Sta vas najvise nervira kod vozaca

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

BadBoy
Posts: 9606
Joined: 01/11/2005 21:55

#27026 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by BadBoy »

bitanga_sa_otesa wrote: 05/03/2020 14:22 vin disel nema pojma s voznjom...ako ti je on mjerilo :lol:
Joj bitange mora pokvarit svaku zajebanciju, pa fast and furious vrhunac drajvera :D
tempuser
Posts: 17100
Joined: 08/04/2015 10:35

#27027 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by tempuser »

alipasijaner wrote: 05/03/2020 14:26 Nemas ti pojma Vin bi odero Vetella i to rikvercom...
kae se skrikvercom! :D
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#27028 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Throttle »

Pa ako se okrene nazad i zagrli suvozacevo sjediste, samo nebo je granica :lol:
User avatar
JavierBosnia
Posts: 3753
Joined: 22/11/2015 13:59
Location: Uradi sam

#27029 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by JavierBosnia »



Coek ćunirao auspuh i odma raja se usrala pucnjava, a jes ga baja sredio
User avatar
Lalena
Posts: 813
Joined: 04/03/2014 21:02

#27030 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Lalena »

I mene dosta toga spomenutog nervira kod drugih vozaca... Desi se da za dlaku izbjegnem sudar zbog tudje nepazljivosti, i nista, promrmljam nesto, prilijepim mu u mislima neki epitet, i odvezem se sretna jer se sve dobro zavrsilo.

Ja sam jednom napravila slicnu glupost, mada ne bi bio toliki problem da i drugi vozac nije ustrajao u svome, i lik zaustavi autobus, samo da moze izaci i psovati me, vrijedjati... Mislim da sam bila budala i pocela se s njim raspravljati, da bi bio u stanju i udariti me!

A sutradan, gledam, neki drugi vozac uradi isto sto i ja, i nikome nista!
User avatar
drug_profi
Posts: 65404
Joined: 16/07/2012 16:00

#27031 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by drug_profi »

Ako samo vozis po propisu upasces u sudar. Moras konstantno anticipirati postupke idiota da bi bio spreman za izbjegavanje.
BadBoy
Posts: 9606
Joined: 01/11/2005 21:55

#27032 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by BadBoy »

Kolika je samo količina "ostavljenih auta na minut" u ovom gradu. Na pješačkim ostrvima, u izlivnim trakama, u redovnim trakama, na trotoarima, ispred zgrada, na pješačkim prelazima, na pristupnim putevima... Sve samo da se ne bi platile dvije jebene marke za parking. Majke mi treba kupitih 50 pauka i pucati kazne od 200 maraka za nepropisno parkiranje plus pauk služba. Nemoguće je više hodati i živjeti normalno u ovom gradu od auta na sve strane.
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39551
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#27033 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by bitanga_sa_otesa »

marva se raspojasala,navikla po vukojebinama stajat po makadamu gdje dnevno prodje 3 auta pa ne smeta ...
samo derat guzove kaznama na svakom koraku,ali tesko da ce se to desiti....
Naslovnica
Posts: 35422
Joined: 20/03/2013 15:38

#27034 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Naslovnica »

bitanga_sa_otesa wrote: 07/03/2020 18:48 marva se raspojasala,navikla po vukojebinama stajat po makadamu gdje dnevno prodje 3 auta pa ne smeta ...
samo derat guzove kaznama na svakom koraku,ali tesko da ce se to desiti....
Ma pauk je tito kada odnese.
Nema auta nazad dok ne platis.
Pauk najvise boli, ali kod nas nicemu ne sluzi.
User avatar
Optimist
Posts: 15519
Joined: 08/02/2010 19:01
Location: Sarajevo

#27035 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Optimist »

Ja po centru i starom gradu stalno vidjam pauk u akciji. I to redovno dize na istim mjestima svaki dan. I ljudi opet parkiraju.
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39551
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#27036 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by bitanga_sa_otesa »

Naslovnica wrote: 07/03/2020 19:03
Ma pauk je tito kada odnese.
Nema auta nazad dok ne platis.
Pauk najvise boli, ali kod nas nicemu ne sluzi.
sluzi pauk da se ne provjeravaju tablice pri odvozu i selektivno se odvozi,jer nemEres odvuc auto nekom amiĐiČu il dajDŽiČu...
kad se bude redom svima dizalo onda ce biti ok.to je najbolje dati nekoj privatnoj firmi odvoz i po procentu plate ,sredilo bi se za 3 mjeseca sve :thumbup:
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#27037 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by amar1994 »

Bez palije nista,bagra ima para i da placa..
Naslovnica
Posts: 35422
Joined: 20/03/2013 15:38

#27038 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Naslovnica »

Optimist wrote: 07/03/2020 19:08 Ja po centru i starom gradu stalno vidjam pauk u akciji. I to redovno dize na istim mjestima svaki dan. I ljudi opet parkiraju.
Treba nam 20 pauka, privatnih, i to od Hadzica do Darive.
BadBoy
Posts: 9606
Joined: 01/11/2005 21:55

#27039 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by BadBoy »

Super ideja. Pauk služba na koncesiju ili tako nešto. Cijene povećavati dok se ne dođe do tacke da stoka više ne može plaćati.
BadBoy
Posts: 9606
Joined: 01/11/2005 21:55

#27040 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by BadBoy »

Optimist wrote: 07/03/2020 19:08 Ja po centru i starom gradu stalno vidjam pauk u akciji. I to redovno dize na istim mjestima svaki dan. I ljudi opet parkiraju.
Rijetko ga ima, nisi to dobro upratio. Zadnji put ga prije mjesec dana vidio da diže auto ispred Konzuma prekoputa Jaroslava Ćernija.
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39551
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#27041 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by bitanga_sa_otesa »

BadBoy wrote: 07/03/2020 19:40 Super ideja. Pauk služba na koncesiju ili tako nešto. Cijene povećavati dok se ne dođe do tacke da stoka više ne može plaćati.
pa u vecini uredjenih drzava je tako ,privatnik radi,imaju one kamioncice samo se privuce i podigne,ne izlazi...plata po ucinku pa da vidis kako bi odvozili,mislim polazim od sebe ,ja da to radim 200 bi ih na dan odvezao,samo bi kruzio po gradu :evil:
User avatar
Optimist
Posts: 15519
Joined: 08/02/2010 19:01
Location: Sarajevo

#27042 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Optimist »

BadBoy wrote: 07/03/2020 19:41
Optimist wrote: 07/03/2020 19:08 Ja po centru i starom gradu stalno vidjam pauk u akciji. I to redovno dize na istim mjestima svaki dan. I ljudi opet parkiraju.
Rijetko ga ima, nisi to dobro upratio. Zadnji put ga prije mjesec dana vidio da diže auto ispred Konzuma prekoputa Jaroslava Ćernija.
Svaki dan dize u ulici nize Banje ili ti kod Cumeza, zatim autobusko stajaliste kod doma armije.
User avatar
drug_profi
Posts: 65404
Joined: 16/07/2012 16:00

#27043 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by drug_profi »

Ja danas iza podne na vikendicu. Parkiran mi lik na privatni parking, na privatnoj zemlji.
Dzenaza negdje gore i eto on nasao kao dobru ideju da ga tu ostavi.
Naravno da sam mu se parkirao ispred i sacekao jedno pola sata nakon dzenaze da se pojavim.
Stoje njih trojica stariji 60+, uzvrtili se. Kao jel tvoje auto, reko jest, kao sto je moj i parking na kojem je tvoj auto, a moja je i zemlja ispod njega.

Kaze izvini, dzenaza...
Reko ja nemam od izvini nista. Vidi se iz aviona da je privatno i ti nasao da udjes ko u svoje.
Da ne bi dalje eskaliralo, sjednem u auto i sklonim se.
User avatar
Travnički Noćni Šetač
Posts: 3925
Joined: 13/01/2006 20:48
Location: Travnik
Contact:

#27044 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Travnički Noćni Šetač »

Sad me podsjeti... prije nekih dvadesetak godina tako kod nas jedan moj drug poceo da privatno radi sa paukom... kratko nesto probao par dana ali nije islo... a ja tada vozao citroena... i opkladimo se u gajbu da nece moci dignuti moje auto.... a onaj stari tip pauka sto onim kaisevima svaki tocak uhvati... i helem... dodjem ja kod njega kuci, parkiram, spustim citroena skroz samo malo zadnje gume viri.. on kad je ugledao samo se okrenuo i otisao po gajbu....
User avatar
drug_profi
Posts: 65404
Joined: 16/07/2012 16:00

#27045 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by drug_profi »

Joj jesi ti namazan :mrgreen:
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39551
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#27046 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by bitanga_sa_otesa »

ja sam nekad davno citao da je neki svabo varao osiguranje pa u nekog starog trulog taunusa nalio olova i parkirao ga da ga pauk digne ,kad su pokusali pukla sajla ,auto pao i rasuo se ko riza ,on naplatio :D
User avatar
Travnički Noćni Šetač
Posts: 3925
Joined: 13/01/2006 20:48
Location: Travnik
Contact:

#27047 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Travnički Noćni Šetač »

drug_profi wrote: 07/03/2020 22:01 Joj jesi ti namazan :mrgreen:
Ma malo se zezali... uvijek mi tako u raji u roštilj ili u gajbu,.. opet sve zajedno mahnemo... :D
bitanga_sa_otesa wrote: 07/03/2020 22:03 ja sam nekad davno citao da je neki svabo varao osiguranje pa u nekog starog trulog taunusa nalio olova i parkirao ga da ga pauk digne ,kad su pokusali pukla sajla ,auto pao i rasuo se ko riza ,on naplatio :D
Kao da se od nekada davno sjećam te priče, ali dok je nisi ti sada spomenuo, bila zaboravljena a i tada sam mislio da je neki vic... u verziji koju sam ja čuo bio je naravno neki naš sa ovih prostora koji je radio u Njemačkoj...
zrakomlat
Posts: 10370
Joined: 23/09/2012 17:22

#27048 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by zrakomlat »

Ako se to stvarno desilo, nije svabo 90% u pitanju no neki jugosvabo.
Concord
Posts: 956
Joined: 14/12/2017 15:51

#27049 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Concord »

bitanga_sa_otesa wrote: 07/03/2020 19:09 sluzi pauk da se ne provjeravaju tablice pri odvozu i selektivno se odvozi,jer nemEres odvuc auto nekom amiĐiČu il dajDŽiČu...
kad se bude redom svima dizalo onda ce biti ok.to je najbolje dati nekoj privatnoj firmi odvoz i po procentu plate ,sredilo bi se za 3 mjeseca sve :thumbup:
Tacno, nedavno gledam prekoputa slovenacke ambasade parkiran bijeli Audi Q8, na onom sirokom trotoaru ispred apoteke. Dosao pauk i stao u krajnjoj lijevoj traci, 15 minuta su se oni vrtili i obilazili oko njega, i odose na kraju. Dakle samo su blokirali saobracaj tih 15 minuta kao debili najveci.
tempuser
Posts: 17100
Joined: 08/04/2015 10:35

#27050 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by tempuser »

drug_profi wrote: 07/03/2020 21:19 Ja danas iza podne na vikendicu. Parkiran mi lik na privatni parking, na privatnoj zemlji.
Dzenaza negdje gore i eto on nasao kao dobru ideju da ga tu ostavi.
Naravno da sam mu se parkirao ispred i sacekao jedno pola sata nakon dzenaze da se pojavim.
Stoje njih trojica stariji 60+, uzvrtili se. Kao jel tvoje auto, reko jest, kao sto je moj i parking na kojem je tvoj auto, a moja je i zemlja ispod njega.

Kaze izvini, dzenaza...
Reko ja nemam od izvini nista. Vidi se iz aviona da je privatno i ti nasao da udjes ko u svoje.
Da ne bi dalje eskaliralo, sjednem u auto i sklonim se.
To je jos super... Nama su nove poslijeratne komsije preko parcele, gdje je nekad bila vikendica i dok je nismo ponovo ogradili i postavili kapiju, napravili sebi put (krace i manje dzombavo).
Kad smo se pojavili i upozorili da je to privatna zemlja, prvo su krenuli seljacki APP folovi, mi smo provjerili u gruntu, to je uvijek bio put, ali kad smo ih "priopcili" da ce uzurpaciju sljedeci put objasnjavati u prisuststvu policije krenuli su blago teleci pogledi i pitanja: a kuda cemo mi da prodjemooooo do kuce?
Post Reply