Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...

Moderator: anex

moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#39776 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by moonca »

hana_montana wrote: 16/04/2020 12:53 aaaa sad razumijem.fino izgleda iako nema putera :D
...nema..ali ima ulja... :-)
..meni puter uopste nije ukusan, kako ga godinama ne koristim...(probala nedavno )
User avatar
hadzinicasa
Posts: 13620
Joined: 08/11/2005 16:08
Location: u tranziciji

#39777 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by hadzinicasa »

Step 1:
jede mi se nesto slatko kremasto...

Step 2:
Image

Step 3:
Image

Step 4 (mozda je malo kreme da dodam jos slaga):
Image

Step 5:
Image

:D
User avatar
dale cooper
Posts: 31379
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#39778 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by dale cooper »

hadzinicasa wrote: 16/04/2020 13:26 Step 1:
jede mi se nesto slatko kremasto...

Step 2:
Image

Step 3:
Image

Step 4 (mozda je malo kreme da dodam jos slaga):
Image

Step 5:
Image

:D
Sretni, siti i debeli. :D
User avatar
Sanabija
Posts: 1571
Joined: 13/03/2019 21:53

#39779 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by Sanabija »

Image

Nek' i kolač/torta bude lovačka :D
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#39780 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by moonca »

..gdje puska-- ili top.. :lol:
User avatar
Sanabija
Posts: 1571
Joined: 13/03/2019 21:53

#39781 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by Sanabija »

moonca wrote: 16/04/2020 14:39 ..gdje puska-- ili top.. :lol:
Simbol lova i lovstva uopšte nije puška, top i slične stvari...
Lovstvo je najstarija ljudska tradicija, specifičan vid odnosa prema prirodi i uopšte prema obnovljivim prirodnim resursima, kojima se upravlja na održiv način. Tri četvrtine današnjeg svijeta zasniva se na korištenju živućih resursa, među kojima je i divljač. Oprostite na offtopic
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#39782 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by moonca »

Sanabija wrote: 16/04/2020 15:30 Simbol lova i lovstva uopšte nije puška,
sta. dosao srndac i zaleg'o- moli te da ga -odersh.. :-) :wink:

:zoka:
User avatar
Sanabija
Posts: 1571
Joined: 13/03/2019 21:53

#39783 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by Sanabija »

moonca wrote: 16/04/2020 15:40
Sanabija wrote: 16/04/2020 15:30 Simbol lova i lovstva uopšte nije puška,
sta. dosao srndac i zaleg'o- moli te da ga -odersh.. :-) :wink:

:zoka:
U USA tako ide? Nisam znao... raspitaj se koliko placaju, koliko ide u budžet i kakva im oprema treba. Na kraju, pitaj ko i kako to sve odobrava i u kojoj kolicini...
User avatar
zlo zlo
Posts: 4485
Joined: 28/10/2012 16:01

#39784 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by zlo zlo »

meanwhile in tucepi summer 2020... našla se ženska ekipa s teme..svi osim monike :lol: :lol:

Image
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#39785 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by moonca »

Sanabija wrote: 16/04/2020 15:42 U USA tako ide? Nisam znao... raspitaj se koliko placaju, koliko ide u budžet i kakva im oprema treba. Na kraju, pitaj ko i kako to sve odobrava i u kojoj kolicini...
.. hm.. izgleda na nismo na istoj -talasnoj.. :zoka:
User avatar
hadzinicasa
Posts: 13620
Joined: 08/11/2005 16:08
Location: u tranziciji

#39786 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by hadzinicasa »

zlo zlo wrote: 16/04/2020 15:42 meanwhile in tucepi summer 2020... našla se ženska ekipa s teme..svi osim monike :lol: :lol:

Image
ne vidim ti sliku ni na mob ni preko laptopa, a potrcala da zapikam koja sam :lol:

edit: kopirala url u browser - ova nagorena druga Zdesna. nedostaje samo piercing ali sredicu i to do ljeta. ostalo jesam :cry: :lol: :run:
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#39787 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by moonca »

zlo zlo wrote: 16/04/2020 15:42 meanwhile in tucepi summer 2020... našla se ženska ekipa s teme..svi osim monike :lol: :lol:

Image
tek sad vidim sliku-

;-) .. ev i mene...

Image

:lol:
User avatar
zlo zlo
Posts: 4485
Joined: 28/10/2012 16:01

#39788 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by zlo zlo »

hadzinicasa wrote: 16/04/2020 16:08
zlo zlo wrote: 16/04/2020 15:42 meanwhile in tucepi summer 2020... našla se ženska ekipa s teme..svi osim monike :lol: :lol:

Image
ne vidim ti sliku ni na mob ni preko laptopa, a potrcala da zapikam koja sam :lol:

edit: kopirala url u browser - ova nagorena druga Zdesna. nedostaje samo piercing ali sredicu i to do ljeta. ostalo jesam :cry: :lol: :run:
ja samo moram ovu frizuru a la shakira dat napraviti :lol:
NediM17
Posts: 26448
Joined: 05/11/2009 11:49

#39789 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by NediM17 »

"Sanabija" molim ne Sebija gluho bilo :-D To je naša stara autohtona sorta jabuka, mirišljava baš i nema je više mnogo... :)
[/quote]

Ispravka krivog navoda, "sEnabija". :thumbup:
User avatar
GandalfSivi
Posts: 22781
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#39790 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by GandalfSivi »

Klempo kuhan u crnom vinu, posluzen u umaku od gljiva sa krompricima i przenim zelenim paradajzom... Bila je i salata, ali je ne stigoh uslikati...

Image
User avatar
exliberal-ex
Posts: 7707
Joined: 11/04/2013 00:01

#39791 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by exliberal-ex »

Malo mi neide ovaj kuhani krompir uz ovo....bar ne ovako
User avatar
Vela666
Posts: 487
Joined: 06/04/2020 11:55

#39792 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by Vela666 »

Maraschino wrote: 16/04/2020 00:23
exliberal-ex wrote: 16/04/2020 00:19
Maraschino wrote: 15/04/2020 20:35 Hocete da vam sta nadimim

Image
ja sam gledao ove ali neznam kako ferceraju.
sta pravis unutra, jel komplikovano...jel samo slow cooker ili mozes i regularni rostilj da pravis ( ovaj mi izgleda kao samo slow cooker)
Image
Image

Moze sve :wink:
ovo je super, da li je drveni ugalj i da li je prevelik da se stavi na balkon, ako jeste ima li neka slična zamjena za balkon :)
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#39793 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by moonca »

``````````````Image
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#39794 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by mO k3 »

@Maraschino sexy izgleda , pitanje ovaj poveci komad mesa to su rebra??
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#39795 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by sumirprimus »

rebro al orka kita :lol: :D
sala sala
User avatar
stakasa
Posts: 8959
Joined: 14/11/2013 11:23

#39796 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by stakasa »

Image

Me’scini ne jedete kasikim nikako
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#39797 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by sumirprimus »

aaa grijesis druze old skul na kasiku skoro svaki dan :D
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#39798 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by sumirprimus »

ovo je standardni grasak s malo krompira.
za lonac omjeri su mescini drugojaciji...
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#39799 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by moonca »

:-)

..kod mO_a..sve sexi. :oops: :zoka:

..Ono meso je brisket..
User avatar
stakasa
Posts: 8959
Joined: 14/11/2013 11:23

#39800 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by stakasa »

sumirprimus wrote: 17/04/2020 11:09 ovo je standardni grasak s malo krompira.
za lonac omjeri su mescini drugojaciji...
Ma ja
Post Reply