NOVE CIJENE GORIVA

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39551
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#20226 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by bitanga_sa_otesa »

ako je ima, dodje ona kad se upali rezerva :D
mada svaka pumpa vuce sa dna....
User avatar
beni-bu-man
Posts: 17772
Joined: 10/04/2012 09:01
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D

#20227 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by beni-bu-man »

bitanga_sa_otesa wrote: 09/03/2020 22:34 znamo ja i bakir isto jednog hapca sto vozi cisterne,al on vozi mlijeko ,bas cu ga pitat jel doljeva vodu :lol:
Doljeva to ti je ono 0,9% mlijeko
User avatar
pepeljara
Posts: 7354
Joined: 22/08/2003 00:00

#20228 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by pepeljara »

Svanulo a cjene ostale iste 😂😂😂
Heller
Posts: 4404
Joined: 02/05/2012 22:32
Location: Tuzla

#20229 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by Heller »

LikeLike wrote: 09/03/2020 22:17
Heller wrote: 09/03/2020 20:45 Jel naš narod fakat misli da se gorivo može miješati s vodom ko sok mutavac? :lol:
Znam covjeka koji je vozio cisterne sa gorivom i znao je iz jedne cisterne sebi izvuci po par stotina litara i dosuti nazad vodu. Ne znam kako sta i da li moze ili ne moze, ali kazem sta je radio provjereno :D
Laže za te stotine litara. Par litara možda. Stotine u kurcu. Jedino ako je tanker vozio.
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39551
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#20230 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by bitanga_sa_otesa »

sve se moze kad se hoce :D
User avatar
duh_sa_sjekirom
Posts: 5421
Joined: 24/05/2007 17:50
Location: tamo gdje se vali lome...

#20231 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by duh_sa_sjekirom »

I kakve su cijene jutro, nakon najavljenog pojeftinjenja?
Jučer najaviše od 5 do 25 kf/l, mada ne znam koja će budala spustiti za 25.
Očekujem iste cijene, posebno kod EP i INA ili maksimalno 5 kf dole kod ovih manjih trgovaca.
Petrol možda i digne za 5 kf :D
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#20232 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by Tomahawk11 »

duh_sa_sjekirom wrote: 10/03/2020 08:31 I kakve su cijene jutro, nakon najavljenog pojeftinjenja?
Jučer najaviše od 5 do 25 kf/l, mada ne znam koja će budala spustiti za 25.
Očekujem iste cijene, posebno kod EP i INA ili maksimalno 5 kf dole kod ovih manjih trgovaca.
Petrol možda i digne za 5 kf :D
Pa ide to od 5, a kad bude povećanje biće od 25.

Znaš ti koja je razlika kad bude skok sa 30 na 60 $ :-)
axe22
Posts: 2846
Joined: 11/03/2013 21:21

#20233 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by axe22 »

duh_sa_sjekirom wrote: 10/03/2020 08:31 I kakve su cijene jutro, nakon najavljenog pojeftinjenja?
Jučer najaviše od 5 do 25 kf/l, mada ne znam koja će budala spustiti za 25.
Očekujem iste cijene, posebno kod EP i INA ili maksimalno 5 kf dole kod ovih manjih trgovaca.
Petrol možda i digne za 5 kf :D
Ja ne vidim da je ni EP a ni INA u Tuzli skinula sta cijenu goriva, upravo prosao kraj 3 njihove benzinske, nisam obracao paznju na Gasprom.
User avatar
duh_sa_sjekirom
Posts: 5421
Joined: 24/05/2007 17:50
Location: tamo gdje se vali lome...

#20234 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by duh_sa_sjekirom »

Tomahawk11 wrote: 10/03/2020 08:33
duh_sa_sjekirom wrote: 10/03/2020 08:31 I kakve su cijene jutro, nakon najavljenog pojeftinjenja?
Jučer najaviše od 5 do 25 kf/l, mada ne znam koja će budala spustiti za 25.
Očekujem iste cijene, posebno kod EP i INA ili maksimalno 5 kf dole kod ovih manjih trgovaca.
Petrol možda i digne za 5 kf :D
Pa ide to od 5, a kad bude povećanje biće od 25.

Znaš ti koja je razlika kad bude skok sa 30 na 60 $ :-)
Treba razumjeti ljude, još troše zalihe koje su plaćali po 70$
:D
User avatar
duh_sa_sjekirom
Posts: 5421
Joined: 24/05/2007 17:50
Location: tamo gdje se vali lome...

#20235 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by duh_sa_sjekirom »

axe22 wrote: 10/03/2020 08:35
duh_sa_sjekirom wrote: 10/03/2020 08:31 I kakve su cijene jutro, nakon najavljenog pojeftinjenja?
Jučer najaviše od 5 do 25 kf/l, mada ne znam koja će budala spustiti za 25.
Očekujem iste cijene, posebno kod EP i INA ili maksimalno 5 kf dole kod ovih manjih trgovaca.
Petrol možda i digne za 5 kf :D
Ja ne vidim da je ni EP a ni INA u Tuzli skinula sta cijenu goriva, upravo prosao kraj 3 njihove benzinske, nisam obracao paznju na Gasprom.
Očekivano.
Dobro će bit' ako ne podignu...Vidiš krize u svijetu, hara korona, ljudi prave zalihe :D
User avatar
sparky
Posts: 1910
Joined: 23/01/2004 00:00
Location: Obronak Trebevica
Contact:

#20236 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by sparky »

sparky wrote: 07/03/2020 21:58 Image
sparky wrote: 09/03/2020 08:05 Image
Lagano spustaju cijene
Image
Naslovnica
Posts: 35432
Joined: 20/03/2013 15:38

#20237 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by Naslovnica »

duh_sa_sjekirom wrote: 10/03/2020 08:31 I kakve su cijene jutro, nakon najavljenog pojeftinjenja?
Jučer najaviše od 5 do 25 kf/l, mada ne znam koja će budala spustiti za 25.
Očekujem iste cijene, posebno kod EP i INA ili maksimalno 5 kf dole kod ovih manjih trgovaca.
Petrol možda i digne za 5 kf :D
Na Petrolu Kiki bobe na akciji, umjesto 2 KM, sada su 1.95 KM, uz Petrol karticu, naravno.
8-)
zLatk0
Posts: 1287
Joined: 05/07/2009 01:21

#20238 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by zLatk0 »

https://www.klix.ba/biznis/cijene-nafte ... /200310022

Pumpasi su sinoc pratili berzu pa odlucili da ne spustaju cijene :lol:
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#20239 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by amar1994 »

Naslovnica wrote: 10/03/2020 08:54
duh_sa_sjekirom wrote: 10/03/2020 08:31 I kakve su cijene jutro, nakon najavljenog pojeftinjenja?
Jučer najaviše od 5 do 25 kf/l, mada ne znam koja će budala spustiti za 25.
Očekujem iste cijene, posebno kod EP i INA ili maksimalno 5 kf dole kod ovih manjih trgovaca.
Petrol možda i digne za 5 kf :D
Na Petrolu Kiki bobe na akciji, umjesto 2 KM, sada su 1.95 KM, uz Petrol karticu, naravno.
8-)
:lol:
LikeLike
Posts: 2301
Joined: 10/09/2013 15:59

#20240 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by LikeLike »

Heller wrote: 10/03/2020 08:01
LikeLike wrote: 09/03/2020 22:17
Heller wrote: 09/03/2020 20:45 Jel naš narod fakat misli da se gorivo može miješati s vodom ko sok mutavac? :lol:
Znam covjeka koji je vozio cisterne sa gorivom i znao je iz jedne cisterne sebi izvuci po par stotina litara i dosuti nazad vodu. Ne znam kako sta i da li moze ili ne moze, ali kazem sta je radio provjereno :D
Laže za te stotine litara. Par litara možda. Stotine u kurcu. Jedino ako je tanker vozio.
Ne znam koliko litara stane u ono metalno bure, po nekoliko ih je znao napuniti.
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39551
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#20241 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by bitanga_sa_otesa »

200 l
Seyfo
Posts: 4540
Joined: 23/08/2011 14:12

#20242 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by Seyfo »

U medijima objave da će cijene goriva ići dole do 25kf, ali to treba shvatiti kao BI TREBALE odnosno BI MOGLE ići dole toliko, obzirom na cijenu na svjetskom tržištu.

Naši lihvari se vjerovatno odvale grohotom smijati kada to pročitaju.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
howdy
Posts: 3605
Joined: 11/04/2010 09:09
Location: Fadil Novalic do mezara

#20243 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by howdy »

Seyfo wrote: 10/03/2020 11:16 U medijima objave da će cijene goriva ići dole do 25kf, ali to treba shvatiti kao BI TREBALE odnosno BI MOGLE ići dole toliko, obzirom na cijenu na svjetskom tržištu.

Naši lihvari se vjerovatno odvale grohotom smijati kada to pročitaju.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Na TK nisu makle pfenig.
Naslovnica
Posts: 35432
Joined: 20/03/2013 15:38

#20244 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by Naslovnica »

Svi u Ćitluk! :autic: :autic: :autic:
Image
Image
User avatar
duh_sa_sjekirom
Posts: 5421
Joined: 24/05/2007 17:50
Location: tamo gdje se vali lome...

#20245 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by duh_sa_sjekirom »

Naslovnica wrote: 10/03/2020 08:54 Na Petrolu Kiki bobe na akciji, umjesto 2 KM, sada su 1.95 KM, uz Petrol karticu, naravno.
8-)
E golemo, brate...
User avatar
vjeshalica
Posts: 20766
Joined: 31/03/2019 14:56

#20246 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by vjeshalica »

Ina i Ep nista nisu snizili
User avatar
nepass1
Posts: 14675
Joined: 06/07/2017 07:35

#20247 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by nepass1 »

A moze li iko "narediti" pumpama da snizi cijene ili mogu koliko hoce nabijati
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#20248 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by Tomahawk11 »

nepass1 wrote: 10/03/2020 11:43 A moze li iko "narediti" pumpama da snizi cijene ili mogu koliko hoce nabijati
Nemre. Slobodno formiranje cijena.
Čitaj: naftni lobi.
Seyfo
Posts: 4540
Joined: 23/08/2011 14:12

#20249 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by Seyfo »

Treba shvatiti da svaki dan,svaki sat odgadjanja pojeftinjenja njima mnogo znaci. Potjerace oni to do kraja sedmice. Ali zato kada skoci nafta opet na 40$,dici ce cijene odmah,jer im svaki dan i svaki sat vecih cijena mnogo znaci. Gamad je to,navikla pisati po napacenom narodu.
maxell_sarajevo
Posts: 2303
Joined: 08/02/2008 19:19

#20250 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by maxell_sarajevo »

Ep Pofalici D5 2.36KM/l :izet:
Post Reply