Frajko fakat zabija do lakta i ne mre stat. Haj nek je opetovano pokazao da obraza nema. Učio od babe i žene ha ja.
Je li se Bakir tokom rata krio u trezoru?
-
Tromblon
- Posts: 2790
- Joined: 18/01/2015 19:37
#176 Re: Je li se Bakir tokom rata krio u trezoru?
Ali 3,4 kilometra u neprijateljskoj teritoriji
Vjerovatno kad su se talovi iliti poslovi pravili. Nema druge.
Frajko fakat zabija do lakta i ne mre stat. Haj nek je opetovano pokazao da obraza nema. Učio od babe i žene ha ja.
Frajko fakat zabija do lakta i ne mre stat. Haj nek je opetovano pokazao da obraza nema. Učio od babe i žene ha ja.
-
Novak20
- Posts: 15235
- Joined: 11/02/2014 18:55
- Location: Taboo(t) teme i brisani postovi
#177 Re: Je li se Bakir tokom rata krio u trezoru?
Vidi sad ahbaba.
Zar nije Komšić prvi javno tvrdio u TV duelu da se Bakir krio u trezoru ? Zaboravi spomenuti Džaferovića, profesora muzičkog.
"Dakle, nijedne. Ni one najteže, najopasnije, gdje se glava gubi. I to više puta. Ne vjerujem da je iko osim Željka Komšića, od ovih visokorangiranih političara, to radio što sam ja radio. Ali dio Bošnjaka voli da cijepa svojima dlaku na četvero. Naravno da nisam bio u trezoru", odgovorio je Izetbegović, prenosi Klix.
- freelancerusk
- Posts: 480
- Joined: 19/07/2018 16:05
#178 Re: Je li se Bakir tokom rata krio u trezoru?
Dozeru, stidi se da tako lažeš, naš Bakir ne laže, pogotovo ne za ramazan! Evo ti i dokaz!Dozer wrote: ↑24/05/2020 22:53 Pricajte sta hocete, ali ovo je prestrasno....
Ovolika kolicina lazi, licnog samopromovisanja na bazi lazi i izmisljotina, nije nista drugo nego velikosrpska skola mitomanije i lazi s ciljem ubjedjivanja prvo sebe, a onda i novih generacija u "istinu" po mjeri naratora.
Vec sam ranije spominjao da sam nesto slicno cuo prije 2-3 godine od nekog momka koji je rodjen pocetkom rata ili pred sami rat. Sad je vec covjek od 30-ak godina, ali prica se svodila na to "da je Bakir bio pravo zajeban diverzant, ali da ne voli da se prica o tome". I ovo je prica koju SDA plasira medju mladjarijom vec par godina. Sad je konacno i Bakir odlucio da "voli da prica o tome". Predizborna kampanja je cudo, a ocito je da sad vise ni sami ne znaju sta i kako da lazu, pa su se odlucili i na ovo.
Uskoro ce djeca vjerovatno u skolama uciti o "narodnom heroju Bakiru", koji je zubima kidao gusjenice cetnickih tenkova, i to onih parkiranih u dubini neprijateljske teritorije, a zatim je odjednom skidao skalpove kompletnim posadama tih tenkova i donosio u Predsjednistvo BiH kao dokaz svojih ratnih podviga. Ali o kojima se ne prica, jel'te...
A lik u zivotu pusku u ruku uzeo nije, ne zna ni koristiti oruzje, nije pretrpio blisku granatu, snajperski metak, prespavati u rovu ili u sumi ili u kakvoj rusevini u nekoj vukojebini na -15...
Fuj, fuj fuj fuj... I jos sve ovo ispali za Ramazan i Bajram. Hljeb ti hebem lazljivi...

- Dozer
- Posts: 32995
- Joined: 19/09/2008 10:14
- Location: Zemlja maloumne ENV matrice...
#179 Re: Je li se Bakir tokom rata krio u trezoru?
Iako bas i nije smijenso....ovo je tragedija s dugorocnim posljedicama. Mozemo se zajebavai i smijati, ali...
-
Tromblon
- Posts: 2790
- Joined: 18/01/2015 19:37
#180 Re: Je li se Bakir tokom rata krio u trezoru?
Još je i medij. Znao 1986. da će biti rata.
Ah da, rekao mu Dobrica Ćosić kad je išao da dogovara babino oslobađanje iz zatvora.
Ah da, rekao mu Dobrica Ćosić kad je išao da dogovara babino oslobađanje iz zatvora.
- freelancerusk
- Posts: 480
- Joined: 19/07/2018 16:05
#181 Re: Je li se Bakir tokom rata krio u trezoru?
...ali, znam;
Glasati za SDA je isto kao da uzmeš lopatu i počneš pripremati rupu za iduću masovnu grobnicu u koju ćeš i sam biti bačen, čim ponovo zarati.
1 glas za SDA = 1m3 iskopane zemlje za masovne grobnice.
- JThomas
- Posts: 69047
- Joined: 24/05/2008 15:01
- Location: Sic semper tyrannis
#182 Re: Je li se Bakir tokom rata krio u trezoru?
gdje god da je bio, ako frtalj vijeka poslije kraja rata mora ekskluzivno otkrivati da nije u trezoru - jasno je da ga nije puno ljudi gledalo i slušalo tamo gdje je bio.
-
izvrsni direktor
- Posts: 14708
- Joined: 20/12/2018 16:11
- Vozim: Premium
-
izvrsni direktor
- Posts: 14708
- Joined: 20/12/2018 16:11
- Vozim: Premium
- Kikibombona
- Posts: 34325
- Joined: 29/06/2013 08:48
#185 Re: Je li se Bakir tokom rata krio u trezoru?
Ko su ovi hljeba ti, cijenim da nisu bili tako hrabri cim ih Bakir kuje u heroje?Dozer wrote: ↑24/05/2020 22:53 Pricajte sta hocete, ali ovo je prestrasno....
Ovolika kolicina lazi, licnog samopromovisanja na bazi lazi i izmisljotina, nije nista drugo nego velikosrpska skola mitomanije i lazi s ciljem ubjedjivanja prvo sebe, a onda i novih generacija u "istinu" po mjeri naratora.
Vec sam ranije spominjao da sam nesto slicno cuo prije 2-3 godine od nekog momka koji je rodjen pocetkom rata ili pred sami rat. Sad je vec covjek od 30-ak godina, ali prica se svodila na to "da je Bakir bio pravo zajeban diverzant, ali da ne voli da se prica o tome". I ovo je prica koju SDA plasira medju mladjarijom vec par godina. Sad je konacno i Bakir odlucio da "voli da prica o tome". Predizborna kampanja je cudo, a ocito je da sad vise ni sami ne znaju sta i kako da lazu, pa su se odlucili i na ovo.
Uskoro ce djeca vjerovatno u skolama uciti o "narodnom heroju Bakiru", koji je zubima kidao gusjenice cetnickih tenkova, i to onih parkiranih u dubini neprijateljske teritorije, a zatim je odjednom skidao skalpove kompletnim posadama tih tenkova i donosio u Predsjednistvo BiH kao dokaz svojih ratnih podviga. Ali o kojima se ne prica, jel'te...
A lik u zivotu pusku u ruku uzeo nije, ne zna ni koristiti oruzje, nije pretrpio blisku granatu, snajperski metak, prespavati u rovu ili u sumi ili u kakvoj rusevini u nekoj vukojebini na -15...
Fuj, fuj fuj fuj... I jos sve ovo ispali za Ramazan i Bajram. Hljeb ti hebem lazljivi...
PS"Hoću da spomenem Kerima Lučarevića, Senada Šahinnpašića, Emina Švrakića, s kojima sam takve stvari radio. Poslije tokom rata Safeta Oručevića. Da nije bilo tih hrabrih pojedinaca koji su nalazili načine da se naoružamo i organizujemo, ko zna na šta bi to sve ličilo. To je išlo paralelno organizacija sa ovim što su radili Alija i regularna vlast. I onda se to tako nastavilo i u ratu", rekao je.
Jesi ti imao njemacki dzemper?
PM72 garant jeste.
- Banksy
- Posts: 28557
- Joined: 18/07/2008 09:33
#186 Re: Je li se Bakir tokom rata krio u trezoru?
Ganić je spavao u trezoru, to je sigurno, za Bakira nisam čula.
- Ludzak
- Posts: 6985
- Joined: 23/03/2013 21:56
- Location: Grad na Drini
#187 Re: Je li se Bakir tokom rata krio u trezoru?
Dokle god se mi budemo bavili ko je šta radio u ratu, i gdje je bio, da li je drzao pusku, nikad nece biti boljitka. Mi smo 'drzava' koja ne brinemo za buducnost, vec samo za proslost.
- Point.
- Posts: 33474
- Joined: 28/10/2008 00:24
- Location: Bagni di Lucca
#188 Re: Je li se Bakir tokom rata krio u trezoru?
Šta je konkretno trezor?
-
90minut
- Posts: 12889
- Joined: 07/04/2019 10:56
#189 Re: Je li se Bakir tokom rata krio u trezoru?
Kad si izbjeglica i pobjegneš u drugu državu da se ne bi morao boriti.
- int21
- Posts: 1087
- Joined: 27/07/2009 13:46
- Location: Silvermoon city
#190 Re: Je li se Bakir tokom rata krio u trezoru?
Ljudi bi da imaju cemu dati sansu.Dozer wrote: ↑23/05/2020 22:53 Ja kada vidim da neko brani Aliju, Bakira i SDA, i da za njih pokusava naci nekakva opravdanja za bilo sta od njihovog postanka, automatski mi je jasno da se radi o nekome ko je ili vezan za stranku (bilo licno, bilo preko clana familije), ili je neki mladuljak koji zapravo nema stvarnog znanja o bilo cemu i vodi se iskljucivo principom "Bosnjaci-muslimani-SDA"...
Ljudi, dajte... sansu...vlastitom mozgu... Ako nesto ne znate, ako cak i iz svjedocenja mnogih ucesnika svega onoga onda (rat) koja se mogu procitati i na ovom forumu, ali i na mnogim drugim mjestima, a zatim i svega nakon rata, niste u stanju sloziti puzzle i vidjeti stvarnu sliku i stanje, onda...jbg... Do vas je...
Ali, najmanje sto ovakvi mogu jeste - da ne komentarisete stvari o kojima znate samo iz necije (tendenciozno opravdavajuce) price...
Na svakoj temi u kojoj se nadju likovi koji na neki nacin brane SDA i njihove pripadnike, pocev od Alije, ja uvijek imam jedno "jednostavno" pitanje:
- Navesti bar 3 pozitivne stvari koje je SDA uradila za BiH kao drzavu, a pogotovo na fonu najbitnije 4 kategorije - obrazovanje, ekonomija, zdravstvo i vladavina prava.
Kada sami sebi odgovorite na ovo, iskreno, automatski ce vam biti jasno koga i sta pokusavate braniti...
1. Sta ce ljudima obrazovanje
2. 50 km za izbore i kila kafe...to je ekonomija,
3. Bice abd
4. Vladavina cega?
-
catelyn2
- Posts: 100
- Joined: 28/11/2019 13:11
#191 Re: Je li se Bakir tokom rata krio u trezoru?
ovu izjavu zaljepit na svaki ček od penzije, na svako rješenje o invaliditetu i ranjavanju, na svaki mezar i šehitluke, ovo treba da piše u svakoj učionici i kancelarijama.Bakir Izetbegović: "Bitnije je da imate deset ljudi hoće da se bore, nego da imate stotine ili hiljadu koji će predati puške kada se zapuca"
Neko davno napisa da su bošnjaci najhrabriji narod, ne zato što su hrabri ili se nekoga boje već zato što nemaju stida!
- MorningStar
- Posts: 9431
- Joined: 22/11/2019 18:43
#192 Re: Je li se Bakir tokom rata krio u trezoru?
catelyn2 wrote: ↑25/05/2020 12:32ovu izjavu zaljepit na svaki ček od penzije, na svako rješenje o invaliditetu i ranjavanju, na svaki mezar i šehitluke, ovo treba da piše u svakoj učionici i kancelarijama.Bakir Izetbegović: "Bitnije je da imate deset ljudi hoće da se bore, nego da imate stotine ili hiljadu koji će predati puške kada se zapuca"
Neko davno napisa da su bošnjaci najhrabriji narod, ne zato što su hrabri ili se nekoga boje već zato što nemaju stida!

- Point.
- Posts: 33474
- Joined: 28/10/2008 00:24
- Location: Bagni di Lucca
-
90minut
- Posts: 12889
- Joined: 07/04/2019 10:56
#194 Re: Je li se Bakir tokom rata krio u trezoru?
Naprosto sam oduševljen kvalitetom tvog odgovora.
Ne znaš ni jezik raspadu.
Ne znaš ni jezik raspadu.
- Kamper
- Posts: 616
- Joined: 22/12/2019 18:32
#195 Re: Je li se Bakir tokom rata krio u trezoru?
Ističe da rat nije proveo u rovovima, ali dodaje da je znao otići i po tri-četiri kilometra u tuđu teritoriju.
-
90minut
- Posts: 12889
- Joined: 07/04/2019 10:56
- Ludzak
- Posts: 6985
- Joined: 23/03/2013 21:56
- Location: Grad na Drini
#197 Re: Je li se Bakir tokom rata krio u trezoru?
-
catelyn2
- Posts: 100
- Joined: 28/11/2019 13:11
- Ludzak
- Posts: 6985
- Joined: 23/03/2013 21:56
- Location: Grad na Drini
#199 Re: Je li se Bakir tokom rata krio u trezoru?
Jesmo li svjesni da oružanom pobunom protiv SDA zapravo rizikujemo građanski rat?
-
90minut
- Posts: 12889
- Joined: 07/04/2019 10:56
#200 Re: Je li se Bakir tokom rata krio u trezoru?
Misliš da SDA ima obucene i spremne vojnike koji bi odgovorili?
