A ti si rođen dovoljno na vrijeme da budes od koristi tokom rata. Nema šta.
Je li se Bakir tokom rata krio u trezoru?
- Ludzak
- Posts: 6985
- Joined: 23/03/2013 21:56
- Location: Grad na Drini
#251 Re: Je li se Bakir tokom rata krio u trezoru?
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#252 Re: Je li se Bakir tokom rata krio u trezoru?
nije se on krio u trezoru nego u polupodrumu, molicu lijepo!
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#253 Re: Je li se Bakir tokom rata krio u trezoru?
akcijo cojk, garant s ovim šajom svrakicem brankovicem i slicnim 
- dr_Evil
- Posts: 21766
- Joined: 01/07/2019 15:35
- Location: Gdje je proslost neizvjesnija od buducnosti!
#254 Re: Je li se Bakir tokom rata krio u trezoru?
Forto nije ometao razvoj ove zemlje, Bakir je ometa. na svaki metak sto je prosvercao, osramotio nas je u svijetu i jos pokrao milijardu. Procitaj bolan clanak od new york timesa ako ne vjerujes nama. Zbog Bakira nas citav svijet mrzi.oaza85 wrote: ↑25/05/2020 21:07Ne upinjem, nema ovdje nikakve diskusije, uglavnom se sve svodi na guranje agende nizerazrednih botova, svih boja i dezena.tempuser wrote: ↑25/05/2020 20:40Kad vec ne razumijes, a upinjes se da se ukljucis u diskusiju, dozvoli da ti objasnim:
Kad Bakir kaze da niko od viskopozicioniranih politicara, osim Zeljka Komsica, koji je dobio Zlatnog ljiljana kao vojnik ARBIH u borbenim djelovanjima, nije dozivio to sto je dozivio, babin gnjus prakticno aludira da je ratovao kao i Zeljko Komsic. Tako gnjide izmedju redova plasiraju lazi pa ako prodje - prodje ili popularna APP varijanta!
On tebi, ti njemu, i tako u krug.
Kakav god, korisniji je u ta doba bio zemlji od Forte, makar da je jedan jedini metak prosvercovao.
Ovaj drugi nije ni jedan.
https://www.nytimes.com/1999/08/17/worl ... llion.html
-
catelyn2
- Posts: 100
- Joined: 28/11/2019 13:11
#255 Re: Je li se Bakir tokom rata krio u trezoru?
nema to veze sa bakirom već sa političkim sarajevom, vezama sa al kaidom, isilom, odlazak na ratišta, iranom, turskom, bosanskim pasošima koje nosa razna teroristička mraka, šejhovima po bosni pa na kraju i sa islamom kao podlogom za upiranje prstom od strane kome se ćefne.
de vi malo se presaberite, sva nemoć politeke SDA ogleda se u izdaji i lopovluku kao izgovor za patriotizam i renesansu.
htjeli ili ne bakir je jedini državnik iz reda bošnjaka i drugog nema ni za ilađa.
- zateznistub
- Posts: 15528
- Joined: 29/07/2010 13:55
- Location: Down Under
#256 Re: Je li se Bakir tokom rata krio u trezoru?
oaza85 wrote: ↑25/05/2020 21:07
Ne upinjem, nema ovdje nikakve diskusije, uglavnom se sve svodi na guranje agende nizerazrednih botova, svih boja i dezena.
On tebi, ti njemu, i tako u krug.
Kakav god, korisniji je u ta doba bio zemlji od Forte, makar da je jedan jedini metak prosvercovao.
Ovaj drugi nije ni jedan.
-
kritikos
- Posts: 784
- Joined: 12/01/2018 09:17
#257 Re: Je li se Bakir tokom rata krio u trezoru?
Dovoljno je reći: NASLIJEDIO OCA.
Pametnom dosta!
Pametnom dosta!
- Logovan
- Posts: 102745
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#258 Re: Je li se Bakir tokom rata krio u trezoru?
Joj šta napisa hahahzateznistub wrote: ↑26/05/2020 11:01oaza85 wrote: ↑25/05/2020 21:07
Ne upinjem, nema ovdje nikakve diskusije, uglavnom se sve svodi na guranje agende nizerazrednih botova, svih boja i dezena.
On tebi, ti njemu, i tako u krug.
Kakav god, korisniji je u ta doba bio zemlji od Forte, makar da je jedan jedini metak prosvercovao.
Ovaj drugi nije ni jedan.![]()
![]()
![]()
- zateznistub
- Posts: 15528
- Joined: 29/07/2010 13:55
- Location: Down Under
#259 Re: Je li se Bakir tokom rata krio u trezoru?
Ja sve nešto konam dečko se zajebava sa nama...Logovan wrote: ↑26/05/2020 11:05Joj šta napisa hahahzateznistub wrote: ↑26/05/2020 11:01oaza85 wrote: ↑25/05/2020 21:07
Ne upinjem, nema ovdje nikakve diskusije, uglavnom se sve svodi na guranje agende nizerazrednih botova, svih boja i dezena.
On tebi, ti njemu, i tako u krug.
Kakav god, korisniji je u ta doba bio zemlji od Forte, makar da je jedan jedini metak prosvercovao.
Ovaj drugi nije ni jedan.![]()
![]()
![]()
![]()
- dr_Evil
- Posts: 21766
- Joined: 01/07/2019 15:35
- Location: Gdje je proslost neizvjesnija od buducnosti!
#260 Re: Je li se Bakir tokom rata krio u trezoru?
catelyn2 wrote: ↑26/05/2020 10:56nema to veze sa bakirom već sa političkim sarajevom, vezama sa al kaidom, isilom, odlazak na ratišta, iranom, turskom, bosanskim pasošima koje nosa razna teroristička mraka, šejhovima po bosni pa na kraju i sa islamom kao podlogom za upiranje prstom od strane kome se ćefne.
de vi malo se presaberite, sva nemoć politeke SDA ogleda se u izdaji i lopovluku kao izgovor za patriotizam i renesansu.
htjeli ili ne bakir je jedini državnik iz reda bošnjaka i drugog nema ni za ilađa.
Neko lijepo napisa sta je to SDA uradila za obrazovanje, zdravstvo, ekonomiju i vladavinu prava, gdje smo bili 91, a gdje smo sada. I onda ces uvidjeti da je Bakir taj koji vodi sve te procese. Znaci nije drzavnik, nego izdajica
- jazzer
- Posts: 7535
- Joined: 20/12/2004 14:44
#261 Re: Je li se Bakir tokom rata krio u trezoru?
Treba li reci da nas samo na ovom forumu ima masa koji smo bili korisniji od Bakira?
-
catelyn2
- Posts: 100
- Joined: 28/11/2019 13:11
-
high_volume
- Posts: 5916
- Joined: 09/06/2010 22:51
#263 Re: Je li se Bakir tokom rata krio u trezoru?
Očito je da Bakiru Izetbegoviću treba dodijeliti "Zlatni ljiljan"
Bakir diverzant, išao iza neprijateljskih linija

Bakir diverzant, išao iza neprijateljskih linija
- jazzer
- Posts: 7535
- Joined: 20/12/2004 14:44
#264 Re: Je li se Bakir tokom rata krio u trezoru?
Mozda je on mislio da kada je u Becu ili Zenevi da je ustvari iza neprijateljskih linija
.
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#265 Re: Je li se Bakir tokom rata krio u trezoru?
malo je njemu zlatni ljiljan, kako vrijeme prolazi mogo bi on narast do heroja oor... 
-
catelyn2
- Posts: 100
- Joined: 28/11/2019 13:11
#266 Re: Je li se Bakir tokom rata krio u trezoru?
ima on i ljiljana i invalidninu još su ga i proglasili počasnim invalidom ma šta to značilo?sumirprimus wrote: ↑26/05/2020 11:19 malo je njemu zlatni ljiljan, kako vrijeme prolazi mogo bi on narast do heroja oor...![]()
https://hayat.ba/postao-i-pocasni-clan- ... tk/158591/
- pici
- Posts: 46363
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#267 Re: Je li se Bakir tokom rata krio u trezoru?
dobri moj avdo i pomalo posteni... de nam recidera ko stari musliman djes ti rat provodio... jel u konobi raguza dje si cetveronoske izlazio mrtav pijan radi strepnje od tih snajpera i granata... bOkir se nije cuo tokom rata nit jednom, cak se je sumljalo jel uopste tu, biseri koji su cuvali predsjednistvo, nit jednom ga nisu vidjeli a bio je u babinom kabinetu ko neki savjetnik za nesta... ljudi koji su obezbjedjivali vazne objekte u sarajevu se kunu da je bokir bio u trezoru a i alija... to nije cetnicka propaganda nego od vojnika i policije na obezbjedjenjima.... zna li diverzant bOkir da bi usao u neprijateljsku pozadinu nekoliko kilometara da ti trebaju volovska muda tako da je sigurno da ih bOkire lazljivi ti nemas... selam– U svom iskustvu imam jednu fenomenalnu situaciju kada je nas Ismet Hadžić Mutevelija, komandant odbrane Dobrinje, pozvao predsjednika Aliju na iftar i rekao mu da povede koga hoće iz Sarajeva. Alija je probro mene. Doći do Dobrinje, to je pola smrti. Mi na Dobrinju idemo, to je ona noć ramazana… Mutevelija će skupiti devet svojih najboljih boraca, ogromna sinija, iftar… To se zove put smrti. Bila je je zima pa je rano padao mrak. Auto, fiat 101 je vozio Bakir, desno od njega je sjedio Alija, ja sam sjedio odzada. Nije bilo nikakve pratnje ispred, nikakve pratnje iza. Niko živ nije od tog vojno-policijskog zaštitnog aparata uz nas bio. Barem sedam snajpera je zveknulo u to naše auto, a mi smo prošli do tamo, otišli živi, živi se vratili. I kada se lansira i ponavlja “taj i taj iz trezora”, ja ne mogu sudjelovati u tom političkom razgovoru. Moje iskustvo je drukčije. Ne želim da se u ozbiljnom političkom razgovoru barata kesom, trezorom, ovim – onim, nečim što udara na ljudski integritet bez ikakvih ozbiljnih argumenata, ispričao je Sidran.
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#268 Re: Je li se Bakir tokom rata krio u trezoru?
znaci sedam snajpera neko zafijario i pogodilo im fijata? jebte oklen su bacali te snajpere pa je svaki zvekno? 
- zateznistub
- Posts: 15528
- Joined: 29/07/2010 13:55
- Location: Down Under
#269 Re: Je li se Bakir tokom rata krio u trezoru?
Gadi mi se...pici wrote: ↑26/05/2020 11:23dobri moj avdo i pomalo posteni... de nam recidera ko stari musliman djes ti rat provodio... jel u konobi raguza dje si cetveronoske izlazio mrtav pijan radi strepnje od tih snajpera i granata... bOkir se nije cuo tokom rata nit jednom, cak se je sumljalo jel uopste tu, biseri koji su cuvali predsjednistvo, nit jednom ga nisu vidjeli a bio je u babinom kabinetu ko neki savjetnik za nesta... ljudi koji su obezbjedjivali vazne objekte u sarajevu se kunu da je bokir bio u trezoru a i alija... to nije cetnicka propaganda nego od vojnika i policije na obezbjedjenjima.... zna li diverzant bOkir da bi usao u neprijateljsku pozadinu nekoliko kilometara da ti trebaju volovska muda tako da je sigurno da ih bOkire lazljivi ti nemas... selam– U svom iskustvu imam jednu fenomenalnu situaciju kada je nas Ismet Hadžić Mutevelija, komandant odbrane Dobrinje, pozvao predsjednika Aliju na iftar i rekao mu da povede koga hoće iz Sarajeva. Alija je probro mene. Doći do Dobrinje, to je pola smrti. Mi na Dobrinju idemo, to je ona noć ramazana… Mutevelija će skupiti devet svojih najboljih boraca, ogromna sinija, iftar… To se zove put smrti. Bila je je zima pa je rano padao mrak. Auto, fiat 101 je vozio Bakir, desno od njega je sjedio Alija, ja sam sjedio odzada. Nije bilo nikakve pratnje ispred, nikakve pratnje iza. Niko živ nije od tog vojno-policijskog zaštitnog aparata uz nas bio. Barem sedam snajpera je zveknulo u to naše auto, a mi smo prošli do tamo, otišli živi, živi se vratili. I kada se lansira i ponavlja “taj i taj iz trezora”, ja ne mogu sudjelovati u tom političkom razgovoru. Moje iskustvo je drukčije. Ne želim da se u ozbiljnom političkom razgovoru barata kesom, trezorom, ovim – onim, nečim što udara na ljudski integritet bez ikakvih ozbiljnih argumenata, ispričao je Sidran.![]()
-
tempuser
- Posts: 17100
- Joined: 08/04/2015 10:35
#270 Re: Je li se Bakir tokom rata krio u trezoru?
Kako nema???? Bakir je proizvod testisa i uma "oca nacije" po čijem je aminu provedena islamizacija države i armije 1993., po čijem su aminu došli mudžahedini u BiH, osnovan kamp Pogorjelica itd itd i nastavljač komcepta države kao srednjevjekovne monarhije u kojoj vlada dinastija okružena fuudalcima ispod kojih su vazali i kmetovi! Da li se bakir ikad javno ogradio i odrekao islamskog ekstremizma u BiH? Nije!catelyn2 wrote: ↑26/05/2020 10:56nema to veze sa bakirom već sa političkim sarajevom, vezama sa al kaidom, isilom, odlazak na ratišta, iranom, turskom, bosanskim pasošima koje nosa razna teroristička mraka, šejhovima po bosni pa na kraju i sa islamom kao podlogom za upiranje prstom od strane kome se ćefne.
de vi malo se presaberite, sva nemoć politeke SDA ogleda se u izdaji i lopovluku kao izgovor za patriotizam i renesansu.
htjeli ili ne bakir je jedini državnik iz reda bošnjaka i drugog nema ni za ilađa.
Bakir državnik? To mora da se šališ???? Taj nije u životu stvorio ništa, ćaća mu je ostavio sve, stranku, državu, razrađen biznis, tj kriminal i sve što je naslijedo se svojski trudi sa sjebe, da prostiš, drćau je uspio, sad radi na tome da sjebe i stranku...
Last edited by tempuser on 26/05/2020 11:42, edited 1 time in total.
- piupiu
- Posts: 16761
- Joined: 05/01/2008 05:08
#271 Re: Je li se Bakir tokom rata krio u trezoru?
Stid me je što nisam desetak godina ranije uspio da predvidim šta će nam se desiti, poput Bakira Izetbegovića u posljednjem intervjuu, da se na vrijeme organizujem i nabavim oružje. A ne tamo nekog marta 1992. da izađem s rajom s Čvile u odbanu Sarajeva, u converse patikama, i da budem tri puta ranjen još do kraja 1992. I zato je dušmanin svako ko priča da je naš Bakir rat proveo sakriven u trezoru, da je uveden u ranjene branioce nakon što je učepio prst vratima trezora i da je vidio rata samo kad bi ga babo Alija i pratilac Osmica izveli na svjetlost dana da ufati D vitamina.
https://inforadar.ba/almedin-sisic-baki ... -mladosti/
-
catelyn2
- Posts: 100
- Joined: 28/11/2019 13:11
#272 Re: Je li se Bakir tokom rata krio u trezoru?
već sam napisao nije tebi ili meni državnik jeste ostalima, shvataš.
mada je činjenica da jeste državnik, samo što čovjek nastupa tromo, pičkasto i bezveze ali je državnik, iza njega stoji zastava.
Last edited by catelyn2 on 26/05/2020 11:43, edited 1 time in total.
-
high_volume
- Posts: 5916
- Joined: 09/06/2010 22:51
#273 Re: Je li se Bakir tokom rata krio u trezoru?
tempuser wrote: ↑26/05/2020 11:38Kako nema???? Bakir je proizvod testisa i uma "oca nacije" po čijem je aminu provedena islamizacija države i armije 1993., po čijem su aminu došli mudžahedini u BiH, osnovan kamp Pogorjelica itd itd i nastavljač komcepta države kao srednjevjekovne monarhije u kojoj vlada dinastija okružena fuudalcima ispod kojih su vazali i kmetovi! Da li se bakir ikad javno ogradio i odrekao islamskog ekstremizma u BiH? Nije!catelyn2 wrote: ↑26/05/2020 10:56nema to veze sa bakirom već sa političkim sarajevom, vezama sa al kaidom, isilom, odlazak na ratišta, iranom, turskom, bosanskim pasošima koje nosa razna teroristička mraka, šejhovima po bosni pa na kraju i sa islamom kao podlogom za upiranje prstom od strane kome se ćefne.
de vi malo se presaberite, sva nemoć politeke SDA ogleda se u izdaji i lopovluku kao izgovor za patriotizam i renesansu.
htjeli ili ne bakir je jedini državnik iz reda bošnjaka i drugog nema ni za ilađa.
Bakir državnik? To mora da se šališ???? Taj nije u životu stvorio ništa, ćaća mu je ostavio sve, stranku, državu, razrađen biznis, tj kriminal...
Zatvorite temu! Poslije ovog teksta iznad, nema više potrebe ni smisla komentarisati dalje, sve je napisano. Bravo.
- zateznistub
- Posts: 15528
- Joined: 29/07/2010 13:55
- Location: Down Under
#274 Re: Je li se Bakir tokom rata krio u trezoru?
Kome je on državnik? Nikome...Obična minder slina, švercer koji samo gleda da ukrade šta se ukrasti da, isti kao i 99% članova njegove stranke. KAKO BIVŠIH, TAKO I SADAŠNJIH...
-
Tempo
- ZeModerator
- Posts: 5186
- Joined: 07/12/2003 00:00
