas bombardovali koronom mjesecima pa nas sada bombarduju Fadilom svaki dan. Nabijaju tiraz na panici i ne rade nista drustveno korisno.
User avatar
zubi
Posts: 6228
Joined: 16/07/2009 00:27

#12358 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by zubi »

animus wrote: 31/05/2020 09:45 Nesposobni tužioci koji su do sada upropastili puno dobrih predmeta. Sada su nasjeli na medijsku hajku i pokusavaju da se dokazu.
Ja se pitam gdje su svi ovi ljudi bili zadnjih tri mjeseca. Svi se ponasaju kao da nije bilo panike i korone. Sada kada se vidi da niko nista na respiratorima ukrao nije se dokazati nesavjesno trosenje para. Isto da je bilo izbora pa si mogao birati koji ces respirator i koliko ces platiti.
Zaboravljaju se vijesti da su kinezi vlasnici tih fabrika postali preko noci milijarderi. Svi su kupovali od njih. Nekome su zatrebali a nekome kao nama npr hcala Bogu nisu.
Navijam za dan kad Fadil ode i ovoj stoki postave Brankovica za premijera. Pisam se na sve medije koji su nas bombardovali koronom mjesecima pa nas sada bombarduju Fadilom svaki dan. Nabijaju tiraz na panici i ne rade nista drustveno korisno.
:lol:
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83495
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#12359 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by _BataZiv_0809 »

muha_sa wrote: 31/05/2020 07:24
Vrsnjak sa Fikretom (mladji godinu) a naspram Fikreta ko Drager respirator naspram malinarskih ventilatora.

Svaka cast ovom momku.
User avatar
animus
Posts: 5728
Joined: 21/06/2012 13:13

#12360 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by animus »

zubi wrote: 31/05/2020 10:35
animus wrote: 31/05/2020 09:45 Nesposobni tužioci koji su do sada upropastili puno dobrih predmeta. Sada su nasjeli na medijsku hajku i pokusavaju da se dokazu.
Ja se pitam gdje su svi ovi ljudi bili zadnjih tri mjeseca. Svi se ponasaju kao da nije bilo panike i korone. Sada kada se vidi da niko nista na respiratorima ukrao nije se dokazati nesavjesno trosenje para. Isto da je bilo izbora pa si mogao birati koji ces respirator i koliko ces platiti.
Zaboravljaju se vijesti da su kinezi vlasnici tih fabrika postali preko noci milijarderi. Svi su kupovali od njih. Nekome su zatrebali a nekome kao nama npr hcala Bogu nisu.
Navijam za dan kad Fadil ode i ovoj stoki postave Brankovica za premijera. Pisam se na sve medije koji su nas bombardovali koronom mjesecima pa nas sada bombarduju Fadilom svaki dan. Nabijaju tiraz na panici i ne rade nista drustveno korisno.
:lol:
:lol:
Uvijek si imao odgovor. To cijenim
User avatar
muha_sa
Posts: 140458
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#12361 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by muha_sa »

_BataZiv_0809 wrote: 31/05/2020 10:54
muha_sa wrote: 31/05/2020 07:24
Vrsnjak sa Fikretom (mladji godinu) a naspram Fikreta ko Drager respirator naspram malinarskih ventilatora.

Svaka cast ovom momku.
Nek ovi klošari što su na vlasti promovišu kojekakve njima slicne a za ovog momka ne bih nikad cuo da ne bi ove afere :-)
User avatar
zubi
Posts: 6228
Joined: 16/07/2009 00:27

#12362 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by zubi »

animus wrote: 31/05/2020 10:55
zubi wrote: 31/05/2020 10:35
animus wrote: 31/05/2020 09:45 Nesposobni tužioci koji su do sada upropastili puno dobrih predmeta. Sada su nasjeli na medijsku hajku i pokusavaju da se dokazu.
Ja se pitam gdje su svi ovi ljudi bili zadnjih tri mjeseca. Svi se ponasaju kao da nije bilo panike i korone. Sada kada se vidi da niko nista na respiratorima ukrao nije se dokazati nesavjesno trosenje para. Isto da je bilo izbora pa si mogao birati koji ces respirator i koliko ces platiti.
Zaboravljaju se vijesti da su kinezi vlasnici tih fabrika postali preko noci milijarderi. Svi su kupovali od njih. Nekome su zatrebali a nekome kao nama npr hcala Bogu nisu.
Navijam za dan kad Fadil ode i ovoj stoki postave Brankovica za premijera. Pisam se na sve medije koji su nas bombardovali koronom mjesecima pa nas sada bombarduju Fadilom svaki dan. Nabijaju tiraz na panici i ne rade nista drustveno korisno.
:lol:
:lol:
Uvijek si imao odgovor. To cijenim
Vjeruj, ovakva glupost i ne zasluzuje vise...
User avatar
studeni76
Posts: 6783
Joined: 03/06/2009 14:12

#12363 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by studeni76 »

animus wrote: 31/05/2020 09:45 Nesposobni tužioci koji su do sada upropastili puno dobrih predmeta. Sada su nasjeli na medijsku hajku i pokusavaju da se dokazu.
Ja se pitam gdje su svi ovi ljudi bili zadnjih tri mjeseca. Svi se ponasaju kao da nije bilo panike i korone. Sada kada se vidi da niko nista na respiratorima ukrao nije pokusava se dokazati nesavjesno trosenje para. Isto da je bilo izbora pa si mogao birati koji ces respirator i koliko ces platiti.
Zaboravljaju se vijesti da su kinezi vlasnici tih fabrika postali preko noci milijarderi. Svi su kupovali od njih. Nekome su zatrebali a nekome kao nama npr hcala Bogu nisu.
Navijam za dan kad Fadil ode i ovoj stoki postave Brankovica za premijera. Pisam se na sve medije koji su nas bombardovali koronom mjesecima pa nas sada bombarduju Fadilom svaki dan. Nabijaju tiraz na panici i ne rade nista drustveno korisno.
Patetika, Bosna, Bosnjaci, Srebrenica pa malo genocida. Ma dajte im jos 10mil. ako su za bosnjake uzimali, halalosum :-)
Android Knego
Posts: 1580
Joined: 13/03/2012 08:11

#12364 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Android Knego »

mayab wrote: 31/05/2020 08:46 Dakle, likovi su bez puno razmišljanja spizdili NAŠE pare na tamo neke uređaje....da li bi tako olako spičkali svoje lične pare?
Nije suština ove igranke da li je neko našim parama platio više nego što treba nego da li su naše pare ukradene.
User avatar
BarbaDue
Posts: 65075
Joined: 03/02/2008 22:28
Location: pogledaj iza sebe

#12365 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by BarbaDue »

muha_sa wrote: 31/05/2020 10:56
_BataZiv_0809 wrote: 31/05/2020 10:54
muha_sa wrote: 31/05/2020 07:24
Vrsnjak sa Fikretom (mladji godinu) a naspram Fikreta ko Drager respirator naspram malinarskih ventilatora.

Svaka cast ovom momku.
Nek ovi klošari što su na vlasti promovišu kojekakve njima slicne a za ovog momka ne bih nikad cuo da ne bi ove afere :-)
Još konkretnije, i pored afera da nije Senada za mnoge ne bismo čuli.
User avatar
animus
Posts: 5728
Joined: 21/06/2012 13:13

#12366 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by animus »

zubi wrote: 31/05/2020 11:18
animus wrote: 31/05/2020 10:55
zubi wrote: 31/05/2020 10:35
:lol:
:lol:
Uvijek si imao odgovor. To cijenim
Vjeruj, ovakva glupost i ne zasluzuje vise...
Mozda ne zasluzuje a vjerovatnije ti nisi sposoban za nesto vise. Drugi put preskoci. Bolje za sve.
User avatar
animus
Posts: 5728
Joined: 21/06/2012 13:13

#12367 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by animus »

studeni76 wrote: 31/05/2020 11:22
animus wrote: 31/05/2020 09:45 Nesposobni tužioci koji su do sada upropastili puno dobrih predmeta. Sada su nasjeli na medijsku hajku i pokusavaju da se dokazu.
Ja se pitam gdje su svi ovi ljudi bili zadnjih tri mjeseca. Svi se ponasaju kao da nije bilo panike i korone. Sada kada se vidi da niko nista na respiratorima ukrao nije pokusava se dokazati nesavjesno trosenje para. Isto da je bilo izbora pa si mogao birati koji ces respirator i koliko ces platiti.
Zaboravljaju se vijesti da su kinezi vlasnici tih fabrika postali preko noci milijarderi. Svi su kupovali od njih. Nekome su zatrebali a nekome kao nama npr hcala Bogu nisu.
Navijam za dan kad Fadil ode i ovoj stoki postave Brankovica za premijera. Pisam se na sve medije koji su nas bombardovali koronom mjesecima pa nas sada bombarduju Fadilom svaki dan. Nabijaju tiraz na panici i ne rade nista drustveno korisno.
Patetika, Bosna, Bosnjaci, Srebrenica pa malo genocida. Ma dajte im jos 10mil. ako su za bosnjake uzimali, halalosum :-)
Kakvu patetiku ti vidis? Ako je kriminal onda su nase pare zavrsile u džepu nekog od optuzenih. Ja to nisam vidio. Pare otisle u Kinu i cao. Nisu samo nase nego stotine milijardi iz citavog svijeta. Neka dokazu da je i jedna marka iz Kine vracena nekom od ovih likova tuzioci ce biti heroji drzave. Do tada su ovi nevino optuzeni i jedini grijeh im je sto su pokusali nesto uraditi da imamo bolje sanse ako epidemija dodje do nas.
Meni je sumnjiva nabavka sve druge opreme i tu se vidi da bi moglo biti kriminala mada ne tvrdim. O satoru u RSu ne treba ni pricati. Ali ovdje je cilj premijer Federacije.
Škobo Habu
Posts: 9799
Joined: 19/06/2013 17:54
Location: Kod Sirogojna na sijelu.

#12368 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Škobo Habu »

animus wrote: 31/05/2020 12:44 Ali ovdje je cilj premijer Federacije.
Nije. On je žrtva vlastite nesposobnosti i nekompetencije.
User avatar
animus
Posts: 5728
Joined: 21/06/2012 13:13

#12369 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by animus »

Škobo Habu wrote: 31/05/2020 13:19
animus wrote: 31/05/2020 12:44 Ali ovdje je cilj premijer Federacije.
Nije. On je žrtva vlastite nesposobnosti i nekompetencije.
Nisam ga nikad nesto gotivio jer je seljast ali sam postovao njegove rezultate. Dovoljno ga je uporediti sa prethodnim premijerima. Sve lopov do lopova. Opljackali i unistili sve. Sjetute se Brankovića. Fadil djeluje poglup ali nije nesposoban, cak sta vise. Mi boljeg nismo imali. Spominjat cemo ga kad dodju stručnjaci. Samo objektivno posmatrati i sve ce se reci. Nemam dodira sa njim i njegovim budžetom, niti sa kriminalnom SDA samo gledam sta je pravedno.
User avatar
sefket_ramadani
Posts: 563
Joined: 07/03/2018 18:22

#12370 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by sefket_ramadani »

Fadil, sposobnost, rezultati ne idu u istu recenicu

zbog takvih gledate djecu preko vibera, ili cete uskoro gledati.

svi vi koji ga i mrvicu branite ste sigurno na budzetu, klepate 2 milje, nista ne radite, i glasate redovno za dilfu i takve.

muka mi je od vas.
User avatar
animus
Posts: 5728
Joined: 21/06/2012 13:13

#12371 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by animus »

sefket_ramadani wrote: 31/05/2020 13:36 Fadil, sposobnost, rezultati ne idu u istu recenicu

zbog takvih gledate djecu preko vibera, ili cete uskoro gledati.

svi vi koji ga i mrvicu branite ste sigurno na budzetu, klepate 2 milje, nista ne radite, i glasate redovno za dilfu i takve.

muka mi je od vas.
Predrasude drug najvise kostaju. Ne glasam za Fadila, niti sam na budžetu, punim budzet svojim radom i trudom. Klepam puno vise a nekad i manje koliko se potrudim. Znam kako ekonomija funkcionise pa zato i kazem da je sposoban. Djeca nam odlaze zbog ovog sistema kojeg je Fadil zatekao i najmanje je kriv.

Nevezano za tebe. Sta bi sa onim Senadovim testovi testovi testovi i lupanje rukama zbog testova. Cime se to Senade testira. Ku.cem mozda. Nije ih bilo na trzistu i niko ih nije imao a kod nas se pojavi 150 hiljada pa smo mogli i da posudimo. Kako???

Sinoc se u porukama pojavi ta prica o nabavci i otimanju da nebi neko drugi uzeo. To izgleda nije bitno i ne treba pohvaliti. Jos to treba kao biti dokaz protiv Fadila. Stid i sram neka vad bude i vaseg novinarstva. U ovoj drzavi niko ne pokazuje inicijativu a nakon ovog ce jos manje. Kad bi ljudi umirali nece vise niko nista uraditi. Pa ti Senade lupaj opet rukom i nabrajaj testove ili nesto drugo sta bude aktuelno. Mozda avioni, helikopteri ili brodovi.
Škobo Habu
Posts: 9799
Joined: 19/06/2013 17:54
Location: Kod Sirogojna na sijelu.

#12372 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Škobo Habu »

Vrijeme će pokazati ko je u pravu.

Moje privatno mišljenje jeste da je Novalića koštala nepromišljenost, a ne glad za procentom.
Novalića je preuzeo inicijativu a da nije imao kontrolu nad cijelom situacijom. Šteta je napravljena. Game over.

Zar sve aktere treba poštediti odgovornosti?
Zar ne treba utvrditi odgovornost svakog od njih?
howdy
Posts: 3606
Joined: 11/04/2010 09:09
Location: Fadil Novalic do mezara

#12373 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by howdy »

animus wrote: 31/05/2020 09:45 Nesposobni tužioci koji su do sada upropastili puno dobrih predmeta. Sada su nasjeli na medijsku hajku i pokusavaju da se dokazu.
Ja se pitam gdje su svi ovi ljudi bili zadnjih tri mjeseca. Svi se ponasaju kao da nije bilo panike i korone. Sada kada se vidi da niko nista na respiratorima ukrao nije pokusava se dokazati nesavjesno trosenje para. Isto da je bilo izbora pa si mogao birati koji ces respirator i koliko ces platiti.
Zaboravljaju se vijesti da su kinezi vlasnici tih fabrika postali preko noci milijarderi. Svi su kupovali od njih. Nekome su zatrebali a nekome kao nama npr hcala Bogu nisu.
Navijam za dan kad Fadil ode i ovoj stoki postave Brankovica za premijera. Pisam se na sve medije koji su nas bombardovali koronom mjesecima pa nas sada bombarduju Fadilom svaki dan. Nabijaju tiraz na panici i ne rade nista drustveno korisno.
A ti to znas znas kako? Sudija si? Kadija? Ucesnik? Iznesi svoja saznanja na sudu.
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50580
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#12374 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Bloo »

Škobo Habu wrote: 31/05/2020 14:30 Vrijeme će pokazati ko je u pravu.

Moje privatno mišljenje jeste da je Novalića koštala nepromišljenost, a ne glad za procentom.
Novalića je preuzeo inicijativu a da nije imao kontrolu nad cijelom situacijom. Šteta je napravljena. Game over.

Zar sve aktere treba poštediti odgovornosti?
Zar ne treba utvrditi odgovornost svakog od njih?
Inače su njegove antologijske izjave takode plod njegove nepromisljenosti, kao i razgranati porodicni biznis sa kcerkom...
User avatar
ExNihilo
Posts: 17072
Joined: 23/01/2008 07:05
Location: In the sheltering shade of the forest

#12375 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by ExNihilo »

Klasični seljober. Možda ne zna pričati, ali nema šanse da ga zajebeš u matematici.
Locked