FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Locked
User avatar
ExNihilo
Posts: 17072
Joined: 23/01/2008 07:05
Location: In the sheltering shade of the forest

#11926 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by ExNihilo »

Previše lažne skromnosti.

Al' barem je Senadu objasnio osnove naučno-istraživačkog metoda.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83551
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#11927 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by _BataZiv_0809 »

Koji Damir
User avatar
ElRe
Posts: 16944
Joined: 12/12/2011 11:28

#11928 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by ElRe »

Kako je ovo sa respiratorima napravljeno, svi ispadose cisti pred zakonom :skoljka:
DJenan nista ne zna, niko nije kriv
nekome
Posts: 3764
Joined: 17/05/2011 10:41

#11929 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by nekome »

Ovaj direktor najrealnija osoba sto sam na TVu vidio zadugo.
User avatar
video
Posts: 8469
Joined: 26/06/2006 12:13
Location: Teheran

#11930 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by video »

Vlado je looood :D
:thumbup:
User avatar
mist
Posts: 2189
Joined: 22/08/2011 19:02
Location: tu iza coska

#11931 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by mist »

Polako :lol:
User avatar
Artest
Posts: 3942
Joined: 12/05/2012 17:04

#11932 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Artest »

Malo baca na:

Image
pinkman
Posts: 3090
Joined: 07/09/2013 18:57

#11933 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by pinkman »

nekome wrote: 08/05/2020 21:37 Ovaj direktor najrealnija osoba sto sam na TVu vidio zadugo.
Tanak je on. Nije on vrsni pravni strucnjak, nego je ekonomista.
User avatar
video
Posts: 8469
Joined: 26/06/2006 12:13
Location: Teheran

#11934 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by video »

pinkman wrote: 08/05/2020 22:22
nekome wrote: 08/05/2020 21:37 Ovaj direktor najrealnija osoba sto sam na TVu vidio zadugo.
Tanak je on. Nije on vrsni pravni strucnjak, nego je ekonomista.
Sto bi Vlado rekao :D polako!

Bila su dva dir.
Na kojeg se ovaj prvi post odnosi?
Salcin ili Jusufovic?
User avatar
studeni76
Posts: 6787
Joined: 03/06/2009 14:12

#11935 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by studeni76 »

pinkman wrote: 08/05/2020 22:22
nekome wrote: 08/05/2020 21:37 Ovaj direktor najrealnija osoba sto sam na TVu vidio zadugo.
Tanak je on. Nije on vrsni pravni strucnjak, nego je ekonomista.
Kakav ekonomista? Valjda je covjek doktor
pinkman
Posts: 3090
Joined: 07/09/2013 18:57

#11936 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by pinkman »

Na Salcina mislim. On je ekonomista.
nekome
Posts: 3764
Joined: 17/05/2011 10:41

#11937 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by nekome »

pinkman wrote: 08/05/2020 22:22
nekome wrote: 08/05/2020 21:37 Ovaj direktor najrealnija osoba sto sam na TVu vidio zadugo.
Tanak je on. Nije on vrsni pravni strucnjak, nego je ekonomista.
Mislio sam na doktora, direktora UKC Tuzla.
User avatar
video
Posts: 8469
Joined: 26/06/2006 12:13
Location: Teheran

#11938 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by video »

pinkman wrote: 08/05/2020 22:29 Na Salcina mislim. On je ekonomista.
Opet ti :D
Citirao si covjeka rekao, citiram "Tanak je on. Nije on vrsni pravni strucnjak, nego je ekonomista." a po meni se taj citat odnosio na DOKTORA, po meni, pa sam zbog toga trazio tumacenje forumaca a kojeg si ti citirao da nam razjasni na kojeg je dir. mislio!
Eto :D
pinkman
Posts: 3090
Joined: 07/09/2013 18:57

#11939 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by pinkman »

Direktor UKC Tuzla je skroz dobar bio. I meni se pravo svidio. Djeluje poprilicno realan.

Ali ja onako kazem da je Salcin tanak :D tu je trebao biti pravnik koji ima iskustva sa javnim nabavkama. Kadar je SBB-a sto ce reci da Fahro nema bas nekih kadrova. I onaj Mahmuzic je isto tanak. :D
User avatar
video
Posts: 8469
Joined: 26/06/2006 12:13
Location: Teheran

#11940 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by video »

DakleN, u medjuvremenu smo dobili i to tumacenje :D pa molim kolegu @pinkman da cita sa razumjevanjem i ne dezavujise javnost svojim netacnim konstatacijama!
Ih sto me Vlado A. inspirise veceras :D
RtrnOfSalisbury
Posts: 3981
Joined: 13/02/2008 04:52
Location: Tullarosa

#11941 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by RtrnOfSalisbury »

... mescini da sence voli malo slagat i dramit tamo dje drame ni. glede fikre od kladuse kae sence da ga je mrsno :shock: i kobiva imaju neke trake, transkripti ... da je fikro od kladuse bas tolko glup nea sanse: cuj reko sencetu da je doso da vrati bosnu u yugovinu itd. jes da je fikro al nije od srebrenice plus dje ces vece sanse da ga priupita u onom intervjuu kad je fikro kladuski iziso iz apsane: sjecas li se fikro kad si mi reko da vracas bosnu u yugovinu a ja te mrsno ... :run:
ja novinarstva u pm
User avatar
ExNihilo
Posts: 17072
Joined: 23/01/2008 07:05
Location: In the sheltering shade of the forest

#11942 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by ExNihilo »

Odavno ne vidjeh iritantnijeg lika od ovog Adamovića.
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#11943 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by sumirprimus »

Jbo ti drzavu gdje jedan doktor bolje skonta i objasni ove hitne nabavke od direktora agencije za nabavke.
Covjek na prvu skonto da nisu cista posla. :-)
Kako prodje vijest da je firma solakovog advokata nabavljala opremu za cz? :shock: :-)
User avatar
mayab
Posts: 30853
Joined: 06/03/2008 13:00
Location: SARAJEVO

#11944 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by mayab »

ExNihilo wrote: 09/05/2020 02:08 Odavno ne vidjeh iritantnijeg lika od ovog Adamovića.
Vlado Adamović je vrhunski pravnik, ono sinoć, kako je vodio monolog i nije dao Senadu da ga previse prekida,
je zapravo pokazao primjer kako treba govoriti o nekom mogućem kriminalu , a da budeš čist i nepristrasan (novinar) !
User avatar
seoBIH
Posts: 8414
Joined: 22/03/2003 00:00

#11945 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by seoBIH »

Jbga mi ko kokoške. Daj respiratora kao da se jedu, a brat bratu nemamo doktora i osoblja za više od 150 u istom trenutku na nivou države.
El_comadante
Posts: 9047
Joined: 10/05/2007 13:38
Location: Sarajevo

#11946 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by El_comadante »

bolje doktor objasni ovo oko javnih nabavki nego onaj direktor.
User avatar
ExNihilo
Posts: 17072
Joined: 23/01/2008 07:05
Location: In the sheltering shade of the forest

#11947 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by ExNihilo »

mayab wrote: 09/05/2020 07:46
ExNihilo wrote: 09/05/2020 02:08 Odavno ne vidjeh iritantnijeg lika od ovog Adamovića.
Vlado Adamović je vrhunski pravnik, ono sinoć, kako je vodio monolog i nije dao Senadu da ga previse prekida,
je zapravo pokazao primjer kako treba govoriti o nekom mogućem kriminalu , a da budeš čist i nepristrasan (novinar) !
Dezavujišeš forum.
User avatar
karanana
Posts: 50776
Joined: 26/02/2004 00:00

#11948 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by karanana »

sumirprimus wrote: 09/05/2020 07:03 Jbo ti drzavu gdje jedan doktor bolje skonta i objasni ove hitne nabavke od direktora agencije za nabavke.
Covjek na prvu skonto da nisu cista posla. :-)
Kako prodje vijest da je firma solakovog advokata nabavljala opremu za cz? :shock: :-)
Po zakonu. Ali ne, iskreno ja tu ne vidim neki problem. KM trade ipak nije od jucer niti je susionica suhog mesa. Firma radi sto radi godinama. Treba provjeriti cijene i ponude za taj posao ali ako neko ima neku vezu ne mora odmah znaciti da je prevara.
User avatar
karanana
Posts: 50776
Joined: 26/02/2004 00:00

#11949 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by karanana »

Naginjem prema velecasnom i misi.
User avatar
ExNihilo
Posts: 17072
Joined: 23/01/2008 07:05
Location: In the sheltering shade of the forest

#11950 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by ExNihilo »

Tanak Finci. Mogao je i trebao zgaziti ovog relativizatora.
Locked