Crna hronika BH cesta

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
User avatar
Maraschino
Posts: 18997
Joined: 10/11/2006 16:15
Location: ...

#4576 Re: Crna hronika BH cesta

Post by Maraschino »

Pos'o kod Selme na fuka a zaboravio kociti.
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39563
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#4578 Re: Crna hronika BH cesta

Post by bitanga_sa_otesa »

ovaj me je preletio danas oko pola 11 kod energoinvesta na stupu ...al bukvalno preletio..
Naslovnica
Posts: 35478
Joined: 20/03/2013 15:38

#4579 Re: Crna hronika BH cesta

Post by Naslovnica »

bitanga_sa_otesa wrote: 28/05/2020 16:15
ovaj me je preletio danas oko pola 11 kod energoinvesta na stupu ...al bukvalno preletio..
Kotie kriv rodjak kad guslaš tries nasat
Naslovnica
Posts: 35478
Joined: 20/03/2013 15:38

#4580 Re: Crna hronika BH cesta

Post by Naslovnica »

Prošao sam pored kada ga je hitna odvukla, policija još nije bila na licu mjesta. Mislim da su ga više "ububali" zračni jastuci nego havarija.
artur morgan
Posts: 3705
Joined: 30/04/2020 19:47

#4581 Re: Crna hronika BH cesta

Post by artur morgan »

Sto je letio letio je .... sreca sto nije skrsio nekoga na cesti. Volvo je siguran auto pa manjak pameti vozaca ne kosta previse.
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39563
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#4582 Re: Crna hronika BH cesta

Post by bitanga_sa_otesa »

Naslovnica wrote: 28/05/2020 16:45
Kotie kriv rodjak kad guslaš tries nasat
osamdeset ipet sam ćero rodijak obilay nica je morese :thumbup:
Naslovnica
Posts: 35478
Joined: 20/03/2013 15:38

#4583 Re: Crna hronika BH cesta

Post by Naslovnica »

bitanga_sa_otesa wrote: 28/05/2020 17:11
Naslovnica wrote: 28/05/2020 16:45
Kotie kriv rodjak kad guslaš tries nasat
osamdeset ipet sam ćero rodijak obilay nica je morese :thumbup:
Payi se kliyavoe a gume ynaš đe si i kako nabavijo upamet i da te Allax điši usmjeri napravi put
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39563
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#4584 Re: Crna hronika BH cesta

Post by bitanga_sa_otesa »

Naslovnica wrote: 28/05/2020 17:31
Payi se kliyavoe a gume ynaš đe si i kako nabavijo upamet i da te Allax điši usmjeri napravi put
doču valjda ija tobe falavi poyyy
howdy
Posts: 3606
Joined: 11/04/2010 09:09
Location: Fadil Novalic do mezara

#4585 Re: Crna hronika BH cesta

Post by howdy »

bitanga_sa_otesa wrote: 28/05/2020 16:15
ovaj me je preletio danas oko pola 11 kod energoinvesta na stupu ...al bukvalno preletio..
kazu rođak od one mumije halida genjca
Naslovnica
Posts: 35478
Joined: 20/03/2013 15:38

#4586 Re: Crna hronika BH cesta

Post by Naslovnica »

howdy wrote: 28/05/2020 17:36
bitanga_sa_otesa wrote: 28/05/2020 16:15
ovaj me je preletio danas oko pola 11 kod energoinvesta na stupu ...al bukvalno preletio..
kazu rođak od one mumije halida genjca
U SDA su svi svima rodjaci i familija
NediM17
Posts: 26452
Joined: 05/11/2009 11:49

#4587 Re: Crna hronika BH cesta

Post by NediM17 »

Kenjčev roki, kaju nije mu prvi put da pravi sranja, do sad' su mu drugi izlijetali a sad mu je ograda izletila. Na početku ovog mosta ima ograničenje 90 sa dodatnom tablom kad pada kiša jer su stručnjaci odlično napravili cestu pa se u lijevoj traci na izlazu s mosta stvara jezero. Tu se redovno havarije dešavaju kad pada kiša. Lola je vjerovatno naletio jedno 17-18 banki, aquaplaning, garant i gume rinaka i bi što bi. Sreća pa nije još neko kolaterana šteta bio. :-)
suit_up
Posts: 846
Joined: 31/12/2019 11:25

#4588 Re: Crna hronika BH cesta

Post by suit_up »

NediM17 wrote: 28/05/2020 18:52 Kenjčev roki, kaju nije mu prvi put da pravi sranja, do sad' su mu drugi izlijetali a sad mu je ograda izletila. Na početku ovog mosta ima ograničenje 90 sa dodatnom tablom kad pada kiša jer su stručnjaci odlično napravili cestu pa se u lijevoj traci na izlazu s mosta stvara jezero. Tu se redovno havarije dešavaju kad pada kiša. Lola je vjerovatno naletio jedno 17-18 banki, aquaplaning, garant i gume rinaka i bi što bi. Sreća pa nije još neko kolaterana šteta bio. :-)
:thumbup:
Postavljao sam ja prije par mjeseci onog CLS-a što se na sličnoj lokaciji zapucao u zid.
User avatar
mk ultra
Posts: 24037
Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Fiume
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak

#4589 Re: Crna hronika BH cesta

Post by mk ultra »

A ni dilatacije nisu bog zna cemu... poskoci auto bas
Naslovnica
Posts: 35478
Joined: 20/03/2013 15:38

#4590 Re: Crna hronika BH cesta

Post by Naslovnica »

Ako držiš volan s obje ruke (što bi u ovakvim uslovima valjda svaki iole iskusan vozač trebao da čini), ako su ti dobre gume i amortizeri, ovdje ne bi trebalo biti problema pri 120, koliko god da je loša cesta.
Ali po onakvom vremenu drkati mobitel, voziti 17 banki i kontati da si nepobediv zato što voziš Volva sa svim mogućim pomagalima, e to je debilizam.
Sorry, ali nije do ceste. Cesta jeste loša na tom dijelu, ali vozim svakodnevno 4 godine i nikada nisam imao niti najmanji problem.
Ako tu voziš 17 banki a u datim uslovima je 90, onda fakat nije do ceste.
User avatar
Bakir1
Posts: 13669
Joined: 18/06/2008 16:45
Location: mislim da o tome imam misljenje.
Contact:

#4591 Re: Crna hronika BH cesta

Post by Bakir1 »

Autoput zatvoren zbog ostecenja, Volvo nakon zamjene guma u voznom stanju :mrgreen:
artur morgan
Posts: 3705
Joined: 30/04/2020 19:47

#4592 Re: Crna hronika BH cesta

Post by artur morgan »

Autoput gore prosao :D
User avatar
konektovan
Posts: 51455
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#4593 Re: Crna hronika BH cesta

Post by konektovan »

Volvo je zvjerka...
User avatar
Bakir1
Posts: 13669
Joined: 18/06/2008 16:45
Location: mislim da o tome imam misljenje.
Contact:

#4594 Re: Crna hronika BH cesta

Post by Bakir1 »

Stavili su slike tamo na grupu, Volvo je tenk :thumbup:
User avatar
mk ultra
Posts: 24037
Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Fiume
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak

#4595 Re: Crna hronika BH cesta

Post by mk ultra »

Evo i ja gledam, sva 4 tocka razvaljena, ostatak vozila u komadu, vrata se nisu pomakla :shock:
User avatar
Laplace
Posts: 14706
Joined: 19/11/2012 18:37

#4596 Re: Crna hronika BH cesta

Post by Laplace »

Naslovnica wrote: 28/05/2020 16:45
bitanga_sa_otesa wrote: 28/05/2020 16:15
ovaj me je preletio danas oko pola 11 kod energoinvesta na stupu ...al bukvalno preletio..
Kotie kriv rodjak kad guslaš tries nasat
Opet je stigao prije pilota.
User avatar
Laplace
Posts: 14706
Joined: 19/11/2012 18:37

#4597 Re: Crna hronika BH cesta

Post by Laplace »

NediM17 wrote: 28/05/2020 18:52 Kenjčev roki, kaju nije mu prvi put da pravi sranja, do sad' su mu drugi izlijetali a sad mu je ograda izletila. Na početku ovog mosta ima ograničenje 90 sa dodatnom tablom kad pada kiša jer su stručnjaci odlično napravili cestu pa se u lijevoj traci na izlazu s mosta stvara jezero. Tu se redovno havarije dešavaju kad pada kiša. Lola je vjerovatno naletio jedno 17-18 banki, aquaplaning, garant i gume rinaka i bi što bi. Sreća pa nije još neko kolaterana šteta bio. :-)
Na pravdi Boga mu je ograda oduzela prvenstvo prolaza i udarila ga.
User avatar
Maraschino
Posts: 18997
Joined: 10/11/2006 16:15
Location: ...

#4598 Re: Crna hronika BH cesta

Post by Maraschino »

jebla ih i ograda ko je tu stavi.
sada bi volvo bio u komadu sve sa tockovima.
Leon16v
Posts: 7019
Joined: 02/04/2015 13:27
Location: Ilidza إليدزا
Vozim: Staro željezo

#4599 Re: Crna hronika BH cesta

Post by Leon16v »

https://www.klix.ba/vijesti/crna-hronik ... /200529155

Ograde i bandere ovih dana agresivne
User avatar
Logovan
Posts: 102857
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#4600 Re: Crna hronika BH cesta

Post by Logovan »

Joj majko... :roll: :roll:
Post Reply