.. to je ta supa... lijepo-
Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)
Moderator: anex
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#39076 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
- exliberal-ex
- Posts: 7707
- Joined: 11/04/2013 00:01
#39077 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#39078 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

..pa.. sve je u njoj.... --a krvni sudovi -protocni..
... ili dodaj jos malo..schmaltz--a...
- zlo zlo
- Posts: 4485
- Joined: 28/10/2012 16:01
#39079 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
- exliberal-ex
- Posts: 7707
- Joined: 11/04/2013 00:01
#39080 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
da je po monci bilo bi 3 kapi ulja...i to podjeli na 2 dana da te neubije masnoca.
- zlo zlo
- Posts: 4485
- Joined: 28/10/2012 16:01
#39081 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
rekoh ja davno..moni ne spada među ljude...vjerovatno je gušter kao engleska kraljica i joža manolic
oni ne jedu..samo im promjene krv jednom tjedno 
- Euphoria
- Posts: 10680
- Joined: 15/11/2018 23:40
- Location: Samo drsko na fin način!
- Bloo
- Globalna šefica
- Posts: 50580
- Joined: 16/01/2008 23:03
- Location: Korriban
#39083 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Pojedes sve to i uradis 3 burpija
i tako svaki dan...i bulimicarka dok trepnes
-
Mogy87
- Posts: 5966
- Joined: 27/05/2013 10:49
#39084 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
- Optimus09
- Posts: 3717
- Joined: 27/11/2017 06:48
- Location: Berlin
#39085 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Hejteri ce reci da je ovo skinuto s interneta

Fun fact:Ne znam ni kako se jede

Fun fact:Ne znam ni kako se jede
- ćiribiribela
- Posts: 14373
- Joined: 04/03/2013 02:53
- Location: Gotham
#39086 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
@Mogy87 @Bloo

Za sat vremena burpeeeeeeees

Za sat vremena burpeeeeeeees
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
-
Mogy87
- Posts: 5966
- Joined: 27/05/2013 10:49
#39088 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Kod tebe zdravo
- vjesticanametli
- Posts: 15704
- Joined: 15/02/2008 09:31
- Location: Sarajevo X
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#39090 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
. uspjelo ti..
...e, jednom sam tako probala.. jedes rukama.. ispada , curi.....eh- neka fala
.
- Euphoria
- Posts: 10680
- Joined: 15/11/2018 23:40
- Location: Samo drsko na fin način!
#39091 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#39092 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Nisam odavno.~~.creme brulee~ kupovni...dobar
~~~
~~~

- mO k3
- Posts: 34082
- Joined: 23/09/2009 14:16
- Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg
#39093 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
mozes mozesvjesticanametli wrote: ↑30/03/2020 18:10Auuuu ja sam prije par sedmica kuhala sa kuharom miselinaromovo.....oguli ga
![]()
Hejteri su rekli kakoooo moooozes hahahha
imala si kochkurs?
- vjesticanametli
- Posts: 15704
- Joined: 15/02/2008 09:31
- Location: Sarajevo X
#39094 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
nije imala poslovno deal closing i imala zelju freemO k3 wrote: ↑30/03/2020 21:10mozes mozesvjesticanametli wrote: ↑30/03/2020 18:10Auuuu ja sam prije par sedmica kuhala sa kuharom miselinaromovo.....oguli ga
![]()
Hejteri su rekli kakoooo moooozes hahahha
imala si kochkurs?
- mO k3
- Posts: 34082
- Joined: 23/09/2009 14:16
- Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg
#39095 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
koji je bio ?? neki poznat
-
omar little
- Posts: 17390
- Joined: 14/03/2008 21:14
#39096 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

chili - meso, grah i sto je ostalo kukuruza od nekog drugog kuhanja. nasla sam i jedan scucuren avokado u frizideru, taman da ide uz ovo.
- vjesticanametli
- Posts: 15704
- Joined: 15/02/2008 09:31
- Location: Sarajevo X
#39097 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

A kecelja mi bila velika

- vjesticanametli
- Posts: 15704
- Joined: 15/02/2008 09:31
- Location: Sarajevo X
- mO k3
- Posts: 34082
- Joined: 23/09/2009 14:16
- Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg
#39099 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Ponovo u bosnivjesticanametli wrote: ↑30/03/2020 21:39ej jos nesto sinoc cini mi se rekose naredni kitchen imp u bosnijedva cekam
![]()
Odakle znas da je u bih?
- mO k3
- Posts: 34082
- Joined: 23/09/2009 14:16
- Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg
#39100 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
koji je bio?? mozda sam jeo kod njega ....vjesticanametli wrote: ↑30/03/2020 21:37pa sad ima naciiii boze restoran i vuco se po tv u ....valjda je poznat....a meni ovo odavno zapelo za oko pa kad rekose sta ces
reko donji ste
![]()
A kecelja mi bila velika![]()
![]()




