NOVE CIJENE GORIVA
Moderators: _BataZiv_0809, anex
-
LikeLike
- Posts: 2301
- Joined: 10/09/2013 15:59
#20051 Re: NOVE CIJENE GORIVA
Dizite bunu na forumu, sve oni ovo citaju i tresu im se gace od vasih komentara 
- konektovan
- Posts: 51407
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
- mk ultra
- Posts: 24032
- Joined: 31/12/2012 14:05
- Location: Fiume
- Grijem se na: Ugalj
- Vozim: Bahato
- Horoskop: Maćak
-
channel10
- Posts: 17013
- Joined: 08/01/2014 12:37
#20054 Re: NOVE CIJENE GORIVA
Pa zato nam i jest tako, sto je vecina ko i ti. Samo vici yes yes...konektovan wrote: ↑29/02/2020 14:40Naravno, sta ce par forumasa uraditi?? Nista, nema kriticne mase covjece, narod za mnogo bitnije stvari od cijene goriva poginje glavu, suti, 'hamdulillah, nek ne puca, moze biti i gore....
-
channel10
- Posts: 17013
- Joined: 08/01/2014 12:37
#20055 Re: NOVE CIJENE GORIVA
Najbolje je nista ne pisati i ne buniti se. Boli me qrc hoce li im se zatresti gace, ali barem neka znaju da ljudi nisu budale. A vi haman spadate u tu kategoriju kad ismijavate one koji se makar ovako pobune.
Ocekujem onu stuhu Lejlu da se oglasi ispred ministarstva da je ipak jacanjem dolara, makar i onih 48 sati ponisteno ovo pojeftinjenje barela od skoro 20 posto
- konektovan
- Posts: 51407
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#20056 Re: NOVE CIJENE GORIVA
Cuj to, ko ja?! Nijesam to znao, ali hvala na brzoj analizi.channel10 wrote: ↑29/02/2020 15:01Pa zato nam i jest tako, sto je vecina ko i ti. Samo vici yes yes...konektovan wrote: ↑29/02/2020 14:40Naravno, sta ce par forumasa uraditi?? Nista, nema kriticne mase covjece, narod za mnogo bitnije stvari od cijene goriva poginje glavu, suti, 'hamdulillah, nek ne puca, moze biti i gore....
-
LikeLike
- Posts: 2301
- Joined: 10/09/2013 15:59
#20057 Re: NOVE CIJENE GORIVA
Najbolje je ne pisati gluposti po forumu, ne postizes nista osim sto zamaras ostale forumasechannel10 wrote: ↑29/02/2020 15:04Najbolje je nista ne pisati i ne buniti se. Boli me qrc hoce li im se zatresti gace, ali barem neka znaju da ljudi nisu budale. A vi haman spadate u tu kategoriju kad ismijavate one koji se makar ovako pobune.
Ocekujem onu stuhu Lejlu da se oglasi ispred ministarstva da je ipak jacanjem dolara, makar i onih 48 sati ponisteno ovo pojeftinjenje barela od skoro 20 posto![]()
Mene boli k dal je litar 2 ili 2 i po marke, kome to znaci nek organizuje proteste i nek ih tjera da spuste cijene.
- ElRe
- Posts: 16904
- Joined: 12/12/2011 11:28
#20058 Re: NOVE CIJENE GORIVA
Nestro Rogatica D5 2.19 KM/l, B95, 2.17 KM/l, BP Mokro B95 i D5 2.04 KM/l, Hifa Uvac D5 Isomax 2.24 KM/l, B95 2.19 KM/l
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39556
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#20059 Re: NOVE CIJENE GORIVA
posto su kifle u rogatici?
-
Naslovnica
- Posts: 35443
- Joined: 20/03/2013 15:38
#20060 Re: NOVE CIJENE GORIVA
Jesul' viršle što su nekad' bile...
-
Concord
- Posts: 956
- Joined: 14/12/2017 15:51
#20061 Re: NOVE CIJENE GORIVA
5 maraka bi ja tebi litar naplatio, da te odvojim fino od ostalih jer te boli k za cijenu.
Ko si ti da ulijeces na temu i pametujes ljudima koji kritikuju lihvarske cijene, koje su takve zbog takvih kao ti i slicnih. Tema je o cijenama goriva, ako ti se ne svidja odabij.
- Laplace
- Posts: 14689
- Joined: 19/11/2012 18:37
-
LikeLike
- Posts: 2301
- Joined: 10/09/2013 15:59
#20063 Re: NOVE CIJENE GORIVA
Concord wrote: ↑02/03/2020 00:435 maraka bi ja tebi litar naplatio, da te odvojim fino od ostalih jer te boli k za cijenu.
Ko si ti da ulijeces na temu i pametujes ljudima koji kritikuju lihvarske cijene, koje su takve zbog takvih kao ti i slicnih. Tema je o cijenama goriva, ako ti se ne svidja odabij.
Nije ovo tema drugari gdje trebate kukati i jadikovati. Necete ovdje sigurno spustiti cijenu goriva. Isto neki mali sektasi, na svakoj temi pametovanje i rusenje vlade. Organizuj proteste pa rusi, sta ste ovdje dosli zamarati. Boli nekoga k da li ti imas da naspes goriva, ako nemas nemoj voziti.
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#20064 Re: NOVE CIJENE GORIVA
Ma ovdje ljudi dođu, požale se i bude im lakše
Djeluje terapeutski kad znaš da nisi sam, makar isto sve ostalo
Djeluje terapeutski kad znaš da nisi sam, makar isto sve ostalo
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39556
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
-
LikeLike
- Posts: 2301
- Joined: 10/09/2013 15:59
#20066 Re: NOVE CIJENE GORIVA
Ma pretjeruju, tema je o cijenama goriva informativnog karaktera, da se zna gdje je koja cijena, a ne...
-
Naslovnica
- Posts: 35443
- Joined: 20/03/2013 15:38
- semirsar
- Posts: 9053
- Joined: 24/08/2008 22:53
- Location: raj'voSa
- Contact:
#20068 Re: NOVE CIJENE GORIVA
ma sve ok, samo... ja njemu, tj, @LikeLike , zamjeram sto se zamara citanjem i pisanjem o onom sto ga zamara pa tako i mene sad zamara sto citam oto sto njega zamara i usput sam sebe zamaram sto ovo pisem... a forum je jelde za ono stono se veli "mozak na pasu"
-
LikeLike
- Posts: 2301
- Joined: 10/09/2013 15:59
#20069 Re: NOVE CIJENE GORIVA
Ne zamaram se nista specijalno vjeruj mi, ja ovdje dodjem iz razonode i nesto da saznam ili naucim. Nekidan na temi o autima 2 stranice se raspravlja o islamskoj zajednici jbt i ko vise krade 
- drug_profi
- Posts: 65416
- Joined: 16/07/2012 16:00
#20070 Re: NOVE CIJENE GORIVA
Kad cete shvatiti da je najbolji nacin borbe protiv visokih cijena bojkot pumpi na kojima su visoke cijene?
Napravite im nula prometa pa ce se pocesat.
Napravite im nula prometa pa ce se pocesat.
-
noviclan
- Posts: 15008
- Joined: 31/10/2013 06:48
#20071 Re: NOVE CIJENE GORIVA
Kako to izvesti, jedino sa utokom stajati na prosirenju i tjerati kupce
- mayab
- Posts: 30844
- Joined: 06/03/2008 13:00
- Location: SARAJEVO
#20072 Re: NOVE CIJENE GORIVA
Ma ne možeš ti to, kad ljudi lete na Hifu, koja ima ubjedljivo najveće cijene, ali oni uvjereni da je to atomsko gorivo koje će goditi njihovim truljama
.
.
.
Juče vidim na UMAX Vogošća, 1.96 KM onaj lošiji dizel
- iceman ze
- Posts: 6563
- Joined: 18/11/2004 00:25
- Location: Sarajevo
#20073 Re: NOVE CIJENE GORIVA
Mislim i da Bingo daje bolje plate u 'Ercegovini, nego ovamo...
privatnik je to, malo patriotizma zamotaj i prodaj, a sto skutorija nece za male plate, e to je nesto drugo, ako je primjer na mjestu za b pumpe vece manje cijene
- sparky
- Posts: 1910
- Joined: 23/01/2004 00:00
- Location: Obronak Trebevica
- Contact:
#20074 Re: NOVE CIJENE GORIVA
u Austriji je trenutno cijena
Dizel 1,08-1,12€
Benzin 1,09-1,12€
Dizel 1,08-1,12€
Benzin 1,09-1,12€
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39556
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#20075 Re: NOVE CIJENE GORIVA
kolka je plata u austriji? 
