Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)
Moderator: anex
- sadie_forever
- Posts: 6009
- Joined: 24/08/2014 21:34
#39176 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
mozda je kuhar lik
slikaj nam u nedjelju srneci but,ali znam da je od srnetine najboli burek mmmm
slikaj nam u nedjelju srneci but,ali znam da je od srnetine najboli burek mmmm
- Sanabija
- Posts: 1571
- Joined: 13/03/2019 21:53
#39177 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
- Sanabija
- Posts: 1571
- Joined: 13/03/2019 21:53
#39178 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
I pardon @Loo ne kunići, nego zec. Znam da mnogo ljudi jednostavno govori "pitomi zec", što je u stvari kunić, njih ima i idvljih i pitomih, odnosno sve ovo što se drži izvedeno je od tih divljih (Belgijski orijaši, njemačk šarci, kalifornijski bijeli itd) A zec je zec, i živi samo u prirodi, nisu iste vrste i ne mogu se čak ni razmnožavati iako liče...
- mO k3
- Posts: 34082
- Joined: 23/09/2009 14:16
- Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg
#39179 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
-
Zizi505
- Posts: 9330
- Joined: 25/04/2011 14:06
- zlo zlo
- Posts: 4485
- Joined: 28/10/2012 16:01
#39181 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
- zlo zlo
- Posts: 4485
- Joined: 28/10/2012 16:01
- mO k3
- Posts: 34082
- Joined: 23/09/2009 14:16
- Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg
#39183 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Srnetinu treba znati spremiti , ja sam je vise puta spremao .....
Za mene je ovo prevelik komad koji si mogao podijeliti , cak i ti ima dijelova koje si mogao na kratko peci a one druge dijelove u rerni spremiti
Za mene je ovo prevelik komad koji si mogao podijeliti , cak i ti ima dijelova koje si mogao na kratko peci a one druge dijelove u rerni spremiti
- mO k3
- Posts: 34082
- Joined: 23/09/2009 14:16
- Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg
- zlo zlo
- Posts: 4485
- Joined: 28/10/2012 16:01
#39185 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
ja divljač volim pravo.. stari mi kuhao za lovce, kotliće, kotlovinu i tako to, njega zvali kuhat .. vodio je i mene sa sobom da gulim krumpire
Tako se rodila ljubav 
nop..moke.. u Čakovcu su međimurci
Druga strana mosta, Vžd 
nop..moke.. u Čakovcu su međimurci
- Sanabija
- Posts: 1571
- Joined: 13/03/2019 21:53
- Sanabija
- Posts: 1571
- Joined: 13/03/2019 21:53
#39187 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Bio je zamrznut ovako u komadu, a lično mi je lakše ispeći ovako.
Naravno da je veliki, kad ispečem podijeliću pa mogu opet zamrznuti, biće za sendvič, doručak, šta god...
- mO k3
- Posts: 34082
- Joined: 23/09/2009 14:16
- Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg
#39188 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Naša najbolja prijateljica je iz Varaždina
- zlo zlo
- Posts: 4485
- Joined: 28/10/2012 16:01
#39189 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
- mO k3
- Posts: 34082
- Joined: 23/09/2009 14:16
- Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg
#39190 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
- zlo zlo
- Posts: 4485
- Joined: 28/10/2012 16:01
- mO k3
- Posts: 34082
- Joined: 23/09/2009 14:16
- Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg
- zlo zlo
- Posts: 4485
- Joined: 28/10/2012 16:01
#39193 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
kile neam..ali imam machetu
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#39194 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
:
Neki dan napisa. ~~~110 kg
Neki dan napisa. ~~~110 kg
- Bloo
- Globalna šefica
- Posts: 50580
- Joined: 16/01/2008 23:03
- Location: Korriban
#39195 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Znas koliko zgazenih lijepih smedih fluffy zeka vidim svako jutro na regionalnoj cesti do posla...sa bijelim repicem
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#39196 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Čuj to
Tako ja na jednom potezu znam nabrojati po 7-8 lisica
- mO k3
- Posts: 34082
- Joined: 23/09/2009 14:16
- Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg
- zlo zlo
- Posts: 4485
- Joined: 28/10/2012 16:01
#39199 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
moni ti ne jedeš ni inače
a ove što su kupile sve brašno..jebte se..ja sam kupila svo meso 
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#39200 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
..brasno je jeftinije...a i zanimljivije..
nije dobro meso,kad dugo stoji..
..
..

