Oh, izvini.. na mobu me uputilo na tebe.. i meni lici-- moguce da je slika sa google..
Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)
Moderator: anex
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
- mO k3
- Posts: 34082
- Joined: 23/09/2009 14:16
- Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg
#39327 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Za djecu

Za debelog
i bolji polovicu od debelog




Za debelog



- banjaluka078
- Posts: 13205
- Joined: 16/01/2007 23:38
#39328 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Išlo se po meso, pa je bio red da se degustira, dok se čeka ručak.


Danas roštilj.


Danas roštilj.
- Loo
- Posts: 6486
- Joined: 09/04/2012 12:10
#39329 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
kralj
a kako ces ispeci ovo s kraja?
ispecene skines..ove pomaknes?
e ovo se zove poguzija
- Sanabija
- Posts: 1571
- Joined: 13/03/2019 21:53
#39330 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Pravi!
Svaka čast @banjaluka078
A vidi šporeta....
A vidi šporeta....
- banjaluka078
- Posts: 13205
- Joined: 16/01/2007 23:38
- banjaluka078
- Posts: 13205
- Joined: 16/01/2007 23:38
- exliberal-ex
- Posts: 7707
- Joined: 11/04/2013 00:01
#39333 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Dobro sad svi prave za familije...dajte prijedlog za nas samce...sta da se danas pravi?....nesto realno...mojne zec i srneci but.....makaroni sa sirom?
- Sanabija
- Posts: 1571
- Joined: 13/03/2019 21:53
#39334 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Ja sam samexliberal-ex wrote: ↑05/04/2020 14:53 Dobro sad svi prave za familije...dajte prijedlog za nas samce...sta da se danas pravi?....nesto realno...mojne zec i srneci but.....makaroni sa sirom?
- vjesticanametli
- Posts: 15704
- Joined: 15/02/2008 09:31
- Location: Sarajevo X
#39335 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Pojdi jajeexliberal-ex wrote: ↑05/04/2020 14:53 Dobro sad svi prave za familije...dajte prijedlog za nas samce...sta da se danas pravi?....nesto realno...mojne zec i srneci but.....makaroni sa sirom?
Ja maloprije vako stagod dIdem vani


- Sanabija
- Posts: 1571
- Joined: 13/03/2019 21:53
#39336 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Eve ga
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#39337 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Ne smijem kokama u oči pogledativjesticanametli wrote: ↑05/04/2020 15:06Pojdi jajeexliberal-ex wrote: ↑05/04/2020 14:53 Dobro sad svi prave za familije...dajte prijedlog za nas samce...sta da se danas pravi?....nesto realno...mojne zec i srneci but.....makaroni sa sirom?![]()
Ja maloprije vako stagod dIdem vani![]()
![]()
Otišlo 30 komada za 7 dana
Sad išao uzeo od domaćina još 30
- Sanabija
- Posts: 1571
- Joined: 13/03/2019 21:53
#39338 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

A do tada, odoše kiflice u rernu
- vjesticanametli
- Posts: 15704
- Joined: 15/02/2008 09:31
- Location: Sarajevo X
#39339 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Sjooooo poguzije svaka cast bas mirise fino

- exliberal-ex
- Posts: 7707
- Joined: 11/04/2013 00:01
#39340 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Dobar ti odraz na kasicivjesticanametli wrote: ↑05/04/2020 15:06Pojdi jajeexliberal-ex wrote: ↑05/04/2020 14:53 Dobro sad svi prave za familije...dajte prijedlog za nas samce...sta da se danas pravi?....nesto realno...mojne zec i srneci but.....makaroni sa sirom?![]()
Ja maloprije vako stagod dIdem vani![]()
![]()
- vjesticanametli
- Posts: 15704
- Joined: 15/02/2008 09:31
- Location: Sarajevo X
#39341 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Last edited by vjesticanametli on 05/04/2020 15:13, edited 1 time in total.
- Loo
- Posts: 6486
- Joined: 09/04/2012 12:10
- vjesticanametli
- Posts: 15704
- Joined: 15/02/2008 09:31
- Location: Sarajevo X
#39343 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Ovu temu treba zakljucat dok korona ne ode
uzasnoooo samo jedemo 
- Sanabija
- Posts: 1571
- Joined: 13/03/2019 21:53
#39344 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Skuhaj neku supu: komadić piletine, malo mrkve, neke tjestenine ubacis i eto na kašiku.exliberal-ex wrote: ↑05/04/2020 14:53 Dobro sad svi prave za familije...dajte prijedlog za nas samce...sta da se danas pravi?....nesto realno...mojne zec i srneci but.....makaroni sa sirom?
Često pravim razne salate od tjestenine ili onog konzerviranog graha, dodaš luk, tunjevinu ili sardinu, malo ajvara, pavlake, šta voliš, iskombinuj...
- Loo
- Posts: 6486
- Joined: 09/04/2012 12:10
#39345 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
ova tema je zlo i mimo togavjesticanametli wrote: ↑05/04/2020 15:14 Ovu temu treba zakljucat dok korona ne odeuzasnoooo samo jedemo
![]()
najlakse je na koronu
- vjesticanametli
- Posts: 15704
- Joined: 15/02/2008 09:31
- Location: Sarajevo X
#39346 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Jasta je
.....da vidis mi liste za kuhanje
da sta ne zaboravim gluho bilo
odoh vani 
.....da vidis mi liste za kuhanje
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
- Loo
- Posts: 6486
- Joined: 09/04/2012 12:10
#39348 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
nista dok ne napunis folder od par gigavjesticanametli wrote: ↑05/04/2020 15:18 Jasta je
.....da vidis mi liste za kuhanjeda sta ne zaboravim gluho bilo
odoh vani
![]()
- DeNiro
- Posts: 10907
- Joined: 12/03/2007 10:31
- vjesticanametli
- Posts: 15704
- Joined: 15/02/2008 09:31
- Location: Sarajevo X
#39350 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
imam zeno bjez viseLoo wrote: ↑05/04/2020 15:19nista dok ne napunis folder od par gigavjesticanametli wrote: ↑05/04/2020 15:18 Jasta je
.....da vidis mi liste za kuhanjeda sta ne zaboravim gluho bilo
odoh vani
![]()
![]()
![]()

