Pitamo Mehanicare ?
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39551
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#26926 Re: Pitamo Mehanicare ?
moglo je vala jos godinu,al nije beg cicija 
-
UmaX
- Posts: 2950
- Joined: 30/11/2017 13:53
#26927 Re: Pitamo Mehanicare ?
tose samo propusei morejos poyyyyyyy
- Maraschino
- Posts: 18997
- Joined: 10/11/2006 16:15
- Location: ...
#26928 Re: Pitamo Mehanicare ?
lijevo ti je grafitni a desno papirni, jesam pogodio?
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39551
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#26930 Re: Pitamo Mehanicare ?
lijevi je prva ugradnja,desni je zamjenski
hrDŽa mondeo
- Maraschino
- Posts: 18997
- Joined: 10/11/2006 16:15
- Location: ...
#26931 Re: Pitamo Mehanicare ?
svaki dan nesto novo naucim(mehko c)
- vjeshalica
- Posts: 20766
- Joined: 31/03/2019 14:56
#26932 Re: Pitamo Mehanicare ?
Nemas ti pojma
Ovo je crno jer je to karbonski filter
Samo je potrebno trehnuti ili usisati boljim usisivacem i naprskat ako hoces....
- drug_profi
- Posts: 65407
- Joined: 16/07/2012 16:00
#26933 Re: Pitamo Mehanicare ?
U veš mašinu se ovo stavi i ko behar bude...
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39551
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
-
noviclan
- Posts: 15008
- Joined: 31/10/2013 06:48
#26935 Re: Pitamo Mehanicare ?
Od koje je ovo klime
- Qler
- Posts: 25827
- Joined: 18/10/2004 14:49
- Location: Sarajevo
#26936 Re: Pitamo Mehanicare ?
Ako je mondeo kako kaze Bitanga, onda je od onog MK2 do 2001 sto se proizvodio
ako me sjecanje sluzi 
-
Naslovnica
- Posts: 35427
- Joined: 20/03/2013 15:38
#26937 Re: Pitamo Mehanicare ?
Jesi li ikada pitao ove sa ovakvim filterima - ZAŠTO?!
Ono, kako dozvolite sebi da vam filter dođe u ovakvo stanje?
Razumijem, ima ih koji kupe takvo auto kao što je ovaj debil kod mene na Seji mijenjao uljni filter svako drugo mijenjanje ulja, ali sam siguran da ih ima koji serbez dođu tako, pokvareno nešto meštre, pomagaj.
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39551
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#26938 Re: Pitamo Mehanicare ?
ma to su boliqrci kojima auto sluzi za prevoz samo.ne pitam ja nikog nista pretjerano.
dosao je zbog drugog kvara pa sam ja insistirao da se ovo zamijeni ,jer jedno 2.5 god sigurno nije uradjen servis
dosao je zbog drugog kvara pa sam ja insistirao da se ovo zamijeni ,jer jedno 2.5 god sigurno nije uradjen servis
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#26939 Re: Pitamo Mehanicare ?
Jebo ga filter,14KM kosta

- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39551
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#26940 Re: Pitamo Mehanicare ?
nije ovdje problem u parama,napisao sam boliqrac...
- kabal1337
- Posts: 13444
- Joined: 11/02/2012 21:08
#26941 Re: Pitamo Mehanicare ?
A i respiratorni sistem 
-
Naslovnica
- Posts: 35427
- Joined: 20/03/2013 15:38
#26942 Re: Pitamo Mehanicare ?
Jarane, boliqratz ili ne, došao je zbog kvara. Morebit da je kvar povezan s filterom. Shvataju li da je to jedan od vitalnih dijelova?!bitanga_sa_otesa wrote: ↑30/04/2020 18:06 ma to su boliqrci kojima auto sluzi za prevoz samo.ne pitam ja nikog nista pretjerano.
dosao je zbog drugog kvara pa sam ja insistirao da se ovo zamijeni ,jer jedno 2.5 god sigurno nije uradjen servis![]()
Meni to nikako ne ide u glOvu.
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39551
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#26943 Re: Pitamo Mehanicare ?
dosao je zbog rucne jer nije radila na tehnickom,stanje sajli nisam slikaoNaslovnica wrote: ↑30/04/2020 18:25
Jarane, boliqratz ili ne, došao je zbog kvara. Morebit da je kvar povezan s filterom. Shvataju li da je to jedan od vitalnih dijelova?!
Meni to nikako ne ide u glOvu.
- vjeshalica
- Posts: 20766
- Joined: 31/03/2019 14:56
#26944 Re: Pitamo Mehanicare ?
Svasta...prave Kuranske objave....bitanga_sa_otesa wrote: ↑30/04/2020 18:27dosao je zbog rucne jer nije radila na tehnickom,stanje sajli nisam slikaoNaslovnica wrote: ↑30/04/2020 18:25
Jarane, boliqratz ili ne, došao je zbog kvara. Morebit da je kvar povezan s filterom. Shvataju li da je to jedan od vitalnih dijelova?!
Meni to nikako ne ide u glOvu.zavarene ,brusilicom skidao
![]()
- dostavljac
- Posts: 329
- Joined: 15/06/2015 21:22
#26945 Re: Pitamo Mehanicare ?
Skoda fabia dizel 2010 - stane se na semafor ili na parking obrtaj idu gore dole isto kao da je dodajem gas kao da se Hoću trkati
isao u ovlašteni nema nista kao to je normalno kod tih auta ? Meni to nije baš
ne smeta u toku voznje ide sve frcera ? Jel imao ko kakva iskustva oko toga?
-
noviclan
- Posts: 15008
- Joined: 31/10/2013 06:48
#26946 Re: Pitamo Mehanicare ?
Kopa u mjestu, ziva zvijer
- dostavljac
- Posts: 329
- Joined: 15/06/2015 21:22
-
Leon16v
- Posts: 7019
- Joined: 02/04/2015 13:27
- Location: Ilidza إليدزا
- Vozim: Staro željezo
#26948 Re: Pitamo Mehanicare ?
Pa ne može bit regularno da ti iz čista mira variraju obrtaji u leru
- kabal1337
- Posts: 13444
- Joined: 11/02/2012 21:08
#26949 Re: Pitamo Mehanicare ?
pumpa goriva, egr, vidi da li ti bali iz "klapne gasa". Odmah imas crijevo pored sipke za ulje, vidi da li ti bali iz "klapne", ako bali ne bi bilo lose ocistit.dostavljac wrote: ↑01/05/2020 17:38 Skoda fabia dizel 2010 - stane se na semafor ili na parking obrtaj idu gore dole isto kao da je dodajem gas kao da se Hoću trkatiisao u ovlašteni nema nista kao to je normalno kod tih auta ? Meni to nije baš
ne smeta u toku voznje ide sve frcera ? Jel imao ko kakva iskustva oko toga?
- dostavljac
- Posts: 329
- Joined: 15/06/2015 21:22
#26950 Re: Pitamo Mehanicare ?
Evo sad isao nema nista suho sve... snimio sam kao video i zvuk al ne bih znao kako staviti ovdje jedino da vam se javim pp ili nekako drugacijekabal1337 wrote: ↑01/05/2020 18:59pumpa goriva, egr, vidi da li ti bali iz "klapne gasa". Odmah imas crijevo pored sipke za ulje, vidi da li ti bali iz "klapne", ako bali ne bi bilo lose ocistit.dostavljac wrote: ↑01/05/2020 17:38 Skoda fabia dizel 2010 - stane se na semafor ili na parking obrtaj idu gore dole isto kao da je dodajem gas kao da se Hoću trkatiisao u ovlašteni nema nista kao to je normalno kod tih auta ? Meni to nije baš
ne smeta u toku voznje ide sve frcera ? Jel imao ko kakva iskustva oko toga?
