FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Locked
CikaFajer666
Posts: 67
Joined: 08/11/2018 18:33

#12051 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by CikaFajer666 »

Senad je obicni placenik. Da mu Hitler da kkovertu ovaj bi ga predstavio u dobrom svijetlu.
Android Knego
Posts: 1580
Joined: 13/03/2012 08:11

#12052 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Android Knego »

ExNihilo wrote: 17/05/2020 07:53 Al' kad brat ubaci Muhameda a.s. u priču. :lol:
Univerzalni bosanski argument. :D
El_comadante
Posts: 9046
Joined: 10/05/2007 13:38
Location: Sarajevo

#12053 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by El_comadante »

meni je interesantno da Fikret nije optužen. a onako fino su ga prirpemili, imam papire dokaze jake...
El_comadante
Posts: 9046
Joined: 10/05/2007 13:38
Location: Sarajevo

#12054 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by El_comadante »

ExNihilo wrote: 17/05/2020 07:13 Još ga Fikro i naruži, što si rekao ovo, što si rekao ono, ti mene ne slušaš kad pričam, a Senad ćuti k'o kuja. :D
hahha i ja sam ovo primjeito. par puta o medijima govori kako su mu napakovali, pa kaže i ti si Senade o ovme pričao a on šuti.
User avatar
muha_sa
Posts: 140465
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#12055 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by muha_sa »

User avatar
mousstapha
Posts: 4189
Joined: 14/07/2008 03:13
Location: Stuttgart

#12056 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by mousstapha »

Meni i dalje ostade neodgovoreno odakle mu licenca za uvoz medicinske opreme, jos pogotovo sto je dobijena u letu.
User avatar
drag_gost
Posts: 6421
Joined: 17/04/2010 19:09
Location: Tu, odmah :)

#12057 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by drag_gost »

ExNihilo wrote: 17/05/2020 07:13 Još ga Fikro i naruži, što si rekao ovo, što si rekao ono, ti mene ne slušaš kad pričam, a Senad ćuti k'o kuja. :D
Dobar Senad, pitom.

Aj bila je na kraju kompenzacija, reklama eto od njega. Musterija da bude zadovoljna.
User avatar
Nekako s proljeća
Posts: 4797
Joined: 01/12/2006 22:59
Location: Pozdrav domovini!

#12058 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Nekako s proljeća »

problemnatravunu wrote: 17/05/2020 07:51 Neću da presudjujem , ali samo napomena da je on imao dovoljno vremena da se , on lično , spremi za medijski nastup kod Senada,
dalje, one bitne stvari nije smio govoriti zbog istrage, dakle i advokat ga je dobro pripremio...
Dakle, ispade on totalno nedužan, faktički novinari mu skuhali aferu i opljuvali ga na prvu, bez da su znali više podataka....
On odlučio da trguje "bilo čime" da bi zaradio koju paricu i spasio firmu nekom minimalnom zaradom...ali sve po zakonu...
Znači, ipak je imao pravo da trguje visokosofisticiranom medicinskom opremom?
Odnio karakteristike nekoliko modela "onima koji odlučuju" i oni odabrali baš ovaj model.......za koji se sad ispostavlja da curcu ne treba , pa s kime su se ti onda uopće savjetovali oko izbora ???
OK, znači čovjek totalno nedužan u svemu!
Znači, "ganjamo" onoga ko je izabrao pogrešan model, ko je to odobrio, ko je olako prebacio pare , ko je dozvolio da to uvozi firma bez ovlasti za trgovinu takve tehnike....(ili je ipak ovlaštena firma!)
Sinoć nije htio ni A reći o kolegici manekenki, inženjeru radiologije , hoće li njena diploma i kvalifikacije sve to "pokriti" , jel ona predložila i odabrala model respiratora! :oops:
:thumbup:
User avatar
ExNihilo
Posts: 17072
Joined: 23/01/2008 07:05
Location: In the sheltering shade of the forest

#12059 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by ExNihilo »

drag_gost wrote: 17/05/2020 09:04
ExNihilo wrote: 17/05/2020 07:13 Još ga Fikro i naruži, što si rekao ovo, što si rekao ono, ti mene ne slušaš kad pričam, a Senad ćuti k'o kuja. :D
Dobar Senad, pitom.

Aj bila je na kraju kompenzacija, reklama eto od njega. Musterija da bude zadovoljna.
Fikro: Očekivao sam da ćeš drugačije završiti ovaj intervju, da ćeš se izviniti za neke stvari.

Senad: Evo, pustit ćemo reklamu.

:lol:
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50580
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#12060 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Bloo »

Super što ste sve prepričali da ne gledam. :mrgreen:
Android Knego
Posts: 1580
Joined: 13/03/2012 08:11

#12061 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Android Knego »

El_comadante wrote: 17/05/2020 08:30 meni je interesantno da Fikret nije optužen. a onako fino su ga prirpemili, imam papire dokaze jake...
A za šta tačno da ga optuže?
Android Knego
Posts: 1580
Joined: 13/03/2012 08:11

#12062 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Android Knego »

:bih:
muha_sa wrote: 17/05/2020 08:44
Meni je ovo bila jedna od najboljih analiza društva na CD-u ikad.
Android Knego
Posts: 1580
Joined: 13/03/2012 08:11

#12063 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Android Knego »

His Dark Materials wrote: 17/05/2020 09:23
Android Knego wrote: 17/05/2020 09:20
El_comadante wrote: 17/05/2020 08:30 meni je interesantno da Fikret nije optužen. a onako fino su ga prirpemili, imam papire dokaze jake...
A za šta tačno da ga optuže?
za protiv prirodni blud frajer je uzeo uređaje za farmu koka nosilja koje je htje podvalit bolnicama kao vrhunske uređaje, čuj za šta ga optužit.
Ako je sinoć govorio istinu, lik je Vladi/CZ ponudio ono što im treba i oni su se odlučili šta žele kupiti. Već tada se znalo šta kupuju i ako im je isporučio to što su tražili kakvu tu on odgovornost ima??
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83515
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#12064 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by _BataZiv_0809 »

Lukavo i seljacki namazano taman za publiku koja ga podrzava. Nemam ja pojma ja sam kupio sta su rekli da treba....malo patetike, Srebrenice, gutanja knedli, malo religije... sve u svemu odlican intervju za ciljanu publiku.

Gledam sad i ovog Kolica, mutan je do boga.....odakle je on? Sandzak jelde? Je li moguce zivjeti vise od pola zivota u BiH i i dalje imati ovako tvrd naglasak
AmirBaa
Posts: 3213
Joined: 05/07/2012 15:14

#12065 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by AmirBaa »

problemnatravunu wrote: 17/05/2020 07:51 Neću da presudjujem , ali samo napomena da je on imao dovoljno vremena da se , on lično , spremi za medijski nastup kod Senada,
dalje, one bitne stvari nije smio govoriti zbog istrage, dakle i advokat ga je dobro pripremio...
Dakle, ispade on totalno nedužan, faktički novinari mu skuhali aferu i opljuvali ga na prvu, bez da su znali više podataka....
On odlučio da trguje "bilo čime" da bi zaradio koju paricu i spasio firmu nekom minimalnom zaradom...ali sve po zakonu...
Znači, ipak je imao pravo da trguje visokosofisticiranom medicinskom opremom?
Odnio karakteristike nekoliko modela "onima koji odlučuju" i oni odabrali baš ovaj model.......za koji se sad ispostavlja da curcu ne treba , pa s kime su se ti onda uopće savjetovali oko izbora ???
OK, znači čovjek totalno nedužan u svemu!
Znači, "ganjamo" onoga ko je izabrao pogrešan model, ko je to odobrio, ko je olako prebacio pare , ko je dozvolio da to uvozi firma bez ovlasti za trgovinu takve tehnike....(ili je ipak ovlaštena firma!)
Sinoć nije htio ni A reći o kolegici manekenki, inženjeru radiologije , hoće li njena diploma i kvalifikacije sve to "pokriti" , jel ona predložila i odabrala model respiratora! :oops:
Zapalo mi je kad je rekao kako mu firma ne propada i da je prošle godine imao prometa milion. Prometa, ne dobiti. Nek je 10% imao dobit od prometa to je 100 hiljada za čitavu godinu. A respiratorima je zaradio 300 hiljada za par dana. Ispravite me ako grijesim?
User avatar
drag_gost
Posts: 6421
Joined: 17/04/2010 19:09
Location: Tu, odmah :)

#12066 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by drag_gost »

Onaj sok sto prave im je bas los.
User avatar
sve_ovo_ja
Posts: 2156
Joined: 13/07/2016 11:10

#12067 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by sve_ovo_ja »

Nije Senad smio grublje ići zbog postupka u toku, ali opet mu je izvukao glavne informacije. Sam reče 300k da je njegov dio kolača.
User avatar
hadzinicasa
Posts: 13620
Joined: 08/11/2005 16:08
Location: u tranziciji

#12068 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by hadzinicasa »

Bloo wrote: 17/05/2020 09:14 Super što ste sve prepričali da ne gledam. :mrgreen:
Odgledala sam ja.
Zlatna mladez. Bosanski san.
od djecaka poderanih patika - do biznismena svjetskog glasa koji kad niko ne moze, u trenucima najvece krize, spasava zivote bh gradjana. I to sve sam svojom sposobnoscu preko Glam Blam-a.

Ko drukcije kaze, klevece i laze. Sitne, zavidne dushe.
User avatar
amidzazeher
Posts: 4016
Joined: 14/04/2011 23:41

#12069 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by amidzazeher »

Android Knego wrote: 17/05/2020 09:31
His Dark Materials wrote: 17/05/2020 09:23
Android Knego wrote: 17/05/2020 09:20
A za šta tačno da ga optuže?
za protiv prirodni blud frajer je uzeo uređaje za farmu koka nosilja koje je htje podvalit bolnicama kao vrhunske uređaje, čuj za šta ga optužit.
Ako je sinoć govorio istinu, lik je Vladi/CZ ponudio ono što im treba i oni su se odlučili šta žele kupiti. Već tada se znalo šta kupuju i ako im je isporučio to što su tražili kakvu tu on odgovornost ima??
Zar jos uvijek postoji neko ko misli da je to islo tim putem?
Jest eto on saznao da vlada trazi respiratore i ponudio se, i narucio preko alibabe, daj ljudi ne budite djeca sta vam je.
Android Knego
Posts: 1580
Joined: 13/03/2012 08:11

#12070 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Android Knego »

amidzazeher wrote: 17/05/2020 11:46
Android Knego wrote: 17/05/2020 09:31 Ako je sinoć govorio istinu, lik je Vladi/CZ ponudio ono što im treba i oni su se odlučili šta žele kupiti. Već tada se znalo šta kupuju i ako im je isporučio to što su tražili kakvu tu on odgovornost ima??
Zar jos uvijek postoji neko ko misli da je to islo tim putem?
Jest eto on saznao da vlada trazi respiratore i ponudio se, i narucio preko alibabe, daj ljudi ne budite djeca sta vam je.
Karikiraš. Naravno da stvari nisu regularne. Ali pitanje je bilo za šta ga to TAČNO treba optužiti? Što je posao dobio preko štele? Što je kupio jeftino, a prodao skupo? Ili nešto treće zbog čega ON LIČNO može odgovarati?
L u c i f e r
Posts: 12480
Joined: 30/11/2013 14:50

#12071 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by L u c i f e r »

300 milja
= 13 godina plate od po 2 milje

Malo li je
nekome
Posts: 3764
Joined: 17/05/2011 10:41

#12072 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by nekome »

Android Knego wrote: 17/05/2020 11:53 Karikiraš. Naravno da stvari nisu regularne. Ali pitanje je bilo za šta ga to TAČNO treba optužiti? Što je posao dobio preko štele? Što je kupio jeftino, a prodao skupo? Ili nešto treće zbog čega ON LIČNO može odgovarati?
:thumbup:

Koje je alternativno objasnjenje? Teorija kako je kriminal tekao? Nigdje nisam vidio tu teoriju u cijelosti.
Istina, ima mnogo slucajnosti ali nema nista objedinjeno...
mahalik
Posts: 2009
Joined: 12/09/2009 16:48

#12073 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by mahalik »

Eto pustit će organe da rade svoj posao. Sami su rekli da će trajati godinama pa nekako to će vrlo brzo prekriti prašina do neke nove afere pa se Fikret wanna be celebrity niko neće sjećati. Međutm, Fikret kaže da je halalio. Sada je pitanje da li eventualno oni koji stoje iza njega će halaiti onima koji su sve ovo plasirali i jahali i jašu po ovome.
User avatar
amidzazeher
Posts: 4016
Joined: 14/04/2011 23:41

#12074 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by amidzazeher »

Android Knego wrote: 17/05/2020 11:53
amidzazeher wrote: 17/05/2020 11:46
Android Knego wrote: 17/05/2020 09:31 Ako je sinoć govorio istinu, lik je Vladi/CZ ponudio ono što im treba i oni su se odlučili šta žele kupiti. Već tada se znalo šta kupuju i ako im je isporučio to što su tražili kakvu tu on odgovornost ima??
Zar jos uvijek postoji neko ko misli da je to islo tim putem?
Jest eto on saznao da vlada trazi respiratore i ponudio se, i narucio preko alibabe, daj ljudi ne budite djeca sta vam je.
Karikiraš. Naravno da stvari nisu regularne. Ali pitanje je bilo za šta ga to TAČNO treba optužiti? Što je posao dobio preko štele? Što je kupio jeftino, a prodao skupo? Ili nešto treće zbog čega ON LIČNO može odgovarati?
Pa u tome i jeste citava fora! Nadji pijuna da ti odradi posao i onda ako krene nizbrdo imas koga da zavalis, pa i ako ga optuze (sve su prilike da nece) tu smo mi da ga vadimo.
I svima je jasno da je to vec uhodana mafija kojoj ovo nije prvi put da ovako uzimaju milione, to je i Fikro znao i naravno kad si u tim vodama i sa tim ljudima to ti dodje kao da odes u granap i kupis cigare.
Last edited by amidzazeher on 17/05/2020 12:08, edited 1 time in total.
User avatar
vatrogasac
Posts: 10078
Joined: 24/04/2006 21:33

#12075 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by vatrogasac »

Što Senad reče da će se sada o toj emisiji pričati danima i da je to njegov uspjeh bez obzira da li komentari bili pozitivni ili negativni. Fikret reče da i nakon 40 minuta mu u priču neće povjerovati ni sam Senad, a ne očekuje od ostatka gledatelja više. Protiv Fikreta još nije pokrenuto ništa. Senad kaže da zna sve i ne bi me čudilo koliko važnih osoba u Sarajevu zna da nije do njega stiglo. Fikret kaže da se ovo može razvući tri godine i to je normalno u našem pravosuđu da potraje i duže.
Locked