
Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)
Moderator: anex
- exliberal-ex
- Posts: 7707
- Joined: 11/04/2013 00:01
#38776 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Sinocnji buckuris...kad se nema vremena


-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#38777 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Kod mene. Ovako&. Kuvano povrce & steak sa rostilja ~
~~```•
~~```•

- DeNiro
- Posts: 10907
- Joined: 12/03/2007 10:31
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#38779 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Lijepo izgleda-
jel' ispod - portabello - gljive...
- DeNiro
- Posts: 10907
- Joined: 12/03/2007 10:31
- zlo zlo
- Posts: 4485
- Joined: 28/10/2012 16:01
- plain vanilla
- Posts: 70281
- Joined: 05/10/2008 12:10
- Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
#38783 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Krilca s medom, batat i umak (kojeg nema na slici
-
shandrprcSA
- Posts: 10219
- Joined: 23/02/2013 08:16
#38784 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)




Last edited by shandrprcSA on 07/03/2020 15:58, edited 1 time in total.
- Nisrin
- Posts: 5495
- Joined: 26/04/2009 15:40
- Location: Bistrik, RajvoSA
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
- zlo zlo
- Posts: 4485
- Joined: 28/10/2012 16:01
#38788 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
tako i moja mama radi rezance za juhu
a meni je izrada domaće tjestenine za juhu cirka 30 sec posla
- zlo zlo
- Posts: 4485
- Joined: 28/10/2012 16:01
#38789 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
2 krilca... ajde jel to moni bila na ručku?plain vanilla wrote: ↑07/03/2020 15:11
Krilca s medom, batat i umak (kojeg nema na slici) od jogurta, vrhnja i bijelog luka.
- plain vanilla
- Posts: 70281
- Joined: 05/10/2008 12:10
- Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
-
Guadalajara
- Posts: 32809
- Joined: 24/04/2019 18:10
- Contact:
#38791 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Jel ovo bez kostiju?plain vanilla wrote: ↑07/03/2020 17:56Bome, mogu pojest 4ali danas nesto nisam bila pri apetitu. Cudo
![]()
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#38792 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Arhiva....krilca..odvojena/ ...u koreanskom slatkom sosu...na rostilju


- exliberal-ex
- Posts: 7707
- Joined: 11/04/2013 00:01
#38793 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Ja sam nesto sjebo stomak zadnjih dana zato danas kod la famiglia 

- exliberal-ex
- Posts: 7707
- Joined: 11/04/2013 00:01
#38794 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Italijansko praznovjerje...kad se pravi pura samo dvije osobe smiju da mjesaju...ako treca to uradi kuku...zato sam ja danas bio statista
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#38795 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Zar je pura -lagana za stomak.. 
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#38796 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
dobra slika- iexliberal-ex wrote: ↑07/03/2020 19:59 Ja sam nesto sjebo stomak zadnjih dana zato danas kod la famiglia![]()
-
shandrprcSA
- Posts: 10219
- Joined: 23/02/2013 08:16
- exliberal-ex
- Posts: 7707
- Joined: 11/04/2013 00:01
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#38799 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
.jel' to oklagijom mijesas..

- exliberal-ex
- Posts: 7707
- Joined: 11/04/2013 00:01


