Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...

Moderator: anex

sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#40751 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by sumirprimus »

ako nije komPJer ja sa m ispuco adute.
mozda dzigerica? karfiol? sljive?
User avatar
Maraschino
Posts: 18997
Joined: 10/11/2006 16:15
Location: ...

#40752 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by Maraschino »

sumirprimus wrote: 19/05/2020 11:30 ako nije komPJer ja sa m ispuco adute.
mozda dzigerica? karfiol? sljive?
👍
Ovaj put krompir i luk
Malo vegete i maslinovo ulje
User avatar
ćiribiribela
Posts: 14373
Joined: 04/03/2013 02:53
Location: Gotham

#40753 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by ćiribiribela »

Image

Salate :mrgreen:
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#40757 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by moonca »

almir90 wrote: 19/05/2020 20:35 Image
ista zeleno.. :-D . inace .. dobro... :thumbup:
almir90
Posts: 7799
Joined: 08/06/2008 00:56

#40758 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by almir90 »

moonca wrote: 19/05/2020 20:43 ista zeleno.. :-D . inace .. dobro... :thumbup:
Trebalo je kakve salate, al' vala ne spremao se i išao u prodavnicu.
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#40759 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by moonca »

almir90 wrote: 19/05/2020 20:45 Trebalo je kakve salate, al' vala ne spremao se i išao u prodavnicu.
. mozes i spinata- kuvanog ili svjezeg.... kao salatu... meni je dobar..
almir90
Posts: 7799
Joined: 08/06/2008 00:56

#40760 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by almir90 »

moonca wrote: 19/05/2020 20:50
. mozes i spinata- kuvanog ili svjezeg.... kao salatu... meni je dobar..
Koristio sam ga jedino za supu, nikada za salatu, valja i to nekada probati.
User avatar
exliberal-ex
Posts: 7707
Joined: 11/04/2013 00:01

#40761 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by exliberal-ex »

almir90 wrote: 19/05/2020 20:51
moonca wrote: 19/05/2020 20:50
. mozes i spinata- kuvanog ili svjezeg.... kao salatu... meni je dobar..
Koristio sam ga jedino za supu, nikada za salatu, valja i to nekada probati.
nabrzinu ga obaris u vreloj vodi, isjeckas pa onda na malo mlijeka da prokuha...dodas malo bjelog luka ih !...mogu ga tonu pojest ovako
User avatar
Euphoria
Posts: 10680
Joined: 15/11/2018 23:40
Location: Samo drsko na fin način!

#40762 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by Euphoria »

@almir90 koje je to meso?
Izgleda bas ukusno :thumbup:
almir90
Posts: 7799
Joined: 08/06/2008 00:56

#40763 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by almir90 »

Miss Moonlight wrote: 19/05/2020 21:11 @almir90 koje je to meso?
Izgleda bas ukusno :thumbup:
Ma pileća krilca
User avatar
Euphoria
Posts: 10680
Joined: 15/11/2018 23:40
Location: Samo drsko na fin način!

#40764 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by Euphoria »

almir90 wrote: 19/05/2020 21:12
Miss Moonlight wrote: 19/05/2020 21:11 @almir90 koje je to meso?
Izgleda bas ukusno :thumbup:
Ma pileća krilca
Izgleda kao otkosteni batak
almir90
Posts: 7799
Joined: 08/06/2008 00:56

#40765 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by almir90 »

Miss Moonlight wrote: 19/05/2020 21:12
Izgleda kao otkosteni batak
Ja sam rekao krilca kad sam kupovao, jedino ako me nisu zeznuli.
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#40766 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by moonca »

..i ove gljive se mogu jesti svjeze u salati.. meni se svidjaju, kao takve..
almir90
Posts: 7799
Joined: 08/06/2008 00:56

#40767 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by almir90 »

moonca wrote: 19/05/2020 21:23 ..i ove gljive se mogu jesti svjeze u salati.. meni se svidjaju, kao takve..
Sirove gljive?
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#40768 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by moonca »

almir90 wrote: 19/05/2020 21:24
moonca wrote: 19/05/2020 21:23 ..i ove gljive se mogu jesti svjeze u salati.. meni se svidjaju, kao takve..
Sirove gljive?
da, probaj.. Image
User avatar
Euphoria
Posts: 10680
Joined: 15/11/2018 23:40
Location: Samo drsko na fin način!

#40769 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by Euphoria »

Gljive su svakako teške za želudac, ne mogu zamisliti svježe da jedem :-?
almir90
Posts: 7799
Joined: 08/06/2008 00:56

#40770 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by almir90 »

moonca wrote: 19/05/2020 21:27 da, probaj..
Ostalo mi je gljiva još, i maskuzile uze da se probam sirovu, samo oprao i posolio - fuj, ne sviđa mi se okus nikako.
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#40771 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by moonca »

almir90 wrote: 19/05/2020 21:30
moonca wrote: 19/05/2020 21:27 da, probaj..
Ostalo mi je gljiva još, i maskuzile uze da se probam sirovu, samo oprao i posolio - fuj, ne sviđa mi se okus nikako.
. hm. uz dressing, i dodatke . jel' malo pepery, ukus.. .. mm. nista nije prvi put ukusno.. :oops: :lol:
almir90
Posts: 7799
Joined: 08/06/2008 00:56

#40772 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by almir90 »

moonca wrote: 19/05/2020 21:32
. hm. uz dressing, i dodatke . jel' malo pepery, ukus.. .. mm. nista nije prvi put ukusno.. :oops: :lol:
Ne znam, samo znam da sam morao da isprobam i ne sviđa mi se sirova nikako.
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#40773 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by moonca »

almir90 wrote: 19/05/2020 21:34
moonca wrote: 19/05/2020 21:32
. hm. uz dressing, i dodatke . jel' malo pepery, ukus.. .. mm. nista nije prvi put ukusno.. :oops: :lol:
Ne znam, samo znam da sam morao da isprobam i ne sviđa mi se sirova nikako.
dobro- si probao.. :-D :thumbup:
User avatar
samsonsam
Posts: 1820
Joined: 18/09/2008 01:19

#40775 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by samsonsam »

vjesticanametli wrote: 19/05/2020 23:15 Image
:mrgreen:
iskrenost je uvijek bila cijenjena osobina :lol: :lol: :lol:
Post Reply