Joj bitange mora pokvarit svaku zajebanciju, pa fast and furious vrhunac drajvera
Sta vas najvise nervira kod vozaca
Moderators: _BataZiv_0809, anex
-
BadBoy
- Posts: 9605
- Joined: 01/11/2005 21:55
#27026 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
-
tempuser
- Posts: 17100
- Joined: 08/04/2015 10:35
#27027 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
kae se skrikvercom!
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#27028 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Pa ako se okrene nazad i zagrli suvozacevo sjediste, samo nebo je granica 
- JavierBosnia
- Posts: 3753
- Joined: 22/11/2015 13:59
- Location: Uradi sam
#27029 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Coek ćunirao auspuh i odma raja se usrala pucnjava, a jes ga baja sredio
- Lalena
- Posts: 813
- Joined: 04/03/2014 21:02
#27030 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
I mene dosta toga spomenutog nervira kod drugih vozaca... Desi se da za dlaku izbjegnem sudar zbog tudje nepazljivosti, i nista, promrmljam nesto, prilijepim mu u mislima neki epitet, i odvezem se sretna jer se sve dobro zavrsilo.
Ja sam jednom napravila slicnu glupost, mada ne bi bio toliki problem da i drugi vozac nije ustrajao u svome, i lik zaustavi autobus, samo da moze izaci i psovati me, vrijedjati... Mislim da sam bila budala i pocela se s njim raspravljati, da bi bio u stanju i udariti me!
A sutradan, gledam, neki drugi vozac uradi isto sto i ja, i nikome nista!
Ja sam jednom napravila slicnu glupost, mada ne bi bio toliki problem da i drugi vozac nije ustrajao u svome, i lik zaustavi autobus, samo da moze izaci i psovati me, vrijedjati... Mislim da sam bila budala i pocela se s njim raspravljati, da bi bio u stanju i udariti me!
A sutradan, gledam, neki drugi vozac uradi isto sto i ja, i nikome nista!
- drug_profi
- Posts: 65404
- Joined: 16/07/2012 16:00
#27031 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Ako samo vozis po propisu upasces u sudar. Moras konstantno anticipirati postupke idiota da bi bio spreman za izbjegavanje.
-
BadBoy
- Posts: 9605
- Joined: 01/11/2005 21:55
#27032 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Kolika je samo količina "ostavljenih auta na minut" u ovom gradu. Na pješačkim ostrvima, u izlivnim trakama, u redovnim trakama, na trotoarima, ispred zgrada, na pješačkim prelazima, na pristupnim putevima... Sve samo da se ne bi platile dvije jebene marke za parking. Majke mi treba kupitih 50 pauka i pucati kazne od 200 maraka za nepropisno parkiranje plus pauk služba. Nemoguće je više hodati i živjeti normalno u ovom gradu od auta na sve strane.
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39550
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#27033 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
marva se raspojasala,navikla po vukojebinama stajat po makadamu gdje dnevno prodje 3 auta pa ne smeta ...
samo derat guzove kaznama na svakom koraku,ali tesko da ce se to desiti....
samo derat guzove kaznama na svakom koraku,ali tesko da ce se to desiti....
-
Naslovnica
- Posts: 35422
- Joined: 20/03/2013 15:38
#27034 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Ma pauk je tito kada odnese.bitanga_sa_otesa wrote: ↑07/03/2020 18:48 marva se raspojasala,navikla po vukojebinama stajat po makadamu gdje dnevno prodje 3 auta pa ne smeta ...
samo derat guzove kaznama na svakom koraku,ali tesko da ce se to desiti....
Nema auta nazad dok ne platis.
Pauk najvise boli, ali kod nas nicemu ne sluzi.
- Optimist
- Posts: 15519
- Joined: 08/02/2010 19:01
- Location: Sarajevo
#27035 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Ja po centru i starom gradu stalno vidjam pauk u akciji. I to redovno dize na istim mjestima svaki dan. I ljudi opet parkiraju.
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39550
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#27036 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
sluzi pauk da se ne provjeravaju tablice pri odvozu i selektivno se odvozi,jer nemEres odvuc auto nekom amiĐiČu il dajDŽiČu...Naslovnica wrote: ↑07/03/2020 19:03
Ma pauk je tito kada odnese.
Nema auta nazad dok ne platis.
Pauk najvise boli, ali kod nas nicemu ne sluzi.
kad se bude redom svima dizalo onda ce biti ok.to je najbolje dati nekoj privatnoj firmi odvoz i po procentu plate ,sredilo bi se za 3 mjeseca sve
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#27037 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Bez palije nista,bagra ima para i da placa..
-
Naslovnica
- Posts: 35422
- Joined: 20/03/2013 15:38
-
BadBoy
- Posts: 9605
- Joined: 01/11/2005 21:55
#27039 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Super ideja. Pauk služba na koncesiju ili tako nešto. Cijene povećavati dok se ne dođe do tacke da stoka više ne može plaćati.
-
BadBoy
- Posts: 9605
- Joined: 01/11/2005 21:55
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39550
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#27041 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
pa u vecini uredjenih drzava je tako ,privatnik radi,imaju one kamioncice samo se privuce i podigne,ne izlazi...plata po ucinku pa da vidis kako bi odvozili,mislim polazim od sebe ,ja da to radim 200 bi ih na dan odvezao,samo bi kruzio po gradu
- Optimist
- Posts: 15519
- Joined: 08/02/2010 19:01
- Location: Sarajevo
#27042 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
- drug_profi
- Posts: 65404
- Joined: 16/07/2012 16:00
#27043 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Ja danas iza podne na vikendicu. Parkiran mi lik na privatni parking, na privatnoj zemlji.
Dzenaza negdje gore i eto on nasao kao dobru ideju da ga tu ostavi.
Naravno da sam mu se parkirao ispred i sacekao jedno pola sata nakon dzenaze da se pojavim.
Stoje njih trojica stariji 60+, uzvrtili se. Kao jel tvoje auto, reko jest, kao sto je moj i parking na kojem je tvoj auto, a moja je i zemlja ispod njega.
Kaze izvini, dzenaza...
Reko ja nemam od izvini nista. Vidi se iz aviona da je privatno i ti nasao da udjes ko u svoje.
Da ne bi dalje eskaliralo, sjednem u auto i sklonim se.
Dzenaza negdje gore i eto on nasao kao dobru ideju da ga tu ostavi.
Naravno da sam mu se parkirao ispred i sacekao jedno pola sata nakon dzenaze da se pojavim.
Stoje njih trojica stariji 60+, uzvrtili se. Kao jel tvoje auto, reko jest, kao sto je moj i parking na kojem je tvoj auto, a moja je i zemlja ispod njega.
Kaze izvini, dzenaza...
Reko ja nemam od izvini nista. Vidi se iz aviona da je privatno i ti nasao da udjes ko u svoje.
Da ne bi dalje eskaliralo, sjednem u auto i sklonim se.
- Travnički Noćni Šetač
- Posts: 3925
- Joined: 13/01/2006 20:48
- Location: Travnik
- Contact:
#27044 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Sad me podsjeti... prije nekih dvadesetak godina tako kod nas jedan moj drug poceo da privatno radi sa paukom... kratko nesto probao par dana ali nije islo... a ja tada vozao citroena... i opkladimo se u gajbu da nece moci dignuti moje auto.... a onaj stari tip pauka sto onim kaisevima svaki tocak uhvati... i helem... dodjem ja kod njega kuci, parkiram, spustim citroena skroz samo malo zadnje gume viri.. on kad je ugledao samo se okrenuo i otisao po gajbu....
- drug_profi
- Posts: 65404
- Joined: 16/07/2012 16:00
#27045 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Joj jesi ti namazan 
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39550
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#27046 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
ja sam nekad davno citao da je neki svabo varao osiguranje pa u nekog starog trulog taunusa nalio olova i parkirao ga da ga pauk digne ,kad su pokusali pukla sajla ,auto pao i rasuo se ko riza ,on naplatio 
- Travnički Noćni Šetač
- Posts: 3925
- Joined: 13/01/2006 20:48
- Location: Travnik
- Contact:
#27047 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Ma malo se zezali... uvijek mi tako u raji u roštilj ili u gajbu,.. opet sve zajedno mahnemo...
Kao da se od nekada davno sjećam te priče, ali dok je nisi ti sada spomenuo, bila zaboravljena a i tada sam mislio da je neki vic... u verziji koju sam ja čuo bio je naravno neki naš sa ovih prostora koji je radio u Njemačkoj...bitanga_sa_otesa wrote: ↑07/03/2020 22:03 ja sam nekad davno citao da je neki svabo varao osiguranje pa u nekog starog trulog taunusa nalio olova i parkirao ga da ga pauk digne ,kad su pokusali pukla sajla ,auto pao i rasuo se ko riza ,on naplatio![]()
-
zrakomlat
- Posts: 10370
- Joined: 23/09/2012 17:22
#27048 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Ako se to stvarno desilo, nije svabo 90% u pitanju no neki jugosvabo.
-
Concord
- Posts: 956
- Joined: 14/12/2017 15:51
#27049 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Tacno, nedavno gledam prekoputa slovenacke ambasade parkiran bijeli Audi Q8, na onom sirokom trotoaru ispred apoteke. Dosao pauk i stao u krajnjoj lijevoj traci, 15 minuta su se oni vrtili i obilazili oko njega, i odose na kraju. Dakle samo su blokirali saobracaj tih 15 minuta kao debili najveci.bitanga_sa_otesa wrote: ↑07/03/2020 19:09 sluzi pauk da se ne provjeravaju tablice pri odvozu i selektivno se odvozi,jer nemEres odvuc auto nekom amiĐiČu il dajDŽiČu...
kad se bude redom svima dizalo onda ce biti ok.to je najbolje dati nekoj privatnoj firmi odvoz i po procentu plate ,sredilo bi se za 3 mjeseca sve![]()
-
tempuser
- Posts: 17100
- Joined: 08/04/2015 10:35
#27050 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
To je jos super... Nama su nove poslijeratne komsije preko parcele, gdje je nekad bila vikendica i dok je nismo ponovo ogradili i postavili kapiju, napravili sebi put (krace i manje dzombavo).drug_profi wrote: ↑07/03/2020 21:19 Ja danas iza podne na vikendicu. Parkiran mi lik na privatni parking, na privatnoj zemlji.
Dzenaza negdje gore i eto on nasao kao dobru ideju da ga tu ostavi.
Naravno da sam mu se parkirao ispred i sacekao jedno pola sata nakon dzenaze da se pojavim.
Stoje njih trojica stariji 60+, uzvrtili se. Kao jel tvoje auto, reko jest, kao sto je moj i parking na kojem je tvoj auto, a moja je i zemlja ispod njega.
Kaze izvini, dzenaza...
Reko ja nemam od izvini nista. Vidi se iz aviona da je privatno i ti nasao da udjes ko u svoje.
Da ne bi dalje eskaliralo, sjednem u auto i sklonim se.
Kad smo se pojavili i upozorili da je to privatna zemlja, prvo su krenuli seljacki APP folovi, mi smo provjerili u gruntu, to je uvijek bio put, ali kad smo ih "priopcili" da ce uzurpaciju sljedeci put objasnjavati u prisuststvu policije krenuli su blago teleci pogledi i pitanja: a kuda cemo mi da prodjemooooo do kuce?
