Crna hronika BH cesta
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- Maraschino
- Posts: 18997
- Joined: 10/11/2006 16:15
- Location: ...
#4576 Re: Crna hronika BH cesta
Pos'o kod Selme na fuka a zaboravio kociti.
-
UmaX
- Posts: 2950
- Joined: 30/11/2017 13:53
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39561
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#4578 Re: Crna hronika BH cesta
ovaj me je preletio danas oko pola 11 kod energoinvesta na stupu ...al bukvalno preletio..
-
Naslovnica
- Posts: 35476
- Joined: 20/03/2013 15:38
#4579 Re: Crna hronika BH cesta
Kotie kriv rodjak kad guslaš tries nasatbitanga_sa_otesa wrote: ↑28/05/2020 16:15ovaj me je preletio danas oko pola 11 kod energoinvesta na stupu ...al bukvalno preletio..
-
Naslovnica
- Posts: 35476
- Joined: 20/03/2013 15:38
#4580 Re: Crna hronika BH cesta
Prošao sam pored kada ga je hitna odvukla, policija još nije bila na licu mjesta. Mislim da su ga više "ububali" zračni jastuci nego havarija.
-
artur morgan
- Posts: 3705
- Joined: 30/04/2020 19:47
#4581 Re: Crna hronika BH cesta
Sto je letio letio je .... sreca sto nije skrsio nekoga na cesti. Volvo je siguran auto pa manjak pameti vozaca ne kosta previse.
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39561
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#4582 Re: Crna hronika BH cesta
osamdeset ipet sam ćero rodijak obilay nica je morese
-
Naslovnica
- Posts: 35476
- Joined: 20/03/2013 15:38
#4583 Re: Crna hronika BH cesta
Payi se kliyavoe a gume ynaš đe si i kako nabavijo upamet i da te Allax điši usmjeri napravi put
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39561
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#4584 Re: Crna hronika BH cesta
doču valjda ija tobe falavi poyyyNaslovnica wrote: ↑28/05/2020 17:31
Payi se kliyavoe a gume ynaš đe si i kako nabavijo upamet i da te Allax điši usmjeri napravi put
-
howdy
- Posts: 3606
- Joined: 11/04/2010 09:09
- Location: Fadil Novalic do mezara
#4585 Re: Crna hronika BH cesta
kazu rođak od one mumije halida genjcabitanga_sa_otesa wrote: ↑28/05/2020 16:15ovaj me je preletio danas oko pola 11 kod energoinvesta na stupu ...al bukvalno preletio..
-
Naslovnica
- Posts: 35476
- Joined: 20/03/2013 15:38
#4586 Re: Crna hronika BH cesta
U SDA su svi svima rodjaci i familijahowdy wrote: ↑28/05/2020 17:36kazu rođak od one mumije halida genjcabitanga_sa_otesa wrote: ↑28/05/2020 16:15ovaj me je preletio danas oko pola 11 kod energoinvesta na stupu ...al bukvalno preletio..
-
NediM17
- Posts: 26452
- Joined: 05/11/2009 11:49
#4587 Re: Crna hronika BH cesta
Kenjčev roki, kaju nije mu prvi put da pravi sranja, do sad' su mu drugi izlijetali a sad mu je ograda izletila. Na početku ovog mosta ima ograničenje 90 sa dodatnom tablom kad pada kiša jer su stručnjaci odlično napravili cestu pa se u lijevoj traci na izlazu s mosta stvara jezero. Tu se redovno havarije dešavaju kad pada kiša. Lola je vjerovatno naletio jedno 17-18 banki, aquaplaning, garant i gume rinaka i bi što bi. Sreća pa nije još neko kolaterana šteta bio. 
-
suit_up
- Posts: 846
- Joined: 31/12/2019 11:25
#4588 Re: Crna hronika BH cesta
NediM17 wrote: ↑28/05/2020 18:52 Kenjčev roki, kaju nije mu prvi put da pravi sranja, do sad' su mu drugi izlijetali a sad mu je ograda izletila. Na početku ovog mosta ima ograničenje 90 sa dodatnom tablom kad pada kiša jer su stručnjaci odlično napravili cestu pa se u lijevoj traci na izlazu s mosta stvara jezero. Tu se redovno havarije dešavaju kad pada kiša. Lola je vjerovatno naletio jedno 17-18 banki, aquaplaning, garant i gume rinaka i bi što bi. Sreća pa nije još neko kolaterana šteta bio.![]()
Postavljao sam ja prije par mjeseci onog CLS-a što se na sličnoj lokaciji zapucao u zid.
- mk ultra
- Posts: 24037
- Joined: 31/12/2012 14:05
- Location: Fiume
- Grijem se na: Ugalj
- Vozim: Bahato
- Horoskop: Maćak
#4589 Re: Crna hronika BH cesta
A ni dilatacije nisu bog zna cemu... poskoci auto bas
-
Naslovnica
- Posts: 35476
- Joined: 20/03/2013 15:38
#4590 Re: Crna hronika BH cesta
Ako držiš volan s obje ruke (što bi u ovakvim uslovima valjda svaki iole iskusan vozač trebao da čini), ako su ti dobre gume i amortizeri, ovdje ne bi trebalo biti problema pri 120, koliko god da je loša cesta.
Ali po onakvom vremenu drkati mobitel, voziti 17 banki i kontati da si nepobediv zato što voziš Volva sa svim mogućim pomagalima, e to je debilizam.
Sorry, ali nije do ceste. Cesta jeste loša na tom dijelu, ali vozim svakodnevno 4 godine i nikada nisam imao niti najmanji problem.
Ako tu voziš 17 banki a u datim uslovima je 90, onda fakat nije do ceste.
Ali po onakvom vremenu drkati mobitel, voziti 17 banki i kontati da si nepobediv zato što voziš Volva sa svim mogućim pomagalima, e to je debilizam.
Sorry, ali nije do ceste. Cesta jeste loša na tom dijelu, ali vozim svakodnevno 4 godine i nikada nisam imao niti najmanji problem.
Ako tu voziš 17 banki a u datim uslovima je 90, onda fakat nije do ceste.
- Bakir1
- Posts: 13669
- Joined: 18/06/2008 16:45
- Location: mislim da o tome imam misljenje.
- Contact:
#4591 Re: Crna hronika BH cesta
Autoput zatvoren zbog ostecenja, Volvo nakon zamjene guma u voznom stanju 
-
artur morgan
- Posts: 3705
- Joined: 30/04/2020 19:47
#4592 Re: Crna hronika BH cesta
Autoput gore prosao 
- konektovan
- Posts: 51456
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#4593 Re: Crna hronika BH cesta
Volvo je zvjerka...
- Bakir1
- Posts: 13669
- Joined: 18/06/2008 16:45
- Location: mislim da o tome imam misljenje.
- Contact:
#4594 Re: Crna hronika BH cesta
Stavili su slike tamo na grupu, Volvo je tenk 
- mk ultra
- Posts: 24037
- Joined: 31/12/2012 14:05
- Location: Fiume
- Grijem se na: Ugalj
- Vozim: Bahato
- Horoskop: Maćak
#4595 Re: Crna hronika BH cesta
Evo i ja gledam, sva 4 tocka razvaljena, ostatak vozila u komadu, vrata se nisu pomakla 
- Laplace
- Posts: 14706
- Joined: 19/11/2012 18:37
#4596 Re: Crna hronika BH cesta
Opet je stigao prije pilota.Naslovnica wrote: ↑28/05/2020 16:45Kotie kriv rodjak kad guslaš tries nasatbitanga_sa_otesa wrote: ↑28/05/2020 16:15ovaj me je preletio danas oko pola 11 kod energoinvesta na stupu ...al bukvalno preletio..
- Laplace
- Posts: 14706
- Joined: 19/11/2012 18:37
#4597 Re: Crna hronika BH cesta
Na pravdi Boga mu je ograda oduzela prvenstvo prolaza i udarila ga.NediM17 wrote: ↑28/05/2020 18:52 Kenjčev roki, kaju nije mu prvi put da pravi sranja, do sad' su mu drugi izlijetali a sad mu je ograda izletila. Na početku ovog mosta ima ograničenje 90 sa dodatnom tablom kad pada kiša jer su stručnjaci odlično napravili cestu pa se u lijevoj traci na izlazu s mosta stvara jezero. Tu se redovno havarije dešavaju kad pada kiša. Lola je vjerovatno naletio jedno 17-18 banki, aquaplaning, garant i gume rinaka i bi što bi. Sreća pa nije još neko kolaterana šteta bio.![]()
- Maraschino
- Posts: 18997
- Joined: 10/11/2006 16:15
- Location: ...
#4598 Re: Crna hronika BH cesta
jebla ih i ograda ko je tu stavi.
sada bi volvo bio u komadu sve sa tockovima.
sada bi volvo bio u komadu sve sa tockovima.
-
Leon16v
- Posts: 7019
- Joined: 02/04/2015 13:27
- Location: Ilidza إليدزا
- Vozim: Staro željezo
- Logovan
- Posts: 102851
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#4600 Re: Crna hronika BH cesta
Joj majko...

