NOVE CIJENE GORIVA

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
LikeLike
Posts: 2301
Joined: 10/09/2013 15:59

#20051 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by LikeLike »

Dizite bunu na forumu, sve oni ovo citaju i tresu im se gace od vasih komentara :lol:
User avatar
konektovan
Posts: 51408
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#20052 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by konektovan »

channel10 wrote: 29/02/2020 13:49 Pa sta sad, treba samo sutiti i klimati glavom? Ono samo vichi yes yes...
Naravno, sta ce par forumasa uraditi?? Nista, nema kriticne mase covjece, narod za mnogo bitnije stvari od cijene goriva poginje glavu, suti, 'hamdulillah, nek ne puca, moze biti i gore....
User avatar
mk ultra
Posts: 24032
Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Fiume
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak

#20053 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by mk ultra »

channel10 wrote: 29/02/2020 13:49 Pa sta sad, treba samo sutiti i klimati glavom? Ono samo vichi yes yes...
Otvori sebi pumpu i radi po "jeftinim" cijenama :mrgreen:

Kad ne bude mogao prodavati po tim cijenama, spustit ce ih garantujem, do tad mozda i poskupi...
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#20054 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by channel10 »

konektovan wrote: 29/02/2020 14:40
channel10 wrote: 29/02/2020 13:49 Pa sta sad, treba samo sutiti i klimati glavom? Ono samo vichi yes yes...
Naravno, sta ce par forumasa uraditi?? Nista, nema kriticne mase covjece, narod za mnogo bitnije stvari od cijene goriva poginje glavu, suti, 'hamdulillah, nek ne puca, moze biti i gore....
Pa zato nam i jest tako, sto je vecina ko i ti. Samo vici yes yes...
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#20055 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by channel10 »

LikeLike wrote: 29/02/2020 14:30 Dizite bunu na forumu, sve oni ovo citaju i tresu im se gace od vasih komentara :lol:
Najbolje je nista ne pisati i ne buniti se. Boli me qrc hoce li im se zatresti gace, ali barem neka znaju da ljudi nisu budale. A vi haman spadate u tu kategoriju kad ismijavate one koji se makar ovako pobune.

Ocekujem onu stuhu Lejlu da se oglasi ispred ministarstva da je ipak jacanjem dolara, makar i onih 48 sati ponisteno ovo pojeftinjenje barela od skoro 20 posto :izet:
User avatar
konektovan
Posts: 51408
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#20056 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by konektovan »

channel10 wrote: 29/02/2020 15:01
konektovan wrote: 29/02/2020 14:40
channel10 wrote: 29/02/2020 13:49 Pa sta sad, treba samo sutiti i klimati glavom? Ono samo vichi yes yes...
Naravno, sta ce par forumasa uraditi?? Nista, nema kriticne mase covjece, narod za mnogo bitnije stvari od cijene goriva poginje glavu, suti, 'hamdulillah, nek ne puca, moze biti i gore....
Pa zato nam i jest tako, sto je vecina ko i ti. Samo vici yes yes...
Cuj to, ko ja?! Nijesam to znao, ali hvala na brzoj analizi. :-)
LikeLike
Posts: 2301
Joined: 10/09/2013 15:59

#20057 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by LikeLike »

channel10 wrote: 29/02/2020 15:04
LikeLike wrote: 29/02/2020 14:30 Dizite bunu na forumu, sve oni ovo citaju i tresu im se gace od vasih komentara :lol:
Najbolje je nista ne pisati i ne buniti se. Boli me qrc hoce li im se zatresti gace, ali barem neka znaju da ljudi nisu budale. A vi haman spadate u tu kategoriju kad ismijavate one koji se makar ovako pobune.

Ocekujem onu stuhu Lejlu da se oglasi ispred ministarstva da je ipak jacanjem dolara, makar i onih 48 sati ponisteno ovo pojeftinjenje barela od skoro 20 posto :izet:
Najbolje je ne pisati gluposti po forumu, ne postizes nista osim sto zamaras ostale forumase :D

Mene boli k dal je litar 2 ili 2 i po marke, kome to znaci nek organizuje proteste i nek ih tjera da spuste cijene.
User avatar
ElRe
Posts: 16905
Joined: 12/12/2011 11:28

#20058 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by ElRe »

Nestro Rogatica D5 2.19 KM/l, B95, 2.17 KM/l, BP Mokro B95 i D5 2.04 KM/l, Hifa Uvac D5 Isomax 2.24 KM/l, B95 2.19 KM/l
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39556
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#20059 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by bitanga_sa_otesa »

posto su kifle u rogatici?
Naslovnica
Posts: 35443
Joined: 20/03/2013 15:38

#20060 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by Naslovnica »

Jesul' viršle što su nekad' bile...
Concord
Posts: 956
Joined: 14/12/2017 15:51

#20061 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by Concord »

LikeLike wrote: 29/02/2020 16:44 Najbolje je ne pisati gluposti po forumu, ne postizes nista osim sto zamaras ostale forumase :D

Mene boli k dal je litar 2 ili 2 i po marke, kome to znaci nek organizuje proteste i nek ih tjera da spuste cijene.
5 maraka bi ja tebi litar naplatio, da te odvojim fino od ostalih jer te boli k za cijenu.
Ko si ti da ulijeces na temu i pametujes ljudima koji kritikuju lihvarske cijene, koje su takve zbog takvih kao ti i slicnih. Tema je o cijenama goriva, ako ti se ne svidja odabij.
User avatar
Laplace
Posts: 14689
Joined: 19/11/2012 18:37

#20062 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by Laplace »

Mehemed wrote: 24/02/2020 21:03 Nije to najbolja, to je najgora cijena :lol: :lol: :lol:
Kako za koga. Za vlasnika pumpe je najbolja.
LikeLike
Posts: 2301
Joined: 10/09/2013 15:59

#20063 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by LikeLike »

Concord wrote: 02/03/2020 00:43
LikeLike wrote: 29/02/2020 16:44 Najbolje je ne pisati gluposti po forumu, ne postizes nista osim sto zamaras ostale forumase :D

Mene boli k dal je litar 2 ili 2 i po marke, kome to znaci nek organizuje proteste i nek ih tjera da spuste cijene.
5 maraka bi ja tebi litar naplatio, da te odvojim fino od ostalih jer te boli k za cijenu.
Ko si ti da ulijeces na temu i pametujes ljudima koji kritikuju lihvarske cijene, koje su takve zbog takvih kao ti i slicnih. Tema je o cijenama goriva, ako ti se ne svidja odabij.

Nije ovo tema drugari gdje trebate kukati i jadikovati. Necete ovdje sigurno spustiti cijenu goriva. Isto neki mali sektasi, na svakoj temi pametovanje i rusenje vlade. Organizuj proteste pa rusi, sta ste ovdje dosli zamarati. Boli nekoga k da li ti imas da naspes goriva, ako nemas nemoj voziti.
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#20064 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by Throttle »

Ma ovdje ljudi dođu, požale se i bude im lakše :mrgreen:
Djeluje terapeutski kad znaš da nisi sam, makar isto sve ostalo :lol:
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39556
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#20065 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by bitanga_sa_otesa »

LikeLike wrote: 02/03/2020 09:10 Boli nekoga k da li ti imas da naspes goriva, ako nemas nemoj voziti.
to se kaze nije auto za fukaru :D
LikeLike
Posts: 2301
Joined: 10/09/2013 15:59

#20066 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by LikeLike »

Ma pretjeruju, tema je o cijenama goriva informativnog karaktera, da se zna gdje je koja cijena, a ne...
Naslovnica
Posts: 35443
Joined: 20/03/2013 15:38

#20067 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by Naslovnica »

LikeLike wrote: 02/03/2020 09:16 Ma pretjeruju, tema je o cijenama goriva informativnog karaktera, da se zna gdje je koja cijena, a ne...
Takoe
User avatar
semirsar
Posts: 9053
Joined: 24/08/2008 22:53
Location: raj'voSa
Contact:

#20068 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by semirsar »

bitanga_sa_otesa wrote: 02/03/2020 09:12
LikeLike wrote: 02/03/2020 09:10 Boli nekoga k da li ti imas da naspes goriva, ako nemas nemoj voziti.
to se kaze nije auto za fukaru :D
ma sve ok, samo... ja njemu, tj, @LikeLike , zamjeram sto se zamara citanjem i pisanjem o onom sto ga zamara pa tako i mene sad zamara sto citam oto sto njega zamara i usput sam sebe zamaram sto ovo pisem... a forum je jelde za ono stono se veli "mozak na pasu" :mrgreen:
LikeLike
Posts: 2301
Joined: 10/09/2013 15:59

#20069 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by LikeLike »

Ne zamaram se nista specijalno vjeruj mi, ja ovdje dodjem iz razonode i nesto da saznam ili naucim. Nekidan na temi o autima 2 stranice se raspravlja o islamskoj zajednici jbt i ko vise krade :lol:
User avatar
drug_profi
Posts: 65416
Joined: 16/07/2012 16:00

#20070 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by drug_profi »

Kad cete shvatiti da je najbolji nacin borbe protiv visokih cijena bojkot pumpi na kojima su visoke cijene?
Napravite im nula prometa pa ce se pocesat.
noviclan
Posts: 15008
Joined: 31/10/2013 06:48

#20071 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by noviclan »

Kako to izvesti, jedino sa utokom stajati na prosirenju i tjerati kupce
User avatar
mayab
Posts: 30844
Joined: 06/03/2008 13:00
Location: SARAJEVO

#20072 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by mayab »

noviclan wrote: 03/03/2020 05:16 Kako to izvesti, jedino sa utokom stajati na prosirenju i tjerati kupce
Ma ne možeš ti to, kad ljudi lete na Hifu, koja ima ubjedljivo najveće cijene, ali oni uvjereni da je to atomsko gorivo koje će goditi njihovim truljama :D (a uz to i da malo pomognu stožernu stranku u Bošnjaka)
.
.
.
Juče vidim na UMAX Vogošća, 1.96 KM onaj lošiji dizel
User avatar
iceman ze
Posts: 6563
Joined: 18/11/2004 00:25
Location: Sarajevo

#20073 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by iceman ze »

Mislim i da Bingo daje bolje plate u 'Ercegovini, nego ovamo... :) privatnik je to, malo patriotizma zamotaj i prodaj, a sto skutorija nece za male plate, e to je nesto drugo, ako je primjer na mjestu za b pumpe vece manje cijene
User avatar
sparky
Posts: 1910
Joined: 23/01/2004 00:00
Location: Obronak Trebevica
Contact:

#20074 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by sparky »

u Austriji je trenutno cijena
Dizel 1,08-1,12€
Benzin 1,09-1,12€
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39556
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#20075 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by bitanga_sa_otesa »

kolka je plata u austriji? :D
Post Reply