i wc papira imamovjesticanametli wrote: ↑08/04/2020 19:50
hamburgmjesec dana prazne police....ev polako izbacuju germu i brasno i wc papir....hajvani ba kupovali sve redom....sad samo kilu mozes kupit i to ako naDZes..... odo banovana sam s ove teme
![]()
Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)
Moderator: anex
- zlo zlo
- Posts: 4485
- Joined: 28/10/2012 16:01
#39476 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
- vjesticanametli
- Posts: 15704
- Joined: 15/02/2008 09:31
- Location: Sarajevo X
#39477 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Super jesamsonsam wrote: ↑08/04/2020 19:51to slagom da zasladisvjesticanametli wrote: ↑08/04/2020 18:51 Samsone ubicu tei slag imam za ovo
![]()
Ja se samobanujem odavde
Ev ....ko sebi![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
zadovoljna rezultatom i ukusom?
- exliberal-ex
- Posts: 7707
- Joined: 11/04/2013 00:01
#39478 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Sad cu i ja da budem providurusa ko moonca.....vjestice na jednoj slici imas dugacke crvene nokte..na drugoj ne bas...jesil to podjonila slikuvjesticanametli wrote: ↑08/04/2020 18:51
Samsone ubicu tei slag imam za ovo
![]()
Ja se samobanujem odavde
Ev ....ko sebi![]()
![]()
- exliberal-ex
- Posts: 7707
- Joined: 11/04/2013 00:01
#39479 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
suti nisam smio bjeli luk danas mi je pritisak nizak jedva hodam , da sam ga ubacio a kad ubacim onda bas ubacim nebi ustao do subotepustopoljina wrote: ↑08/04/2020 17:34 Pa kljukusa i ide sto tanja, i res, isitnis na zalogaje, pomastis maslacem, poljev sir/vrhnje i sto kila isjeckanog bijelog luka. Onda zalegnesspustio ti se pritisak.
ovako je bila ko krompirusa ( ma ni blizu da se nelazemo )
- vjesticanametli
- Posts: 15704
- Joined: 15/02/2008 09:31
- Location: Sarajevo X
#39480 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
nemoj biti kaoexliberal-ex wrote: ↑08/04/2020 19:58Sad cu i ja da budem providurusa ko moonca.....vjestice na jednoj slici imas dugacke crvene nokte..na drugoj ne bas...jesil to podjonila slikuvjesticanametli wrote: ↑08/04/2020 18:51
Samsone ubicu tei slag imam za ovo
![]()
Ja se samobanujem odavde
Ev ....ko sebi![]()
![]()
![]()
Jesam poDZonila
Pita ti je super ....sjooo uzasa od teme
Zoyooooo slican recept one smotuljave pavlovice
- sadie_forever
- Posts: 6009
- Joined: 24/08/2014 21:34
#39481 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Napravila krompir sa mariniranim batacima,vanilija puding za dezert
- zlo zlo
- Posts: 4485
- Joined: 28/10/2012 16:01
#39482 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
prvi okrajak vađen iz lima pa je malo rustikalan


-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
- Sanabija
- Posts: 1571
- Joined: 13/03/2019 21:53
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
- Sanabija
- Posts: 1571
- Joined: 13/03/2019 21:53
- Maraschino
- Posts: 18997
- Joined: 10/11/2006 16:15
- Location: ...
#39487 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

ko voli gurabije sa heljdom, jabukov pekmez i ostalo?
- Sanabija
- Posts: 1571
- Joined: 13/03/2019 21:53
- Maraschino
- Posts: 18997
- Joined: 10/11/2006 16:15
- Location: ...
- Loo
- Posts: 6486
- Joined: 09/04/2012 12:10
#39490 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
volim gurabije
pravim pekmezne hurmasice . i to volim
daj nam mjere koliko cega
ovo mora valjati
- Maraschino
- Posts: 18997
- Joined: 10/11/2006 16:15
- Location: ...
-
Zoya
- Posts: 23399
- Joined: 09/06/2008 14:54
#39492 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Jesam. Nije se ništa osjetilo ako misliš na miris. Jedino sto mi je zasmetalo u okusu je bila ona jedna kašika gustina. Možda može bez toga. Evo neka hadzinica kaže, ona bi to trebala znati.vjesticanametli wrote: ↑08/04/2020 20:03
Zoyooooo slican recept one smotuljave pavloviceomlaticu je u subotu.....jesil fakat sirce stavljala
Čitam ovo tvoje za brašno. Mene stid reci koliko brašna imam
- vjesticanametli
- Posts: 15704
- Joined: 15/02/2008 09:31
- Location: Sarajevo X
#39493 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
E hvala....ubicu pavlovachu za vikend
Ma ludilo s brasnom
mozda manje gustina stavit....mora valjda nesto drzat 
Ma ludilo s brasnom
- ćiribiribela
- Posts: 14373
- Joined: 04/03/2013 02:53
- Location: Gotham
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#39495 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Neko ti pojeo jedan 
- animals
- Posts: 21623
- Joined: 19/04/2013 22:13
- zlo zlo
- Posts: 4485
- Joined: 28/10/2012 16:01
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#39498 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
.. bash me cudi..
- Sarah24
- Posts: 10149
- Joined: 08/06/2010 11:12
- Location: Somewhere over the rainbow
- banjaluka078
- Posts: 13202
- Joined: 16/01/2007 23:38
#39500 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
opet smo "kuhali" u dvorištu






