FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Moderator: anex
- animus
- Posts: 5728
- Joined: 21/06/2012 13:13
#12101 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Kradu oni nas i ne mozes im nista. Puno su to veci iznosi.
Ali treba prihvatiti mogucnost da smo ovog covjeka popljuvali i sahranili svi a da nema veze sa tim lopovlucima. Uvjeren sam da je tako i da ce to vrijeme pokazati. Da nije tako vec bi on bio u zatvoru.
Puno novinara i politicara je profitiralo od ove price i nece oni sada lako odustati ali to je njihov problem. Svako ce odgovarati za sebe.
Ali treba prihvatiti mogucnost da smo ovog covjeka popljuvali i sahranili svi a da nema veze sa tim lopovlucima. Uvjeren sam da je tako i da ce to vrijeme pokazati. Da nije tako vec bi on bio u zatvoru.
Puno novinara i politicara je profitiralo od ove price i nece oni sada lako odustati ali to je njihov problem. Svako ce odgovarati za sebe.
- dr_Evil
- Posts: 21804
- Joined: 01/07/2019 15:35
- Location: Gdje je proslost neizvjesnija od buducnosti!
#12102 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Zasto bi on bio u zatvoru?animus wrote: ↑17/05/2020 13:42 Kradu oni nas i ne mozes im nista. Puno su to veci iznosi.
Ali treba prihvatiti mogucnost da smo ovog covjeka popljuvali i sahranili svi a da nema veze sa tim lopovlucima. Uvjeren sam da je tako i da ce to vrijeme pokazati. Da nije tako vec bi on bio u zatvoru.
Puno novinara i politicara je profitiralo od ove price i nece oni sada lako odustati ali to je njihov problem. Svako ce odgovarati za sebe.
Fiki je izjavio da se on "rodio u SDA" jel tako, Solak je iz SDA, Novalic je iz SDA, Seka ako je ukljucena je iz sda. SDA je ta koja postavlja policiju, sipu, osu, tuzioce, branioce i sudstvo. Dakle izjava neka institucije rade svoj posao, u prevodu znaci, neka rade sta treba da sklone ovo od nas, ako ne onda cemo nekog pijuna pustit niz vodu. Da li ce Fiki biti taj pijun, ili SOlak, ako ovo ikada dobije epilog ne znamo.
Nemoj mi samo reci da vjerujem u insttiucije
-
El_comadante
- Posts: 9046
- Joined: 10/05/2007 13:38
- Location: Sarajevo
#12103 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
e sad treba utvrditi ko je kriv što je ovaj kupio ove respiratore. da li je to sam Solak ili je uz znanje i odobrenje vlade?
- dr_Evil
- Posts: 21804
- Joined: 01/07/2019 15:35
- Location: Gdje je proslost neizvjesnija od buducnosti!
#12104 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Treba da shvatimo Solaka, to je jedan seoski varalica, bez obrazovanja, stranka ga postavila da odrzava auta tj. vozni park, dobro se pokazao kada treba da se vade pare iz kupovine novih auta i odrzavanja te se isti novac vraca stranci. Tipicni stranacki vojnikEl_comadante wrote: ↑17/05/2020 13:46 e sad treba utvrditi ko je kriv što je ovaj kupio ove respiratore. da li je to sam Solak ili je uz znanje i odobrenje vlade?
Za dobre zasluge u kriminalnoj hobotnici dobio promaknuce u boga nasih zivota tokom krize, ali i dalje je vojnik, dakle nije moglo doci od njega. Kad je advokat se pojavio iz namjenske industrije, onda je sve bilo jasno da Novalic uvezuje, to je njegova bransa
- dr_Evil
- Posts: 21804
- Joined: 01/07/2019 15:35
- Location: Gdje je proslost neizvjesnija od buducnosti!
#12105 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Odoh, cujemo se sutra, Uzivajte
- luckylaka
- Posts: 26230
- Joined: 15/01/2010 06:28
#12106 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
animus wrote: ↑17/05/2020 13:28 Nakon intervjua mogu reci da smo mi fakat stoka. Prvi ja pa svi ostali.
Zgrijesili smo se svi prema ovom covjeku i molim Boga da mi oprosti sto sam se nepromisljeno sprdao sa ovim covjekom. Jos u ramazanu. Citava drzava je bila protiv njega 20 dana. Svaka mu cast kad je ovo sve prezivio.
Svi zaboravljaju u kakvim okolnostima je to sve uradjeno. Kako su svi kukali za respiratorima. Drzave otimale jedna od druge. Vucic kaze da ce licno ici u Kinu po respiratore. Trump ucjenjuje da uzme za sebe. Fikretu svaka cast jer se pokazao sposobnim da u takvoj konkurenciji nabavi 100 komada. Sad je lako pljuvati kad je sve proslo.
Nismo se ni od koga zgrijesili ko od ovu ljudinu. Izvini jos jednom.
A ovaj sto postavlja pitanja neka pogleda intervju pa ce dobiti odgovore. Sve je receno.
- DzordzHodzic
- Posts: 1647
- Joined: 09/11/2018 11:52
#12107 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Vidim zadnjih par dana spin masina je uveliko u pogonu, nakotilo se ovih nekakvih sto brane ono smece ljudsko koji pokradose boga oca dok istovremeno alahaju ne bi li zamazali oci slijepim ovcama.
-
naseroric
- Posts: 169
- Joined: 11/06/2015 13:36
#12108 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

toliko o tome da bakira nikad nije upoznao licno
- spreca
- Posts: 66518
- Joined: 07/11/2006 19:31
- Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu
#12109 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Glupo mu je ovo laganje,samo se vise ukopava,cuj nezna Bakira a Bakir cest gost Hayata i da se nikada ne sretnu ni na hodniku,to govori da je sve to dobri poznanici i svi drug druga dobro znaju.....svi oni znaju od Bakira do fikreta ko je u kolu ali sef nesmije pasti,padace pijuni pa dokog stigne ukoliko se to sve ne uspije zataskati jer sud i tuzilastvo imaju u svojim rukama
-
mahalik
- Posts: 2009
- Joined: 12/09/2009 16:48
#12110 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
nije za njega nego za Seku
- sve_ovo_ja
- Posts: 2156
- Joined: 13/07/2016 11:10
#12111 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
I treba mu vjerovati ostalo šta kaže
Imao je mjesec dana da se pripremi za ovah nastup da prođe sva pitanja i zgodna i nezgodna i odgovore, uostalom voditelj je, nije mu prvi put pred kamerama.
Amerika na koljenima bila, niko na svijetu nije uspio, samo Fikro naš dobri listu čitavu da biraš od rukavica, maski, respiratora, pa biraj šta ti volja.
"Jedna vreća za mog Fikreta od 270 milja."
Da se ne shvati pogrešno, nije jedini kriv u ovome i vjerovatno je zadnji u lancu sa ovih ca. 3%, ima još riba iznad njega koje treba hvatati.
Imao je mjesec dana da se pripremi za ovah nastup da prođe sva pitanja i zgodna i nezgodna i odgovore, uostalom voditelj je, nije mu prvi put pred kamerama.
Amerika na koljenima bila, niko na svijetu nije uspio, samo Fikro naš dobri listu čitavu da biraš od rukavica, maski, respiratora, pa biraj šta ti volja.
"Jedna vreća za mog Fikreta od 270 milja."
Da se ne shvati pogrešno, nije jedini kriv u ovome i vjerovatno je zadnji u lancu sa ovih ca. 3%, ima još riba iznad njega koje treba hvatati.
Last edited by sve_ovo_ja on 17/05/2020 16:05, edited 2 times in total.
- mO k3
- Posts: 34082
- Joined: 23/09/2009 14:16
- Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg
#12112 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Moj fikro sve za sda jel ??
Pokriva nekoga
Pokriva nekoga
- mO k3
- Posts: 34082
- Joined: 23/09/2009 14:16
- Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg
#12113 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Zanimljivo bi bilo , ali to nećemo nikada saznati koliko su zapravo ti respiratori koštali , na koji račun u Šangaju je prebačen novac , čiji je to konto
- karanana
- Posts: 50771
- Joined: 26/02/2004 00:00
#12114 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Hmmm, nakon svega recenog procitanog i svih otvorenih pitanja, ponovo naginjem da je sve ovo milionska prevara.
Ali na koncu konca kakve veze ima sta je? Nista nece biti. Cijeli drzavni sistem je osiguran i radi za kriminal. Mozda ce fikrica dobiti neki sitni ukor u vidu neke blage kazne gde ce mu ce obecati da ce se dobro pobtinuti za njega i fameliju kad se sve slegne ako proguta tu sitnu gorku pilulu za sve ostale.
Kao i jos jedan istocnobosanski biznismen i pijun ciji stubovi pljacke jos vire u blazuju na izlazu iz sarajeva koji ga je primio u ime velikih i onih iz sjene. A po zavrsetku male kazne ceka mechka i nekretnine kao znak zahvalnosti.
Ali na koncu konca kakve veze ima sta je? Nista nece biti. Cijeli drzavni sistem je osiguran i radi za kriminal. Mozda ce fikrica dobiti neki sitni ukor u vidu neke blage kazne gde ce mu ce obecati da ce se dobro pobtinuti za njega i fameliju kad se sve slegne ako proguta tu sitnu gorku pilulu za sve ostale.
Kao i jos jedan istocnobosanski biznismen i pijun ciji stubovi pljacke jos vire u blazuju na izlazu iz sarajeva koji ga je primio u ime velikih i onih iz sjene. A po zavrsetku male kazne ceka mechka i nekretnine kao znak zahvalnosti.
- BarbaDue
- Posts: 65076
- Joined: 03/02/2008 22:28
- Location: pogledaj iza sebe
#12115 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
...takođe radim na TV i istina je zbog prirode posla sreo sam dosta poznatih faca i slikao se sa njima, al to ne znači da ih lično poznajem.spreca wrote: ↑17/05/2020 16:01Glupo mu je ovo laganje,samo se vise ukopava,cuj nezna Bakira a Bakir cest gost Hayata i da se nikada ne sretnu ni na hodniku,to govori da je sve to dobri poznanici i svi drug druga dobro znaju.....svi oni znaju od Bakira do fikreta ko je u kolu ali sef nesmije pasti,padace pijuni pa dokog stigne ukoliko se to sve ne uspije zataskati jer sud i tuzilastvo imaju u svojim rukama
... mislim da Fikret čist. Ima čovjek firmu, ponudio se ovi prihvatili on poslije toga pokazao da umije i vozdra. Ako neko za eventualne nepravilnosti treba da odgovara to su oni koji odlučuju.animus wrote: ↑17/05/2020 13:28 Nakon intervjua mogu reci da smo mi fakat stoka. Prvi ja pa svi ostali.
Zgrijesili smo se svi prema ovom covjeku i molim Boga da mi oprosti sto sam se nepromisljeno sprdao sa ovim covjekom. Jos u ramazanu. Citava drzava je bila protiv njega 20 dana. Svaka mu cast kad je ovo sve prezivio.
Svi zaboravljaju u kakvim okolnostima je to sve uradjeno. Kako su svi kukali za respiratorima. Drzave otimale jedna od druge. Vucic kaze da ce licno ici u Kinu po respiratore. Trump ucjenjuje da uzme za sebe. Fikretu svaka cast jer se pokazao sposobnim da u takvoj konkurenciji nabavi 100 komada. Sad je lako pljuvati kad je sve proslo.
Nismo se ni od koga zgrijesili ko od ovu ljudinu. Izvini jos jednom.
A ovaj sto postavlja pitanja neka pogleda intervju pa ce dobiti odgovore. Sve je receno.
- mobsterc
- Posts: 2576
- Joined: 01/04/2007 21:57
- Location: Sarajevo
#12116 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Gdje sam ja mogao dostaviti ponudu svoje firme? Gdje je bio taj proglas da se hitno traze raspiratori, pare ce leci avansno, ljudi pomagajte kako ko moze, nema veze sto vam firma nije registrovana za tu djelatnost i sto nemate odobrenje od agencije?
Last edited by mobsterc on 17/05/2020 17:14, edited 1 time in total.
- karanana
- Posts: 50771
- Joined: 26/02/2004 00:00
#12117 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Haj sto ti neko podane 11 miliona da tudjim kurcem mlatis gloginje, ali sto ni ne ispunis ni taj namjesteni ugovor. Gdje je jos 20% robe?
- luckylaka
- Posts: 26230
- Joined: 15/01/2010 06:28
#12118 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Da si bio zainteresovan za nabavku istih sigurno bi nasao nacin da dodjes do odredjenih informacija.Sada kada je Fikro pokupio kajmak svi bi nesto da nabavljaju.Eto ocekuju sledeci val gripe uskoro nabavi i cekaj pravi trenutak
- drag_gost
- Posts: 6421
- Joined: 17/04/2010 19:09
- Location: Tu, odmah :)
#12119 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Kada i gdje je objavljen javno taj oglas da Vlada trazi respiratore?
- mobsterc
- Posts: 2576
- Joined: 01/04/2007 21:57
- Location: Sarajevo
#12120 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Po ovim gore uslovima, naravno da bih bio zainteresovan. Kada budes imao firmu, mozda budes shvatio. Glupa ti prica, nabavi pa cekaj trenutak... ne, ne, ne... neka mi uplate pa cu nabaviti
A i brzo se zaboravlja:
Naravno, laz i potvora na fikru prepostenog i fahru izbavitelja.
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#12121 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
I Fikro i onaj Solakov advokat opovrgavaju nalaz vještaka Suljevića da su uređaji beskorisni za ovu bolest. Dakle ili su našli svoga, ili računaju da će Suljević promijeniti iskaz do suđenja. Advokat u petak reče nešto kao "nadam se da će biti živ i zdrav do suđenja da posvjedoči" 
- mobsterc
- Posts: 2576
- Joined: 01/04/2007 21:57
- Location: Sarajevo
#12122 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Tako nekako... tuga. Sve potkupljeno, i sto nije - bice. Ili ce im biti zarpijeceno, promijeni iskaz inace ode familija, i sve po zakonu.
-
Android Knego
- Posts: 1580
- Joined: 13/03/2012 08:11
#12123 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Ne znam kako drugima, ali meni je ova korona tako puno pomogla da dokraja otvorim oči što se tiče ovih paralelnih svjetova koji se križaju s našim životima. Ovu igricu koja kreće sa levelom Ukradi/Pronevjeri a završava levelom Zaglavi Robije još niko nije prekucao. Bar oni koji krenu sa, recimo, pola miliona maraka. APSOLUTNO NEMOGUĆE je doći od Ukrasti do Zaglaviti robije. Ima li jedan jedini? JEDAN JEDINI? Niko i nikad!! Osim što zatvaraju ljude koji ukradu metar drva ima li još ikakvu ulogu naše sudstvo i tužilaštvo? Ima! Da organizuju predstave za narod. Podigni optužnicu, privedi, malo ga provrti ispred kamera, po portalima i novinama, i na kraju, naravno, pusti kući... Bilo da si pokr'o milione, da si organizovao ubistvo, da ti je dijete zgazilo nevinog insana... Moram priznati, grozno se čovjek osjeća kad sklopi cijeli taj mozaik...
- sime_cipol
- Posts: 23434
- Joined: 20/12/2018 15:06
- Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
- Grijem se na: Zdrvima
- Vozim: Clio 1.2 43kw
#12124 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Nije on mutan, nego je pravnik i zna bolje od sviju nas sta moze, a sta ne moze._BataZiv_0809 wrote: ↑17/05/2020 09:32 Lukavo i seljacki namazano taman za publiku koja ga podrzava. Nemam ja pojma ja sam kupio sta su rekli da treba....malo patetike, Srebrenice, gutanja knedli, malo religije... sve u svemu odlican intervju za ciljanu publiku.
Gledam sad i ovog Kolica, mutan je do boga.....odakle je on? Sandzak jelde? Je li moguce zivjeti vise od pola zivota u BiH i i dalje imati ovako tvrd naglasak
Jeste iz Sandžaka, mada je meni za naglasak OK. Koliko znam ljudi u Sarajevu, zive tu 50 godina, naglasak kao da je jučer autobusom dosao od "Rogatice"
- CPT
- Posts: 6246
- Joined: 16/05/2018 11:13
