A ne znam jesam li dobro objasnio, ali ovo nije kuhano ono kao lesho meso i to, nego bas peceno, kosti su spale kao suho lisce...dobar osjecaj wrote: ↑02/03/2020 20:16 Ko ima srca, cak i tovljena zecetina je jako ukusna skuhana u pretisu.
Fol je sto moonca rece u to malo vode i masnoce...
















