E meni ne da je sporno što u datom momentu nije imao dozvolu, već mi je sporno i to kako je uopće neko ko se bavi poljoprivredom mogao dobiti dozvolu za uvoz medicinske opreme.pinkman wrote: ↑21/05/2020 02:21E ovo ti nije tacno. Direktor Agencije je rekao da sve dozvole izdaju u jednom danu, najkasnije dva dana.dzipalo wrote: ↑19/05/2020 11:54Nije imao nego su mu haveri "zavrsili" brzinom svjetlosti da dobije. Da je bilo po zakonu ne bi imao. Sasvim slucajno je dan prije dobio dozvolu je li tako? Nikakve stele, muljaze, prljavi poslovi?kakotakonikako wrote: ↑19/05/2020 10:50
Znaci u trenutku potpisivanja ugovora je imao dozvolu za uvoz respiratora. Je li tako ?
Inace po meni nije sporno to sto nije imao dozvolu kad je roba dosla na aerodrom. Problem bi bio da je roba prosla carinu, ali nije. Roba je cekala dok se ne predoci dozvola i uplati porez. To je bezveze prica oko te dozvole. Svi je dobiju.
Pravo pitanje je kako je dobio taj posao i zasto Srebrena malina.
FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Moderator: anex
- Better Man
- Posts: 18741
- Joined: 01/10/2006 20:10
#12226 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
- kakotakonikako
- Posts: 3713
- Joined: 25/06/2014 14:16
#12227 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Je li to znaci da si ti protiv Zakona ????dzipalo wrote: ↑20/05/2020 13:47Kao sto je i Brankovic kupio stan po zakonu, kao sto i Covic i njegovi kupuju zemlju kojom ce ici autoput, itd itd.kakotakonikako wrote: ↑20/05/2020 10:22Ja sam samo pitao : Znaci u trenutku potpisivanja ugovora je imao dozvolu za uvoz respiratora. Je li tako ?
A ti si rekao da je u trenutku potpisivanja ugovora imao dozvolu za uvoz respiratora. To su tvoje tvrdnje.
Tebi su svi oni raja i cisti? I ti po zakonu sve?
-
dzipalo
- Posts: 845
- Joined: 07/08/2018 22:31
#12228 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Ne, nego si ti i tvoje politicke simpatije provit zakona samo im Asim zavrsi da bude "po zakonu". Dok normalan covjek nema sanse da se s tim bori jer ne bi uspio to sto oni rade.kakotakonikako wrote: ↑21/05/2020 09:23Je li to znaci da si ti protiv Zakona ????dzipalo wrote: ↑20/05/2020 13:47Kao sto je i Brankovic kupio stan po zakonu, kao sto i Covic i njegovi kupuju zemlju kojom ce ici autoput, itd itd.kakotakonikako wrote: ↑20/05/2020 10:22
Ja sam samo pitao : Znaci u trenutku potpisivanja ugovora je imao dozvolu za uvoz respiratora. Je li tako ?
A ti si rekao da je u trenutku potpisivanja ugovora imao dozvolu za uvoz respiratora. To su tvoje tvrdnje.
Tebi su svi oni raja i cisti? I ti po zakonu sve?
- kakotakonikako
- Posts: 3713
- Joined: 25/06/2014 14:16
#12229 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Drago mi je sto nisi protiv Zakona. A ovo o simpatijama je samo stvar tvojih pogresnih pretpostavki. Kada bi stvarno znao moje simpatije ( politicke ) ne bi tako pogresno zakljucivao. Jos jednom, drago mi je sto si za Zakon.dzipalo wrote: ↑21/05/2020 09:31Ne, nego si ti i tvoje politicke simpatije provit zakona samo im Asim zavrsi da bude "po zakonu". Dok normalan covjek nema sanse da se s tim bori jer ne bi uspio to sto oni rade.
-
pinkman
- Posts: 3090
- Joined: 07/09/2013 18:57
#12230 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Dozvoljeno je da roba roba stoji na granici odnosno carini sve dok se ne predoci dozvola koja nema veze sa djelatnoscu.Better Man wrote: ↑21/05/2020 09:01E meni ne da je sporno što u datom momentu nije imao dozvolu, već mi je sporno i to kako je uopće neko ko se bavi poljoprivredom mogao dobiti dozvolu za uvoz medicinske opreme.pinkman wrote: ↑21/05/2020 02:21E ovo ti nije tacno. Direktor Agencije je rekao da sve dozvole izdaju u jednom danu, najkasnije dva dana.
Inace po meni nije sporno to sto nije imao dozvolu kad je roba dosla na aerodrom. Problem bi bio da je roba prosla carinu, ali nije. Roba je cekala dok se ne predoci dozvola i uplati porez. To je bezveze prica oko te dozvole. Svi je dobiju.
Pravo pitanje je kako je dobio taj posao i zasto Srebrena malina.
- _Reds_
- Posts: 9475
- Joined: 14/01/2012 20:01
- Location: Aqua S....
#12231 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Kakve veze ima što se neko bavi poljoprivredom.
Da bi se neko bavio uvozom, mora biti doo, i mora biti registrovan u VTK.
Za neke posebne vrsta roba, trebaju i dodatne dozvole, kao što je medicinska oprema, lijekovi i dr. Sada da li je on imao uredno sve potrebne dozvole, je drugi par opanaka.
Ali je neograničen spektar usluga kojima se može baviti jedna doo firma.
Da bi se neko bavio uvozom, mora biti doo, i mora biti registrovan u VTK.
Za neke posebne vrsta roba, trebaju i dodatne dozvole, kao što je medicinska oprema, lijekovi i dr. Sada da li je on imao uredno sve potrebne dozvole, je drugi par opanaka.
Ali je neograničen spektar usluga kojima se može baviti jedna doo firma.
- JThomas
- Posts: 69047
- Joined: 24/05/2008 15:01
- Location: Sic semper tyrannis
#12232 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
nije.kakotakonikako wrote: ↑20/05/2020 10:22
Ja sam samo pitao : Znaci u trenutku potpisivanja ugovora je imao dozvolu za uvoz respiratora. Je li tako ?
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#12233 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
po onim datumima, mescini da on nije imo dozvolu ni u trenutku kad su ventilatori sletjeli..
- JThomas
- Posts: 69047
- Joined: 24/05/2008 15:01
- Location: Sic semper tyrannis
#12234 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
"legla"je tad u dan-dva, između slijetanja i carinjenja.
- muha_sa
- Posts: 140459
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
- karanana
- Posts: 50771
- Joined: 26/02/2004 00:00
- MMM1977
- Posts: 6756
- Joined: 15/07/2009 12:56
#12237 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Ni blizu. Registracija malo znači, potrebno je za svaku djelatnost dobiti dodatne dozvole, saglasnosti i sl. To što si d.o.o. je samo preduslov._Reds_ wrote: ↑21/05/2020 11:21 Kakve veze ima što se neko bavi poljoprivredom.
Da bi se neko bavio uvozom, mora biti doo, i mora biti registrovan u VTK.
Za neke posebne vrsta roba, trebaju i dodatne dozvole, kao što je medicinska oprema, lijekovi i dr. Sada da li je on imao uredno sve potrebne dozvole, je drugi par opanaka.
Ali je neograničen spektar usluga kojima se može baviti jedna doo firma.
- Hercegoviina
- Posts: 2861
- Joined: 14/02/2013 14:11
#12238 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
večeras face truba... nezanimljivi gosti i loša emisija
-
TheMule
- Posts: 4046
- Joined: 04/05/2009 03:34
#12239 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Kolko ja znam ovo je bio namjenski let. Znaci nista drugo nije trebalo biti na tom avionu osim respiratora, jer je placeno 150 000 za let.azdralovic wrote: ↑20/05/2020 09:57da posto avio transport tako funkcionise...karanana wrote: ↑20/05/2020 01:35 Respirator 25 kila i onda 100 komada nije moglo statinu avion. Glomazna kutija? Pa mozda nije sve stalo dole ispod ali svih 100 je moglo stati u putnicku kabinu da zauzme trecinu aviona. Ili ih je neko odradio. Ili ih nikad ni bilo ili su lopovi u flybosni prevozili jos nesto drugo za privatne profitere pa onda rekli ko jebe respiratore izvucemo mi lovu za jos jednu turu od vlade. Ko sada placa lezarinu u bejingu na aerodromu? Ako su tamo. A sumnjam.![]()
- BarbaDue
- Posts: 65076
- Joined: 03/02/2008 22:28
- Location: pogledaj iza sebe
#12240 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Vrlo je teško držati ovakve emisije na istom nivou.
- LeonardoAC
- Posts: 967
- Joined: 21/12/2009 21:57
#12241 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
prilog o fikretu odvratan i jadan... ma sta o njemu mislili ovo sto face pusta je na nivou osnovne skole
- ExNihilo
- Posts: 17072
- Joined: 23/01/2008 07:05
- Location: In the sheltering shade of the forest
#12242 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Ako se referiraš na "trudite se, gradite se", ono je genijalno. 
- chelo
- Posts: 657
- Joined: 13/02/2010 18:47
- Location: Sarajevo
-
mahalik
- Posts: 2009
- Joined: 12/09/2009 16:48
-
sencobih
- Posts: 7535
- Joined: 08/09/2010 08:33
#12245 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Provaljuje se i sa onim telefonskim pozivima, u rangu je nadrealista, kao sto rece onaj kod batka u onoj emisiji nagovorite ljudima, treba poskupiti cijenu poziva da se ne javlja svakakva seljadija u program
- mayab
- Posts: 30852
- Joined: 06/03/2008 13:00
- Location: SARAJEVO
#12246 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
mogao bi barem probrati koji pametniji i suvisliji poziv, a ne pustiti u eter neke kloceve, što reče , u rangu nadrealista
- ExNihilo
- Posts: 17072
- Joined: 23/01/2008 07:05
- Location: In the sheltering shade of the forest
- mousstapha
- Posts: 4189
- Joined: 14/07/2008 03:13
- Location: Stuttgart
#12248 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Jedino cega me sramota su izjave ovih nazovi lidera.
- ultima_palabra
- Posts: 59311
- Joined: 15/12/2008 16:53
#12249 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Stani, neko misli da je ovo prilog? I da ga je Face TV pravila?

- video
- Posts: 8467
- Joined: 26/06/2006 12:13
- Location: Teheran
#12250 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Ma svega ima u Bozijoj basci
Inace, Bure je ovo dobro odradio
Inace, Bure je ovo dobro odradio
