NOVE CIJENE GORIVA

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
Naslovnica
Posts: 35443
Joined: 20/03/2013 15:38

#20101 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by Naslovnica »

Ja danas na EP na Mostarskom, rek'o hajde da vidim i to čudo od EP plina (1.06, prihvatljivo) i da ispoštujem Seya.
Stanem kod aparata, navrćem onaj nastavak, dogega se nekako Role iz radnje, ka'e jel' to plin...jeste...nema plina paša, nešto se pokvarilo. Kada će biti to nešto popravljeno? Ne znam, znaš kakoe kodnas...
:lol: :run:
User avatar
mk ultra
Posts: 24032
Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Fiume
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak

#20102 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by mk ultra »

Naslovnica wrote: 03/03/2020 21:03 Ja danas na EP na Mostarskom, rek'o hajde da vidim i to čudo od EP plina (1.06, prihvatljivo) i da ispoštujem Seya.
Stanem kod aparata, navrćem onaj nastavak, dogega se nekako Role iz radnje, ka'e jel' to plin...jeste...nema plina paša, nešto se pokvarilo. Kada će biti to nešto popravljeno? Ne znam, znaš kakoe kodnas...
:lol: :run:
Jel onaj sa bradom izletio
Zovu ga Dabić :lol:

Kod njih to stvarno sporo ide, pogotovo sada kad imaju problema sa mailovima
Jbt mi odradimo posla i posla dok dobijemo naruđebicu od njih, pa naloge pa neke njihove interne gluposti
Nekad oko nove godine morao sam polagati neki njihov test jer radimo na njihovim pumpama, predavanja slusao pa test ispunjavao :lol:
Naslovnica
Posts: 35443
Joined: 20/03/2013 15:38

#20103 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by Naslovnica »

mk ultra wrote: 03/03/2020 21:08
Naslovnica wrote: 03/03/2020 21:03 Ja danas na EP na Mostarskom, rek'o hajde da vidim i to čudo od EP plina (1.06, prihvatljivo) i da ispoštujem Seya.
Stanem kod aparata, navrćem onaj nastavak, dogega se nekako Role iz radnje, ka'e jel' to plin...jeste...nema plina paša, nešto se pokvarilo. Kada će biti to nešto popravljeno? Ne znam, znaš kakoe kodnas...
:lol: :run:
Jel onaj sa bradom izletio
Zovu ga Dabić :lol:

Kod njih to stvarno sporo ide, pogotovo sada kad imaju problema sa mailovima
Jbt mi odradimo posla i posla dok dobijemo naruđebicu od njih, pa naloge pa neke njihove interne gluposti
Nekad oko nove godine morao sam polagati neki njihov test jer radimo na njihovim pumpama, predavanja slusao pa test ispunjavao :lol:
Meščini da nije imao bradu.
Trojica sjede unutra, nigdje nikoga, valjda se plisali ko će izaći... :lol:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#20104 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by Tomahawk11 »

UMAX dizel 1.96

Gledam jutros na Stupu na Hifi levat što radi puši i dođe čovjek da naspe gorivo, on ostavi onu cigaru na pepeljeri da gori...zar to može tako :?
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39556
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#20105 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by bitanga_sa_otesa »

nije da moze tako,vec to treba tako :-D
NediM17
Posts: 26440
Joined: 05/11/2009 11:49

#20106 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by NediM17 »

Kad vec pominjete EP zna li ko kakvi su problemi s onim njihovim karticama za gorivo. Jesu li i njih Ukrajinci hakovali?
Kazu kiberneticki napad traje od 14.februara. :mrgreen:
User avatar
mk ultra
Posts: 24032
Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Fiume
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak

#20107 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by mk ultra »

serveri su u HR... ne vjerujem da ne mogu da uspostave sistem mjesec dana :-) :shock:
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#20108 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by channel10 »

Neki dan je meni prosla kartica.
User avatar
Laplace
Posts: 14689
Joined: 19/11/2012 18:37

#20109 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by Laplace »

Tomahawk11 wrote: 04/03/2020 08:07 UMAX dizel 1.96

Gledam jutros na Stupu na Hifi levat što radi puši i dođe čovjek da naspe gorivo, on ostavi onu cigaru na pepeljeri da gori...zar to može tako :?
Samo kad mu se benzinska nađe pored ISS-a...

Image
NediM17
Posts: 26440
Joined: 05/11/2009 11:49

#20110 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by NediM17 »

mk ultra wrote: 04/03/2020 11:48 serveri su u HR... ne vjerujem da ne mogu da uspostave sistem mjesec dana :-) :shock:
Maloprije jedva, nesta pjeske, zove nekog na telefon diktira broj kartice, registraciju auta, 15 minuta sam izgubio. :-)
User avatar
iceman ze
Posts: 6563
Joined: 18/11/2004 00:25
Location: Sarajevo

#20111 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by iceman ze »

Tomahawk11 wrote: 04/03/2020 08:07 UMAX dizel 1.96

Gledam jutros na Stupu na Hifi levat što radi puši i dođe čovjek da naspe gorivo, on ostavi onu cigaru na pepeljeri da gori...zar to može tako :?
Sve po mjeri nadleznog begovata
User avatar
mk ultra
Posts: 24032
Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Fiume
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak

#20112 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by mk ultra »



ovako :lol:
noviclan
Posts: 15008
Joined: 31/10/2013 06:48

#20113 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by noviclan »

iceman ze wrote: 04/03/2020 13:02
Tomahawk11 wrote: 04/03/2020 08:07 UMAX dizel 1.96

Gledam jutros na Stupu na Hifi levat što radi puši i dođe čovjek da naspe gorivo, on ostavi onu cigaru na pepeljeri da gori...zar to može tako :?
Sve po mjeri nadleznog begovata
Gdj se okrecete kada ga natankate kod umaxa je li odmah na njihovoj punoj ili dodjete do petrola preko pune pa kroz pumpu i dalje na kruzni i brzom cestom
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39556
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#20114 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by bitanga_sa_otesa »

oko svoje ose se okrecem :D ja sipam u podlugovima,tamo je jeftinije :thumbup:
User avatar
drug_profi
Posts: 65411
Joined: 16/07/2012 16:00

#20115 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by drug_profi »

Ako se moram okretati idem do semafora
User avatar
iceman ze
Posts: 6563
Joined: 18/11/2004 00:25
Location: Sarajevo

#20116 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by iceman ze »

Ja uglavnom na Karakaju, uz granicu je najjeftinije
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39556
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#20117 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by bitanga_sa_otesa »

kazu u prnjavoru je najjeftinije ,odoh ja danas nalit za petobu.
User avatar
beni-bu-man
Posts: 17772
Joined: 10/04/2012 09:01
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D

#20118 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by beni-bu-man »

bitanga_sa_otesa wrote: 06/03/2020 09:50 kazu u prnjavoru je najjeftinije ,odoh ja danas nalit za petobu.
Opaaa petoba, jesi snob pravi :D
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39556
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#20119 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by bitanga_sa_otesa »

beni-bu-man wrote: 06/03/2020 09:59
Opaaa petoba, jesi snob pravi :D
samo bahato :thumbup:
User avatar
iceman ze
Posts: 6563
Joined: 18/11/2004 00:25
Location: Sarajevo

#20120 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by iceman ze »

I nigdje van Sarajeva mi ne nude nazovi tecnost za sajbu
User avatar
beni-bu-man
Posts: 17772
Joined: 10/04/2012 09:01
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D

#20121 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by beni-bu-man »

iceman ze wrote: 06/03/2020 11:32 I nigdje van Sarajeva mi ne nude nazovi tecnost za sajbu
Jesu supci
Naslovnica
Posts: 35443
Joined: 20/03/2013 15:38

#20122 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by Naslovnica »

Nekoliko puta sam natočio ovdje u Petrolu u ZE, "da bi bude do Sarajeva".
Hoćete li ovo - ne hvala, hoćete li ono - ne hvala. Ovo je danas na sniženju - ne hvala.
Da tragedija bude veća, ti artikli koji nude na sniženju su i kao takvi skuplji od regularne cijene za koju se prodaju u Konzumu, 10m od puNpe.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#20123 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by Tomahawk11 »

bitanga_sa_otesa wrote: 06/03/2020 09:50 kazu u prnjavoru je najjeftinije ,odoh ja danas nalit za petobu.
A ono bure od 200 litara ne spominješ :D
User avatar
Laplace
Posts: 14689
Joined: 19/11/2012 18:37

#20124 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by Laplace »

bitanga_sa_otesa wrote: 06/03/2020 10:03
beni-bu-man wrote: 06/03/2020 09:59
Opaaa petoba, jesi snob pravi :D
samo bahato :thumbup:
Ja sam neki dan nalio za 70, pa nek' crkne sirotiLJa.

#jošmalopasamnarezervi
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39556
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#20125 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by bitanga_sa_otesa »

Tomahawk11 wrote: 06/03/2020 11:45

A ono bure od 200 litara ne spominješ :D
dva :D
Post Reply