Stanem kod aparata, navrćem onaj nastavak, dogega se nekako Role iz radnje, ka'e jel' to plin...jeste...nema plina paša, nešto se pokvarilo. Kada će biti to nešto popravljeno? Ne znam, znaš kakoe kodnas...
NOVE CIJENE GORIVA
Moderators: _BataZiv_0809, anex
-
Naslovnica
- Posts: 35443
- Joined: 20/03/2013 15:38
#20101 Re: NOVE CIJENE GORIVA
Ja danas na EP na Mostarskom, rek'o hajde da vidim i to čudo od EP plina (1.06, prihvatljivo) i da ispoštujem Seya.
Stanem kod aparata, navrćem onaj nastavak, dogega se nekako Role iz radnje, ka'e jel' to plin...jeste...nema plina paša, nešto se pokvarilo. Kada će biti to nešto popravljeno? Ne znam, znaš kakoe kodnas...

Stanem kod aparata, navrćem onaj nastavak, dogega se nekako Role iz radnje, ka'e jel' to plin...jeste...nema plina paša, nešto se pokvarilo. Kada će biti to nešto popravljeno? Ne znam, znaš kakoe kodnas...
- mk ultra
- Posts: 24032
- Joined: 31/12/2012 14:05
- Location: Fiume
- Grijem se na: Ugalj
- Vozim: Bahato
- Horoskop: Maćak
#20102 Re: NOVE CIJENE GORIVA
Jel onaj sa bradom izletioNaslovnica wrote: ↑03/03/2020 21:03 Ja danas na EP na Mostarskom, rek'o hajde da vidim i to čudo od EP plina (1.06, prihvatljivo) i da ispoštujem Seya.
Stanem kod aparata, navrćem onaj nastavak, dogega se nekako Role iz radnje, ka'e jel' to plin...jeste...nema plina paša, nešto se pokvarilo. Kada će biti to nešto popravljeno? Ne znam, znaš kakoe kodnas...
![]()
![]()
Zovu ga Dabić
Kod njih to stvarno sporo ide, pogotovo sada kad imaju problema sa mailovima
Jbt mi odradimo posla i posla dok dobijemo naruđebicu od njih, pa naloge pa neke njihove interne gluposti
Nekad oko nove godine morao sam polagati neki njihov test jer radimo na njihovim pumpama, predavanja slusao pa test ispunjavao
-
Naslovnica
- Posts: 35443
- Joined: 20/03/2013 15:38
#20103 Re: NOVE CIJENE GORIVA
Meščini da nije imao bradu.mk ultra wrote: ↑03/03/2020 21:08Jel onaj sa bradom izletioNaslovnica wrote: ↑03/03/2020 21:03 Ja danas na EP na Mostarskom, rek'o hajde da vidim i to čudo od EP plina (1.06, prihvatljivo) i da ispoštujem Seya.
Stanem kod aparata, navrćem onaj nastavak, dogega se nekako Role iz radnje, ka'e jel' to plin...jeste...nema plina paša, nešto se pokvarilo. Kada će biti to nešto popravljeno? Ne znam, znaš kakoe kodnas...
![]()
![]()
Zovu ga Dabić![]()
Kod njih to stvarno sporo ide, pogotovo sada kad imaju problema sa mailovima
Jbt mi odradimo posla i posla dok dobijemo naruđebicu od njih, pa naloge pa neke njihove interne gluposti
Nekad oko nove godine morao sam polagati neki njihov test jer radimo na njihovim pumpama, predavanja slusao pa test ispunjavao![]()
Trojica sjede unutra, nigdje nikoga, valjda se plisali ko će izaći...
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#20104 Re: NOVE CIJENE GORIVA
UMAX dizel 1.96
Gledam jutros na Stupu na Hifi levat što radi puši i dođe čovjek da naspe gorivo, on ostavi onu cigaru na pepeljeri da gori...zar to može tako
Gledam jutros na Stupu na Hifi levat što radi puši i dođe čovjek da naspe gorivo, on ostavi onu cigaru na pepeljeri da gori...zar to može tako
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39556
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#20105 Re: NOVE CIJENE GORIVA
nije da moze tako,vec to treba tako 
-
NediM17
- Posts: 26440
- Joined: 05/11/2009 11:49
#20106 Re: NOVE CIJENE GORIVA
Kad vec pominjete EP zna li ko kakvi su problemi s onim njihovim karticama za gorivo. Jesu li i njih Ukrajinci hakovali?
Kazu kiberneticki napad traje od 14.februara.
Kazu kiberneticki napad traje od 14.februara.
- mk ultra
- Posts: 24032
- Joined: 31/12/2012 14:05
- Location: Fiume
- Grijem se na: Ugalj
- Vozim: Bahato
- Horoskop: Maćak
#20107 Re: NOVE CIJENE GORIVA
serveri su u HR... ne vjerujem da ne mogu da uspostave sistem mjesec dana

-
channel10
- Posts: 17013
- Joined: 08/01/2014 12:37
#20108 Re: NOVE CIJENE GORIVA
Neki dan je meni prosla kartica.
- Laplace
- Posts: 14689
- Joined: 19/11/2012 18:37
#20109 Re: NOVE CIJENE GORIVA
Samo kad mu se benzinska nađe pored ISS-a...Tomahawk11 wrote: ↑04/03/2020 08:07 UMAX dizel 1.96
Gledam jutros na Stupu na Hifi levat što radi puši i dođe čovjek da naspe gorivo, on ostavi onu cigaru na pepeljeri da gori...zar to može tako![]()

-
NediM17
- Posts: 26440
- Joined: 05/11/2009 11:49
- iceman ze
- Posts: 6563
- Joined: 18/11/2004 00:25
- Location: Sarajevo
#20111 Re: NOVE CIJENE GORIVA
Sve po mjeri nadleznog begovataTomahawk11 wrote: ↑04/03/2020 08:07 UMAX dizel 1.96
Gledam jutros na Stupu na Hifi levat što radi puši i dođe čovjek da naspe gorivo, on ostavi onu cigaru na pepeljeri da gori...zar to može tako![]()
- mk ultra
- Posts: 24032
- Joined: 31/12/2012 14:05
- Location: Fiume
- Grijem se na: Ugalj
- Vozim: Bahato
- Horoskop: Maćak
-
noviclan
- Posts: 15008
- Joined: 31/10/2013 06:48
#20113 Re: NOVE CIJENE GORIVA
Gdj se okrecete kada ga natankate kod umaxa je li odmah na njihovoj punoj ili dodjete do petrola preko pune pa kroz pumpu i dalje na kruzni i brzom cestomiceman ze wrote: ↑04/03/2020 13:02Sve po mjeri nadleznog begovataTomahawk11 wrote: ↑04/03/2020 08:07 UMAX dizel 1.96
Gledam jutros na Stupu na Hifi levat što radi puši i dođe čovjek da naspe gorivo, on ostavi onu cigaru na pepeljeri da gori...zar to može tako![]()
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39556
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#20114 Re: NOVE CIJENE GORIVA
oko svoje ose se okrecem
ja sipam u podlugovima,tamo je jeftinije 
- drug_profi
- Posts: 65415
- Joined: 16/07/2012 16:00
#20115 Re: NOVE CIJENE GORIVA
Ako se moram okretati idem do semafora
- iceman ze
- Posts: 6563
- Joined: 18/11/2004 00:25
- Location: Sarajevo
#20116 Re: NOVE CIJENE GORIVA
Ja uglavnom na Karakaju, uz granicu je najjeftinije
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39556
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#20117 Re: NOVE CIJENE GORIVA
kazu u prnjavoru je najjeftinije ,odoh ja danas nalit za petobu.
- beni-bu-man
- Posts: 17772
- Joined: 10/04/2012 09:01
- Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D
#20118 Re: NOVE CIJENE GORIVA
Opaaa petoba, jesi snob pravibitanga_sa_otesa wrote: ↑06/03/2020 09:50 kazu u prnjavoru je najjeftinije ,odoh ja danas nalit za petobu.
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39556
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#20119 Re: NOVE CIJENE GORIVA
samo bahato
- iceman ze
- Posts: 6563
- Joined: 18/11/2004 00:25
- Location: Sarajevo
#20120 Re: NOVE CIJENE GORIVA
I nigdje van Sarajeva mi ne nude nazovi tecnost za sajbu
- beni-bu-man
- Posts: 17772
- Joined: 10/04/2012 09:01
- Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D
-
Naslovnica
- Posts: 35443
- Joined: 20/03/2013 15:38
#20122 Re: NOVE CIJENE GORIVA
Nekoliko puta sam natočio ovdje u Petrolu u ZE, "da bi bude do Sarajeva".
Hoćete li ovo - ne hvala, hoćete li ono - ne hvala. Ovo je danas na sniženju - ne hvala.
Da tragedija bude veća, ti artikli koji nude na sniženju su i kao takvi skuplji od regularne cijene za koju se prodaju u Konzumu, 10m od puNpe.
Hoćete li ovo - ne hvala, hoćete li ono - ne hvala. Ovo je danas na sniženju - ne hvala.
Da tragedija bude veća, ti artikli koji nude na sniženju su i kao takvi skuplji od regularne cijene za koju se prodaju u Konzumu, 10m od puNpe.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#20123 Re: NOVE CIJENE GORIVA
A ono bure od 200 litara ne spominješbitanga_sa_otesa wrote: ↑06/03/2020 09:50 kazu u prnjavoru je najjeftinije ,odoh ja danas nalit za petobu.
- Laplace
- Posts: 14689
- Joined: 19/11/2012 18:37
#20124 Re: NOVE CIJENE GORIVA
Ja sam neki dan nalio za 70, pa nek' crkne sirotiLJa.
#jošmalopasamnarezervi
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39556
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
