senad je najslicniji laznom valteru.
FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Moderator: anex
-
Tempo
- ZeModerator
- Posts: 5186
- Joined: 07/12/2003 00:00
- muha_sa
- Posts: 140458
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
- mayab
- Posts: 30850
- Joined: 06/03/2008 13:00
- Location: SARAJEVO
#12353 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Evo samo ovo što je u ovom videu rekao doktor je po meni dovoljno da se KAZNE tri F koji su trenutno u istražnom pritvoru!
Dakle, likovi su bez puno razmišljanja spizdili NAŠE pare na tamo neke uređaje....da li bi tako olako spičkali svoje lične pare?
Sigurno ne bi!
A ovo narod plaća, ma samo rokaj, još ako se malo "ogrebemo" super, a ispašćemo i "heroji", pametni, vispreni, mudri, biznismeni....
Dakle, likovi su bez puno razmišljanja spizdili NAŠE pare na tamo neke uređaje....da li bi tako olako spičkali svoje lične pare?
Sigurno ne bi!
A ovo narod plaća, ma samo rokaj, još ako se malo "ogrebemo" super, a ispašćemo i "heroji", pametni, vispreni, mudri, biznismeni....
-
Ima Bosne_Bice Bosne
- Posts: 4145
- Joined: 07/02/2009 03:56
- Location: The field “Location” is too short, a minimum of 2 characters is required.
-
Ima Bosne_Bice Bosne
- Posts: 4145
- Joined: 07/02/2009 03:56
- Location: The field “Location” is too short, a minimum of 2 characters is required.
#12355 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Nije da nema dokaza u sve i jednoj od kriminalnih afera, ima ih i previse.
Razlog zasto nema rezultata lezi u cinjenici da su izabrani tuzioci podobni poslusnici, lopovi kao i oni koji su ih tu postavili. Nema tu ni jednog sposobnog, postenog, moralnog...I sve ide u krug, "nemoj ti moje, ja necu tvoje", itd, itd.
I svi se daju "potkovati".
-
Ima Bosne_Bice Bosne
- Posts: 4145
- Joined: 07/02/2009 03:56
- Location: The field “Location” is too short, a minimum of 2 characters is required.
#12356 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Petice u osnovnoj skoli.
- animus
- Posts: 5728
- Joined: 21/06/2012 13:13
#12357 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Nesposobni tužioci koji su do sada upropastili puno dobrih predmeta. Sada su nasjeli na medijsku hajku i pokusavaju da se dokazu.
Ja se pitam gdje su svi ovi ljudi bili zadnjih tri mjeseca. Svi se ponasaju kao da nije bilo panike i korone. Sada kada se vidi da niko nista na respiratorima ukrao nije pokusava se dokazati nesavjesno trosenje para. Isto da je bilo izbora pa si mogao birati koji ces respirator i koliko ces platiti.
Zaboravljaju se vijesti da su kinezi vlasnici tih fabrika postali preko noci milijarderi. Svi su kupovali od njih. Nekome su zatrebali a nekome kao nama npr hcala Bogu nisu.
Navijam za dan kad Fadil ode i ovoj stoki postave Brankovica za premijera. Pisam se na sve medije koji su nas bombardovali koronom mjesecima pa nas sada bombarduju Fadilom svaki dan. Nabijaju tiraz na panici i ne rade nista drustveno korisno.
Ja se pitam gdje su svi ovi ljudi bili zadnjih tri mjeseca. Svi se ponasaju kao da nije bilo panike i korone. Sada kada se vidi da niko nista na respiratorima ukrao nije pokusava se dokazati nesavjesno trosenje para. Isto da je bilo izbora pa si mogao birati koji ces respirator i koliko ces platiti.
Zaboravljaju se vijesti da su kinezi vlasnici tih fabrika postali preko noci milijarderi. Svi su kupovali od njih. Nekome su zatrebali a nekome kao nama npr hcala Bogu nisu.
Navijam za dan kad Fadil ode i ovoj stoki postave Brankovica za premijera. Pisam se na sve medije koji su nas bombardovali koronom mjesecima pa nas sada bombarduju Fadilom svaki dan. Nabijaju tiraz na panici i ne rade nista drustveno korisno.
- zubi
- Posts: 6230
- Joined: 16/07/2009 00:27
#12358 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
animus wrote: ↑31/05/2020 09:45 Nesposobni tužioci koji su do sada upropastili puno dobrih predmeta. Sada su nasjeli na medijsku hajku i pokusavaju da se dokazu.
Ja se pitam gdje su svi ovi ljudi bili zadnjih tri mjeseca. Svi se ponasaju kao da nije bilo panike i korone. Sada kada se vidi da niko nista na respiratorima ukrao nije se dokazati nesavjesno trosenje para. Isto da je bilo izbora pa si mogao birati koji ces respirator i koliko ces platiti.
Zaboravljaju se vijesti da su kinezi vlasnici tih fabrika postali preko noci milijarderi. Svi su kupovali od njih. Nekome su zatrebali a nekome kao nama npr hcala Bogu nisu.
Navijam za dan kad Fadil ode i ovoj stoki postave Brankovica za premijera. Pisam se na sve medije koji su nas bombardovali koronom mjesecima pa nas sada bombarduju Fadilom svaki dan. Nabijaju tiraz na panici i ne rade nista drustveno korisno.
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83504
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
- animus
- Posts: 5728
- Joined: 21/06/2012 13:13
#12360 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
zubi wrote: ↑31/05/2020 10:35animus wrote: ↑31/05/2020 09:45 Nesposobni tužioci koji su do sada upropastili puno dobrih predmeta. Sada su nasjeli na medijsku hajku i pokusavaju da se dokazu.
Ja se pitam gdje su svi ovi ljudi bili zadnjih tri mjeseca. Svi se ponasaju kao da nije bilo panike i korone. Sada kada se vidi da niko nista na respiratorima ukrao nije se dokazati nesavjesno trosenje para. Isto da je bilo izbora pa si mogao birati koji ces respirator i koliko ces platiti.
Zaboravljaju se vijesti da su kinezi vlasnici tih fabrika postali preko noci milijarderi. Svi su kupovali od njih. Nekome su zatrebali a nekome kao nama npr hcala Bogu nisu.
Navijam za dan kad Fadil ode i ovoj stoki postave Brankovica za premijera. Pisam se na sve medije koji su nas bombardovali koronom mjesecima pa nas sada bombarduju Fadilom svaki dan. Nabijaju tiraz na panici i ne rade nista drustveno korisno.![]()
Uvijek si imao odgovor. To cijenim
- muha_sa
- Posts: 140458
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
#12361 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Nek ovi klošari što su na vlasti promovišu kojekakve njima slicne a za ovog momka ne bih nikad cuo da ne bi ove afere_BataZiv_0809 wrote: ↑31/05/2020 10:54Vrsnjak sa Fikretom (mladji godinu) a naspram Fikreta ko Drager respirator naspram malinarskih ventilatora.
Svaka cast ovom momku.
- zubi
- Posts: 6230
- Joined: 16/07/2009 00:27
#12362 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Vjeruj, ovakva glupost i ne zasluzuje vise...animus wrote: ↑31/05/2020 10:55zubi wrote: ↑31/05/2020 10:35animus wrote: ↑31/05/2020 09:45 Nesposobni tužioci koji su do sada upropastili puno dobrih predmeta. Sada su nasjeli na medijsku hajku i pokusavaju da se dokazu.
Ja se pitam gdje su svi ovi ljudi bili zadnjih tri mjeseca. Svi se ponasaju kao da nije bilo panike i korone. Sada kada se vidi da niko nista na respiratorima ukrao nije se dokazati nesavjesno trosenje para. Isto da je bilo izbora pa si mogao birati koji ces respirator i koliko ces platiti.
Zaboravljaju se vijesti da su kinezi vlasnici tih fabrika postali preko noci milijarderi. Svi su kupovali od njih. Nekome su zatrebali a nekome kao nama npr hcala Bogu nisu.
Navijam za dan kad Fadil ode i ovoj stoki postave Brankovica za premijera. Pisam se na sve medije koji su nas bombardovali koronom mjesecima pa nas sada bombarduju Fadilom svaki dan. Nabijaju tiraz na panici i ne rade nista drustveno korisno.![]()
![]()
Uvijek si imao odgovor. To cijenim
- studeni76
- Posts: 6786
- Joined: 03/06/2009 14:12
#12363 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Patetika, Bosna, Bosnjaci, Srebrenica pa malo genocida. Ma dajte im jos 10mil. ako su za bosnjake uzimali, halalosumanimus wrote: ↑31/05/2020 09:45 Nesposobni tužioci koji su do sada upropastili puno dobrih predmeta. Sada su nasjeli na medijsku hajku i pokusavaju da se dokazu.
Ja se pitam gdje su svi ovi ljudi bili zadnjih tri mjeseca. Svi se ponasaju kao da nije bilo panike i korone. Sada kada se vidi da niko nista na respiratorima ukrao nije pokusava se dokazati nesavjesno trosenje para. Isto da je bilo izbora pa si mogao birati koji ces respirator i koliko ces platiti.
Zaboravljaju se vijesti da su kinezi vlasnici tih fabrika postali preko noci milijarderi. Svi su kupovali od njih. Nekome su zatrebali a nekome kao nama npr hcala Bogu nisu.
Navijam za dan kad Fadil ode i ovoj stoki postave Brankovica za premijera. Pisam se na sve medije koji su nas bombardovali koronom mjesecima pa nas sada bombarduju Fadilom svaki dan. Nabijaju tiraz na panici i ne rade nista drustveno korisno.
-
Android Knego
- Posts: 1580
- Joined: 13/03/2012 08:11
- BarbaDue
- Posts: 65075
- Joined: 03/02/2008 22:28
- Location: pogledaj iza sebe
#12365 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Još konkretnije, i pored afera da nije Senada za mnoge ne bismo čuli.muha_sa wrote: ↑31/05/2020 10:56Nek ovi klošari što su na vlasti promovišu kojekakve njima slicne a za ovog momka ne bih nikad cuo da ne bi ove afere_BataZiv_0809 wrote: ↑31/05/2020 10:54Vrsnjak sa Fikretom (mladji godinu) a naspram Fikreta ko Drager respirator naspram malinarskih ventilatora.
Svaka cast ovom momku.![]()
- animus
- Posts: 5728
- Joined: 21/06/2012 13:13
- animus
- Posts: 5728
- Joined: 21/06/2012 13:13
#12367 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Kakvu patetiku ti vidis? Ako je kriminal onda su nase pare zavrsile u džepu nekog od optuzenih. Ja to nisam vidio. Pare otisle u Kinu i cao. Nisu samo nase nego stotine milijardi iz citavog svijeta. Neka dokazu da je i jedna marka iz Kine vracena nekom od ovih likova tuzioci ce biti heroji drzave. Do tada su ovi nevino optuzeni i jedini grijeh im je sto su pokusali nesto uraditi da imamo bolje sanse ako epidemija dodje do nas.studeni76 wrote: ↑31/05/2020 11:22Patetika, Bosna, Bosnjaci, Srebrenica pa malo genocida. Ma dajte im jos 10mil. ako su za bosnjake uzimali, halalosumanimus wrote: ↑31/05/2020 09:45 Nesposobni tužioci koji su do sada upropastili puno dobrih predmeta. Sada su nasjeli na medijsku hajku i pokusavaju da se dokazu.
Ja se pitam gdje su svi ovi ljudi bili zadnjih tri mjeseca. Svi se ponasaju kao da nije bilo panike i korone. Sada kada se vidi da niko nista na respiratorima ukrao nije pokusava se dokazati nesavjesno trosenje para. Isto da je bilo izbora pa si mogao birati koji ces respirator i koliko ces platiti.
Zaboravljaju se vijesti da su kinezi vlasnici tih fabrika postali preko noci milijarderi. Svi su kupovali od njih. Nekome su zatrebali a nekome kao nama npr hcala Bogu nisu.
Navijam za dan kad Fadil ode i ovoj stoki postave Brankovica za premijera. Pisam se na sve medije koji su nas bombardovali koronom mjesecima pa nas sada bombarduju Fadilom svaki dan. Nabijaju tiraz na panici i ne rade nista drustveno korisno.![]()
Meni je sumnjiva nabavka sve druge opreme i tu se vidi da bi moglo biti kriminala mada ne tvrdim. O satoru u RSu ne treba ni pricati. Ali ovdje je cilj premijer Federacije.
-
Škobo Habu
- Posts: 9804
- Joined: 19/06/2013 17:54
- Location: Kod Sirogojna na sijelu.
- animus
- Posts: 5728
- Joined: 21/06/2012 13:13
#12369 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Nisam ga nikad nesto gotivio jer je seljast ali sam postovao njegove rezultate. Dovoljno ga je uporediti sa prethodnim premijerima. Sve lopov do lopova. Opljackali i unistili sve. Sjetute se Brankovića. Fadil djeluje poglup ali nije nesposoban, cak sta vise. Mi boljeg nismo imali. Spominjat cemo ga kad dodju stručnjaci. Samo objektivno posmatrati i sve ce se reci. Nemam dodira sa njim i njegovim budžetom, niti sa kriminalnom SDA samo gledam sta je pravedno.
- sefket_ramadani
- Posts: 563
- Joined: 07/03/2018 18:22
#12370 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Fadil, sposobnost, rezultati ne idu u istu recenicu
zbog takvih gledate djecu preko vibera, ili cete uskoro gledati.
svi vi koji ga i mrvicu branite ste sigurno na budzetu, klepate 2 milje, nista ne radite, i glasate redovno za dilfu i takve.
muka mi je od vas.
zbog takvih gledate djecu preko vibera, ili cete uskoro gledati.
svi vi koji ga i mrvicu branite ste sigurno na budzetu, klepate 2 milje, nista ne radite, i glasate redovno za dilfu i takve.
muka mi je od vas.
- animus
- Posts: 5728
- Joined: 21/06/2012 13:13
#12371 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Predrasude drug najvise kostaju. Ne glasam za Fadila, niti sam na budžetu, punim budzet svojim radom i trudom. Klepam puno vise a nekad i manje koliko se potrudim. Znam kako ekonomija funkcionise pa zato i kazem da je sposoban. Djeca nam odlaze zbog ovog sistema kojeg je Fadil zatekao i najmanje je kriv.sefket_ramadani wrote: ↑31/05/2020 13:36 Fadil, sposobnost, rezultati ne idu u istu recenicu
zbog takvih gledate djecu preko vibera, ili cete uskoro gledati.
svi vi koji ga i mrvicu branite ste sigurno na budzetu, klepate 2 milje, nista ne radite, i glasate redovno za dilfu i takve.
muka mi je od vas.
Nevezano za tebe. Sta bi sa onim Senadovim testovi testovi testovi i lupanje rukama zbog testova. Cime se to Senade testira. Ku.cem mozda. Nije ih bilo na trzistu i niko ih nije imao a kod nas se pojavi 150 hiljada pa smo mogli i da posudimo. Kako???
Sinoc se u porukama pojavi ta prica o nabavci i otimanju da nebi neko drugi uzeo. To izgleda nije bitno i ne treba pohvaliti. Jos to treba kao biti dokaz protiv Fadila. Stid i sram neka vad bude i vaseg novinarstva. U ovoj drzavi niko ne pokazuje inicijativu a nakon ovog ce jos manje. Kad bi ljudi umirali nece vise niko nista uraditi. Pa ti Senade lupaj opet rukom i nabrajaj testove ili nesto drugo sta bude aktuelno. Mozda avioni, helikopteri ili brodovi.
-
Škobo Habu
- Posts: 9804
- Joined: 19/06/2013 17:54
- Location: Kod Sirogojna na sijelu.
#12372 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Vrijeme će pokazati ko je u pravu.
Moje privatno mišljenje jeste da je Novalića koštala nepromišljenost, a ne glad za procentom.
Novalića je preuzeo inicijativu a da nije imao kontrolu nad cijelom situacijom. Šteta je napravljena. Game over.
Zar sve aktere treba poštediti odgovornosti?
Zar ne treba utvrditi odgovornost svakog od njih?
Moje privatno mišljenje jeste da je Novalića koštala nepromišljenost, a ne glad za procentom.
Novalića je preuzeo inicijativu a da nije imao kontrolu nad cijelom situacijom. Šteta je napravljena. Game over.
Zar sve aktere treba poštediti odgovornosti?
Zar ne treba utvrditi odgovornost svakog od njih?
-
howdy
- Posts: 3606
- Joined: 11/04/2010 09:09
- Location: Fadil Novalic do mezara
#12373 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
A ti to znas znas kako? Sudija si? Kadija? Ucesnik? Iznesi svoja saznanja na sudu.animus wrote: ↑31/05/2020 09:45 Nesposobni tužioci koji su do sada upropastili puno dobrih predmeta. Sada su nasjeli na medijsku hajku i pokusavaju da se dokazu.
Ja se pitam gdje su svi ovi ljudi bili zadnjih tri mjeseca. Svi se ponasaju kao da nije bilo panike i korone. Sada kada se vidi da niko nista na respiratorima ukrao nije pokusava se dokazati nesavjesno trosenje para. Isto da je bilo izbora pa si mogao birati koji ces respirator i koliko ces platiti.
Zaboravljaju se vijesti da su kinezi vlasnici tih fabrika postali preko noci milijarderi. Svi su kupovali od njih. Nekome su zatrebali a nekome kao nama npr hcala Bogu nisu.
Navijam za dan kad Fadil ode i ovoj stoki postave Brankovica za premijera. Pisam se na sve medije koji su nas bombardovali koronom mjesecima pa nas sada bombarduju Fadilom svaki dan. Nabijaju tiraz na panici i ne rade nista drustveno korisno.
- Bloo
- Globalna šefica
- Posts: 50580
- Joined: 16/01/2008 23:03
- Location: Korriban
#12374 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Inače su njegove antologijske izjave takode plod njegove nepromisljenosti, kao i razgranati porodicni biznis sa kcerkom...Škobo Habu wrote: ↑31/05/2020 14:30 Vrijeme će pokazati ko je u pravu.
Moje privatno mišljenje jeste da je Novalića koštala nepromišljenost, a ne glad za procentom.
Novalića je preuzeo inicijativu a da nije imao kontrolu nad cijelom situacijom. Šteta je napravljena. Game over.
Zar sve aktere treba poštediti odgovornosti?
Zar ne treba utvrditi odgovornost svakog od njih?
- ExNihilo
- Posts: 17072
- Joined: 23/01/2008 07:05
- Location: In the sheltering shade of the forest
#12375 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Klasični seljober. Možda ne zna pričati, ali nema šanse da ga zajebeš u matematici.
