Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)
Moderator: anex
- sadie_forever
- Posts: 6009
- Joined: 24/08/2014 21:34
#39151 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
kakvo grilanje u doba korone
jedino ko ima dvoriste,zivi u kuci
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
- mO k3
- Posts: 34082
- Joined: 23/09/2009 14:16
- Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg
#39153 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Malo maslinovog , balsamicom , soli , bibera .... bijeli luk ne smijem
NEK se odmori do nedjelje
NEK se odmori do nedjelje
- Sanabija
- Posts: 1571
- Joined: 13/03/2019 21:53
#39154 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Ode srneći but u marinadu, a u nedjelju rezultat postavljam
- mO k3
- Posts: 34082
- Joined: 23/09/2009 14:16
- Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg
- Sanabija
- Posts: 1571
- Joined: 13/03/2019 21:53
- Sanabija
- Posts: 1571
- Joined: 13/03/2019 21:53
#39157 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Ruzmarin, majčina dušica (držim u teglama u zamrzivaču), šareni biber u zrnu, bijeli luk, mješavina začina za divljač i maslinovo ulje. Za srnetinu općenito vino samo dodajem u paprikaš ili kad se peče malo podlijem
- sadie_forever
- Posts: 6009
- Joined: 24/08/2014 21:34
#39158 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
to nije to
- sadie_forever
- Posts: 6009
- Joined: 24/08/2014 21:34
#39159 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Ja pravim grah,i pokusala napravit domaci hljeb nigdje germe u prodavnici
- Sanabija
- Posts: 1571
- Joined: 13/03/2019 21:53
#39160 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Samo se drž SveKrive i nema problemasadie_forever wrote: ↑03/04/2020 18:23to nije togrilajte,za mnoge ce ramazan unistit najbolju sezonu
![]()
prevolit ce bosnjo koronu al to sto je prvi maj za ramazan tesko
![]()
- sadie_forever
- Posts: 6009
- Joined: 24/08/2014 21:34
#39161 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
u mene mi svekriva i nije muslimanka,njoj je lahko jebiga,iz inata ce mi cickat ko da gledam :/Sanabija wrote: ↑03/04/2020 18:36Samo se drž SveKrive i nema problemasadie_forever wrote: ↑03/04/2020 18:23to nije togrilajte,za mnoge ce ramazan unistit najbolju sezonu
![]()
prevolit ce bosnjo koronu al to sto je prvi maj za ramazan tesko
![]()
Nas popusti, mi tebe svakako jesmo
![]()
hajde nastavite odoh s teme
- Sanabija
- Posts: 1571
- Joined: 13/03/2019 21:53
#39162 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Hvala dušo, idi i ne okreći se... I na ovakve teme ti uplićeš Ramazan, 1 maj i bog zna šta... razvij štagod pa bujrum i pohvalićemo, al' ovako... samo SveKrivi za skut... Živa bilasadie_forever wrote: ↑03/04/2020 18:43u mene mi svekriva i nije muslimanka,njoj je lahko jebiga,iz inata ce mi cickat ko da gledam :/Sanabija wrote: ↑03/04/2020 18:36Samo se drž SveKrive i nema problemasadie_forever wrote: ↑03/04/2020 18:23
to nije togrilajte,za mnoge ce ramazan unistit najbolju sezonu
![]()
prevolit ce bosnjo koronu al to sto je prvi maj za ramazan tesko
![]()
Nas popusti, mi tebe svakako jesmo
![]()
hajde nastavite odoh s teme![]()
- sadie_forever
- Posts: 6009
- Joined: 24/08/2014 21:34
#39163 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
pa neki dan razvila sirnicu,danas grah,trazila i da hljeb potkuham nema germe ,sve ljudi pokupili drugi putSanabija wrote: ↑03/04/2020 18:46Hvala dušo, idi i ne okreći se... I na ovakve teme ti uplićeš Ramazan, 1 maj i bog zna šta... razvij štagod pa bujrum i pohvalićemo, al' ovako... samo SveKrivi za skut... Živa bilasadie_forever wrote: ↑03/04/2020 18:43u mene mi svekriva i nije muslimanka,njoj je lahko jebiga,iz inata ce mi cickat ko da gledam :/
hajde nastavite odoh s teme![]()
hajde odoh zaprsit grah
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#39164 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
..Pa dokle ce te joj tu svekrvu spominajti-na svakoj temi....
.. jel' to kod vas - med i mlijeko-
. nikoga ne vrijedja---
- sadie_forever
- Posts: 6009
- Joined: 24/08/2014 21:34
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#39166 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
..sadie_forever wrote: ↑03/04/2020 19:03ma meni ne smeta,i ja sam okrenula na saluai med i mlijeko nije logicno kod koga je to med mlijeko
..svakako- za salu smo ....
..ima, zasto ne bi bilo.. ima normlanih sredina..gdje je respekt prisutan...
- zlo zlo
- Posts: 4485
- Joined: 28/10/2012 16:01
#39167 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
u 10 god koliko živim u Bih nisam ni u jednoj radnji naletila na mix za divljač, voljela sam pravo onaj vegeta twist za divljač koristiti.
- Sanabija
- Posts: 1571
- Joined: 13/03/2019 21:53
#39168 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
- vjesticanametli
- Posts: 15704
- Joined: 15/02/2008 09:31
- Location: Sarajevo X
#39169 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Ti musko
Ma svaka ti dala kad tako kuVas
fakat extra
Sadeta mi se zezamo za svekrivu a i budes malo naporna
te alah te ona te ovoono
pust ovu sta baljezga
Ma svaka ti dala kad tako kuVas
Sadeta mi se zezamo za svekrivu a i budes malo naporna
- exliberal-ex
- Posts: 7707
- Joined: 11/04/2013 00:01
#39170 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Sta pravim...
Przenice nabrzaka...em mi zagorise em se opekoh ...
Przenice nabrzaka...em mi zagorise em se opekoh ...
- Sanabija
- Posts: 1571
- Joined: 13/03/2019 21:53
#39171 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Jakako neg' muško, a biće i kiflice u nedjeljuvjesticanametli wrote: ↑03/04/2020 19:51 Ti musko![]()
![]()
Ma svaka ti dala kad tako kuVas![]()
fakat extra
Sadeta mi se zezamo za svekrivu a i budes malo naporna![]()
te alah te ona te ovoono
pust ovu sta baljezga
- zlo zlo
- Posts: 4485
- Joined: 28/10/2012 16:01
#39172 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
- Sanabija
- Posts: 1571
- Joined: 13/03/2019 21:53
#39173 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Molim, može li do nedjelje? Kad budem ovo ispekao, napisaću i sastav mješavine, sad baš nisam u prilici...
- zlo zlo
- Posts: 4485
- Joined: 28/10/2012 16:01
- Loo
- Posts: 6486
- Joined: 09/04/2012 12:10
#39175 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
ti fakat musko?
a ja kontam "jes ova sebija zajebana poguzija"
to prepelice , kunici.. bambi

